Temat: makijaż permanentny w Warszawie

Witam, chcę sprezentować narzeczonej makijaż permanentny. Proszę o pomoc: gdzie w Warszawie wykonują taki makijaż?
Dziękuję za informacje

2

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Witam serdecznie. Polecam Bella Derm na Pięknej. Przyjaciółka skorzystała z ich usług i efekt jest rewelacyjny

3

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja marze ale o usunięciu permanentnego. Jeżeli ktoś na forum wykonywał taki zabieg gdzieś na Bielanach, bardzo prosiłabym o informacje w jakim gabinecie medycyny estetycznej go robił. Będę bardzo zobowiązana za wszelkie informacje. Pozdrawiam

4

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Spróbuj pójść do Extravaganzy w Warszawie, robią tam różne zabiegu laserowe, ja osobiście usuwałam sobie tam tatuaż i nie było to ani bolesne, ani nie pozostały blizny. Z tego co się orientuję permanentny także usuwają w tym salonie kosmetycznym:)

5

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja robiłam w extravaganzie makijaż permanentny u właścicielki pani Agaty i żartowałyśmy, że przynajmniej nie będć musiała usuwać u niej później smile) Bardzo miły salonik i rodzinna atmosfera, a pani agata jest nie z tej ziemi, mogę polecić smile

6

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja niestety nie miałam szczęścia do salonu i mój permanentny skończył się totalną porażką i zszarganymi nerwami. Usta nierówne, barwnik jakby źle wymieszany, bo odcieni na wargach miałam mnóstwo. Straszna sprawa. Tyle dobrze, że w Extravaganzie dało się to usunąć, bo pewnie chodziłabym w golfie zasłaniającym usta przez kolejne 3 lata, póki by mi moja wątpliwa ozdoba nie zniknęła. Po 4 sesjach laserem nie ma po niej śladu, ale na poprawiania wyglądu moich ust już nigdy się nie zdecyduję. Za bardzo się zraziłam:(

7

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Leodia20 - ja też miałam problem ze źle wykonanym makijażem (w moim przypadku brwi). To straszne, jak czasami można się nabrać... U mnie problemem okazał się złej jakości barwnik, który z czasem zaczął zmieniać kolor. Na szczęście udało mi się znaleźć miejsce, w którym udało się uratować sytuację. Na innym forum ktoś polecił mi centrum Biotek i zrobili mi tam najpierw zabieg neutralizujący, a potem jeszcze raz makijaż permanentny, tym razem dobrymi barwnikami i nareszcie wyglądam normalnie wink

8

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Karo - czy chodzi o ten salon na Białym Kamieniu w Warszawie? Kojarzę tę nazwę, ale wolę się dopytać smile Co prawda szczęśliwie nie muszę ratować źle wykonanego zabiegu,ale myślę nad zrobieniem brwi i nie chciałabym trafić do miejsca, w którym coś popsują;/

9

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Gośka - tak Biotek, to ten na ul. Biały Kamień, łatwo go znaleźć smile spokojnie mogę go polecić smile

10

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Popieram koleżanki odnośnie salonu Extrawaganza. Co prawda Panie były w szoku kto zrobił mi tak fatalnie brwi, ale dały radę i mnie uratowały. Z szacunkiem do salonu...ale mam nadzieję, że już tam więcej nie wrócę hehe i nie chodzi tutaj o nic innego jak o fakt, że ja stawiam na naturę i już nigdy nie będę popełniała podobnych błędów. Mam swoje brwi, swoje piersi, włosy i nogi big_smile jestem naturalna i szczęśliwa smile

11

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

UrszulaMinke hehe dobrze napisane... usuwanie to masakra i z dala od tego! No, ale co możemy zrobić jeśli ktoś zrobi nam masakrę z twarzą. Trzeba iść i usuwać smile Nie ma, że boli- do przodu i już! Ja nie usuwałam akurat w Extrawaganzie, ale moja kuzynka jest z Warszawki i chce namiary na dobry salon. Szuka, czyta, ale najlepiej jest mieć kogoś kto już był i sprawdził dany salon. Ula napisz jak możesz coś więcej na temat Extrawaganzy. Dzięki.

12

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Moje odczucia są takie, że z całą pewnością mogę polecić ten salon. Co tu więcej dodać... jeśli chodzi o ból to akurat mi było wszystko jedno, ponieważ chciałam wyglądać jak człowiek i zniosłabym wszystko:) Teraz jak o tym myślę to uważam, że było ok i jakbym musiała poszłabym tam drugi raz. Na całe szczęście jak wspomniałam wyżej- stawiam na naturę i tyle... Nie chcę więcej ekscesów i bólu brzucha na samą myśl o tym, że muszę wyjść na miasto i pokazać się ludziom. Dziewczyny! Wszystko jest dla ludzi, ale z głową oczywiście smile

13

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja robiłam makijaż permanentny u Magdaleny Bąk makijazmermanentny.warszawa.pl
Bardzo profesjonalnie wszystko wykonane, higienicznie, nie mam do czego się przyczepić. Po zrobionym makijażu wyglądam bardzo naturalnie za co wielkie dzięki. Nie które dziewczyny są tak wymalowane że nie wyobrażałam sobie tego. U tej kosmetyczki makijaż permanentny to sama przyjemność.

14

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Malutka napisał/a:

Ja robiłam makijaż permanentny u Magdaleny Bąk makijazmermanentny.warszawa.pl
Bardzo profesjonalnie wszystko wykonane, higienicznie, nie mam do czego się przyczepić. Po zrobionym makijażu wyglądam bardzo naturalnie za co wielkie dzięki. Nie które dziewczyny są tak wymalowane że nie wyobrażałam sobie tego. U tej kosmetyczki makijaż permanentny to sama przyjemność.

Ja również byłam u tej Pani na przedłużaniu rzęs. Potwierdzam. Niezwykle doświadczona i dobra kosmetyczka.

15

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja robiłam makijaż permanentny w makijazpermanentny.warszawa.pl i jestem mega zadowolona. Tak naturalnego efektu jeszcze nie widziałam. Polecam zdecydowanie!

16

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam sobie makijaż pernamentny brwi w salonie magic visage w warszawie na mokotowie, jestem zachwycona efektami, wszystko wygląda naturalnie i tak jak sobie wymarzyłam.

17

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja wykonywałam go w makijazpermanentny.warszawa.pl Naprawdę fachowa usługa, poza tym przyjemne miejsce, czułam się tam rewelacyjnie.

18

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ale nie uważasz że makijaż pernamentny brwi to naprawdę świetna sprawa, ja jestem zadowolona bo nie muszę codziennie malować brew któe i tak za każdym razem wyglądały inaczej, raz lepiej raz gorzej. teraz nie mam już takiego problemu, bo codziennie mam ładne brwi, jestem zadowlona więc jeszcze raz chcę podziękować bo magic visage na mokotowie to naprawdę wspaniałe miejsce.

19

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja robiłam w zeszłym miesiącu makijaż permanentny u Pani Bąk na Karmińskiej. Naprawdę super, do tej pory jakby nic się nie zmieniło. makijazpermanentny.warszawa.pl Nic praktycznie nie boli, doświadczona i pewna. A przy tym bardzo sympatyczna smile

20

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam sobie brwi w Magic Visage na Mokotowie, bardzo jestem zadowolona z efektu, trochę się bałam że będzie bolało, ale tak nie było, zabieg bezbolesny, ale każdy ma inny próg bólu, efekt też super, ale tego się nie bałam bo już widziałam jak dziewczyny sobie tam robiły i z jakimi efektami wracały.

21

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Samara napisał/a:

Ja robiłam w zeszłym miesiącu makijaż permanentny u Pani Bąk na Karmińskiej. Naprawdę super, do tej pory jakby nic się nie zmieniło. makijazpermanentny.warszawa.pl Nic praktycznie nie boli, doświadczona i pewna. A przy tym bardzo sympatyczna smile

Chyba na Karwińskiej 44. Sama chodzę do Pani Magdaleny Bąk. Kiedyś przyjaciółka mi ją poleciła i skorzystałam z jej rady... Robiłam makijaż permanentny, a ostatnio tylko rzęsy. Ale rewelacja cokolwiek by to nie było ta Pani zna się na swojej pracy, bezboleśnie, pewna ręka. Naprawdę moim zdaniem warto zrobić sobie makijaż permanentny , oszczędza to czas i pięknie wygląda.

22 Ostatnio edytowany przez martynaszal (2016-12-23 17:01:49)

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja byłam na ulicy Chłodnej- u p. Dominiki Kossakowskiej w salonie "Jest pięknie". Taki makijaż to dla każdej kobiety przydatna sprawa- akurat p. Dominika bardzo estetycznie go wykonuje, ja zdecydowałam sie na brwi. I jestem mega zadowolona, bo moje naturalne są rzadkie i nie umiem ich zapuscić. A teraz wyglądaja bardzo subtelnie- idealny kolor i super gestosc. No i trwały efekt. Najlepiej zajrzyj sobie na fan page na FB, niestety nie mogę wrzucić linku, by ułatwić sprawę. Ale to super pomysl na prezent smile

23 Ostatnio edytowany przez zbigniew22 (2016-12-26 09:35:15)

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

przepiękny salon. Super sie prezentuje smile
___
published here

24

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

tak naprawdę najważniejsze jest to, żeby wybrać odpowiednie miejsce, dobra kosmetyczka może naprawdę zdziałać cuda, ja robiłam sobie brwi u dziewczyna która ma naprawdę rewelacyjne doświadczenie i dobrze wykonuje makijaż permanentny.

25

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Również chodzę do p. Magdaleny Bąk i mogę szczerze polecić jej salon. Bardzo profesjonalna obsługa, pani Magda rozwiała moje wszelkie wątpliwości i obawy. Robię sobie makijaż ust i jestem zachwycona. Kolor idealnie dobrany, kształt również. Nigdy nie miałam tak pięknych ust jak po wyjściu z salonu:) I w końcu nie muszę się martwić, że coś się rozmaże ani poprawiać ust w ciągu dnia - wygoda jest niesamowita!

26

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Niedawno zdecydowałam się na permanentne kreski na powiekach- niestety mam dwie lewe ręce do makijażu, a namalowanie dwóch identycznych kresek graniczy z cudem big_smile Teraz na szczęscie ten problem mam z głowy- na zabieg udałam się do wspomnianej wcześniej Dominiki Kossakowskiej. Od jakiegoś czasu ma ona wlasny salon na ul. Wilczej 32 smile jest profesjonalnie, przestronnie, panuje miła atmosfera, a Dominika potrafi wyczarować cuda na twarzy smile widać, że do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją!

27

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

wiesz co ja robiłam w Krakowie w Klinica Estetica makijaż właśnie permanentny i bardzo jestem zadowolona, efekt świetny mają jeszcze odziały w 2 innych większych miastach także może zerknij i poszukaj bo naprawdę dobrze robią

28

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

marija napisał/a:

ja robiłam sobie makijaż pernamentny brwi w salonie magic visage w warszawie na mokotowie, jestem zachwycona efektami, wszystko wygląda naturalnie i tak jak sobie wymarzyłam.

Ja też robiłam w Magic Visage i potwierdzam, że to w pełni profesjonalny salon. Pani Estera- linergistka jest świetna! Doradzi, oczywiście wykona makijaż próbny ale przede wszystkim swoją pracę wykonuje z mistrzowską precyzją. Nie ma mowy aby coś było nierówno. Mi zależało na bardzo subtelnym makijażu, zbliżonym jak się da do naturalnego i super wyszło. Także polecam!

29

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam brwi w "Jest Pięknie' u Dominiki- widzę, że ktoś wyżej również ją poleca. przyznam szczerze, że trochę się bałam, ale duże wrażenie zrobił na mnie profesjonalizm Dominiki, wiec szybko się uspokoiłam smile zabiegu nie żałuję, bo wyszło idealnie- mam brwi ombre, wyglądają na przypudrowione. efekt rewelacyjny. wedlug mnie warto zdecydowac sie na taki zabieg, bo jednak brwi to istotna część naszej twarzy- dobrze zrobione dodają uroku, upiększają.

30

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja polecam salon Magic Visage na Mokotowskiej, byłam na brwiach u Estery, pełen profesjonalizm, brwi wyszły naprawdę super, teraz moja twarz po tym makijażu nabrała nowego wyrazu, bardziej się sobie podobam smile

31

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Myślę, że ten zabieg się opłaca i nie ma powodów do strachu. Moje brwi trzymają się około 3, 5 roku, później widzę, że już trzeba pójść do pani Agnieszki do Kliniki Urody i je poprawić. Ostatnio zrobiłam mi je metodą cieniowania, dzięki czemu są bardzo naturalne.

32

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Zawsze po zrobieniu makijażu permanentnego trzeba go poprawić, po kilku latach na pewno już nieco się zmyje, ja robiłam permanentny brwi w Magic Visage na Mokotowskiej i z efektu jestem bardzo zadowolona, byłam na oprawce i teraz brewki wyglądają naprawdę super.

33

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

adolfina napisał/a:

Myślę, że ten zabieg się opłaca i nie ma powodów do strachu. Moje brwi trzymają się około 3, 5 roku, później widzę, że już trzeba pójść do pani Agnieszki do Kliniki Urody i je poprawić. Ostatnio zrobiłam mi je metodą cieniowania, dzięki czemu są bardzo naturalne.

Można u tej pani poprosić o brwi inną metodą? Jeśli tak to jaką?

34

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

a jaka metoda Ciebie interesuje, możesz zrobić albo włoskową albo cieniową, wszystko zależy od Twojej urody i tego co Tobie będzie najlepiej pasować, ja robiłąm sonie makijaż permanentny w Magic Visage i super dziewczyna mi zrobiła brwi.

35

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

nie o to pytałam

36

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

moim zdaniem jak wbierasz się na makijaż permanentny to powinnaś trochę rozeznać się w temacie, tym bardziej jeśli idziesz do niesprawdzonej kosmetyczki, ja szłam do salonu z polecenia więc nie obawiałam się że coś pójdzie nie tak.

37

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Karo napisał/a:
marija napisał/a:

ja robiłam sobie makijaż pernamentny brwi w salonie magic visage w warszawie na mokotowie, jestem zachwycona efektami, wszystko wygląda naturalnie i tak jak sobie wymarzyłam.

Ja też robiłam w Magic Visage i potwierdzam, że to w pełni profesjonalny salon. Pani Estera- linergistka jest świetna! Doradzi, oczywiście wykona makijaż próbny ale przede wszystkim swoją pracę wykonuje z mistrzowską precyzją. Nie ma mowy aby coś było nierówno. Mi zależało na bardzo subtelnym makijażu, zbliżonym jak się da do naturalnego i super wyszło. Także polecam!

Też polecam Magic Visage. Pani Estera - przemiła kobieta, w dodatku profesjonalistka smile Świetnie wyregulowała mi brwi, nie ta sama twarz.

38

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

muszę się kiedyś wybrać na taki makijaż, nie ma co smile

39 Ostatnio edytowany przez amber (2017-07-27 10:15:59)

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

W Warszawie korzystałam właściwie tylko z gabinetu EVE Kosmetyka Profesjonalna. Pracujące tam panie znają się na rzeczy, więc jak najbardziej polecam odwiedzić to miejsce, jeśli nie jesteście zdecydowane. Makijaż permanentny wykonywany jest naprawdę sprawnie. Gabinet zlokalizowany jest na ul. Melchiora Wańkowicza 2 - nie jest trudno trafić. Tutaj macie jeszcze adres oficjalnej strony http://eve-kosmetyka.pl/ - oferują mnóstwo zabiegów. smile

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

40

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja z kolei do Magic Visage chodziłąm na makijaz permanentny brwi i regularnie teraz bywam na przedłużaniu rzęs.

41

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ulabula napisał/a:
adolfina napisał/a:

Myślę, że ten zabieg się opłaca i nie ma powodów do strachu. Moje brwi trzymają się około 3, 5 roku, później widzę, że już trzeba pójść do pani Agnieszki do Kliniki Urody i je poprawić. Ostatnio zrobiłam mi je metodą cieniowania, dzięki czemu są bardzo naturalne.

Można u tej pani poprosić o brwi inną metodą? Jeśli tak to jaką?

Można też zrobić brwi metodą ombre, która, jak jest opisane na stronie, jest bardzo naturalna. Podobno pasuje też do każdego typu urody, więc jest mniejsze ryzyko, że będziemy wyglądać "groźnie". Ja mam raczej południową urodę, więc mocne brwi podkreślają tylko moją urodę.

42

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja uważam, że najważniejsze jest to, żeby trafić na dobrą kosmetyczkę ja jestem bardzo zadowolona z Magic Visage daltego salon na pewno mogę polecić.

43

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Sprawdź sobie salon na Wilczej 32- Jest Pięknie- tam zabiegi wykonuje Dominika, polecam wink zrobiłam u niej brwi ombre, wygladaja bardzo naturalnie, jak lekko przyprószone pudrem, dokladnie o taki efekt mi chodzilo smile najwazniejsze to trafic na profesjonalna lingeristke

44

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

NIe ja z Estery z Magic Visage jestem bardzo zadowolona, też trafiłam z polecenia, salon jest w Śródmieściu i wiem, że każej dziewczynie mogę go z czystym sumieniem polecić.

45

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja trafiłam do Magic Visage kilka miesięcy temu z rekomendacji koleżanki. Z ręką na sercu mogę polecić ten salon każdej z nas! Pani Estera jest wspaniała, przemiła i zabawna, do tego pełna profeska, nikt nigdy jeszcze tak dobrze nie zrobił mi makijażu permanentnego jak w tym salonie.

46

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

najlepiej tak właśnie z polecenia iść, a co do salonu MAgic Visage to ja też polecam to miejsce.

47

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Pytanie czy faktycznie zabieg makijażu permanentnego to aby na pewno dobra opcja, nasza skóra może to różnie znieść i czasem może dojść do podrażnień. Najlepiej byłoby to wcześniej po prostu skonsultować.

48

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

no ja w robiłam w salonie Magic Visage w Śródmieściu i nic negatywnego się nie wydarzyło, nie miałam żadnego problemu z podrażnieniem skóry czy jakimiś komplikacjami, wszystko poszło idealnie. Może jest to też kwestia miejsca w którym takie zabiegi się wykonuje.

49

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja widzę, że panią Esterę wszyscy znają. Jak to informacje na temat profesjonalnej kosmetyczki się szybko rozchodzą. Prawda jest taka, że ja też u niej byłam tylko dlatego, że poleciła mi koleżanka, ale teraz sama polecam koleżankom bo na prawdę fachowa robota te rzęski spod jej ręki.

50

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

no bo to tak działą, jak ktoś jest dobry to ludzie prędzej czy póśniej i tak wrócą do takiej osoby, żeby zrobić sobie rzęsy czy makijaż permanentny.

51

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Widzę kilka pozytywnych opinii o salonie Dominiki, Jest Pięknie, więc również polecam.Akurat ja wybrałam się tam na makijaz ust- nawracająca opryszczka popsuła mi ich kontur i brzydko to wyglądało. A taki makijaż poprawił wygląd ust, kontur jest wyraźniejszy, wargi wyglądają na zadbane, mają zdrowy naturalny koloryt smile jestem zadowolona smile

52

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

W zasadzie tutaj w większości salonów kosmetycznych można wykonać makijaż permanentny, w Warszawie nie będzie z tym żadnego problemu, polecam też zafundować narzeczonej inne zabiegi oczyszczające i wygładzające cerę, chętnie doradzimy smile

53

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

no bo wątek jest o makijażu permanentnym, ja robiłąm brwi w Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyna super dobi brwi, jestem bardzo zadowolona, ja odkąd pamiętam zawsze miałąm słąbe brwi, a teraz już się ich nie wstydzę bo są piękne.

54

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Sprawdźcie sobie studio tatuażu warszawa Jah Love Tattoo, wiem, że tam wykonują makijaż permanentny, ja akurat robiłam u nich tatuaż, jestem bardzo zadowolona. Mają dobre opinie, podobno to jedno z lepszych salonów tatuażu, znajdziecie ich na Wilczej, to w centrum miasta.

55

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ale my tutaj piszemy o makiajżu permanentnym a nie tatuażu samym w sobie. Tatuażysta raczej nie wykona dobrego permanentnego na brwi wink

56

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Akurat w Jah Love Tattoo dobrze wykonują makijaż permanentny, pracuje tam Dominika robiłam u niej brwi, jestem zadowlona, nie ma nic do zarzucenia. Ona wykonuje też tatuaże, ale jej główną funkcja w tym salonie są właśnie makijaże permanentne. Lepiej pójść do dobrego studia tatuażu, niż do kosmetyczki, przynajmniej według mnie.

57

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

a ok, no ja robiłąm sobie makijaż permanentny w Magic Visage na Mokotowskiej, i jestem bardzo zadowolona, z całym szacunkiem ja bym się chyba bała robić sobie makijaż w salonie tatuażu.

58

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Jeśli jeszcze potrzebujesz namiarów to pan Krzysztof z Vici Clinic w Krakowie jest genialny. Wykonuje makijaż permanentny metodą Biotek, bardzo delikatną. Efekt jest genialny. Ja robiłam usta, w cenie miałam też korektę, bardzo fajna sprawa.

59

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

marija, a robiłaś u pani Estery czy u nowej pani?

60

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Dziewczyny a ile kosztuje wykonanie takiego makijażu? Pytam bo to dosyć istotna kwestia od której z całą pewnością warto zacząć. Im więcej szczegółów poznamy tym oczywiście lepiej.

61

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja jestem mega zadowolona z tego że zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi - to zawsze była moja pięta achillesowa a teraz nie muszę się o nie martwić wink też robiłam brwi w 'jest pięknie' na wilczej, ale to dlatego bo moja znajoma mi poleciła ten salon. Wcześniej sobie obczaiłam jeszcze realizacje na fejsie i byłam pod mega wrażeniem. No i wreszcie ja dołączyłam do grona fanek takiego makijażu "na stałe" smile

62

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Wejdź sobie na fejsa i wpisz magic visage, zobaczysz jakie piękne cudeńka tam się tworzy, pemanentny genialny.

63

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

a robiłaś sobie permanentny w Magic Visage i jak zadowolona z efektów?

64

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Mój makijaż permanentny oczu wykonywany był przez Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona. Tusz nie blaknie, kreski wyglądają przepięknie. To pewnie zasługa marki Biotek smile

65

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

najważneijsze to być zadowolonym z efektó, ja z moich brwi robionych w salonie Magic Visage też jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm.

66

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Dziewczyny a tak z ciekawości zapytam: może orientujecie się ile wynosi mniej więcej koszt wykonania makijażu permanentnego ? Bo znajoma jest zainteresowana i chciałbym przybliżyć jej nieco bardziej ten temat.

67

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

to zależy gdzie i jaką metodą, ja mogę Ci podsunąć cennik ze swojego salonu Magic Visage w Śródmieściu.

68

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

W Warszawie z tego co się orientuję to w Klinice Estetica bardzo dobrze wykonują tego typu zabiegi. Jakiś czas tam byłam na pozbyciu się rozstępów po ciąży także zabiegi wykonują bardzo staranniej i dobrze jakościowo

69

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ale my tutaj puszemy o makijażu permanentnym a nie o zabiegach na rozstępy, ja robiłam makijaż permanetny u Estery w MAgic Visage, no chyba że ty też robiłas w tej klinice makijaż permanentny?

70

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki temu nie musimy codziennie rano spędzać czasu na makijażu na przykład oczu. Ja swoje kreski na powiekach robiłam w Vici Clinic w Krakowie u pana Krzysztofa. Efekt jest świetny - dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Ceny znajdziesz na stronie salonu.

71

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam sobie brwi bo miałam swoje strasznie kiepskie, wyszło super, robiłąm je u Estery w Magic Visage na Mokotowskiej, teraz mam równe, gęste i ładnie ułożóne brwi no i codziennie wyglądają tak samo, a jak sama je malowałam to codziennie wychodziły inne.

72

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Jeśli chcecie wyglądać naturalnie, a jednocześnie mieć na sobie lekki makijaż to polecam makijaż permanentny. To także ogromna wygoda - nie trzeba codziennie rano marnować czasu przed lustrem. Polecam Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny Biotek wykonuje pan Krzysztof - przemiły facet. Jestem w tej chwili trzy miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.

73

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Marija a sam zabieg jak wygląda, jak długo czy jest to bolesne bo tego najbardziej się obawiam. Co do wyboru salonu to nie mam kłopotów bo o pani Esterze to już słyszałam dawno, że jest najlepsza.

74

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

wiesz to wszystko zależy od tego jaki mas próg bólu, ja mam wysoki, dlatego mnie zabieg nic nie bolał, poza tym zanim zrobisz zabieg to Estera na pewno rozwieje wszystkie Twoje obawy i wątliwości, także nie masz się co zastanawiać.

75 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-02-05 07:33:06)

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Sama zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i osobiście jestem bardzo zadowolona.Wiele osób pisze,że nie jest to naturalne, ale sama wybrałam się do takiej kosmetyczki, która zrobiła mi to bardzo natrualnie i brwi wyglądaja jak moje własne. Przynajmniej mam brwi bo niestety nie zostałam nimi obdarzona naturalnie big_smile Poczytajcie sobie ten artykuł: 
http://zdrowe.net/co-to-jest-makijaz-permanentny/
Jest tutaj napisane na co zwracać uwagę wybierając odpowiednią osobię, która wykona Wam makijąż permanentny Powinna mieć przede wszystkim duże doświadczenie oraz stosować się do dezynfekcji i sterylizacji.

76

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja polecam Jest Pięknie na Wilczej w Wawie. Tam pracuje Dominika Kossakowska - najlepsza linergistka wedlug mnie smile jest po ASP więc ma taki dryg do tego i nie wypuści cię z fotela dopóki nie będzie pewna że kreska czy brwi są idealne. Zreszta... wystarczy zobaczyć zdjęcia jej prac:)

77

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

78

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

79

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.

80

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

W Warszawie jeszcze jest taki salon jak Magic Visage, tam permanentny robi pani Estera, ma genialną rękę do tego. Sama u niej robiłam kontur wokół ust, ale wiem, że robi i brwi i kreskę na powiece.

81

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

tak to prawda ja robiłam sobie u niej brwi, wyszło naprawdę bardzo dobrze, polecam każdej Pani któa narze na swoje naturalne brwi bo można w salonie zupełnie skorygować wygląd brew do swojej twarzy.

82

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

W Beauty Lux uruchomili szkolenia z makijażu permanentnego w różnych trybach.
Podstawowe trwa 40h, zapisałam się na nie. Mam wiele zapytań o taki makijaż, stąd pomysł, żeby go zrobić.
A moje doświadczenie ze szkoleniami jest takie, że nie ma łatwiejszej drogi do tej pracy.
Jak wy to widzicie?

83

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Zawodowe w Beauty lux - polecam.
Najlepsza droga do tego zawodu.
Tzn. jeśli chodzi o makijaż permanentny, to tym bardziej tak będzie najszybciej.
Szkolenie jest stosunkowo krótkie, macie dobre kosmetyki, porządnych prowadzących i małą grupę.
Na spokojnie sobie poradzicie.

84

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam sobie makijaż permanentny w salonie Magic Visage na Mokotowskiej u Estery wyszło super, brwi nadały mojej twarzy zdecydowanie lepszego wyglądu, mam nową twarz z smile a wystarczyło tylko zmienić kształt brwi smile

85

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja też robiłam brwi i górną kreskę u Dominiki z Jesr Pięknie. Dla mnie to prawdziwa artystka, najlepsza linergistka w mieście smile Ukończyła ASP i to widać w jej pracach. Ma zmysł artystyczny smile Poza tym efekt jest mega naturalny smile

86

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja robiłam brwi  w salonie Magic Visage na Mokotowskiej i jestem zadowolona z uzyskanego efektu, brwi maja piękny kształt nie są przerysowane wyglądam naprawdę świetnie.

87

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

A ja polecam metodę TAFFY microblading system, bo ona super koryguje kształt i gęstość łuku brwiowego, ładnie pigmentuje wybarwione brwi + pigment utrzymuje się jakieś 2-4 lata w skórze. Nie ma za wiele gabinetów w Wawie, gdzie wykonacie taki zabieg. Ja byłąm na Gocławiu u Dr Preibisza. Mam do Niego zaufanie i bardzo polecam. Kosztuje to u niego 800 zł.

88

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

ja sie długo nosilam z mysla zrobienia permanentnego, jednak wiecie, to jest powazna decyzja, balam sie ze ktos mi cos zepsuje, zle zrobi.  permanentny to nie namalowana kreska ktora mozna w kazdej chwili zmyc wacikiem. caly internet przewertowałam wzdluz i wszerz smile a w koncu skonczylo sie tak, ze kolezanka polecila mi Salon Urody Figaro w Warszawie i tam sie udałam. raz sie zyje, pomyslalam . zrobilam brwi i gorna kreske i jestem mega zadowolonaaa!!!! smile wykonanie bardzo ładne i dokladne.ciesze sie ze sie zdecydowalam smile polecam to miejsce!!

89

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

A co powiecie o Magic Visage na Mokotowskiej? Marzy mi się makijaż brwi.

90

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja bardzo polecam. Zrobiłam tam brwi pół roku temu. Do tej pory ładnie wyglądają. Nie bolało, zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze, nie mam się do czego przyczepić.

91

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

czytałam bardzo dobre opinie na temat Magic visage, warto do nich pójść czy to na makijaż permanentny czy to na przedłużanie rzęs, dziewczyny wychodzą zadowolone.

92

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Ja polecam loveskinclinic sama tam robiłam brwi i jestem zadowolona - kolor wyszedł idealnie smile teraz myślę nad ustami smile

93 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-09-16 06:41:48)

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Nie maluję się ani za lekko ani za mocno.
na imprezy zazwyczaj robię czarną kreskę eyelinerem ;]
i moja ulubiona firma to chyba inglot jeśli chodzi o cienie czy róże do policzków.
jeśli chodzi o podkład to nie zwracam uwagę na markę tylko raczej na konsystencję. kocham musy!
Warto szukac kosmetyków do makijażu w sieci, w sklepach internetowych są o wiele lepsze promocje niż w sklepach stacjonarnych zerknijcie tutaj https://darmarsklep.pl/podklady-do-twar … tee-lauder

Nie wiem osobiscie również czy zdecydowałabym sie na wykonanie makijażu permanentnego. NIe wiem czy byłby taki dobry dla mojej skóry.

94

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

jak planujesz sobie zrobić brwi to idź do Beauty Kingdom. Mają miejscówkę na Sarmackiej. Idź do nich bo po prostu znają się na rzeczy i nie odwalą fuszerki. Wyrysują i zrobią ci brwi, które będą pasowały do twoich rysow twarzy a nie takie jak z szablonu