1 2013-12-31 08:40:36

Temat: makijaż permanentny w Warszawie

Witam, chcę sprezentować narzeczonej makijaż permanentny. Proszę o pomoc: gdzie w Warszawie wykonują taki makijaż?
Dziękuję za informacje

2 2013-12-31 09:04:18

Odp: makijaż permanentny w Warszawie

Witam serdecznie. Polecam Bella Derm na Pięknej. Przyjaciółka skorzystała z ich usług i efekt jest rewelacyjny

3 2014-12-21 01:02:00

Ja marze ale o usunięciu permanentnego. Jeżeli ktoś na forum wykonywał taki zabieg gdzieś na Bielanach, bardzo prosiłabym o informacje w jakim gabinecie medycyny estetycznej go robił. Będę bardzo zobowiązana za wszelkie informacje. Pozdrawiam

4 2015-01-13 08:05:16

Spróbuj pójść do Extravaganzy w Warszawie, robią tam różne zabiegu laserowe, ja osobiście usuwałam sobie tam tatuaż i nie było to ani bolesne, ani nie pozostały blizny. Z tego co się orientuję permanentny także usuwają w tym salonie kosmetycznym:)

5 2015-01-17 16:53:05

Ja robiłam w extravaganzie makijaż permanentny u właścicielki pani Agaty i żartowałyśmy, że przynajmniej nie będć musiała usuwać u niej później smile) Bardzo miły salonik i rodzinna atmosfera, a pani agata jest nie z tej ziemi, mogę polecić smile

6 2015-01-24 18:45:45

Ja niestety nie miałam szczęścia do salonu i mój permanentny skończył się totalną porażką i zszarganymi nerwami. Usta nierówne, barwnik jakby źle wymieszany, bo odcieni na wargach miałam mnóstwo. Straszna sprawa. Tyle dobrze, że w Extravaganzie dało się to usunąć, bo pewnie chodziłabym w golfie zasłaniającym usta przez kolejne 3 lata, póki by mi moja wątpliwa ozdoba nie zniknęła. Po 4 sesjach laserem nie ma po niej śladu, ale na poprawiania wyglądu moich ust już nigdy się nie zdecyduję. Za bardzo się zraziłam:(

7 2015-01-28 11:53:53

Leodia20 - ja też miałam problem ze źle wykonanym makijażem (w moim przypadku brwi). To straszne, jak czasami można się nabrać... U mnie problemem okazał się złej jakości barwnik, który z czasem zaczął zmieniać kolor. Na szczęście udało mi się znaleźć miejsce, w którym udało się uratować sytuację. Na innym forum ktoś polecił mi centrum Biotek i zrobili mi tam najpierw zabieg neutralizujący, a potem jeszcze raz makijaż permanentny, tym razem dobrymi barwnikami i nareszcie wyglądam normalnie wink

8 2015-02-07 17:56:31

Karo - czy chodzi o ten salon na Białym Kamieniu w Warszawie? Kojarzę tę nazwę, ale wolę się dopytać smile Co prawda szczęśliwie nie muszę ratować źle wykonanego zabiegu,ale myślę nad zrobieniem brwi i nie chciałabym trafić do miejsca, w którym coś popsują;/

9 2015-02-08 15:49:55

Gośka - tak Biotek, to ten na ul. Biały Kamień, łatwo go znaleźć smile spokojnie mogę go polecić smile

10 2015-02-19 12:57:00

Popieram koleżanki odnośnie salonu Extrawaganza. Co prawda Panie były w szoku kto zrobił mi tak fatalnie brwi, ale dały radę i mnie uratowały. Z szacunkiem do salonu...ale mam nadzieję, że już tam więcej nie wrócę hehe i nie chodzi tutaj o nic innego jak o fakt, że ja stawiam na naturę i już nigdy nie będę popełniała podobnych błędów. Mam swoje brwi, swoje piersi, włosy i nogi big_smile jestem naturalna i szczęśliwa smile

11 2015-02-24 11:09:08

UrszulaMinke hehe dobrze napisane... usuwanie to masakra i z dala od tego! No, ale co możemy zrobić jeśli ktoś zrobi nam masakrę z twarzą. Trzeba iść i usuwać smile Nie ma, że boli- do przodu i już! Ja nie usuwałam akurat w Extrawaganzie, ale moja kuzynka jest z Warszawki i chce namiary na dobry salon. Szuka, czyta, ale najlepiej jest mieć kogoś kto już był i sprawdził dany salon. Ula napisz jak możesz coś więcej na temat Extrawaganzy. Dzięki.

12 2015-03-04 18:40:57

Moje odczucia są takie, że z całą pewnością mogę polecić ten salon. Co tu więcej dodać... jeśli chodzi o ból to akurat mi było wszystko jedno, ponieważ chciałam wyglądać jak człowiek i zniosłabym wszystko:) Teraz jak o tym myślę to uważam, że było ok i jakbym musiała poszłabym tam drugi raz. Na całe szczęście jak wspomniałam wyżej- stawiam na naturę i tyle... Nie chcę więcej ekscesów i bólu brzucha na samą myśl o tym, że muszę wyjść na miasto i pokazać się ludziom. Dziewczyny! Wszystko jest dla ludzi, ale z głową oczywiście smile

13 2016-04-10 18:05:02

Ja robiłam makijaż permanentny u Magdaleny Bąk makijazmermanentny.warszawa.pl
Bardzo profesjonalnie wszystko wykonane, higienicznie, nie mam do czego się przyczepić. Po zrobionym makijażu wyglądam bardzo naturalnie za co wielkie dzięki. Nie które dziewczyny są tak wymalowane że nie wyobrażałam sobie tego. U tej kosmetyczki makijaż permanentny to sama przyjemność.

14 2016-04-11 12:54:36

Malutka napisał/a:

Ja robiłam makijaż permanentny u Magdaleny Bąk makijazmermanentny.warszawa.pl
Bardzo profesjonalnie wszystko wykonane, higienicznie, nie mam do czego się przyczepić. Po zrobionym makijażu wyglądam bardzo naturalnie za co wielkie dzięki. Nie które dziewczyny są tak wymalowane że nie wyobrażałam sobie tego. U tej kosmetyczki makijaż permanentny to sama przyjemność.

Ja również byłam u tej Pani na przedłużaniu rzęs. Potwierdzam. Niezwykle doświadczona i dobra kosmetyczka.

15 2016-04-12 13:08:45

Ja robiłam makijaż permanentny w makijazpermanentny.warszawa.pl i jestem mega zadowolona. Tak naturalnego efektu jeszcze nie widziałam. Polecam zdecydowanie!

16 2016-06-01 19:14:27

ja robiłam sobie makijaż pernamentny brwi w salonie magic visage w warszawie na mokotowie, jestem zachwycona efektami, wszystko wygląda naturalnie i tak jak sobie wymarzyłam.

17 2016-07-22 12:47:54

Ja wykonywałam go w makijazpermanentny.warszawa.pl Naprawdę fachowa usługa, poza tym przyjemne miejsce, czułam się tam rewelacyjnie.

18 2016-07-24 20:30:23

ale nie uważasz że makijaż pernamentny brwi to naprawdę świetna sprawa, ja jestem zadowolona bo nie muszę codziennie malować brew któe i tak za każdym razem wyglądały inaczej, raz lepiej raz gorzej. teraz nie mam już takiego problemu, bo codziennie mam ładne brwi, jestem zadowlona więc jeszcze raz chcę podziękować bo magic visage na mokotowie to naprawdę wspaniałe miejsce.

19 2016-08-03 13:51:27

Ja robiłam w zeszłym miesiącu makijaż permanentny u Pani Bąk na Karmińskiej. Naprawdę super, do tej pory jakby nic się nie zmieniło. makijazpermanentny.warszawa.pl Nic praktycznie nie boli, doświadczona i pewna. A przy tym bardzo sympatyczna smile

20 2016-08-19 09:50:36

ja robiłam sobie brwi w Magic Visage na Mokotowie, bardzo jestem zadowolona z efektu, trochę się bałam że będzie bolało, ale tak nie było, zabieg bezbolesny, ale każdy ma inny próg bólu, efekt też super, ale tego się nie bałam bo już widziałam jak dziewczyny sobie tam robiły i z jakimi efektami wracały.

21 2016-11-24 11:04:13

Samara napisał/a:

Ja robiłam w zeszłym miesiącu makijaż permanentny u Pani Bąk na Karmińskiej. Naprawdę super, do tej pory jakby nic się nie zmieniło. makijazpermanentny.warszawa.pl Nic praktycznie nie boli, doświadczona i pewna. A przy tym bardzo sympatyczna smile

Chyba na Karwińskiej 44. Sama chodzę do Pani Magdaleny Bąk. Kiedyś przyjaciółka mi ją poleciła i skorzystałam z jej rady... Robiłam makijaż permanentny, a ostatnio tylko rzęsy. Ale rewelacja cokolwiek by to nie było ta Pani zna się na swojej pracy, bezboleśnie, pewna ręka. Naprawdę moim zdaniem warto zrobić sobie makijaż permanentny , oszczędza to czas i pięknie wygląda.

22 2016-12-23 17:01:19

Ja byłam na ulicy Chłodnej- u p. Dominiki Kossakowskiej w salonie "Jest pięknie". Taki makijaż to dla każdej kobiety przydatna sprawa- akurat p. Dominika bardzo estetycznie go wykonuje, ja zdecydowałam sie na brwi. I jestem mega zadowolona, bo moje naturalne są rzadkie i nie umiem ich zapuscić. A teraz wyglądaja bardzo subtelnie- idealny kolor i super gestosc. No i trwały efekt. Najlepiej zajrzyj sobie na fan page na FB, niestety nie mogę wrzucić linku, by ułatwić sprawę. Ale to super pomysl na prezent smile

Ostatnio edytowany przez martynaszal (2016-12-23 17:01:49)

23 2016-12-25 12:14:39

przepiękny salon. Super sie prezentuje smile
___
published here

Ostatnio edytowany przez zbigniew22 (2016-12-26 09:35:15)

24 2017-01-27 12:33:26

tak naprawdę najważniejsze jest to, żeby wybrać odpowiednie miejsce, dobra kosmetyczka może naprawdę zdziałać cuda, ja robiłam sobie brwi u dziewczyna która ma naprawdę rewelacyjne doświadczenie i dobrze wykonuje makijaż permanentny.

25 2017-03-24 15:14:41

Również chodzę do p. Magdaleny Bąk i mogę szczerze polecić jej salon. Bardzo profesjonalna obsługa, pani Magda rozwiała moje wszelkie wątpliwości i obawy. Robię sobie makijaż ust i jestem zachwycona. Kolor idealnie dobrany, kształt również. Nigdy nie miałam tak pięknych ust jak po wyjściu z salonu:) I w końcu nie muszę się martwić, że coś się rozmaże ani poprawiać ust w ciągu dnia - wygoda jest niesamowita!

26 2017-05-08 10:34:48

Niedawno zdecydowałam się na permanentne kreski na powiekach- niestety mam dwie lewe ręce do makijażu, a namalowanie dwóch identycznych kresek graniczy z cudem big_smile Teraz na szczęscie ten problem mam z głowy- na zabieg udałam się do wspomnianej wcześniej Dominiki Kossakowskiej. Od jakiegoś czasu ma ona wlasny salon na ul. Wilczej 32 smile jest profesjonalnie, przestronnie, panuje miła atmosfera, a Dominika potrafi wyczarować cuda na twarzy smile widać, że do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją!

27 2017-05-17 20:49:56

wiesz co ja robiłam w Krakowie w Klinica Estetica makijaż właśnie permanentny i bardzo jestem zadowolona, efekt świetny mają jeszcze odziały w 2 innych większych miastach także może zerknij i poszukaj bo naprawdę dobrze robią

28 2017-05-30 18:56:10

marija napisał/a:

ja robiłam sobie makijaż pernamentny brwi w salonie magic visage w warszawie na mokotowie, jestem zachwycona efektami, wszystko wygląda naturalnie i tak jak sobie wymarzyłam.

Ja też robiłam w Magic Visage i potwierdzam, że to w pełni profesjonalny salon. Pani Estera- linergistka jest świetna! Doradzi, oczywiście wykona makijaż próbny ale przede wszystkim swoją pracę wykonuje z mistrzowską precyzją. Nie ma mowy aby coś było nierówno. Mi zależało na bardzo subtelnym makijażu, zbliżonym jak się da do naturalnego i super wyszło. Także polecam!

29 2017-06-17 23:35:41

ja robiłam brwi w "Jest Pięknie' u Dominiki- widzę, że ktoś wyżej również ją poleca. przyznam szczerze, że trochę się bałam, ale duże wrażenie zrobił na mnie profesjonalizm Dominiki, wiec szybko się uspokoiłam smile zabiegu nie żałuję, bo wyszło idealnie- mam brwi ombre, wyglądają na przypudrowione. efekt rewelacyjny. wedlug mnie warto zdecydowac sie na taki zabieg, bo jednak brwi to istotna część naszej twarzy- dobrze zrobione dodają uroku, upiększają.

30 2017-06-20 15:35:09

Ja polecam salon Magic Visage na Mokotowskiej, byłam na brwiach u Estery, pełen profesjonalizm, brwi wyszły naprawdę super, teraz moja twarz po tym makijażu nabrała nowego wyrazu, bardziej się sobie podobam smile

31 2017-06-21 14:13:12

Myślę, że ten zabieg się opłaca i nie ma powodów do strachu. Moje brwi trzymają się około 3, 5 roku, później widzę, że już trzeba pójść do pani Agnieszki do Kliniki Urody i je poprawić. Ostatnio zrobiłam mi je metodą cieniowania, dzięki czemu są bardzo naturalne.

32 2017-06-22 11:39:04

Zawsze po zrobieniu makijażu permanentnego trzeba go poprawić, po kilku latach na pewno już nieco się zmyje, ja robiłam permanentny brwi w Magic Visage na Mokotowskiej i z efektu jestem bardzo zadowolona, byłam na oprawce i teraz brewki wyglądają naprawdę super.

33 2017-07-05 09:12:47

adolfina napisał/a:

Myślę, że ten zabieg się opłaca i nie ma powodów do strachu. Moje brwi trzymają się około 3, 5 roku, później widzę, że już trzeba pójść do pani Agnieszki do Kliniki Urody i je poprawić. Ostatnio zrobiłam mi je metodą cieniowania, dzięki czemu są bardzo naturalne.

Można u tej pani poprosić o brwi inną metodą? Jeśli tak to jaką?

34 2017-07-06 14:14:22

a jaka metoda Ciebie interesuje, możesz zrobić albo włoskową albo cieniową, wszystko zależy od Twojej urody i tego co Tobie będzie najlepiej pasować, ja robiłąm sonie makijaż permanentny w Magic Visage i super dziewczyna mi zrobiła brwi.

35 2017-07-12 14:58:27

nie o to pytałam

36 2017-07-17 10:27:58

moim zdaniem jak wbierasz się na makijaż permanentny to powinnaś trochę rozeznać się w temacie, tym bardziej jeśli idziesz do niesprawdzonej kosmetyczki, ja szłam do salonu z polecenia więc nie obawiałam się że coś pójdzie nie tak.