Temat: Co na trądzik

Od dość dawna moja siostrzenica boryka się z problemem trądziku.Kosmetyki dostępne w drogeriach i aptekach nie pomagają.Czy polecacie jakieś tabletki które poradzą sobie z problemem od środka?

2

Odp: Co na trądzik

Ja szukając zupełnie czegoś innego trafiłam na takie tabletki Iqface.Wystarczy wygoglować nazwę.Nie wiem jak działają ale może warto je kupić.

3

Odp: Co na trądzik

Aplikator przeciw wypryskom HB - jedyny z tego typu kosmetyków, który faktycznie dał u mnie jakiekolwiek efekty.
W zasadzie skóra była w dramatycznym stanie. Do zdrowia powróciła dopiero po kuracji i na szczęście trądzik już nie powrócił. Ale generalnie, wspomnienia mam bardzo negatywne ;/

4

Odp: Co na trądzik

Co do skuteczność tabletek IQFACE to na własnej skórze dosłownie i w przenośni przekonałam się o ich dobroczynnym działaniu.Trafiłam na nie w Anglii jak byłam u ojca na wakacjach.Dwa miesiące stosowania i efekt rewelacyjny.

5

Odp: Co na trądzik

A jest możliwość kupienia tych tabletek IQFACE gdzieś w Polsce.Widziałaś może gdzieś w apteca.Chciałabym kupić te tabletki i w końcu skończyć z wydawaniem kasy na kosmetyki które wcale nie skutkują.

6

Odp: Co na trądzik

Jedyna możliwość gdzie będzie można kupić te tabletki to strona iqface.pl tak przynajmniej pokazało mi Google.Ale na stronie widnieje info o braku na magazynie i prośba o zapisanie się na newsletter aby mogli powiadomić o wznowieniu sprzedaży.

7

Odp: Co na trądzik

Sprawdziłam tę stronę rzeczywiście jest tylko możliwość zapisania się na newslettera.Zpisałam siostrzenicę i czekamy na info o możliwości zakupu.

8

Odp: Co na trądzik

Nie sprawdziłam jeszcze tego ale podobno można je jeszcze kupic na e-bay.Ale moje zdanie jest takie że zanim te tabletki przyjdą nie wiadomo skąd to w Polsce zostanie wznowiona sprzedaż.

9

Odp: Co na trądzik

Jeśli już w sieci to szukaj środków w sklepach, z jasno sprecyzowanym regulaminem. Np  w platformapacjenta sprzedają kremy na blizny po trądziku.

10

Odp: Co na trądzik

Jeśli zażywa ona jakiś lek po konsultacji z dermatologiem i odpowiednio dba o higienę, może dodatkowo udać się do kosmetyczki. W gabinetach kosmetycznych proponuję wykupienie zabiegów takich jak mechaniczne oczyszczanie twarzy, któryś z rodzajów peelingu (mikrodermabrazja, kawitacyjny, kwasy, laser) czy maseczki. Nawet jeśli trądzik nie zniknie całkowicie, na pewno będzie mniej widoczny.

11

Odp: Co na trądzik

Stosowałam tabletki IQFACE i pomyśleć że to nie żaden antybiotyk tylko suplement diety a naprawdę są skuteczne.Walczą z trądzikiem od środka zamykają pory.Stare wypryski znikają a nowe się nie pojawiają.Blizny po wyduszaniach miałam taka brzydki nawyk znacznie zbladły.

12

Odp: Co na trądzik

Skuteczny sposób na trądzik zarówno dla dorosłych, jak i nastolatków.Efektem stosowania iqface jest piękna oraz czysta cera.

13

Odp: Co na trądzik

Jestem również bardzo zainteresowana zakupem tych tabletek tylko jest jeden mały problem na stronie dystrybutora nie ma na razie takiej możliwości.Nie wiem czy dobrym pomysłem nie jest poszukanie tabletek na jakiś zagranicznych portalach aukcyjnych.

14

Odp: Co na trądzik

Gdzieś na jakimś forum przeczytałam informację że IQFACE będzie do kupienia na dniach tylko nie pamiętam gdzie to przeczytałam.Jak znajdę to dam znać.

15

Odp: Co na trądzik

Od jakiegoś czasu te tabletki bez problemu można kupić w Polsce.Skorzystałam że bez problemu można je dostać i kupiłam.Efekty są bardziej niż zadowalające.Żadne inne preparaty nie przynosiły efektów a po tych tabletkach rewelacja.Polecam wszystkim pryszczatym.

16

Odp: Co na trądzik

Mi pomagała zwykła maść cynkowa

17

Odp: Co na trądzik

No niestety na mnie maść cynkowa maseczki z drożdży ani tego typu rzeczy wcale nie działałay.Nie było żadnej poprawy.Zdecydowałam się na te tabletki i był to dobry wybór.Bo zmiany sa na prawdę olbrzymie oczywiście na plus.Moim zdaniem warto je stosować .

18 Ostatnio edytowany przez Dana03711 (2015-02-08 11:33:06)

Odp: Co na trądzik

Tabletki na trądzik - http://derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

19

Odp: Co na trądzik

Tabletki nazywają się IQFACE, brałem to przez kilka tygodni i pomogło - szkoda tylko że tak długo trwało znalezienie czegoś skutecznego. Generalnie po wprowadzenie tych tabletek cera zaczęła się poprawiać z dnia na dzień, można powiedzieć, że w tym momencie jest taka jak kiedyś, a ja na prawdę wstydziłam się wychodzić na ulicę.

Odp: Co na trądzik

Jeśli trądzik występuje w zaostrzonej formie to warto zastanowić się nad tabletkami Izotek.

21

Odp: Co na trądzik

Może i warto tylko ja bym się na niego nie zdecydowała bo za dużo skutków ubocznych.Ja stosowałam IQFACE i w sumie nie mam na co narzekać wyglądam teraz o niebo lepiej niż jakieś trzy miesiące temu.

22

Odp: Co na trądzik

Podobnie jak większość normalnych ludzi wypowiadających się na tym forum, a w szczegółności w tym temacie dołączam się ze swoją opinią do osób, którym IQface po prostu pomógł rozwiązać, nie wiem ale w moim przypadku jeden z większych problemów mojego życie, bo wcześniej jak patrzyłam w lustro to najchętniej bym je po prostu rozbiła

23

Odp: Co na trądzik

Stosowałam te tabletki i po dwóch miesiącach cera na twarzy wyglądała rewelacyjnie.Żadnych nowych wyprysków ,blizny o wiele bledsze.Dla mnie te tabletki to wybawienie.

24

Odp: Co na trądzik

Mam bardzo podobne zdanie.Pierwszy raz zdarzyło mi się trafić na tak skuteczne tabletki.A próbowałam wielu metod aby pozbyć się trądziku.I zadziałały bardo szybko a dla mnie istotne było to aby jak najszybciej pozbyć sie pryszczy.W sumie już mi nic nie zostało na twarzy (pryszcze ) ale kurację dokończę bo nie chce nawrotu ani ponownych wysypów,.

25

Odp: Co na trądzik

Wiem jak to jest, miałam okropne problemy z cerą. Sporo czasu szukałam czegoś co by mi pomogło. Moja koleżanka która przebywa w Stanach na wymianie studenckiej podesłała mi tabletki IQface aby mi pomóc Trądzik i inne problemy z cerą zniknęły. Próbowałam wielu metod ale tylko ta okazała się skuteczna

26

Odp: Co na trądzik

Dla mnie dobrym rozwiązaniem okazały sie tabletki IQFACE.To dzięki tym tabletka pozbyłam się trądziku raz na zawsze.Wystarczy zainwestować raz a nie wydawać masy pieniędzy na kosmetyki które po prostu nie działają.

27

Odp: Co na trądzik

Nie wiem co by było gdyby gdyby nie IQFAE.Ja już na prawdę byłam bliska załamania.Po tych tabletkach efekty sa widoczne bardzo szybko.Teraz wracam do normalnego życia bez pryszczy.Więc dziewczyny jeżeli tylko możecie to zaopatrzcie się w te tabletki

28

Odp: Co na trądzik

No ja powiem tylko że moim zdaniem najlepszy na trądzik każdej wersji jest IQFACEmówię tak bo mam doświadczenie w temacie. Polecam.

29

Odp: Co na trądzik

nie wiem, bałabym się brać jakieś leki. próbowałam różne żele w tym zagraniczne, np. Garnier, Nivea itp. generalnie skóra jest po nich lepsza. ale nadal scera nie jest czysta. w tej chwili próbuję Alaclarin, na razie widać zmiany, ale czekam na lepszy efekt, bo akurat działa na trądziki. używam żelu. po kilku dniach napiszę, czy są zmiany. polecam też pić więcej wody i starać się nie dotykać twarzy.

30

Odp: Co na trądzik

a jakies naturalne metody?

31

Odp: Co na trądzik

Mi na trądzik pomógł iqface i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam

32

Odp: Co na trądzik

Ja długo się zastanawiałam nad zakupem tych tabletek.Ale doszłam do wniosku że i tak nie mam nic do stracenia bo nie wyglądałam za dobrze.I po regularnym stosowaniu przez trzy miesiące mogę powiedzieć że IQFACE to jest to czego tak bardzo potrzebowałam jeżeli chodzi o walkę z tą przykra przypadłością jaką jest trądzik.

33

Odp: Co na trądzik

ktoś wcześniej wspominał o alacalrin, ostatnio dużo o nim czytałam na jakimś forum, bo ktoś sie wypowiadał, że też ma pozytywne odczucia. Chyba sie skuszę na niego, ktoś mógłby coś jeszcze napisać o nim ?

Odp: Co na trądzik

Polecam żel Cleanance firmy Avene, który przeznaczony jest do oczyszczania twarzy i ciała przy skórze trądzikowej. Zawiera składniki myjące, które usuwają nadmiar sebum i pozostałe zanieczyszczenia, a także normalizujące funkcjonowanie gruczołów łojowych. Zawiera dodatkowo wodę termalną Avene, która zapewnia ukojenie i zmniejsza podrażnienia.

apo-discounter.pl/avene-cleanance-zel-oczyszczajacy-p-58776.html

35

Odp: Co na trądzik

Świetny jest krem Alaclarin, posiada ekstrakt z trzciny karka, który łagodzi podrażnienia , zwiększa ochronę barierową skóry oraz jej elastyczność. U mnie sprawdził się pod każdym względem! Udało mi się usunąć te okropne i trudno dostępne wewnętrzne krostki i spłycić wągry na nosku , które sprawiały, że miałam dużo kompleksów.

36

Odp: Co na trądzik

a ja pomimo tego, że mam prawie 30 lat to nadal borykam się z trądzikiem, ostatnio stosuję Qcera natrafiłam przypadkiem, to co zauważyłam to to, że bardzo fajnie wysusza krostki i zmniejsza świecenie się skóry.

37

Odp: Co na trądzik

Wiem, że wielu osobom na trądzik pomogło picie herbaty z pokrzywy, bo ma ona dużo cynku w sobie, tak samo jak skrzyp polny, ale herbatkę z niego ciężej jest znaleźć. U mnie jednak nic nie pomogło kiedy miałam trądzik i po prostu przez długi czas z nim się borykałam hmm

38

Odp: Co na trądzik

marija napisał/a:

a ja pomimo tego, że mam prawie 30 lat to nadal borykam się z trądzikiem, ostatnio stosuję Qcera natrafiłam przypadkiem, to co zauważyłam to to, że bardzo fajnie wysusza krostki i zmniejsza świecenie się skóry.

Popieram, u siebie też przetestowałam. I byłam z niego zadowolona i jestem nadal.

39

Odp: Co na trądzik

Naturalne kosmetyki. Olej z czarnuszki tłoczony na zimno  Pomoże nie tylko na trądzik ale i na ogólny stan zdrowia dla całej rodziny. Jeden pożądny wydatek ale za to zyskujemy wieczną młodość  Mogę polecić prasę yodapolska

40 Ostatnio edytowany przez olamala111 (2015-11-03 12:00:23)

Odp: Co na trądzik

Bardzo często choroby skóry, tak jak trądzik, czy grzybice (np. ŁZS) wynikają z nadmiernego namnożenia w przewodzie pokarmowym grzybów candida albicans, które należą do pasożytów i wywołują kandydozę. Żywią się m.in. cukrami prostymi, dlatego picie dużej ilości wody, czy odstawienie słodyczy jest w stanie chociażby z powodu ograniczenia ilości grzybów candida, pozytywnie wpłynąć na stan skóry. Przy oczyszczaniu pomogą zioła, np. koci pazur (Cat's claw). Warto odwiedzić także salon kosmetyczny (np. http://maiapoznan.pl/salon-kosmetyczny ),aby przejść zabiegi, które przyspieszą regenerację skóry i pobudzą ją do odnowy, np. mezoterapia, czy mikrodermabrazja. Przydatna jest oczywiście higiena skóry, np. dobrej jakości dermokosmetyki (np. la roche effaclar), czy mydło ze srebrem koloidalnym.

Najlepsze atrakcje w salon kosmetyczny Poznań

41

Odp: Co na trądzik

Dziewczyny ja doskonale rozumiem Wasz problem bo sama walczyłam z trądzikiem przez dobrych kilka miesięcy. Stosowałam taką terapie antybiotykami przez sześć miesięcy i nic to nie dało! Poza tym że poważnie nadszarpnęło moją kieszeń. W rozpaczy szukałam innego rozwiązania i trafiłam na blog o medycynie naturalnej - Ajurwedzie  (ajurwedablog) Na początku sceptycznie podchodziłam do tematu ponieważ skoro leki mi nie pomogły to nie sądziłam, że zioła mogą cokolwiek zdziałać. Ale się skusiłam na terapię i dziś mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że warto było. Po sześciu tygodniach leczenia odzyskałam swoją twarz. Nie mam krost i blizn i w końcu mogę się cieszyć gładką i zdrową skórą.

42

Odp: Co na trądzik

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z jakichś profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Na pewno przyniesie nam lepszy efekt niż kosmetyki stosowane w domu.
Większość gabinetów ma w ofercie zabiegi idealne dla cery trądzikowej. Wiem, że np. Gabinet Kosmetyczny Wyspa Piękna ma takie w ofercie.  Z tego co się orientuję np. peelingi kwasowe bardzo fajnie sprawdzają się w takim przypadku.

43

Odp: Co na trądzik

Ja stosowałam wcześniej kilka środków, które miały pokonać mój trądzik. Ostatnio zaczęłam brac tabletki IQface. Może na razie nie jest to nie wiem jaka rewelacja i nie chcę zachwalać dnia przed zachodem słońca, ale pomimo iż stosuję je niecały miesiąc, to już moim zdaniem widac poprawę. Jak dla mnie to dobra oznaka

44

Odp: Co na trądzik

Zabiegi z kwasem azelainowym. To była odpowiedź na moje problemy z trądzikiem. Także dużo szukałam, brałam różne tabletki - ale dermatologom ciężko było w coś trafić. Jedna dermatolożka zaproponowała mi, żebym poszukała miejsca, gdzie wykonują zabieg z ów kwasem. To jedyna substancja - według niej - którą można stosować na skórę wrażliwą. Ciężko było coś wyszukać - bo to jakaś nowość - znalazłam gabinet we Wrocku Klinika Anna Pikura. Zabieg nazywał się Azelac, seria czterech zabiegów promocji kosztowała 600 zł. Po pierwszym zabiegu wyszłam przerażona - czerwona i podrażniona, ale już następnego dnia, wszystko się uspokoiło. Zabiegi powtarzałam co tydzień mniej więcej i powiem wam, że bardzo dobrze oczyścił mi skórę, nie pojawiają się jak na razie nowe wypryski, trądzik zdecydowanie się zmniejszył i złagodniał. Myślę, że z pomocą kuracji wewnętrznej uda mi się go zupełnie zlikwidować. Polecam sprawdzić ten kwas azelainowy - według mnie jest megaskuteczny.

45

Odp: Co na trądzik

Kwestia czy szuka się tylko czegoś an trądzik, czy czegoś co trzeba stosować przy zmianach trądzikowych.

Przy zwykłym trądziku produktów dobrych jest wiele, i czasami wystarczy cokolwiek, jednak moim zdaniem przy zmianach skóry spowodowanych trądzikiem, musimy już pochylić się nad produktem, kremem działającym już właściwie na naszą twarz. Osobiście mogę polecić jeden produkt tego rodzaju a mianowicie APISILVER.

Czy korzystać z jakiś zabiegów, to niestety ogranicza nas czasowo i nie zapewni 100% skutecznosci.

46

Odp: Co na trądzik

Polecam antybakteryjny krem Pichtowy, marki Proderma Profarm, który zawiera olej pichtowy pochodzący z jodły syberyjskiej. Usuwa on zanieczyszczenia, nadmiar sebum i obumarłe komórki naskórka, a także odblokowuje pory skóry. Poza tym zapobiega powstawaniu czynnych wykwitów trądzikowych i normalizuje wydzielanie tłuszczu.

sklep. profarm. com. pl / krem-antybakteryjny. html

47

Odp: Co na trądzik

U mnie idealnie zadziałały tabletki IQface, po trzech miesiącach stosowania nie miałam po trądziku najmniejszego śladu, I uważam to za pewnego rodzaju sukces, bo wcześniej walczyłam prawie dwa lata i nie było specjalnie efektów, a tu wystarczyły 3 miesiące...

48

Odp: Co na trądzik

Na mój trądzik nic nie pomagało na dłużej, przetestowałam maści, żele, tabletki, nawet łykałam przez pół roku antybiotyk i nic tylko nabawiłam się grzybicy. Moim lekarstwem okazały się pigułki antykoncepcyjne, które przyjmowałam równocześnie z harmonellą - osłoną serca, naczyń krwionośnych i wątroby. Moja buzia wygładziła się na dobre i już nie wstydzę się patrzyć ludziom w oczy.

49

Odp: Co na trądzik

Jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem, to w moim przypadku jak najbardziej okazał się skuteczny środek o nazwie iqface, o któym tu piszecie. Jak dla mnie to rewelacja, w końcu trafiłam na środek, któy oprócz tego że jest oparty na naturalnych składnikach, to dodatkowo jest skuteczny

Odp: Co na trądzik

Za zaplane zmiany trądzikowe odpowiada bakteria beztlenowa Propionibacterium Acnes. Do terapii trądzikowej, której zadaniem jest wyeliminowanie tej bakterii, używamy urządzenia Dual Laser sPTF+ (Photo Therapy Flash). Jest to laser wykorzystujący nowoczesną technologię łączącą energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności. Zabiegi są całkowicie bezbolesne a ich skuteczność określa się na poziomie 98,8%.

51

Odp: Co na trądzik

Ja też stosowałam iqface i jak dla mnie jest to jeden z lepszych środeków tego typu na rynku, bo jest on mega skuteczny

52

Odp: Co na trądzik

W moim przypadku też wrazenie odnoście iqface jak najbardziej pozytywnie jeżeli chodzi o walke z trądzikiem, w końcu się go pozbyłam. Teraz jeszcze czeka mnie walka z drobną nadwagą i będzie już naprawdę super

53

Odp: Co na trądzik

Moja walką z trądzikiem zakończyła się sukcesem w końcu gdy zastosowałam iqface. Zdaje sobie sprawę, ze nie dla wszystkich musi to być dokładnie to czego szukają, zgadzem się że u jednych będą efekty lepsze u innych gorsze, nie mniej mi on pomógł.

54 Ostatnio edytowany przez naturka (2016-04-10 18:22:02)

Odp: Co na trądzik

Moim zdaniem nie ma co obciążać organizmu tabletkami. Ja i moja siostra też miałyśmy problemy z trądzikiem i kupiłyśmy sobie taki kombajn kosmetyczny http://importmania.pl/product-pol-760-M … 3030-.html
Nie kosztował majątku, a rezultaty było widać już w pierwszych tygodniach użytkowania. Bardzo fajnie zredukował liczbę wyprysków, a nawet z czasem udało się usunąć przebarwienia skóry, czyli tzw. blizny po trądziku.

55

Odp: Co na trądzik

Ja długo nie miałam pomysłu jak walczyć z trądzikiem, co próbowałam, to niewypał. W końcu kupiłam iqface i ten ruch okazał się strzałem w dziesiątkę... W końcu udało mi się mało że powalczyć, to jeszcze wygrać tę walkę

56

Odp: Co na trądzik

Jak sobie poradzić z trądzikiem hormonalnym. Po trzydziestce zaczął mi sie taki pojawiać i teraz robi się coraz bardziej uporczywy. Znacie jakies dobre maści? A może dieta cos da?

57

Odp: Co na trądzik

Jak dla mnie iqface okazął się najlepszym wyborem jakiego mogłam dokonać. W końcu trafiłam na środek naprawdę skuteczny, a co dodatkowo było miłą niespodzianka po zakupie, jak przeczytałam skład, to jest on oparty na naturalnych składnikach

58

Odp: Co na trądzik

Aplikator na wypryski HB - wymaga on tylko systematyczności i powiedzmy, że cera może się mocno odmienić w krótkim czasie. U mnie też zanim udało się uzyskać zadowalającą zmianę, tego czasu trochę minęło, ale sama widzę, że systematyczne działanie dało mi dokładnie to, czego chciałam. To była zdecydowana i totalna przemiana na plus - jestem po prostu zadowolona.  Zdecydowanie sobie cerę odmieniłam i o to tutaj chodziło.

59

Odp: Co na trądzik

Moim ostatnim odkryciem są tabletki IQFACE.Kupiłam bo w sumie nie miałam nic dom stracenia.Albo pomogą albo nadal będę wyglądała katastrofalnie.I jestem pozytywnie zaskoczona.Pryszcze zaczynają znikać i na razie żaden nowy gadżet sie nie pojawił.Cera też w znacznie lepszej kondycji.Na razie jest lepiej niz dobrze i mam nadzieję że tak zostanie.

60

Odp: Co na trądzik

Can they help lift a heavy mackiasl?We had a few ab-roller type thing, with mat, without mat and other weird stuff, think they got used about once each, we got rid.

61

Odp: Co na trądzik

Hey, that's porfuewl. Thanks for the news.

62

Odp: Co na trądzik

Smd-ckaab what I was looking for-ty!

63

Odp: Co na trądzik

I bow down humbly in the presence of such grenatess.

64

Odp: Co na trądzik

“You can hear the ocean if you put this to your ear18#&22.; She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is entirely off topic but I had to tell someone!

65

Odp: Co na trądzik

Infelizmente, deixamos de ser co&Â3ônial#82ƒ0;apenas isso.Somos dependentes desse sistema polÃÂtico deplorável. Vejam, a quem interessar uma opinião a respeito na minha página. “Independentes. Até que ponto?”

66

Odp: Co na trądzik

I just want to tell you that I’m very new to weblog and truly savored yo;#r8217u&e web-site. Probably I’m want to bookmark your blog post . You surely come with tremendous well written articles. Cheers for sharing with us your webpage.

67

Odp: Co na trądzik

Przy moich problemach z trądzikiem brałam IQ-Face prawie 4 miesiące, Może to i śmieszne, ale nie liczyłam na zbyt wiele, a tu miła niespodzianka, w sumie nawet taka jakiej się nie spodziewałam

68

Odp: Co na trądzik

Długo nie mogłam się zdecydowac na konkretny preparat, który stosowac na trądzik. Nie chciałam po prostu kolejny raz się sparzyć... W końcu wybrałam IQface i nie żałuję decyzji...

69

Odp: Co na trądzik

Ja też się skusiłąm na IQface i to właśnie dzisiaj na urodzinach mojej babci miałam okazje zaprezentowac szerszemu gronu rodzinnemu moje nowe JA. W końcu wyglądam jak normalna kobieta. A najbardziej ucieszyły mnie słowa babuni, która wierzyła że mi się uda

70

Odp: Co na trądzik

Polecam jako najlepszą tanią pomoc doraźną acnederm

71

Odp: Co na trądzik

Albo pogodzisz się z trądzikiem i nic nie będziesz robic albo będziesz z nim walczyć wszystkim dostępnymi środkami.Ja na sobie przetestowałam wiele rzeczy z różnymi skutkami ale zawsze problem pryszczy wracał.Teraz od trzech miesięcy stosuję tabletki IQFACE i nie moge uwierzyć w to co widze w lustrze.Poprawa jest zdecydowana zero nowych syfków.Tabletki działają i oby juz tak zostało

Odp: Co na trądzik

Polecam krem Linoderm ACNE, który przeznaczony jest dla skóry trądzikowej i łojotokowej. Zawiera tlenek cynku, ekstrakt z pięciornika, olejowy wyciąg z rumianku, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pod postacią linomagu oraz witaminę E. Synergiczne działanie składników wspomaga gojenie zmian trądzikowych, redukuje zaczerwienienie skóry, normalizuje pracę gruczołów łojowych, zapobiegając powstawaniu nowych wykwitów trądzikowych.

ziololek.pl/produkt/linoderm-acne/

73

Odp: Co na trądzik

Żel aloesowy - cudowny środek! Pomógł mi się wyleczyć z trądziku, oczywiście nie całkowicie, ale te delikatne zmiany w porównaniu do tego co było wcześniej to pestka tongue naprawdę, u mojej młodszej siostry też zadziałał!

74

Odp: Co na trądzik

Wszystko dzieje się stopniowo - dużo daje stosowanie aplikatora na wypryski HB - i tutaj ta zmiana jest widoczna, duża, cera pozostaje bez większych śladów. Pewnie, że jej doprowadzenie do normalności długo trwało, ale też mam to co chciałam. Najważniejsze, że teraz nie mam problemów - nic nie wróciło. Nie wiem czy to kwestia naturalności kosmetyków czy innych kwestii, ale pomaga. Tylko nie spodziewajcie się natychmiast cudów.

75

Odp: Co na trądzik

Mi jakiś czas temu pomogło oczyszczanie twarzy u kosmetyczki. Przez długi czas nic nie pojawiło mi się na twarzy, a skóra była delikatna i gładka. Ale wiem też, że u niektórych to działa zupełnie odwrotnie i mogą pojawić się rany, przebarwienia albo nawet trądzik się nasilał. Dlatego lepiej najpierw testować wszystkie kosmetyki czy zabiegi na jakimś niewidocznym fragmencie twarzy smile

76

Odp: Co na trądzik

z trądzikiem warto też walczyć jednak odpowiednią pielęgnacją z pomocą kosmetyczki, mnie dopiero właśnie połączenie dermatologa i zabiegów kosmetycznych z piękna i bestia przyniosło rezultaty i po długiej walce mogę się cieszyć ładną buzią

77

Odp: Co na trądzik

Mi też w sposóbznaczący pomógł rozwiązać problem z trądzikiem środek o nazwie IQface, ja co prawda kupowałam go jeszcze w Holandii, gdy byłam tam latem (w Polsce akurat nie mogłam na n iego trafić, choć teraz jak sie dowiedziałam z postów to jest on dostępny bez większych problemów, choćby i na Allegro). W każdym razie pod koniec wrzęsnia z trądzikiem mogłam sie pożagnać

78

Odp: Co na trądzik

Na trądzik najlepiej sprawdzają się retinoidy, jednak takie tabletki musi przepisać dermatolog. To on powinien ustalić plan działania walki z trądzikiem. Jeśli trądzik jest bardzo mocny to lekarz może przepisać izotretynoinę, jednak to leczenie wymaga od nas lekkiego poświęcenia. Natomiast z maści, które są dostępne bez recepty na trądzik, warto wybrać te, które mają w swoim składzie kwas azelainowy.

79

Odp: Co na trądzik

Mi w walce z trądzikiem pomógł olej tamanu. Naprawdę gorąco go polecam, sama byłam zaskoczona tym czego dokonał na mojej twarzy. Piłam też herbatkę z bratka w tym samym czasie, więc ona też mogła mieć jakiś wpływ na poprawę kondycji mojej skóry.

80

Odp: Co na trądzik

Ja polecam po prostu aplikator na wypryski HB - działa, pomaga, robi sporą różnicę. Sama wiem doskonale jak duża dało to zmianę. Powiedzmy, że stopniowo zyskiwała na wyglądzie, znikały zaczerwienienia, cera ogólnie stawała się znacznie ładniejsza i powiedzmy, że w tym momencie wygląda to po prostu o wiele lepiej. Cera jest w porządku.

81

Odp: Co na trądzik

U mnie śmieszne jest to,że trądzik zaczął się w drugiej połowie lat 20-tych. Wcześniej całe liceum i studia miałam idealną twarz. Badania nic nie wykazywały. Wybrałam się do dermatologa i ten polecił mi pić dużo wody , przypisał witaminy oraz kazał używać serum Sevolium. Nie wiem czy o nim słyszałyście. Jest to postać żelu, który używa sie na twarz pod krem dwa razy dziennie. Efekty bardzo dobre. Niemniej po 2 tygodniach stosowania najwcześniej. Jestem zadowolona bo skóra się uspokaja. Wyskakuje o wiele mniej pryszczy ( szczególnie na brodzie gdzie miałam duże czerwone ognisko pryszczy jak wybrałam sie do lekarza).
Odradzam równiez mocne peelingi. U mnie jedynie podrażniały twarz i nie dawały praktycznie żadnych efektów.

82

Odp: Co na trądzik

Spróbujcie masc cynkową, mi pomaga

83

Odp: Co na trądzik

W moim przypadku też iqface okazał się bardzo skuteczny, nie przypuszcząłam po wcześniejszych niepowodzeniach, ze z trądzikiem uda mi sie wygrac przez 3 miesiące

84

Odp: Co na trądzik

Maść cynkowa to jedynie środek na bardzo lekki trądzik. Jak Ci co jakiś czas wyskakuje na twarzy jedna czy dwie krostki. Na pewno nie jest to lek na większe połacie krost bo nałożona na wiekszą powierzchnie zapycha skórę i sprawia,ze krost robi się coraz więcej.
Podobnie jak Adrianna polecam serum Sevolium. Jest dość trudno dostępne bo z tego co wiem to jedynie do zamówienia przez internet ( nie widziałam w sklepach , moze jest w mniejszych aptekach albo w drogeriach bo swego czasu przeszukalam cały rossman i nie znalazłam) Skład super, zupełnie inny niz popularnych kremów. Nie zawiera w sobie zapychaczy, które wzmagały pryszcze.

85

Odp: Co na trądzik

A może masz problemy hormonalne? U mnie było tak, że leczyłam trądzik u dermatologa sterydami, antybiotykami i jeszcze nie wiadomo czym. Poprawa była, ale niewielka. Któregoś dnia poszłam do ginekologa na wizytę kontrolną i on sam mnie zaczął wypytywać o trądzik, i zaproponował zrobienie badań krwi i podanie tabletek antykoncepcyjnych z niewielką ilością hormonów. W ten sposób od ponad pół roku biorę Vibin mini i moja cera jest nieporównywalnie lepsza. Przestałam też stosować sterydy i antybiotyki

86

Odp: Co na trądzik

Ja miałam problemy z trądzikiem będąc już dorosła. Miałam wypryski mimo iz skóra była przesuszona. Uzywałam różne preparaty, które jeszcze bardziej wysuszały mi skórę, a ona reagowała jeszcze wiekszym wysypem krostek. W końcu kupiłam oepaol hydorsense w aptece bo skóra naprawdę była już sucha, ciągnęła, była zacerwieniona i zaczeła juz sie łuszczyć. Krem mi deliaktnie nawilżył buzię i złagodził zaczerwienienia. Skóra była mięciutka. W koncu i wypryski zaczeły znikać. Widocznie skóra potrzebowała jakieś równowagi i nawilżenia. Czasami poprostu źle o nia dbamy.

87

Odp: Co na trądzik

Moim zdaniem, po zastosowaniu IQface efekt jest po prostu rewelacyjny, Jak dla mnie to najlepszy środek jaki może być jeżeli chodzi o pozbycie się trądziku

88

Odp: Co na trądzik

Falka napisał/a:

Ja miałam problemy z trądzikiem będąc już dorosła. Miałam wypryski mimo iz skóra była przesuszona. Uzywałam różne preparaty, które jeszcze bardziej wysuszały mi skórę, a ona reagowała jeszcze wiekszym wysypem krostek. W końcu kupiłam oepaol hydorsense w aptece bo skóra naprawdę była już sucha, ciągnęła, była zacerwieniona i zaczeła juz sie łuszczyć. Krem mi deliaktnie nawilżył buzię i złagodził zaczerwienienia. Skóra była mięciutka. W koncu i wypryski zaczeły znikać. Widocznie skóra potrzebowała jakieś równowagi i nawilżenia. Czasami poprostu źle o nia dbamy.

Mnie to dopadło po 20 roku zycia. Na razie leczę się sama , nie byłam u dermatologa bo nawet nie miałam czasu się wybrać. Nie wygląda to na pewno jak tradzik różowaty ( porównywałam sobie zdjęcia). Raczej jako normalny trądzik młodzieńczy. Z tym, że u mnie pojawił się z niezłym opóźnieniem big_smile Gdzie kupowałaś to serum? Dostanę w sklepie?

89 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-07-08 09:35:03)

Odp: Co na trądzik

Sevolium jest do zamówienia przez internet, zerknij sobie
http://pl.sevolium.com/
Mi rowniez doradziła to dermatolog ale nie mogłam znaleźć w sklepach stacjonarnych. Moja pani doktor czesto przywozi takie nowości z Uk bo tam często bywa i doradziła mi wlaśnie to serum .Tam jest to teraz bardzo popularne. w Polsce jeszce nie bo wiadomo,że wszystko u nas wchodzi z opóźnieniem. Pierwsze opakowanie sprzedała mi właśnie moja pani dermatolożka bo przywiozła kilka na przetestowanie dla pacjentów ale drugie już zamowiłam sobie sama bo była na szczęscie już taka opcja.

90

Odp: Co na trądzik

A ja kupowąłam IQface całkowicie świadomie, nie szukałam przyapdku, w końcu to jak będzie wyglądać moja twarz i tak już zniszczona przez trądzik było dla mnie bardzo ważne, nie mniej efekt z którego moge się ieszyć podobny jak u ciebie. I to jest dopiero sukces, jak zobaczyłam pierwsze oznaki porawy wyglądu czulam się jakbym wygrała w totka

91

Odp: Co na trądzik

Ja jakoś nie wierzę w skuteczność tabletek na trądzik... Chyba, że byłyby to tabletki z hormonami smile

Mnie męczyły bardzo zaskórniki i żadne żele, pianki do mycia, kremy, maseczki etc etc nie dawały żadnych rezultatów. Chodziłam na oczyszczanie manualne, sama nie raz próbowałam coś wyciskać, ale potem wszystko wracało do "normy"... Słyszałam kiedyś o mikrodermabrazji, ale koszty wizyt u kosmetyczki mnie przeraziły, więc skończyłam na dwóch zabiegach. Mama kupiła mi na importmania pl urządzenie kosmetyczne, którym sama mogłam wykonywać zabieg, ale cenowo był to koszt dwóch - trzech wizyt.
Po pół roku zauważyłam, że większości zaskórników już nie mam, nie mam też "dziurek" po nich co mnie najbardziej przerażało, skóra jest w lepszej kondycji - taka promienna, o ładnym kolorze. Więc może taką metodą walczcie z trądzikiem...

92

Odp: Co na trądzik

Używajcie systematycznie aplikatora na wypryski HB, to u mnie pomogło. WIadomo, że cera od razu idealna nie będzie. W moim przypadku było tak, że udało się usunąć wszystkie ślady, nawet zaczerwienienia. Trądzik nie wrócił, nie ma po nim śladów, wygląda to idealnie. Ale oczywiście na wszystko musiałam się naczekać.

93

Odp: Co na trądzik

Z własnego doświadczenia wiem, że kosmetyki drogeryjne przeważnie niewiele dają, a czasem nawet pogarszają sprawę...a stosowałam ich swego czasu sporo.Najlepiej wybrać się do dermatologa, tabletki z antybiotykiem albo specjalnie robione na zamówienie maści są o niebo lepsze. Wiadomo, antybiotyk to antybiotyk... ale kuracja nimi trwa niedługo (ok.2 miesiące z przerwami brałam), a jak będzie się brać coś osłonowo na żołądek, to niekoniecznie odczuje się niepożądane skutki wink

94 Ostatnio edytowany przez majka90 (2016-08-02 16:45:54)

Odp: Co na trądzik

derminax może być dobrym rozwiązaniem. czytałam kiedyś o nim tutaj http://odzywki-online.pl/derminax-opini … i-tradzik/ ludzie maja ogolnie dobre opinie

95

Odp: Co na trądzik

Również stosowałem iqface i też jestem bardzo zadowolony, ogólnie dziwię się że bardzo mało jest wypowiedzi męskiej części onetu na temat czy to stosowania tego rodzaju środków, a patrząc po sobie jak denerwował mnie trądzik nie wierzę, że jest tak mało liczne grono osób dbających o cerę i wygląd że tak napisze w "naszym gronie

96

Odp: Co na trądzik

Ja też stosowałam Iqface, w sumie to początkowo nie spodziewałam się aż tak pozytywnego rezultatu. I z tego powodu jestem szczęśliwa i zadowolina

97

Odp: Co na trądzik

Mi też na trądzik pomógł właśnie iqface, niby głupie tabletki a pomagają. A męczyłam się z tym paskudztwem ponad pół roku i wydałam kupę kasy na terapię dermatologiczną i zero efektów.

98

Odp: Co na trądzik

Jeszcze jakiś czas temu myślałam że z trądzikiem będę żyła do końca życie.Ale na całe szczęście trafiłam na IQFACE .Teraz moja cera jest zdrowa i pełna blasku.Do kosza wyrzuciłam wszystkie pudry kryjące już mi są nie potrzebne.

99

Odp: Co na trądzik

Kiedyś tez miałam problem z trądzikiem teraz tylko od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś pryszcz . Używałam różnych leków, toników itp ale najlepsze są tabletki IQFACE naprawdę pomagają i jest teraz o wiele lepiej niz było jeszcze pół roku temu.Pozbyłam się problemu chyba raz na zawsze

100

Odp: Co na trądzik

fajnym środkiem jest Aquaclin - to żel, który stosować mogą już 12 latki. Do tego można go kupić bez recepty co czasami pewnie takiemu nastolatkowi jest na rękę bo tłuc rodzicom, że ja też chcę ten żel co mają Ewka, Kaśka i Krzysiek w klasie to czasami za ciężki temat. Wolą sami iść do apteki - wiem to z doświadczenia

101

Odp: Co na trądzik

Najlepiej będzie wybrać się do dermatologa wink

102

Odp: Co na trądzik

U mnie zmiana po zastosowaniu IQFACE zauważalna była już po miesiącu .A całkowicie rądziku pozbyła się po niecałych trzech miesiącach.Zycie jest piękne kiedy nie trzeba się martwić swoim wyglądem.

103

Odp: Co na trądzik

Zgadza się z Tobą w 100%.Twarz bez trądziku to cos o czym marzyła i dopiero IQFACE uporał się z tym problemem.Według mnie tabletki nie tylko dla nastolatek.Bo ja nastolatką przestałam być już jaiś czas temu.

104

Odp: Co na trądzik

Ja też brałam iqface i jak dla mnie wszystko jest dokładnie tak jak się spodziewałam, bo jak inaczej określić, fakt, ze trądziku już praktycznie nie mam

105

Odp: Co na trądzik

A widzieliście na Allegro cenę tych tabletek .Za dwa opakowania po 100 tabletek cena tylko 99 zł.Moim zdaniem bardzo się opłaca.

106

Odp: Co na trądzik

Nie stosuję kosmetyków drogeryjnych Poczytalam sobie o skłądach i większość z nich zawiera w sobie parafiny czy oleje mineralne. O dziwo są to zapychacze, które bardzo pogarszają stan cery. Jeśli chcecie zachować ładny wygląd to radziłabym się od tego trzymać z daleka.

Sevolium jest super. Serum stosuję od 3 miesięcy. Efekt naprawdę dobry. Twarz wygląd lepiej i pryszczy również mniej. Idę do dermatolożki w tym tygodniu i myślę.ze ona również bedzie zaskoczona z efektu ( to ona doradziła mi to serum).

107

Odp: Co na trądzik

IQface poleciła mi koleżanka, jestem bardzo zadowolona i równocześnie jej wdzięczna, po 3 miesiącach pozbyłam się trądziku.

108

Odp: Co na trądzik

Ja też stosowałam IQface i jestem jak najbardziej zadowolona,z efektu jaki uzyskałam, po trądziku nie ma śladu

109 Ostatnio edytowany przez stapka18 (2016-11-28 14:47:11)

Odp: Co na trądzik

Sama brałam przez jakiś czas Neoglandynę (http://neoglandyna.pl/). Rzeczywiście działa, zarówno na trądzik, jak i na suchą skórę smile

110

Odp: Co na trądzik

Apisilver można kupić na stronie sklepwerbena pl

111

Odp: Co na trądzik

Przede wszystkim aplikator na wypryski Hildegard Braukmann. Pewnie nie znacie, ale ogólnie produkt jest naprawdę świetny, robi dużą różnicę i mogę go ocenić tylko pozytywnie. Żeby doprowadzić cerę do normalności potrzebny jest czas, ale ogólnie wszystko jest zdecydowanie do zrobienia. Kwestia systematycznego stosowania środków i wszystko doprowadzicie do normalności.

112

Odp: Co na trądzik

Polecam zabiegi z użyciem lasera Nd:Yag (neodymowo-jagowego), który cechuje bardzo krótki czas trwania impulsu i duża energia. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum, a także niszczy bakterie wywołujące trądzik.

113

Odp: Co na trądzik

Mi na trądzik pomogły zabiegi z peelingami medycznymi Pca Skin - to amerykańska firma, nieznana za bardzo w Polsce. Widziałam w kilku klinikach medycyny estetycznej. Moja kosmetolog też je używa. Skóra po zabiegu jest mega odświeżona i gładka. Pryszcze zanikają, jest o wiele lepiej niż kiedyś. Polecam w Poznaniu zabiegi w salonie Beauty Premium.

114

Odp: Co na trądzik

Mi pomaga srebro koloidalne w płynie. Stosuję od dwóch miesięcy i cudnie dziala. Do tego olej lniany do picia, minimum 2 łyżki dziennie.

115 Ostatnio edytowany przez talia (2017-09-26 08:33:55)

Odp: Co na trądzik

Polecam zmianę diety oraz picie dużych ilosci wody codziennie. Niby dwie rady, które kazdy zna, ale to naprawde pomaga! Przynajmniej mi pomogło poniewaz miałam swego czasu niesamowite wprost problemy z trądzikiem.

Poza tym dobre działąnie mają
naturalne maseczki
stosowanie glinek ( szczególnie delikatnej białej)
zrezygnowanie z peelingów klasycznych na rzecz peelingów enzymatycznych ( peelingi takie nie drapią skóry i są delikatniejsze).

Warto jest równiez zaopatrzyć się w odpowiednie dla skóry trądzikowej kosmetyki
http://www.benzacne.pl/blog/wygraj-z-tr … m-czy-masc

116

Odp: Co na trądzik

Miałam duże problemy z trądzikiem i żadne tabletki nie pomagały, Dopiero regularne oczyszczanie skóry w bodycareclinic.pl i kuracja hormonalna mi pomogły.

117

Odp: Co na trądzik

Czasem walka z trądzikiem nic nie da bo to po prostu wina hormonów. Moja córka miała w okresie dojrzewania straszny problem z cerą, a jak jadła coś słodkiego lub ostrego to się nasilało. Na pielegnacja.expert znajdziesz dużo przydatnych artykułów jak radzić sobie z problematyczną cerą, ale przede wszystkim sugerują zmianę diety

118

Odp: Co na trądzik

Renatella napisał/a:

Czasem walka z trądzikiem nic nie da bo to po prostu wina hormonów. Moja córka miała w okresie dojrzewania straszny problem z cerą, a jak jadła coś słodkiego lub ostrego to się nasilało. Na pielegnacja.expert znajdziesz dużo przydatnych artykułów jak radzić sobie z problematyczną cerą, ale przede wszystkim sugerują zmianę diety

Dokładnie też miałam problemy z trądzikiem także tutaj nie ma zmiłuj się i wszystko to co pisze na pielegnacja.expert to prawda dieta zdrowa to podstawa. Ostre przyprawy, fast-foody odpadają na starcie bo trądzik nie zniknie nigdy a jeszcze będzie narastał wiem co mówię bo miałam ten sam problem

119

Odp: Co na trądzik

Do pielęgnacji skóry trądzikowej, odpowiednie jest mydło Argan My Love, na bazie oleju arganowego i tlenku cynku. Tlenek cynku absorbuje nadmiar tłuszczu, który wydzielany jest przez gruczoły łojowe, a także zwalcza bakterie.

marokosklep. com

marokosklep.com

120

Odp: Co na trądzik

Leczenie trądziku i łojotokowego zapalenia skóry wspomaga witamina E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Chroni ona komórki skóry przed uszkodzeniem, do którego dochodzi, gdy pojawia się trądzik.

W przypadka trądziku, który związany jest z cyklem miesięcznym lub menopauzą, pomaga z kolei witamina B6.

121

Odp: Co na trądzik

najlepiej to chyba iść do dermatologa skoro trądzik nie znika? Może to ma jakieś głębsze podłoże? Warto też się wspomóc zabiegami u kosmetyczki np. w beauty bar w józefosławiu pod warszawą mają szereg fajnych zabiegów na trądzik: beautybar.net.pl/tradzik/. Myślę, że trzeba po prostu działac "globalnie" jeśli chodzi o takie sprawy

122

Odp: Co na trądzik

Moja córka ma wysypaną całą twarz. Lekarz stwierdził dość mocno zaawansowany trądzik i zasugerował nam pójście do profesjonalnego salonu urody. Mieszkamy we Wrocławiu i dlatego odwiedziłyśmy COCO-TIME, tam pani kosmetyczka po wstępnej konsultacji zaproponowała zabieg oxybrazji. Jest to pewnego rodzaju peeling mechaniczny tylko, że na mokro. Córka nie może doczekać się już pierwszej wizyty.

123

Odp: Co na trądzik

Polecam Wiesiołkowy tonik Naturalis, który delikatnie pielęgnuje skórę twarzy i szyi. Oczyszcza ją, tonizuje, nawilża i odświeża. Po jego użyciu skóra jest wygładzona, przyjemna w dotyku i gotowa do nałożenia odpowiedniego kremu.

produktynaturalne.pl

124

Odp: Co na trądzik

Ja też stosowałam Sevolium przed dobre trzy miesiace i przerwalam bo juz nie trzeba bylo. Efekt rewelka, cena jak dla mnie tez spoko. Mialam caly zestaw.

125

Odp: Co na trądzik

Tylko sevolium!
Wydałam już mnóstwo kasy na różne preparaty z apteki, które często albo nic nie robiły albo pogarszały stan mojej cery ;/
Ale trafiłam na to serum. Jest naprawde dobre, efekty widać juz po paru dniach. Parę tygodni stosowania i wyprysków zrobiło się znacznie mniej smile
Jedno opakowanie starcza na długo. Trzeba stosować regularnie. Ma tyko naturalne składniki, nie jakies tam chemiczne badziewie.

"Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość." - Diane Ackerman

126

Odp: Co na trądzik

Może nie miałam jakichś ogromnych problemów z trądzikiem, ale niedoskonałości się pojawiały, zaskórniki, pryszcze, nadmiar sebum, przez co świeciłam się już chwilę po zmatowieniu cery. Bardzo mi pomogła maseczka Leroset, na początku nakładałam ją codziennie, teraz już raz w tygodniu wystarcza, cera bardzo mi się poprawiła.

127

Odp: Co na trądzik

Ja też stosuję Sevolium i na nim chyba poprzestanę bo nie wyskakują mi już nowe wypryski, nie mam czerwonych plam. Uzywałam różnych maści, które tylko wysuszały moją skórę a Sevolium mimo, ze ma taką bardziej żelową i przezroczystą konsystencję to nawilża lepiej niż kremy i bardzo szybko się wchłania smile

128

Odp: Co na trądzik

Sarka02 ja też sevolium ale akurat dodatkowo do tabletek, bo biore axotret i on mi strasznie wysusza skórę... Taką kurację stosuję już 8 miesiąc i powiem wam, że efekty są. Na pcozątku się wkurząłam, bo nic nie działało, po braniu pierwszych leków jeszcze gorzej wysypało, ale teraz widać ogromną różnice. Sevolium tez jest fajne dla osób, które mają blizny po trądziku, fajnie je wygładza i maskuje wink

Uśmiechaj się do ludzi!

129

Odp: Co na trądzik

Na pewno zmiana diety trądzik jest wynikiem złego odżywiania także trzeba zadbać na samym początku właśnie o to. Na ichemia też masz glinkę zieloną łagodzącą właśnie objawy trądziku polecam bo sama nawet kilka mce temu stosowałam ją.

130

Odp: Co na trądzik

Hmm zastanawiam się nad tym sevolium.. wszędzie go tak zachwalają, ciekawe czy i na mnie by zadziałał.. mam już dosyć mojego trądziku sad cena nie gra już dla mnie roli, co myślicie? kupić czy iść do lekarza po kolejne leki (żaden do tej pory na mnie nie zadziałał)

131

Odp: Co na trądzik

Takie tematy zostawiam specjalistom. Bez odpowiedniej wiedzy nie ma co się za to zabierać.

Aby naprawdę znaleźć Boga, trzeba być szczerym.

132

Odp: Co na trądzik

Ja nie brałabym tabletek bez konsultacji z dermatologiem. Zresztą przy skórze trądzikowej i tak wskazana jest wizyta, żeby szybciej pozbyć się problemu. Z kosmetyków osobiście mogę polecić serum, które mnie bardzo pomogło: SKINICER repair serum. Fajnie się wchłania, ładnie nawilża cerę, ale jej nie przetłuszcza. Trzeba też pamiętać, że przy trądziku równie ważne jest to, co się je. Więc należy pewnych produktów unikać, szczególnie słodyczy.

Odp: Co na trądzik

Nasze ciało przy trądziku nadprodukuje sebum, które następnie jest wydalane przez gruczoły łojowe w skórze. Jego poziom obniża CBD, czyli kannabidiol, który zawarty jest w olejkach konopnych. Poza tym terpeny, które również znajdują się w konopiach, wykazują działanie przeciwbakteryjne przeciwko Propionibacterium acnes, najczęstszej przyczynie bakteryjnej trądziku.

konopieizdrowie.pl/CBD

134

Odp: Co na trądzik

Glinka zielona z tego co mi wiadomo ma działanie przeciwzapalne i przeciw trądzikowe. Osobiście nie stosowałam ale mojego narzeczonego siostra nastoletnia używa właśnie zielonej glinki na trądzik.  Zamawia bardzo często online na ichemia.pl z tego względu że ciężko ją dostać w sklepie stacjonarnym, a tam chociaż ma pewność że jest dobra.

135

Odp: Co na trądzik

Ja z kolei stosuje zestaw do pielęgnacji Sevolium, który składa się z kremu, pasty i płynu do oczyszczania. Jak na moją wymagającą skórę sprawdza się świetnie. Gdy byłam młodsza stosowałam Ziaję (liście manuki) - to był też dobry zestaw swego czasu. A Wy jak pielęgnujecie swoje wymagające i wrażliwe buźki? I jakie macie rytuały rano/wieczorem?

136

Odp: Co na trądzik

Bogna66 napisał/a:

Ja z kolei stosuje zestaw do pielęgnacji Sevolium, który składa się z kremu, pasty i płynu do oczyszczania. Jak na moją wymagającą skórę sprawdza się świetnie. Gdy byłam młodsza stosowałam Ziaję (liście manuki) - to był też dobry zestaw swego czasu. A Wy jak pielęgnujecie swoje wymagające i wrażliwe buźki? I jakie macie rytuały rano/wieczorem?

ja od lat stosuję naturalny tonik w postaci... melisy. Zalewam melisę gorącą wodą i mam mój naturalny tonik, który stosuję rano i wieczorem smile szukam teraz kremu, bo mam pierwsze oznaki trądziku różowatego (ostatnio byłam u dermatologa i zostałam zdiagnozowana) na rynku jest tyle kremów a akurat ten, który zapisał mi doktor - uczula. Następna wizyta dopiero za 1,5 miesiąca. do tego czasu chciałabym dobrać sobie jakieś kosmetyki do pielęgnacji... ten Sevolium wiele ludzi zachwala ostatnio. Myślę żeby go kupić.

137 Ostatnio edytowany przez Bogna_Wwa (2018-04-24 13:18:23)

Odp: Co na trądzik

ten trądzik- upierdliwy trądzik, na szczęście nie u mnie, ale mój chłopak...co on się z nim miał-i nie słuchał mojego gadania, żeby szedł do lekarza...ale jak w końcu jego twarz wygladała jak pizza, się zdecydował...i co- niewiele wysiłku a jakie efekty, lekarz zlecił mu oczyszczanie twarzy emulsja micelarną Cetahil EM do mycia i ograniczenie "śmieciowego jedzenia"...i jakie efekty- super.Teraz mu tylko mówię "a nie mówiłam"

138

Odp: Co na trądzik

Zielona glinka dostępna ichemia.pl jest dobra na problemy trądzikowe. Przede wszystkim jest to produkt naturalny także na pewno nie uczula. Stosowana regularnie pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć widoczność ran.

139

Odp: Co na trądzik

Na ichemia.pl moja siostra jakiś czas temu zamawiała Glinkę Zieloną własnie działająca przeciwzapalnie. Siostra regularnie nakłada glinkę na twarz, cerę ma wyraźnie nawilżoną gładką a rany po trądziku dużo szybciej zaczynają się goić. POLECAM

140

Odp: Co na trądzik

hmmm mój trądzik spędza mi sen z powiek. Nie mam już cierpliwości. Zastanawiam się nad tym Sevolium, czytałam  dobre opinie, musi być w tym jakieś ziarenko prawdy.