1

Temat: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Pytanie jak w temacie: czy masturbacja może być niebezpieczna dla zdrowia lub mieć jakiś negatywny wpływ na późniejsze życie seksualne? wiele się mówi o jej zaletach, że pomaga poznać własne ciało, potrzeby, rozładowuje napięcie, itp. Niewiele natomiast mówi się o jej wadach. Czy takie w ogóle istnieją?

2

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Istnieją jeśli ta masturbacja jest chorobliwa i zbyt częsta. Tak poza tym to nie słyszałem o żadnych przeciwwskazaniach, a wręcz przeciwnie, jest wręcz polecana. TO naturalne zachowanie i wielu ludzi nie mających dostępu do partnera potrzebuje takiego zaspokojenia

3

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Nie zauważyłam wad, wręcz przeciwnie. Uwielbiam się masturbować, bo dzięki niej wiem co mnie podnieca, lepiej znam swoje ciało, czułe punkty i reakcje. Czasem masturbuje się przy partnerze, to tylko wzmacnia doznania i zaprasza do seksu.

4

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Jestem takiego samego zdania. To nic zdrożnego, a pozwala lepiej poznać siebie i swoje ciało.

5

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Niegdyś pojawił się nawet artykuł o tym iż masturbacja raz dziennie jest zdrowa dla naszego organizmu. Wiele jest takich czy innych ciekawych informacji można znaleźć na przeróżnych forach i blogach. Osobiście polecam stronkę seks.org.pl zawsze coś interesującego się znajdzie, ale nie tylko jest też wiele nowinek edukacyjnych, dla każdego się coś znajdzie.

6 Ostatnio edytowany przez Mariuszer (2014-03-05 15:12:36)

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Każda przesada nie jest dobra ; ) i to tyle w tym temacie.




_____________________
Polecam www.ubrania-dressed.pl !

7

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

raz dziennie? hm to myślałam że to już za często, pozwalam facetowi 2 razy na tydzień żeby się nie nakręcał za mocno, dobrze że on tego nie czyta hehe wink ale szczerze to bardziej uważałam masturbacje za zboczenie i coś szkodliwego, widać mam staroświeckie myślenie.

8

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Zasadniczo jedyne wady są względne. Np. jeżeli nie dbasz właściwie o higienę- np. wibratora to możesz przez to częściej łapać zakażenia. Jeżeli używasz do masturbacji dziwnych nie przystosowanych do tego przedmiotów. Moze to doprowadzic do uszkodzeń, obtarć, albo dany przedmiot moze tam utknąć. No i ostatnie co mi przychodzi do głowy- jeśli całe Twoje życie ogranicza sie do tego to jest to pewnego rodzaju zaburzenie psychiczne. W pozostałych przypadkach więcej jest zalet masturbacji niż wad. Ma ktoś jakieś inne pomysły? A moze doswiadczenia przykre?

9 Ostatnio edytowany przez ua (2017-08-11 18:56:12)

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Masturbacja jest bezpieczna w każdym przypadku wink Mogę nawet powiedzieć że jest bardzo zdrowa wink Tutaj masz namiary na sklep z zabawkami do masturbacji  https://zmyslowo.com/  smile

10

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Filipinka napisał/a:

Pytanie jak w temacie: czy masturbacja może być niebezpieczna dla zdrowia lub mieć jakiś negatywny wpływ na późniejsze życie seksualne? wiele się mówi o jej zaletach, że pomaga poznać własne ciało, potrzeby, rozładowuje napięcie, itp. Niewiele natomiast mówi się o jej wadach. Czy takie w ogóle istnieją?

Nie wiem w jakim sensie masturbacja ma być niebezpieczna? wink To dość naturalna czynność  u mężczyzn. Owszem, jeśli facet masturbuje się kilka razy dziennie to potem mogą pojawić się jakieś zaburzenia erekcji. Mój kolega miał długą przerwę w byciu z kobietą, masturbował się i potem w łóżku bywało różnie, ale maxon active mu pomógł. Wziął kilka razy przed seksem i potem było okej.

11

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Co za dużo to niezdrowo. big_smile

12

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Psita jebie rybą.

13

Odp: Czy masturbacja może być niebezpieczna?

Maxon active zawsze pomoże w takich sytuacji, bo ma sildenafil w składzie. Mój mąż się nie masturbuje, ale przez ciężką pracę też czasem musi łyknąć tabletkę, żebyśmy mogli spędzić fajną noc razem.