1

Temat: Co sądzicie o zielonej kawie?

Witam, w końcu dojrzałam do tego by zadbać o siebie... no i nie chciałabym zaliczyć porażki... Pozbycie się z diety słodyczy to krok nr 1 (jestem łasuch okrutny), ćwiczenia itd. Ale zastanawiałam się jeszcze nad wspomaganiem w formie tabletek - ostatnio mocno reklamowana jest zielona kawa. Co o tym sadzicie? Ktoś próbował?

2

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

heh przyznam się bez bicia, że pierwszy raz slyszę o zielonej kawie smile tylko w tabletkach jest? nie ma takiej do picia? chętnie bym spróbowała, ciekawa jestem jak smakuje. Jeśli któraś z was miała okazję pić, to niech daje znać smile

Nigdy się nie poddawaj! smile

3

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

W internecie jest cała masa stron na ten temat, można się pogubić. Generalnie chodzi o wyciąg z zielonej kawy smile, czy to sie da pić, nie sądzę.

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Zieloną kawę można pić, aczkolwiek trudno ją zmielić, tabletki są po prostu wygodniejsze;] Co do jej skuteczności? Cóż... Natknęłam się na sporo pozytywnych opinii osób, które próbowały na sobie. Jeśli jest taka osoba na forum, proszę o relację, bo sama zastanawiam się nad wypróbowaniem tego specyfiku:D

5

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

CHMIEL napisał/a:

W internecie jest cała masa stron na ten temat, można się pogubić. Generalnie chodzi o wyciąg z zielonej kawy smile, czy to sie da pić, nie sądzę.

Nie raczej jest podawana przez suplement diety. Wyciąg z zielonej kawy + dodatkowo inne naturalne wspomagacze. Podobno skutkują...

6

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

hmmm, na stroie zielna-kawa znalazlam kilka ciekawostek - można poczytać o tabletakch z ekstraktem z zielonej kawy, no i o innych pecyfikach i skladnikach srodkówwspomagajacych odchudzanie, brzmi to przekonywujaco -

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Ja też naczytałam się sporo pozytywnych opinii, choć pojawiały się również i negatywne , dlatego chciałabym poznać opinie kogoś, kto sam spróbował zielonej kawy... smile

8

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

ja osobiscie stosuje tabletki na odchudzanie zielona kawa i jestem bardzo zadowolona. kazdy jednak ma prawo do swojej opini na ten temat.

9

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

no cóż, ja chyba potrzebuje jakiegoś psychicznego dopalacza, jako ogromny łasuch ciągle mam problemy z trzymaniem zdrowej diety, batoniki sa moja zgubą, mam nadzieję, że "tabletki-na-odchudzanie" z ekstraktem zielonej kawy pomogą... jak tylko dojda dam znać jak mi idzie....

10

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Ja też zamawiam! smile Nie ma co zwlekać... I tak jestem już na diecie, więc mam nadzieję, że zielona kawa przyspieszy moje odchudzanie!

11

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Opinie są bardzo pozytywne, bo naczytałam się już w Internecie na różnych forach. Ma, niby te przeciwutleniacze, więc działa też ochronnie przed możliwością rozwoju nowotworów, wylewów. Dobre i to, ale mnie bardziej interesuje, jak działa na zrzucenie wagi. Ktoś może łączył to z ćwiczeniami jakimiś. Ja biegam i chcę to połączyć z jakimś spalaczem tłuszczu, tylko że właśnie naturalnym, żeby się nie truć.
Widzę, że tu ktoś kupował, więc może i stosował. Z chęcią, bym się dowiedziała, czy ktoś zrzucił kilka kilogramów, a jeśli tak to ile.

12

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

hmm, znajoma przyznała mi się, że stosuje je już 4 miesiąc i jest bardzo zadowlona, zadnych efektów niechcianych w stylu biegunek, bólu brzucha... fakt, że dba o dietę i codziennie ćwiczy na orbitreku smile ale powiedziąła mi, że dobrze, że je zamówiłam i to co pisza na stronie ezielonakwa.pl i poodbnych w jej przypadku sprawdziło się smile

13

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Ja zamówiłam i czekam:) Mogę jedynie przytoczyć przykład koleżanki, która jest zadowolona i już od dłuższego czasu namawiała mnie na zieloną kawę:) Poczytałam trochę w sieci, głównie interesowały mnie opinie osób, które same zażywały i w końcu się zdecydowałam. Czy przyspieszy odchudzanie? Zobaczymy...

14

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

dieta.skuteczna napisał/a:

Ja zamówiłam i czekam:) Mogę jedynie przytoczyć przykład koleżanki, która jest zadowolona i już od dłuższego czasu namawiała mnie na zieloną kawę:) Poczytałam trochę w sieci, głównie interesowały mnie opinie osób, które same zażywały i w końcu się zdecydowałam. Czy przyspieszy odchudzanie? Zobaczymy...

Chcę powiedzieć, że zielona kawa jest właśnie bardzo reklamowana. Mnóstwo kobiet jest zadowolonych i polecają to sobie nawzajem, dlatego też coraz więcej osób wyszukuje te tabletki w Internecie. Można także na różnych stronach zobaczyć, jak wiele się zmieniło w życiu tych kobiet, które zdecydowały się na zieloną kawę. Ja mogę szczerze polecić. Moje koleżanki również stosują zieloną kawę i jak narazie są zadowolone, nie mają żadnych skutków ubocznych i co najważniejsze czują się naprawdę dobrze, a o to też w tym wszystkim chodzi wink

15

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Ja już zaczęłam stosować, dopiero zaczynam więc na razie rewelacji nie ma... smile Mam jednak nadzieję, że będę kolejnym przykładem ich skuteczności...

16

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

w sumie na coś więcej trzeba troszke poczekać - jak dla mnie najwazniejsze jest to, że jak na razie żadnych przykrych skutków żołądkowych smile, a fakt, że dołącznie jeszcze ruchu byłobu wspaniałe, ale jakoś ta opcja mi nie idzie...

17

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

To skoro już zainwestowałaś w zieloną kawę to kup sobie też steper smile Świetna sprawa w połączeniu z filmem czy serialami, no i nie trzeba jakoś szczególnie silnej motywacji, jak w przypadku regularnych wizyt na basenach, w klubach fitness czy innych aktywności:)

18

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

super, tylko, że mój tryb, życia jest taki, że telewizji nie oglądam, pracuję dużo przy komputerze, a tu  wykorzystanie stepera raczej nie wchodzi w grę... dodatkowo obowiązki domowe zabierają kupę czasu i energii...
Tabletki z ekstraktem z zielonej kawy poprostu mam pod reka  chwila moment i już działają...

19

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Nic to nie daje - kolejne cudo. Moja recepta na odchudzanie była prosta - wprowadziłam sobie foreverslim.
Byłam również aktywna i systematyczna. Brałam tabletki przez 3 miesiące, straciłam 14 kg. Po kuracji nie zmieniłam stylu życia, nie wróciłam do starych przyzwyczajeń.
I chyba tylko dzięki temu jestem teraz w takim stanie ;-)

20

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

nie generalizujcie. Jeśli trafi się na sprawdzony środek a nie podróbkę to zielona kawa również działa i to doskonale. Ja stosuje zakupione w sklepie piekna24.pl.  i przyznam Ci się że efekty mam podobne

21

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Szczerze nigdy nie próbowałam zielonej kawy, ale na portalu forumdieta.pl jest co nieco na ten temat. Jeżeli jest ona taka zdrowa, to chyba sama się na nią skuszę i spróbuję.

forumdieta.pl - zapraszam na najlepsze forum o dietach i zdrowym odżywianiu wink

22

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Zielona kawa?! Pierwsze słyszę! smile

23

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

jeśli zastanawiacie się nad zieloną kawą to polecam ciekawy artykuł na jej temat na blogu chudzianka.pl,

24

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Ja nie lubię smaku zielonej kawy, ale jej działanie wydaje mi się b. obiecujące, dlatego sama zdecydowałam się na suplement, który zawiera wyciąg z zk w odpowiedniej ilości. Wybrałam Be Slim Zielona Kawa (opakowanie na miesiąc to koszt 20 kilku złotych).

25 Ostatnio edytowany przez kasia2155 (2015-02-08 11:27:10)

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Zielona kawa w tabletkach - http://greencoffeeplus.pl przeciągu 20 dni straciłam kilka kilogramów i czuję się znacznie lepiej.

26

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

blackstrawberry napisał/a:

Ja nie lubię smaku zielonej kawy, ale jej działanie wydaje mi się b. obiecujące, dlatego sama zdecydowałam się na suplement, który zawiera wyciąg z zk w odpowiedniej ilości. Wybrałam Be Slim Zielona Kawa (opakowanie na miesiąc to koszt 20 kilku złotych).

Ten wyciąg z zk ma spory, bo aż 600 mg. Ja płaciłam 32zł, co i tak w por. z innymi suplementami z zieloną kawą jest konkurencyjną ceną. Na razie spadła mi ochota na słodycze, co w moim przypadku, było zawsze największym problemem.

27

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Jestem fanką różnych kaw już od wielu lat, ale zielona kawa jest dla mnie przede wszystkim okropna w smaku. Dodatkowo, nie wierzę w jej cudowne właściwości odchudzające.

28

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

29

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Jestem zdania, że zielona herbata jest najlepszym suplementem diety, bowiem zawiera całe bogactwo antyoksydantów. Nie starzejmy się smile

30

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

również stosuje zielona kawe z piekna24.pl. Polecam

31

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Nie polecam, nie działa. Lepiej jakis sprawdzony środek np therm line fast. Sama brałam przez 3 miesiące i schudłam prawie 6 kg. Jest zdrowy i bezpieczny.

32 Ostatnio edytowany przez Katia (2015-11-10 06:51:40)

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Osobiście mogę polecić zwykłą normalną kawę. Ale czarną, nie z żadnym mlekiem. Dobra jest również kawa z dostatkiem alkoholu. Np z amaretto - mniam smile
Przepis można znaleźć w sieci, np na tym blogu K. Tusk http://www.kasia-tusk.pl/przepis-na-kawe.html
Polecam, bo jest przepyszna.

33

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Witam. Ja nie wierzę w zieloną kawę, czy teraz jakiś jęczmień reklamowany.

Na pewno to nie spowoduje to- co reklamują. Nikt się nie odchudzi.  To moja opinia.

Oby WAS nic nie bolało i obyście zdrowi byli!!!!!!

34

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Chcę spróbować, bo jeszcze nigdy nie miałam okazji. Chociaż nie wierzę za bardzo w jej odchudzającą moc, no ale może się zdziwię:P Za to zieloną herbatę lubię bardzo

35

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Zielona kawa nie dla mnie. Udało mi się schudnąć 7 kg stosując dietę Sandruni, zmieniłam też swoje nawyki żywieniowe i zaczęłam spędzać czas aktywnie a nie przed telewizorem

36

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Według mnie jest bardzo nie dobra w smaku i nie mogłam się przełamać, by ją cały czas pić. Zaopatrzyłam się w Slimunox i to był strzał w dziesiątkę. Po tym tabletkach zmniejszył mi się apetyt i udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

37

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Dla mnie osobiście nie smakuje. Jest taka mdła ;/ Zielona herbata ok, bardzo lubię, jeszcze z pigwą. Kawę piłam 2 razy i już więcej nie zamówię jej. Niesmak później miałam.

38

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Tak samo mam - zielona herbata tak, zielona kawa - stanowcze NIE

Trzeba dojrzeć
żeby dojrzeć

39 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2019-03-25 13:57:42)

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Bo zielona kawa to nie kawa. To jedynie wyglada jak kawa. Jest to tak naprawdę ekstrakt z herbaty zielonej, który jest zgranulowany tak aby wygladał jak naturalne źródła kawy. Z kawą jednak wspólnego ma jedynie kształt. Trochę pobudza ale nie tak jak kawa. Jeśli miałabym wybierać pomiędzy zieloną kawą a naturalną kawą to o wiele bardziej wolę tradycyjną kawę. Ma lepszy aromat.

Herbatę zieloną równiez lubię ale w naturalnej formie a nie podrabianej wink

Tak poza tym to zastanawiałam się nad... .yerba mate
https://home-sklep.pl/blog/jak-parzyc-yerba-mate

Może ktoś pil i może napisać czy rzeczywiście ma takie działanie pobudzające jak opisują niektórzy?

40

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

Nie smakuje mi. Kawa musi miec charakterystyczny smak parzenia i aromat.