Temat: może któraś z was mogłaby mi pomóc?

Witam was koleżanki, czy któraś z was mogłaby mi pomóc, a dokładnie chodzi o sok noni.. Wiem, że w internecie na ten temat jest mnóstwo informacji ale mnie bardziej interesuje jak jest na prawdę.. Czy piła może któraś sok noni z Indii? a może jakiś inny? czy działa? czy w ogóle się opłaca wydać pieniądze?
Proszę o pomoc

2

Odp: może któraś z was mogłaby mi pomóc?

Pije sok z noni od około 3-4 lat, stosuje profilaktycznie bo prowadzę zdrowy tryb życia. Próbowałam różnych soków począwszy od ekomedica który się popsuł po dwóch tygodniach mimo tego że trzymałam go w lodówce! Po tahitian noni na który namówiła mnie konsultantka, kupiłam bo jest moja sąsiadka smile po każdym czułam sie dobrze ale zostałam przy Indian noni ten jest wyjątkowo gęsty i smakuje najgorzej z tych wszystkich które do tej pory próbowałam ale czuje sie po nim znacznie lepiej. Miałam problemy ze wstawaniem można powiedzieć ze abym weszła na pełne obroty potrzebowałem około 1 godziny czasu a po tym soku, nie pamietam kiedy byłam zaziębiona i ze wstawaniem nie mam juz takich problemów mam więcej energii i to przez cały dzień smile) ale polecam żeby spróbować samemu i wybrać dla siebie ten najlepszy sok z noni.

Odp: może któraś z was mogłaby mi pomóc?

Dziękuję za odpowiedź:) na rynku jest poważnie sporo produktów z napisem na etykiecie Sok Noni .. powiem cie, że nie tylko tobie sok z Ekomedica popsuł w lodówce.. moja mama kupiła sok z tej firmy i również uległ zepsuciu.. no ale trudno. Osobiście słyszałam, że właśnie sok noni z Indii jest gęstszy i bardziej nie dobry w smaku ale jak to zazwyczaj bywa co bardziej nie dobre to bardziej pomaga smile a powiedz mi, jak często i ile tego soku pijesz? skoro pijesz już ponad 3 lata to jesteś ekspertem w dawkowaniu wink) mogłabyś pomóc ?

4

Odp: może któraś z was mogłaby mi pomóc?

a jaki smak ma ten sok noni ? smile

Nigdy się nie poddawaj! smile