Temat: Ratunek dla zniszczonych włosów

Przez jakieś dwa lata prostowałam włosy, niestety teraz mam tego efekty  wypadają, są strasznie suche, łamliwe, zniszczone totalnie. Na dodatek strasznie duży mi ich wypada. Kiedyś były gęste, teraz są cieniuteńkie. Już nie wiem co zrobić z moimi włosami, nie wiem jaki szampon dobrać, jaką odżywkę.  Co mogę z nimi zrobić, żeby je odbudować?

msadvertising.pl

2

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

odstawić całkiem prostownicę a jeżeli nie to ograniczyć do minimum tak jak suszarkę, zainwestować  w maski, odżywki i może jakieś suplementy. Ja używałam fajnego serum w ampułkach jak miałąm rozdwojeone końcówki, można też na skalp używać. Olejujesz włosy?

3

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Ja też czasem prostuje włosy ale używam jakiegoś preparatu który niby nawilża włosy, ale czy tak jest to nie wiem... Oprócz tego maska to podstawa. Trzeba jakoś wspomóc te włosy które jeszcze zostały smile

4

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Polecam olejek arganowy, cudownie odżywia włosy:)

5

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Podstawa to odpowiedniej jakości szampon. U mnie jest nim HB Jeunesse, szampon zwiększający objętość włosów. W zasadzie należałoby powiedzieć, że dzięki niemu moje włosy wyglądają o niebo lepiej i po prostu są zdrowsze. To nie przyszło z dnia na dzień, ale przynajmniej podziałało. Wczesniej korzystałam z cudownych szamponów, które kompletnie nic nie dawały.

6

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

W zasadzie mi nie chodzi o zwiększenie objętości włosów, w każdym razie nie optycznie. Muszę je odbudować od podstaw, zapobiec wypadaniu i coś zrobić by szybciej zaczęły nowe rosnąć. Wspominacie serum i maseczki, jakie są najlepsze i jak je stosować by nie przeciążyć włosów?

msadvertising.pl

7

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Ten szampon o którym pisała kricza ci na 100% pomoże, kwestia tego, czy odpowiednio to wykonasz. Myj tak co 3 dni włosy - powinno być ok.
Nie wolno przesadzić, bo wtedy również można sobie narobić problemów, a jak sądzę, do czegoś takiego doprowadzić nie chcecie, prawda?

8

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Może podcięcie zniszczonych włosów pomoże? Dobry fryzjer zaproponuje Ci fryzurę, której nie będziesz specjalnie modelować, a co za tym idzie unikniesz obciążania włosów zabiegami i po jakimś czasie powinnaś zauważyć pozytywne efekty.

A zmiana fryzury to najczęściej przyjemne doświadczenie wink

9

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

w takiej sytuacji polecam olejek arganowy Bielendy. Po prostu rewelacja. Sama codziennie używam suszarki, prostownicy a dzięki temu olejkowi nie mam problemów z włosami. Wcieram parę kropli i zostawiam tak na dłuższy czas, albo nawet czasami noc. Rano normalnie myję włosy. Sprawdzone na własnych włosach smile. Swój kupiłam w hurtowni Cosnet, warto poszukać w necie. Włosy będą piękne smile

10 Ostatnio edytowany przez Specjalista Aspazji (2014-07-23 23:13:24)

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Musisz przede wszystkim odżywić włosy. Najlepiej podetnij zniszczone końcówki, zmień szampon i odżywkę do włosów na takie, które nie zawierają silikonów. Raz w tygodniu nałóż na włosy maskę odżywczą, również bez silikonów. Na kilka godzin przed myciem, lub nawet na całą noc wsmaruj we włosy olejek (np. arganowy, kokosowy itp.). Taka kuracja przywróci Twoim włosom blask. Jeśli borykasz się z wypadającymi włosami możesz w skórę głowy wmasowywać olejek rycynowy.

11

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Najpierw porozmawiaj ze swoim fryzjerem. Jeśli chodzisz wciąż do tego samego to pewnie widzi zmiany i najlepiej doradzi. Ja mam swoją fryzjerkę p. Ewelinę "Rudą" w krakowskim salonie Vici Clinic, i ona najlepiej zna moje włosy i wie czego im potrzeba smile Ostatnio wprowadzili w tym salonie zabiegi kosmetykami marki Olaplex i p. Ewelina zaproponowała mi zabieg regenerujący włosy, z którego skorzystałam, bo po lecie moje włosy były nieco zniszczone.

12

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

do fryzjera wink coś poradzi

13

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Miałam podobny problem. A pomogła mi odzywka nawilżająca z firmy Vianek.  Super jest też balsam myjący z betuliną z Sylveco. Teraz moje włosy sa jakoś ogarnięte big_smile A zamawiałam kosmetyki ze stronki biorganic24.pl smile

14 Ostatnio edytowany przez panikokosova (2016-11-16 00:24:55)

Odp: Ratunek dla zniszczonych włosów

Włosy trzeba odżywiać też od wewnątrz, wiec dobra dieta jak najbardziej wskazana. Warto też stosować suplementy - skrzyp polny świetnie działa na włosy i paznokcie. Na włosy stosuj olej, możesz poczytać o olejowaniu na http://olejowaniewlosow.com.pl/