1

Temat: ciąża - serowaty śluz - nie mogę się pozbyć tego!

Witam, mój problem jest taki że nie mogę się pozbyć serowatego białego śluzu z pochwy. Nie swędzi ani nie pieczę tylko serek. Ginekolog mi przepisał globulki natamycyne, maść clotrimazolum. Globuli wybrałam, smarowałam maścią kilka dni było bez problemu i później znowu, tym razem były globulki macmiror, po wybraniu miałam stosować tabletki provag i invag globulki co 2-3dni. Niestety po kilku dniach znowu zobaczyłam serek:( już nie wiem co mam robić, nie współżyje z mężem od kiedy mam z tym problem, do mycia używam szarego mydła, bieliznę zmieniam 2 razy dziennie. Dodam że jestem w 21 tygodniu ciąży i nigdy nie miałam takich problemów jak teraz i martwię się o maleństwo. Jak mogę się tego pozbyć?? Proszę o odpowiedz.

2

Odp: ciąża - serowaty śluz - nie mogę się pozbyć tego!

a jakie badania miałaś robione? chyba trzeba zrobić wymaz z pochwy i dowiedzieć się więcej. to może być grzybica. chorowałam na to i też miałam taki serowaty sluz z pochwy i do tego jeszcze mnie swędziało. pamiętam, że robiłam właśnie takie badania i lekrarz przepisal mi trioxal. teraz czuję się dobrze smile

3

Odp: ciąża - serowaty śluz - nie mogę się pozbyć tego!

trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że w ciąży nie możesz stosować takich samych leków, więc dostajesz zapewne słabsze antybiotyki grzybobójcze. Stąd nawroty infekcji. Gdy byłam w ciąży męczyłam się z upławami, dopiero po porodzie dostałam silniejsze leki plus probiotyki i pozbylam się problemu.