1 2013-09-18 20:33:11

Temat: znieczulica

Witam. Mam pewien problem tzn od pewnego czasu kocham sie ze swoim chlopakiem. Niestety nie odczuwam zadnej przyjennoscinw czasie stosunku nawet nie czuje GO w sobie. Dochodze czasem lechtaczkowo ale nie sa to zapierajace dech w piersiach szczytowania. Seks tak naprawde dawal mi 100% przyjemnosci tylko wredy gdy zdarzylo mi sie zapalic marihuane. Teraz przyjmuje tabletki anty i ograniczam wszystkie uzywki. Dlaczego nie odczuwam przyjemnosci? Jestem jakas niewrazliwa.? Czy musze palic aby odczuwac ekscytacje? Przy okazji czy marihuana wplywa na dzialaie tabletek antykoncepcyjnych?

2 2014-07-02 20:00:45

Odp: znieczulica

Obawiam sie że niestety marihuana moze mieć wpływ na działanie tych leków. Jeżeli chodzi o 'znieczulicę'. Część kobiet odczuwa spadek libido i zmniejszoną satysfakcję ze stosunku przez same tabletki. Moze powinnaś zmienić je na inny rodzaj? A moze po prostu prze zabawy z marihuaną zwykły sex juz Cie nie kręci? Za mało bodźców. A moze potrzebujesz czegoś nowego? Słyszałam też niedawno o tabletkach zwiększających satysfakcję ze stosunku-dla kobie. Niestety nie pamiętam nazwy. W każdym razie warto o tym wspomnieć swojemu ginekologowi- moze zalecić np. wizyte u seksuologa.

3 2014-08-25 11:33:21

Odp: znieczulica

Może niedostatecznie dbacie o urozmaicenia w łóżku? Często w dłuższych związkach seks staje się coraz bardziej powszedni i niestety ale znika ochota na seks.
Wiem to z własnego doświadczenia ponieważ po 5 latach małżeństwa totalnie straciłam ochotę na swojego meżą co niestety niszczyło nasz związek.
Pomógł nam SEX ELIXIR - są to ziołowe kropelki, które wkrapla się do napoju no i kilka innych gadżetów. Świetna sprawa, niby same ziołowe składniki a działają. Zawsze było to coś innego tak wiec polecam sobie wypróbować. Może Wam również pomoże.

4 2014-11-08 10:48:37

Odp: znieczulica

Może warto zainwestować w jakieś fajne gadżety erotyczne jeśli jednak nic nie zadziała to niestety konieczna będzie wizyta u specjalisty, nie ma czego się wstydzić ważne by rozwiązać problem.

5 2018-05-15 11:12:40

Odp: znieczulica

Dziewczyny i mnie to dopadło. Początkowo wydawało mi się,że coś mam nie tak z hormonami ale przebadałam się hormonalnie i w teorii wszystko jest ok. W takim razie w czym problem ? sad Dodam,że jesteśmy ze sobą od 10 lat,ale staramy się urozmaicać jakoś seks.
Druga rzecz to zastanawiałam sie nad tabletkami na libido:
https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet … ibido.html
Proszę o informację czy komuś takie tabletki pomogły

Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:12:54)

6 2018-05-17 10:51:57

Odp: znieczulica

Mi pomogły. W porównaniu do innych tabletek na libido znacznie skuteczniejsze ( mam porównanie libido therapy do stimei i asequrelli i libido therapy lepsze).