1

Temat: brak okresu bardzo proszę o pomoc

witam mam problem dotyczący okresu . otóż ostatni okres miałam 30 maja trwał on 4 dni , ogólnie wtedy mi się spóźniał ponad 6 dni , moje cykle są 27-28 dni i trwa wtedy okres do 5 dni . dodam również , że w maju miałam problemy ze zdrowiem miałam zapalenie krtani , tchawicy , zatok oraz wewnętrzne zapalenie ucha prawo i lewostronne , ostatnio również od 8 czerwca do 20 czerwca byliśmy w górach czyli zmiana klimatu , zmarł mi brat . okres tak jak miał się pojawić tak nadal się nie pojawia robiłam 3 testy , co 2 dzień każdy z rana i wychodził wynik negatywny proszę bardzo o odp czy mogę być w ciąży? czy raczej nie bardzo , z mężem zawsze kochamy się bez zabezpieczenia od 7 lat lecz nigdy nie do końca zawsze wcześniej wyciąga bardzo proszę o odpowiedź z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi , aha również dodam , że od kwietnia chodzę do dietetyka , co 2 tydzień i na każdej wizycie dostaję tabletki na odchudzanie . w prawdzie , aż tak dużo nie tracę na wadze co 2 tygodnie , ale jakieś spadki jednak są.