1 2013-08-12 14:55:26

Temat: Co sądzicie o zielonej kawie?

Witam, w końcu dojrzałam do tego by zadbać o siebie... no i nie chciałabym zaliczyć porażki... Pozbycie się z diety słodyczy to krok nr 1 (jestem łasuch okrutny), ćwiczenia itd. Ale zastanawiałam się jeszcze nad wspomaganiem w formie tabletek - ostatnio mocno reklamowana jest zielona kawa. Co o tym sadzicie? Ktoś próbował?

2 2013-08-13 07:47:20

Odp: Co sądzicie o zielonej kawie?

heh przyznam się bez bicia, że pierwszy raz slyszę o zielonej kawie smile tylko w tabletkach jest? nie ma takiej do picia? chętnie bym spróbowała, ciekawa jestem jak smakuje. Jeśli któraś z was miała okazję pić, to niech daje znać smile

3 2013-08-13 11:38:29

W internecie jest cała masa stron na ten temat, można się pogubić. Generalnie chodzi o wyciąg z zielonej kawy smile, czy to sie da pić, nie sądzę.

4 2013-08-13 12:30:14

Zieloną kawę można pić, aczkolwiek trudno ją zmielić, tabletki są po prostu wygodniejsze;] Co do jej skuteczności? Cóż... Natknęłam się na sporo pozytywnych opinii osób, które próbowały na sobie. Jeśli jest taka osoba na forum, proszę o relację, bo sama zastanawiam się nad wypróbowaniem tego specyfiku:D

5 2013-08-13 12:31:58

CHMIEL napisał/a:

W internecie jest cała masa stron na ten temat, można się pogubić. Generalnie chodzi o wyciąg z zielonej kawy smile, czy to sie da pić, nie sądzę.

Nie raczej jest podawana przez suplement diety. Wyciąg z zielonej kawy + dodatkowo inne naturalne wspomagacze. Podobno skutkują...

6 2013-08-13 17:44:13

hmmm, na stroie zielna-kawa znalazlam kilka ciekawostek - można poczytać o tabletakch z ekstraktem z zielonej kawy, no i o innych pecyfikach i skladnikach srodkówwspomagajacych odchudzanie, brzmi to przekonywujaco -

7 2013-08-14 07:45:09

Ja też naczytałam się sporo pozytywnych opinii, choć pojawiały się również i negatywne , dlatego chciałabym poznać opinie kogoś, kto sam spróbował zielonej kawy... smile

8 2013-08-14 08:22:54

ja osobiscie stosuje tabletki na odchudzanie zielona kawa i jestem bardzo zadowolona. kazdy jednak ma prawo do swojej opini na ten temat.

9 2013-08-14 18:26:52

no cóż, ja chyba potrzebuje jakiegoś psychicznego dopalacza, jako ogromny łasuch ciągle mam problemy z trzymaniem zdrowej diety, batoniki sa moja zgubą, mam nadzieję, że "tabletki-na-odchudzanie" z ekstraktem zielonej kawy pomogą... jak tylko dojda dam znać jak mi idzie....

10 2013-08-16 08:56:59

Ja też zamawiam! smile Nie ma co zwlekać... I tak jestem już na diecie, więc mam nadzieję, że zielona kawa przyspieszy moje odchudzanie!

11 2013-08-16 16:31:40

Opinie są bardzo pozytywne, bo naczytałam się już w Internecie na różnych forach. Ma, niby te przeciwutleniacze, więc działa też ochronnie przed możliwością rozwoju nowotworów, wylewów. Dobre i to, ale mnie bardziej interesuje, jak działa na zrzucenie wagi. Ktoś może łączył to z ćwiczeniami jakimiś. Ja biegam i chcę to połączyć z jakimś spalaczem tłuszczu, tylko że właśnie naturalnym, żeby się nie truć.
Widzę, że tu ktoś kupował, więc może i stosował. Z chęcią, bym się dowiedziała, czy ktoś zrzucił kilka kilogramów, a jeśli tak to ile.

12 2013-08-16 17:44:22

hmm, znajoma przyznała mi się, że stosuje je już 4 miesiąc i jest bardzo zadowlona, zadnych efektów niechcianych w stylu biegunek, bólu brzucha... fakt, że dba o dietę i codziennie ćwiczy na orbitreku smile ale powiedziąła mi, że dobrze, że je zamówiłam i to co pisza na stronie ezielonakwa.pl i poodbnych w jej przypadku sprawdziło się smile

13 2013-08-17 11:20:56

Ja zamówiłam i czekam:) Mogę jedynie przytoczyć przykład koleżanki, która jest zadowolona i już od dłuższego czasu namawiała mnie na zieloną kawę:) Poczytałam trochę w sieci, głównie interesowały mnie opinie osób, które same zażywały i w końcu się zdecydowałam. Czy przyspieszy odchudzanie? Zobaczymy...

14 2013-08-20 16:23:20

dieta.skuteczna napisał/a:

Ja zamówiłam i czekam:) Mogę jedynie przytoczyć przykład koleżanki, która jest zadowolona i już od dłuższego czasu namawiała mnie na zieloną kawę:) Poczytałam trochę w sieci, głównie interesowały mnie opinie osób, które same zażywały i w końcu się zdecydowałam. Czy przyspieszy odchudzanie? Zobaczymy...

Chcę powiedzieć, że zielona kawa jest właśnie bardzo reklamowana. Mnóstwo kobiet jest zadowolonych i polecają to sobie nawzajem, dlatego też coraz więcej osób wyszukuje te tabletki w Internecie. Można także na różnych stronach zobaczyć, jak wiele się zmieniło w życiu tych kobiet, które zdecydowały się na zieloną kawę. Ja mogę szczerze polecić. Moje koleżanki również stosują zieloną kawę i jak narazie są zadowolone, nie mają żadnych skutków ubocznych i co najważniejsze czują się naprawdę dobrze, a o to też w tym wszystkim chodzi wink

15 2013-08-20 17:23:25

Ja już zaczęłam stosować, dopiero zaczynam więc na razie rewelacji nie ma... smile Mam jednak nadzieję, że będę kolejnym przykładem ich skuteczności...

16 2013-08-21 18:03:30

w sumie na coś więcej trzeba troszke poczekać - jak dla mnie najwazniejsze jest to, że jak na razie żadnych przykrych skutków żołądkowych smile, a fakt, że dołącznie jeszcze ruchu byłobu wspaniałe, ale jakoś ta opcja mi nie idzie...

17 2013-08-22 12:19:09

To skoro już zainwestowałaś w zieloną kawę to kup sobie też steper smile Świetna sprawa w połączeniu z filmem czy serialami, no i nie trzeba jakoś szczególnie silnej motywacji, jak w przypadku regularnych wizyt na basenach, w klubach fitness czy innych aktywności:)

18 2013-08-22 14:01:32

super, tylko, że mój tryb, życia jest taki, że telewizji nie oglądam, pracuję dużo przy komputerze, a tu  wykorzystanie stepera raczej nie wchodzi w grę... dodatkowo obowiązki domowe zabierają kupę czasu i energii...
Tabletki z ekstraktem z zielonej kawy poprostu mam pod reka  chwila moment i już działają...

19 2013-11-13 11:34:17

Nic to nie daje - kolejne cudo. Moja recepta na odchudzanie była prosta - wprowadziłam sobie foreverslim.
Byłam również aktywna i systematyczna. Brałam tabletki przez 3 miesiące, straciłam 14 kg. Po kuracji nie zmieniłam stylu życia, nie wróciłam do starych przyzwyczajeń.
I chyba tylko dzięki temu jestem teraz w takim stanie ;-)

20 2014-01-09 10:31:22

nie generalizujcie. Jeśli trafi się na sprawdzony środek a nie podróbkę to zielona kawa również działa i to doskonale. Ja stosuje zakupione w sklepie piekna24.pl.  i przyznam Ci się że efekty mam podobne

21 2014-01-14 11:43:07

Szczerze nigdy nie próbowałam zielonej kawy, ale na portalu forumdieta.pl jest co nieco na ten temat. Jeżeli jest ona taka zdrowa, to chyba sama się na nią skuszę i spróbuję.

22 2014-01-14 14:45:58

Zielona kawa?! Pierwsze słyszę! smile

23 2014-01-27 21:04:25

jeśli zastanawiacie się nad zieloną kawą to polecam ciekawy artykuł na jej temat na blogu chudzianka.pl,

24 2014-02-27 19:28:08

Ja nie lubię smaku zielonej kawy, ale jej działanie wydaje mi się b. obiecujące, dlatego sama zdecydowałam się na suplement, który zawiera wyciąg z zk w odpowiedniej ilości. Wybrałam Be Slim Zielona Kawa (opakowanie na miesiąc to koszt 20 kilku złotych).

25 2014-03-04 12:48:58

Zielona kawa w tabletkach - vk.cc/2l6I6S
Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

26 2014-03-29 19:12:30

blackstrawberry napisał/a:

Ja nie lubię smaku zielonej kawy, ale jej działanie wydaje mi się b. obiecujące, dlatego sama zdecydowałam się na suplement, który zawiera wyciąg z zk w odpowiedniej ilości. Wybrałam Be Slim Zielona Kawa (opakowanie na miesiąc to koszt 20 kilku złotych).

Ten wyciąg z zk ma spory, bo aż 600 mg. Ja płaciłam 32zł, co i tak w por. z innymi suplementami z zieloną kawą jest konkurencyjną ceną. Na razie spadła mi ochota na słodycze, co w moim przypadku, było zawsze największym problemem.

27 2014-05-20 11:12:08

Jestem fanką różnych kaw już od wielu lat, ale zielona kawa jest dla mnie przede wszystkim okropna w smaku. Dodatkowo, nie wierzę w jej cudowne właściwości odchudzające.