Temat: Foreverslim

Ja biorę Foreverslim od miesiąca.A jakie jest wasze zdanie na temat tych tabletek jakie macie doświadczenia.

2

Odp: Foreverslim

Nie podałaś swojego zdania. Ja na foreverslim chudłam przez 3 miesiące. To było w sumie 14 kg, przy czym ja diametralnie zmieniłam styl swojego życia, znacznie lepiej się czuję.
Od kuracji minęło już sporo czasu, a nie wrócił mi ani jeden kg. I właśnie taki był mój cel.

3

Odp: Foreverslim

U mnie Foreverslim się sprawdził.Udało mi się schudnąć.Po skończonej kuracji nie przytyłam z powrotem.Więc moje zdanie na temat tych tabletek jest jak najlepsze.

4

Odp: Foreverslim

O ile tylko faktycznie się ruszacie, dbacie o dietę, to tabletki pomogą. Tylko nie myślcie sobie, że same tabletki wszystko zrobią za was.
Bez odpowiedniej ilości ruchu, zaangażowania w to co robicie, efektów nie będzie. Nie chodzi o same branie tabletek, a o szybkie zmiany.

5

Odp: Foreverslim

Foreverslim faktycznie działa, to dopiero 3 tygodnie, ale już utrata tych 5 kg jest dla mnie dobrym wynikiem.
Zmieniam swoje życie, nie traktuję tego jako kolejnej głodówki. Zamierzam dużo się ruszać, rozsądnie jeść.
W ten sposób powinnam uzyskać to czego oczekuję. Czyli po prostu wagi utrzymanej na stałe na niskim poziomie.

6

Odp: Foreverslim

Skuteczność Foreverslimu według mnie bardzo wysoka.Biorę go dwa miesięcy i jestem lżejsza o 8 kg.Więc moja opinia o tym suplemencie jest pozytywna.

7

Odp: Foreverslim

Od jakiegoś czasu biorę ta tabletki, to prawie miesiąc. Zmiany faktycznie są, waga się poprawia, zaczynam coraz lepiej wyglądać.Chciałabym stracić w sumie 14 kg, to by mi pozwoliło wrócić do starej wagi, ale czym mi się to uda? Ciężko pracuję i cały czas liczę na zadowalające zmiany ;-)

8

Odp: Foreverslim

Dziewczyny, rada z mojej strony - jak najwięcej ruchu, rozsądne odżywianie. Wtedy przy foreverslim wasz efekt będzie zdecydowanie najlepszy.
U mnie w tym momencie rzeczywiście udało się dużo stracić. Przede mną pozostała praca nad dobrymi przyzwyczajeniami.

9

Odp: Foreverslim

Ja używam tabletek weight lose Allevo i jestem z nich bardzo zadowolona- schudłam juz ponad 5 kilo w 2 tygodnie. Stosuje rowniez diete Allevo - jem zupki, koktajle i batoniki które sa smaczne, sycące a waga naprawdę spada. Produkty te zawieraj wszystkie minerały, witaminy wiec bez obaw można stosować. Super efekt bez efektu jojo smile

10

Odp: Foreverslim

Ale tutaj piszemy o trochę innym produkcie, nie zauważyłaś?
Ja na wiosnę wprowadzam sobie codzienne bieganie wieczorami, w zasadzie wprowadzam to od dziś.
Nie mam zamiaru zaprzepaścić to, co dało mi foreverslim i mam nadzieję, że ani kg mi już nie wróci.

11

Odp: Foreverslim

Żeby tabletki działały trzeba im pomóc - lepsza przemiana materii będzie możliwa dopiero wtedy kiedy zaczniecie się ruszać.
Nie będzie ruchu to nawet nie macie co liczyć na trwałą zmianę kg. Nawet jeśli waga będzie leciała w dół, to mniej, i łatwiej będzie o powrót starej wagi po kuracji. Tak więc coś takiego wam całkowicie odradzam - nic to wam nie da.

12

Odp: Foreverslim

Dziewczyny - a ja mam jeszcze inny problem...
Zbyt szybko tracę wagę. Nie wiem co zrobić. Przez miesiąc straciłam 12 kg.
Obawiam się, że zaraz pojedzie mi efekt jojo, ćwiczę za dużo?
Siedzę 2h dziennie na siłowni ;/

13

Odp: Foreverslim

Wszystkie chciałybyśmy mieć taki problem ;-)
Rozwiązanie bardzo proste - zmniejsz ilość ćwiczeń, nie powinnaś się przeciążać. Raczej nastaw się na poświęcanie temu tyle czasu, ile będziesz w stanie poświęcać w przyszłości.
Bo pamiętaj, że tabletki bierzesz przez 3 miesiące, a nie przez całe życie.

14

Odp: Foreverslim

Dokładnie Magdo. Mnie od początku przyświecała zasada, że przy foreverslim chcę diametralnie zmienić styl mojego życia i to faktycznie mi się udało, bo straciłam całą nadwagę, później przyzwyczajenia już zostały. Największym dla mnie sukcesem jest to, że potrafię nawet godzinę dziennie biegać, nie wspominam nawet o diecie, która również jest inna. W zasadzie to foreverslim zawdzięczam powrót do normalnego życia!

15

Odp: Foreverslim

Hehe... nikt z mojej rodziny nie spodziewał się tego, że moim nałogiem będzie jazda na rowerze. Nawet przy brzydkiej pogodzie jeżdzę 10 km do pracy - i to wiele daje. Z foreverslim odchudzałam się przez kilka miesięcy. Jak dotąd nie wrócił mi ani jeden kg, ale wiem, że to zasługa mojej aktywność, bo nawet kiedy skończyłam kurację z tabletkami, nie zmieniłam swojego podejścia do życia. Jestem innym człowiekiem ;-)

16

Odp: Foreverslim

Rozsądna dieta, wiele zmienia, ale trzeba rzeczywiście się w to zaangażować. Wiem ile zmian u mnie wywołałao foreverslim - przede wszystkim w diecie.
Już od roku jestem 3 razy w tygodniu na zumbie - zabawa na całego, ale przede wszystkim po kuracji dzięki temu nie wrócił mi ani jeden kg.
I tak powinno być.

17

Odp: Foreverslim

Mi się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

18

Odp: Foreverslim

Podziwiam was.Biorę Foreverslim ale mam problem z aktywnością.Na razie korzystam z rowerka stacjonarnego ale po 20 minutach mam dość.Nie wiem co zrobić.Może dla tego schudłam tylko 4 kg w miesiącu.

19

Odp: Foreverslim

Aż mi się nie chce wierzyć, ale już straciłam 10 kg, a mijają dopiero 2 miesiące. Nie spodziewałam się aż takiego wyniku, w zasadzie pozostały mi 3 kg do utraty całej nadwagi. Znacznie lepiej się ze sobą czuję, nie ma nawet co porównywać, piękna sprawa - no i liczę przede wszystkim, że nie wrócę już do otyłości ;-)

20

Odp: Foreverslim

Działa działa. Dołożyłam tabletki do intensywnych ćwiczeń - tempo utraty wagi zwiększyło się dwa razy.
U mnie jojo na pewno nie będzie - wprowadziłam sobie aktywność na stałe - chyba głównym problemem była przemiana.
Widzę dużą poprawę, tylko czy po kuracji to również się utrzymuje?

21

Odp: Foreverslim

Hehe... miesiąc temu skończyłam kurację. Wynik to 13,5 kg, efekty znakomite, ale najważniejsze, że jak dotychczas nie wrócił ani jeden kg.
Obawiałam się jojo, dlatego utrzymałam wszystkie przyzwyczajenia z diety, przede wszystkim dużo się ruszam. Nie spodziewałam się, że zmiana będzie aż taka, ale cóż... Będąc otyłą nie żyłam, ja po prostu wegetowałam ;/

22

Odp: Foreverslim

U mnie zmiana była bardzo duża, bo w zasadzie straciłam calą nadwagę. Rady ode mnie - nie nastawiać się na to, że tabletki za was wszystko odwalą, bo faktycznie będziecie chudły, ale żeby faktycznie trwale stracić nadwagę musicie zmienić styl życia. Poza tym, w momencie kiedy biegałam, te kilogramy leciały znacznie szybciej.

23

Odp: Foreverslim

Najważniejsze jest to, abyście się pilnowały, czyli nie na zasadzie zrobiłam swoje to wracam do starego życia. Po prostu musicie dbać o odpowiedni poziom systematyczności. Bo w miarę rozsądna dieta, a do tego podstawowy ruch, nawet długie spacery, pozwolą utrzymać wagę na należytym poziomie. A do jakiego stopnia tak będzie, to już wszystko zależy od was samych.

24

Odp: Foreverslim

Fakt na Foreverslimie udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.

25

Odp: Foreverslim

U mnie zniknęło jedzenie na mieście, w końcu zaczęłam sama gotować, chociaż średnio mam na to czas.
Ale co tutaj dużo mówić... jedzenie przygotowane samodzielnie ma smak, a mam nadzieję, że dzięki temu kuracja na foreverslim będzie zwyczajnie bardziej trwała i więcej stracę. Oby.

26

Odp: Foreverslim

Akurat każda taka zmiana wychodzi wyłącznie na lepsze - otyłość wynika z masy złych przyzwyczajeń. Im więcej z nich zostanie skierowana w pozytywnym kierunku tym lepiej dla nas. A udzial tabletek przez te 3 miesiące sprawia, że stajemy się całkowicie innymi ludźmi. Przynajmniej ja tak miałam ;-)

27

Odp: Foreverslim

Też korzystam z pomocy Foreverslimu,jem dużo mniej ale mimo wszystko ciężko jest mi przestawić sie na zdrowsze jedzenie ale muszę bo jeżeli chce schudnąć to bez zmiany diety nic z tego nie będzie.

28

Odp: Foreverslim

U mnie to już 8 tydzień, mam 9,5 kg mniej, wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Zależy mi przede wszystkim na trwałych zmianach, dlatego dużo ćwiczę, jem również rozsądnie, gdyby udało się trwale stracić całą nadwagę to byłaby piękna sprawa - ile można wstydzić się pokazywać na plaży? sad

29

Odp: Foreverslim

Mi został miesiąc do końca kuracji .Schudłam już bardzo dużo bo aż 11kg ale boję się jednego że jak skończę brać Foreverslim to waga wróci.Jem teraz zupełnie inaczej niż wcześniej ale mimo wszystko boję się efektu jo-jo.

30

Odp: Foreverslim

Zastanawiałam się nad zakupem Foreverslimu i dzisiaj okazało się że nie ma go w sprzedaży bo zapasy się skończyły.Zapisałam się na newslettera i będę czekała na info kiedy będzie znów dostępny.Podobno będzie jakiś rabacik przy zakupie.

31

Odp: Foreverslim

Mam dokładnie ten same problem, nie spodziewałam się tego, za dlugo zwlekałam. Teraz obawiam się tego, że uda mi się schudnąć na wakacje ;/
A chciałam w końcu zmienić życie, przeszłam tyle głodówek i nic sad

32

Odp: Foreverslim

A może ma ktoś z was do odsprzedania jedno opakowanie Foreverslimu.Brakuje mi ostatniego opakowania do zakończenia kuracji.

33

Odp: Foreverslim

Poczekaj sobie na wznowienie sprzedaży - przecież to jeszcze tydzień. Nie ma co kupować na lewo - tylko problemy mogą z tego wyjść.
Kolejna kwestia - to ile ty kupiłaś tabletek że ci na kurację nie wystarczyło? Nie rozumiem?

34

Odp: Foreverslim

Ze względu na kasę kupowałam co miesiąc jedno opakowanie.Wiem że byłoby taniej jak bym od razu kupiłam trzy opakowania.No ale niestety tak wyszło.Przemyślałam to  i wstrzymam się ze zakup aż Foreverslim będzie dostępny na stronach dystrybutora.

35

Odp: Foreverslim

No cóż, musisz poczekać, niby za kilka dni wrócą do sprzedaży. Po prostu starajcie się w tym czasie na maxa o siebie dbać.
Utrzymuj rozsądną dietę i jak najwięcej się ruszaj. Powinnaś przynajmniej skutecznie utrzymać to co straciłaś, aby tylko nie zaczęły  wracać kg. Jojo to masakra.

36

Odp: Foreverslim

Przecież skład był od dawna, tylko w temacie mieliśmy geniuszy którzy nie potrafią korzystać z Google. Co do tabletek - odchudzałam się ponad pół roku, wrócił mi jeden kg, czuję się dobrze, ale też dużo się ruszam. Czasami po prostu za bardzo sobie pozwalam i źle się to kończy, ale jakoś daję radę. Najważniejsze, że nie wróciłam do jedzenia słodyczy ;-)

37

Odp: Foreverslim

Zostawiłam swoje dane na slim24.pl i czekam na przesyłkę. Jak na razie jednak nic się nie dzieje...
Chociaż jeszcze te 2 tygodnie nie minęły. Liczę, że po weekendzie dostanę przesyłkę. Bardzo mi zależało na tym, aby schudnąć do wakacji.
Jak na razie się na to nie zanosi...

38

Odp: Foreverslim

Dziewczyny, dobrze robicie, nie ma co kupować tabletek na lewo, również zostawiłam maila, pozostaje cierpliwie czekać.
Tymczasem mam już karnet na siłownię i od dziś zaczynam bieganie. Mam do zrzucenia 14 kg, ciężka praca przede mną, ale dla chcącacego nic trudnego ;-) A... próbuję schudnąć od 5 lat ;/

39

Odp: Foreverslim

Zgadza się - mają już być dostępne, dziewczyny na innym forum pisały. Cierpliwie czekamy i liczymy, że w końcu będziemy mogły się normalnie odchudzać ;-) Nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę normalnie wyglądała - jestem otyła od kilku lat, nic się nie poprawia, szczerze to mam już dosyć siedzenia na plaży w normalnym stroju ;/

40

Odp: Foreverslim

A jednak dalej tabletek nie ma, patrzyłam na wszystkich serwisach, łącznie z foreverslim.pl
Może już nie będzie? Nie ma opcji zamówienia tych tabletek jakoś z poza granic Polski?
Tak żebym je miała jeszcze przed świętami?  Muszę już zacząć odchudzanie sad

41

Odp: Foreverslim

Cześć Wszystkim,

Czytam o tym specyfiku i nie mogę uwierzyć, że może cokolwiek zdziałać. Tyle tych tabletek odchudzających, że już ciężko uwierzyć w jakiekolwiek ich dobroczynne działanie.  Nigdy nie  kupiłam żadnych specyfików odchudzających, ponieważ  nie wierzyłam, że one są w stanie pomóc. Weszłam na neta w celu poczytania o Aronslim a tu wyskoczył mi Foreverslim i....bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Podobnie jak każda z Was  chciałabym pozbyć się kilku a nawet ...nastu kilo. Może faktycznie te tabletki w połaczeniu ze sportem i zdrowym odzywaniem coś pomogą .Widzę jednak, że nie ma ich dostępnych w sprzedaży.

42

Odp: Foreverslim

a powiecie gdzie można je kupić?, tak aby nie była to żadna ściema-podróba.

43

Odp: Foreverslim

Foreverslim pomaga - sama jestem żywym przykładem, o ile na poważnie do tego podejdziesz. Tabletki same za ciebie wszystkiego nie zrzucą, musisz zmienić styl życia, wtedy rezultaty się też pojawią. Nie znam suplementu o którym piszesz, ale on nie jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce - suplementy.gis.gov.pl/suplementy.php?suplement=Aron+slim&postac=&rekordy=20 Ten aronslim nie jest dobrym pomysłem - unikajcie produktów sprzedawanych na lewo!

44

Odp: Foreverslim

Dziewczyny - warto czekać. Właśnie kończę ostatni miesiąc i wychodzi z tego, że stracę nawet 16 kg ;-) W tym momencie jest 14, a zostało jeszcze 1,5 tygodnia. Całkowicie odmienione nastawienie do życie i siebie samej, jestem z siebie dumna i mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będę otyła. Co to było za życie ;/ Już nigdy więcej do czegoś takiego nie doprowadzę!

45

Odp: Foreverslim

Też się wkurzyłam, ale co tam... mam większą motywację, żeby spróbować cokolwiek w życiu zmienić samodzielnie. Już nie jem słodyczy, dzisiaj zaczynam biegać, a kiedy będą tabletki, to powinno być mi jeszcze łatwiej schudnać. Szkoda tylko, że muszę jeszcze tyle czekać - od bardzo dawna chciałam się odchudzać, a kiedy się zdecydowałam, to tabletki zniknęły ;/

46

Odp: Foreverslim

U mnie udało się święta przetrwać bez dodatkowych kg, ale ja jestem już miesiąc po kuracji.
Przy tych tabletkach diametralnie zmieniłam swoje życie i liczę, że już nigdy więcej nie będę otyła.
Jedząc teraz mniejsze ilości jedzenia nawet sama ze sobą, o wiele lepiej się czuję.

47

Odp: Foreverslim

Odpalili już sprzedaż tabletek, tzn. od 28 kwietnia mają być normalnie w sprzedaży.
Slim24.pl - tam jest info o rabatach dla ludzi z newslettera. I faktycznie to się opłaca bo mają dawać nawet po 70%.
To że czekałam było dobrym pomyslem.

48

Odp: Foreverslim

Tak widziałam, również czekam i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W moim przypadku chodzi o 18 kg, czyli sporo.
Chciałam zaczynać już w marcu, ale wyszło jak wyszło i nie załapałam się na tabletki.
Trochę już zmieniłam, ale widzę, że bez wspomagacza to ja daleko nie zajadę sad

49

Odp: Foreverslim

Też liczę na jak najszybsze wznowienie sprzedaży.Ja zostałam bez ostatniego opakowania.Nadal jestem na diecie ale waga prawie wcale nie spada.Jak nie będę miała Foreverslimu to ostatnie 4 kilo będą traciła całe dwa miesiące.

50

Odp: Foreverslim

Nareszcie bez problemu można kupić Foreverslim.Kupiłam od razu trzy opakowania i jestem mile zaskoczona dostałam obiecany rabat.Dystrybutor wywiązuje się z obietnic.

51

Odp: Foreverslim

Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać teraz jest fajna promocja.Przy zakupie tabletek na całą kurację można dostać aż 70% rabatu.Ja kupuję nie ma na co czekać lato coraz bliżej.

52

Odp: Foreverslim

Ale gdzie jest informacja o tym rabacie? Nie widzę tego na stronie. To nie było czasami tak, że rabat dostały tylko te dziewczyny, które wcześniej zapisały się do newslettera?

53

Odp: Foreverslim

Na slim24.pl masz informację o tym, że zostało kilka promocyjnych opakowań. Nie wiem dokładnie jaki jest rabat - jest tylko informacja o promocji. Ja tabletki z tej strony zamawiałam już kilka miesięcy temu.

54

Odp: Foreverslim

Ja rabat na Foreverslim dostałam ale wcześniej byłam zapisana na newslettera.Ale do 7 maj jest promocja powiem Ci jedno  kup bo cena jest bardzo dobra najbardziej opłaca się kupić 4 opakowania od razu wychodzi to najbardziej korzystnie.

55

Odp: Foreverslim

Jeśli tabletki schodzą to pewnie będą przedłużali promocję - logiczne.
Nie jest tutaj aż tak istotna cena, ważniejsze żebyście faktycznie na maxa wykorzystały ten okres odchudzania, żeby stracić całą nadwagę.
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale sama przeszłam przez dokładnie to samo, i się udało.

56

Odp: Foreverslim

Promocja została przedłużona do 13 maja.Rzeczywiście opłaca się kupić cztery opakowania Foreverslimu wtedy rabat wynosi 70%. Ja na razie zdecydowałam się na jedno i zobaczę jak będą na mnie działały.Już kiedyś miałam przygodę z suplementem i efekty były marne

57

Odp: Foreverslim

No właśnie z tego co słyszałam ten foreverslim to jakaś straszna lipa .. ale znajoma brała Novoslim i mówiła że jest super ponoć jedyny który w ogóle skutkuje i to całkiem nieźle

58

Odp: Foreverslim

A widzisz  ja na sobie przetestowałam już kilka suplementów raczej z nędznym skutkiem.Jakiś czas temu zaczęłam stosować Foreverslim i takich efektów jak po tych tabletkach nie uzyskałam na żadnych innych.Czy efekt będzie trwały nie wiem ale zrobię wszystko żeby się utrzymał.

59

Odp: Foreverslim

Wolę kupić coś co ktoś już sprawdził na sobie a efekty widziałam na własne oczy .Takim preparatem jest Foreverslim widziałam jak moja siostra na nim chudnie .Teraz mogę go kupić dla siebie jestem ciekawa tylko która z nas więcej schudnie jej wynik już znam ,jak schudnę tyle co m oja siostra to będzie super.

60

Odp: Foreverslim

Chyba dzisiaj trochę przesadziłam kupiłam sobie strój dwuczęściowy który od dawna mi się marzył ale ze względu na nadprogramowe kilogramy nie mogłam nosić.Foreverslim z dnia na dzień rozprawia się z moimi kilogramami i myślę że za miesiąc już bez wstydu będę mogła paradować w tym stroju.

61

Odp: Foreverslim

Ja na razie nie kupuję sobie nic nowego.Czekam na większe efekty bo na razie schudłam 4 kg odkąd biorę Foreverslim.Obiecałam sobie że jak schudnę jeszcze 8 to zacznę buszowac po sklepach na razie z zazdrością patrze na szczupłe laski.

62

Odp: Foreverslim

Jestem bardzo szczęśliwa po miesiącu brania Foreverslimu efekty są bardziej niż zadziwiające.Że waga spadła to widzę bo regularnie się warze.Ale zmienia mi się jeszcze figura .Super zaczynam widzieć wcięcie w tali.

63

Odp: Foreverslim

Wiem sama po sobie że im dłużej brałam Foreverslim i widziałam efekty tym bardziej byłam zmobilizowana żeby sprawę odchudzania doprowadzić do końca .W końcu i mi sie udało super jest mieć normalną wagę i idealną figurę.

64

Odp: Foreverslim

Mi w końcu udało się schudnąć teraz jestem pewna że trwale.Minęły już cztery miesiące i żaden kilogram nie wrócił.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale nauczyłam się inaczej jeść to znaczy zdrowiej i mniej.

65

Odp: Foreverslim

Co raz bardziej się ciesze bo zaczynam zdawać sobie sprawę z tego że w koncu daję radę .Dieta wspomagana Foreverslimem a ja wcale  się nie męczę a kilogramy uciekają.

66

Odp: Foreverslim

U mnie efekty są widoczne. Jak na razie zniknęło 7 kg w ciągu miesiąca, ale sporo zmieniłam w życiu. Tabletki faktycznie zmieniły mi apetyt, szczególnie jeśli chodzi kolacje. Nie mam ochoty ciągle się objadać. Czuję się znacznie lepiej. To wszystko co złe działo się przez jedzenie?

67

Odp: Foreverslim

Ja narzuciłam sobie od początku intensywny trening i wszystko śmiga.
Jestem pod wrażeniem, że tabletki ograniczyły przed słodyczami takiego łakomczucha jak ja big_smile
Gdyby faktycznie udało się utrzymać coś takiego dalej, to byłabym pod wrażeniem ;-)

68

Odp: Foreverslim

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

69

Odp: Foreverslim

Iza - wszystko w granicach rozsądku. Jeśli całe życie nic nie robiłaś a nagle zaczniesz bardzo dużo ćwiczyć to problemem może być nie tylko jojo. Możesz być bardzo słaba. Nie powinno się tak mocno ograniczać wszystkiego z dnia na dzień. Organizm też musi być stopniowo przyzwyczajany do nowości.

70

Odp: Foreverslim

Dokładnie. Tutaj nie chodzi o mega tempo odchudzania. Rozsądnie jest stracić 2 kg tygodniowo, nie więcej.
Wtedy ryzyko efektu jojo jest najmniejsze. Generalnie odchudzanie na zdrowych zasadach daje fajne efekty w krótkim czasie - musicie tylko zaangażować się w temat.

71

Odp: Foreverslim

Ale mi się nie chce ćwiczyć przy takiej pogodzie, masakra ;-) Mam nadzieję, że zdołam utrzymać tempo - teraz się ograniczam, jutro ma już być chłodniej, wtedy będę mogła normalnie ćwiczyć. To mój pierwszy kryzys - ale ja jestem już od dawna po kuracji, nadwagę straciłam i nie mam zamiaru do niej kiedykolwiek powrócić!

72

Odp: Foreverslim

Odetchnęłam... po raz pierwszy od lat, rzeczywiście tracę na wadze i to poważnie, bo 5 kg w 2 tygodnie.
Mam aż 25 kg nadwagi, tj. miałam. Wiem, że całości nie zrzucę, ale nawet jeśli zejdzie 20 kg, to będzie to dla mnie całkowita zmiana życia.
Biorę foreverslim rano i wieczorem - to ma jakieś znaczenie? Nie jem słodyczy, ostatni posiłek 4 godziny przed snem.
Co jeszcze proponujecie?

73

Odp: Foreverslim

Może wszystkiego nie stracisz, ale nawet te 18-20 kg zmieni ci zycie. Tak było u mnie.
Kuracja ma przede wszystkim za zadanie diametralnie odmienić życie, wprowadzić ruch, zmienić dietę.
I to faktycznie ma sens. Za to całkowicie odradzam głodówki. Sama sobie w ten sposób zrobiłam krzywdę.

74

Odp: Foreverslim

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną  rzeczą jest to że polubiłam ruch i nie zaamierzam z niego rezygnować.

75

Odp: Foreverslim

Dzięki trzem miesiąca brania Foreverslimu nie tylko schudłam ale w tym czasie całkowicie zmieniłam podejście do tego ile jem i co jem.Dzięki temu nie martwiłam się o to że jak przestanę brać tabletki to niestety waga wróci.Teraz utrzymuję dietę bardzo podobną do tej jaką miałam  w czasie kuracji ale od czasu do czasu pozwalam sobie na małe przyjemności bez szkody dla mojej wagi.

76

Odp: Foreverslim

Działają, jest postęp, wszystko się poprawia i idzie w odpowiednim kierunku. Po raz pierwszy od 8 lat faktycznie widzę postępy odchudzania, a sądziłam, że w moim wieku nie będzie to możliwe. Mam jeszcze 16 kg do zrzucenia. Patrząc na to, co zrobiłam dotychczas, jest to jak najbardziej możliwe.

77

Odp: Foreverslim

Moja mama też nie wierzyła że chudnę dzięki Foreverslimowi.Podejrzewała mnie o najgorsze rzeczy że nie wiadomo co robie że tak szybko chudnę.Teraz sama stosuje te tabletki i mimo swojego 45+ daje radę i też chudnie.

78

Odp: Foreverslim

Wiem sama po sobie że zanim trafi się na odpowiednie tabletki trzeba sporo poeksperymentować.Ja za nim trafiłam na Foreverslim przerobiłam sporo tabletek powiem szczerze przez bardzo krótki okres brałam Meridie o skutkach nie będę pisać bo były fatalne.Ale dzięki Foreverslimowi o racjonalnej diecie w końcu udało mi się schudnąć.Od ostatniej tabletki którą wzięłam minęło juz sporo czasu a ja do dzisiaj cieszę się idealną wagą.

79

Odp: Foreverslim

Dzięki Foreverslimowi schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno określone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

80

Odp: Foreverslim

Najodpowiedniejszym suplementem na odchudzanie moim zdaniem jest Foreverslim, mogę ją polecić bo wiem jak działa przetestowałam go na sobie, z początku miałam mieszane uczucia jak te tabletki przyszły do mnie, ale jak przeczytałam ich skład, zdecydowałam że na sto procent warto je przetestować, bardzo  się opłacało, zamówiłam kuracje 3 miesięczną i w tym czasie schudłam 14 kilogramów  tylko dziewczyny pamiętajcie o jakimś ruchu i diecie, bo bez tego suplement może nam przynieść jakiś efekt, ale na pewno nie ten wymarzony.

81

Odp: Foreverslim

Jestem z siebie coraz bardziej dumna. To już przecież minęło pół roku, a ja nadal wyglądam dokładnie tak samo, jak w ostatni dzień kuracji. Jestem pod wrażeniem. Foreverslim nie biorę już od dawna. Wydaje mi się, że efekt zawdzięczam swojej systematyczności ;-)

82

Odp: Foreverslim

Właśnie kilka dni temu wróciłam z wakacji. Miałam pakiet all. Było rewelacyjnie, ale obawiałam się tego jedzenia. Mimo wszystko dawałam radę. Nie wrócił mi ani jeden kg, starałam się jeść rozsądnie. Przy okazji jeszcze chodziłam na animacje - fitness, siatkówkę. Jakoś całość przetrwałam bez choćby jednego dodatkowego kilograma ;-)

83

Odp: Foreverslim

Czytając różne wątki na tym forum to ciesze się jednak że trafiłam na Foreverslim i że okazała on się skuteczny.Za lewatywy i inne dziwne diety dziękuję.Wolałam regularnie brać tabletki i trzymać się zasad kuracji.

84

Odp: Foreverslim

Nie ciesz się, zabierz sie do roboty. Przede wszystkim postaraj się zadbać o systematyczność, tak z góry.
Kuracja trwa 3 miesiące. Po foreverslim musisz już umieć sama nad sobą zapanować. Ale na spokojnie możesz w ten sposób stracić nawet 20 kg w 3 miesiące.

85

Odp: Foreverslim

Nie psuj nastawienia dziewczyn ;-) Efekt na pewno będzie, nawet same tabletki pozwalają schudnąć. Inna sprawa jest taka, że powinnaś wprowadzić ruch.
Pamiętaj, że celem jest stałe utrzymywanie wagi, a nie odchudzanie na kilka tygodni. W takim wypadku po prostu szkoda byłoby czasu!

86

Odp: Foreverslim

anna bardik napisał/a:

Nie ciesz się, zabierz sie do roboty. Przede wszystkim postaraj się zadbać o systematyczność, tak z góry.
Kuracja trwa 3 miesiące. Po foreverslim musisz już umieć sama nad sobą zapanować. Ale na spokojnie możesz w ten sposób stracić nawet 20 kg w 3 miesiące.

Chyba mnie źle zrozumiałaś.Ja nie napisałam że siedzę na tyłku i nic nie robię .Owszem wzięłam się do roboty i to ostro.Jestem na diecie chodzę na fitness.A napisałam że  cieszę się z tego że dobrze trafiłam wybierając Foreverslim

87

Odp: Foreverslim

Ja jedynego czego żałuję to że tak późno trafiłam na Foreverslim.Ale to nic teraz nadrabiam stracony czas który zmarnowałam na mało skuteczne diety.Z tych efektów które już uzyskałam jestem bardzo zadowolona oby tak dalej.

88

Odp: Foreverslim

Ostatnio przeglądałam swoje zdjęcia z przed kuracji i aktualne.Normalnie trudno mi uwierzyć żę na tych zdjęciach jest jedna i ta sama osoba.A pomyśleć żę gdyby nie Foreverslim to do dzisiaj nadal bym wyglądała jak monstrum.Teraz  dopiero czuję się jak prawdziwa pełno wartościowa kobieta.

89

Odp: Foreverslim

A ja niestety nie mam takiego zdjęcia i nie wiem czy chciałabym je mieć.Wystarczy żę zostawiłam sobie jedną parę spodni.Tak na luzie weszły by teraz takie półtora ja.Jedno takie spojrzenie na te spodnie i wiem że nigdy więcej nie chciałabym tak wyglądać .Od razu mija mi ochota na słodycze i wszystkiego rodzaju śmieciowe jedzenie.

90

Odp: Foreverslim

to bardzo dobrze:) Można jeść smacznie i zdrowo:)

91

Odp: Foreverslim

Ale tak jeść nauczyłam się dopiero w trakcie kuracji z Foreverslimem.Po za tym dużo daje zmiana na zasadzie częsciej ale mniej no i co najmniej dwa litry wody dziennie.I wcale takie odżywianie nie jest ani kosztowne ani męczące.Powiem szczerze że również finansowo wychodzi to o wiele taniej niż stołowanie się na mieście.

92

Odp: Foreverslim

Zapomniałam napisać żę wszystkie te zmiany zawdzięczam kuracji z Foreverslimem.To dzięki tej kuracji nauczyłam sie jeść tak aby utrzymywać wagę w normie.

93

Odp: Foreverslim

W moim życiu też zaszły większe zmiany i też dzięki Foreverslimow.Dzięki tym tabletką nie tylko udało mi sie schudnąc ale też stałam sie zupełnie inną osobą.Już nie wstydzę się swojego wyglądu przez co jestem bardziej otwarta do ludzi i wesoła.Na prawdę się zmieniłam.

94

Odp: Foreverslim

Tak samo ważne jak tabletki i dieta jest zmiana myślenia o odchudzaniu.Ja musiałam sporo poprzestawiać w swojej głowie żeby mi sie udało.Jestem niesamowicie z siebie dumna że w końcu mi sie udało.Kosztowało mnie to sporo wysiłku ale koniec końców w końcu jestem teraz szczupła.

95

Odp: Foreverslim

Czasami zmiana myślenia trwa dużej niż sam dieta a kończy się zazwyczaj efektem jo-jo bo ludzie po tym jak schudną bardzo szybko wracają do starych przyzwyczajeń.Stosowanie Foreverslimu pozwala na systematyczne wprowadzanie zmian.Co skutkuje trwałą utratą wagi.

96

Odp: Foreverslim

Nie każdemu jest łatwo utrzymać wagę po udanej kuracji z Foreverslimei.Ja mam tendencje do tycie więć do dzisiaj muszę uważać na to co jem i ile jem.Ale jeżeli zdarzyło by mi się znowu przytyć bez wahania sięgnę po Foreverslim.

97

Odp: Foreverslim

Próbowałam Foreverslim, ale efekty nie byłe zadowalające. Stwierdziłam, że większy nacisk położę na regularność ćwiczeń i zdrowe odżywianie bez głodówek. Korzystam z serwisu lionfitness.pl, na którym wykupiłam sobie i zestawy ćwiczeń i dietę. Trzymam się tego od 3 miesięcy i widzę, że moje ciało się zmienia na lepsze:)

98

Odp: Foreverslim

Bo może gdybyś jeszcze do tego jak stosowałaś Foreverslim dołączyła dietę i ruch pewnie zauważyłabyś efekty.Wiele osób myśli że wystarczy łykąć tabletki i nic więcej nie robić a waga w magiczny sposób zniknie.Niestety tak się nie da Foreverslim ma wspomagać procesy odchudzania a nie odchudzać.

99

Odp: Foreverslim

Czasami nie rozumiem ludzi kupują suplement i albo nie czytają dołączonych ulotek albo liczą na to że bez minimalnego wysiłku schudnąc nie wiadomo ile.Tak się niestety nie da bo jak mówi przysłowie bez pracy nie ma kołaczy.

100

Odp: Foreverslim

Nie stosowanie się do zasad kuracji nie przyniesie efektów jakich sie spodziewamy.Dzięki Foreverslimowi można schudnąć ale trzeba mu troszeczkę pomóc dietą i choćby odrobiną ruchu.

101

Odp: Foreverslim

Na początku stosowania Foreverslim nie stosowałam się do zasad kuracji to znaczy nie brałam regularnie tabletek.I po miesiącu jak spadek wagi nie był taki jak oczekiwałam zmieniłam swoje podejście.Owszem przedłużyłam swoją kurację o miesiąc.Ale po skończonej kuracji ważyłam o 14 kg mniej.Wiec bardzo ważne jest ścisłe trzymanie się zasad jakie są określone w ulotce dołączonej do opakowania.

102

Odp: Foreverslim

Foreverslim biorę po raz drugi.Za pierwszym razem udało mi się dzięki schudnąć 13 kg.Teraz po tym jak przestałam karmić do zrzucenia mam niecałe 9 kg.Może i dała bym radę na samej diecie ale po co się męczyć skoro na Foreverslimie pójdzie to znacznie szybciej.

103

Odp: Foreverslim

Ja się na temat Foreverslimu nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Foreverslimem jest spadek wagi o 15 kg.

104

Odp: Foreverslim

Ja jestem żywym dowodem na to jakie rezultaty przynosi regularne branie Foreverslimu i zbilansowana dieta.Mój wynik to 15 kg w dół.Teraz Foreverslim bierze większość moich koleżanek i jeszcze żadna nie narzekała na to że tabletki nie są skuteczne.Każdy kto zamierza się odchudzać powinien w pierwszej kolejności zaopatrzyć sie w te tabletki.

105

Odp: Foreverslim

Jestem kolejna w tym wątku która skończyłam kurację z Foreverslimem i jestem z nich całkowicie zadowolona, W trakcie kuracji odczuwałam wyraźnie mniejszy apetyt szczególnie na słodkości a waga sama leciała w dół nawet w momentach kiedy zapominałam o diecie . Schudłam 15 kg ale dalej będę przestrzegała nawyków zdrowego odżywiania które z trudem wprowadziłam w swój codzienny jadłospis i nie chcę teraz tego zmarnować, polubiłam tez aktywność fizyczna szczególnie zajęcia fitness i pewno z tego nie zrezygnuję.

106

Odp: Foreverslim

Podejrzanie wyglądają te pozytywne opinie pisane przez gości w odstępie jednego dnia smile

Hej mam na imię Magada i jestem obecnie studentką stosunków międzynarodowych w Poznańskiej WBiK. Najtrudniejsze jest pisanie o sobie więc narazie nic nie powiem jak na coś wpadnę to zmienie ten głupi opis wink

107

Odp: Foreverslim

A mnie to jakoś nie dziwi.Jeżeli te tabletki są dobre to dlaczego osoby które je stosowały nie mogą podzielić się opiniami.Jak byś przeczytała cały wątek do również dziewczyny wymieniają się poradami co zrobić lub zmienić aby spadek wagi był większy.Więc co w tym dziwnego.

108

Odp: Foreverslim

magdanowaczyk napisał/a:

Podejrzanie wyglądają te pozytywne opinie pisane przez gości w odstępie jednego dnia smile

Podejrzanie to wygląda twóje posty.Udzielasz się tylko w tych wątkach gdzie jest mowa o Foreverslimie.Tak mi się coś zdaję że za chwilę zaczniesz wychwalać jakiś konkurencyjny środek.Bo tak mi na to wygląda.

109

Odp: Foreverslim

Nie ma sensu zwracać uwagę na takie posty.Ważne jest dzielenie się informacjami o tym jakie możliwości daje Foreverslim.Ja na początku czytałam po kilka razy cały wątek bo nie chciało mi sie wierzyć że dzięki tym tabletką mozna osiągnąć aż tak wiele.Teraz jestem kolejna zadowolona osobą której się udało i z tego powodu jestem bardzo szczęśliwa.

110

Odp: Foreverslim

Odkrycie skuteczności Foreverslimu było dla mnie sensacją dosłownie.Za każdym razem jak sie ważyłam nie mogłam uwierzyć w to że idzie to aż tak dobrze.W sumie bez większych problemów schudłam całe 14 kg.I jestem teraz zupełnie inną osobą i nie chodzi tu tylko o mój wygląd.

111

Odp: Foreverslim

Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Foreverslimu.

112

Odp: Foreverslim

Rzeczywiście zanim trafi sie na odpowiednią dietę lub działający tabletki sporo trzeba przetestować.Zgadzam się z tym że Foreverslim jest jednym z lepszych.Przekonałam się sama stosując go w trakcie diety.Mi wystarczyły dwa miesiące i uporałam sie z tym kilkoma kilogramami nadwagi które jeszcze mi zostały.

113

Odp: Foreverslim

Nie zawsze diety u mnie przynosiły skuteczne rezultaty.Raz było lepiej raz gorzej,ale nigdy nie były to trwałe efekty.Dopiero jak za namową koleżanki kupiłam Foreverslim udało mi się trwale zrzucić 12 kg.Teraz cieszę się tym że bez zadyszki i żadnego problemu wchodzę na czwarte piętro.

114

Odp: Foreverslim

Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

115

Odp: Foreverslim

Mimo mojej słabej woli udało mi się w końcu schudnąć.Ale gdyby nie wspomaganie Foreverslimem zaliczyłbym kolejną porażkę.A tak zmieniłam dietę nie podjadałam no chyb że chrupałam marchewki do tego dwie tabletki Foreverslimu i co uważam za największy sukces zrezygnowałam z jazdy samochodem prawie wszędzie chodziłam pieszo.W sumie 13 kg mniej.

116

Odp: Foreverslim

Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym razem postawiłam na właściwe tabletki.To właśnie było to czego potrzebowałam jeżeli chodzi o odchudzanie.Skutecznie i szybko schudłam i teraz jest po problemie.

117

Odp: Foreverslim

Ja właśnie odchudzanie z Foreverslimem właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

118

Odp: Foreverslim

Na foreverslim straciłam 13 kg, czyli w zasadzie tyle, ile miałam nadwagi, a właśnie takiego efektu oczekiwałam.
Jak na razie wprowadziłam do mojego życia coś całkowicie nowego - ruch. Biegam nawet po godzinie dziennie, nigdy bym nie wpadła na to, że kiedykolwiek bieganie może stać się moim nałogiem.

119

Odp: Foreverslim

Nie wiem czy pisać krótko, czy elaborat. Ale komu chciało by się moje wypociny czytać .
Więc krótko. Stosowąłam Foreverslim 3 miesiące, w tym czasie schudłam prawie 15 kg. Z tego wrócił do mnie kilogram (konkretnie 700 gram). Po tym drobnym incydencie waga się zatrzymała i stoi do dzisiaj. I to moim zdaniem wszystko

120

Odp: Foreverslim

Propozycja z mojej strony - tabletki wymagają też odpowiedniego podejścia do diety, jak najwięcej ruchu...
Im więcej będziecie się ruszały, tym efekty będą bardziej okazałe. Przy czym wszystko tak na prawdę zależy od was - tabletki działają na zasadzie wspomagania spalania i poprawy diety.

121

Odp: Foreverslim

Foreverslim to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że tabletki mogą być aż tak skuteczne.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 16 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

122

Odp: Foreverslim

W sumie mogę tylko potwierdzić rewelacyjne działanie tych tabletek.A wszystko co chciałam napisać o Foreverslimie zrobili już inni.Ja mogę się tylko pochwalić że udało mi się schudnąć 12 kg i do dnia dzisiejszego utrzymuje normalną wagę.

123

Odp: Foreverslim

Ja już myślałam że nie ma rzeczy która w końcu pozwoliła mi schudnąc.Na prawdę się starałam a efektów nie było.Dopiero jak na nowo poukładałam sobie wszystko w głowie przeszłam na dietę i zdecydowałam się na Foreverslim wtedy efekty zaczęły być widoczne.Najważniejszą rzeczą jest trzymanie się zasad kuracji wtedy ma się gwarancje spadku wagi.

124

Odp: Foreverslim

Mało, że działa w trakcie procesu, to nie powoduje jeszcze efektu jojo. Bo na mnie działały też inne preparaty, jednak po wszystkich waga wracała jak australijski bumerang, a po Foreverslim mam trzeci miesiąc spokoju... mam nadzieję, że za pół roku powiem to samo

125

Odp: Foreverslim

Stosuję Foreverslim od ponad półtora miesiąca spadek wagi rewelacja 8 kg.Jeżeli uda mi się utrzymać takie tempo odchudzania to będzie mój największy sukces.Jedynego czego żałuję to tego że tak późno odkryłam Foreverslim zaoszczędziła bym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami.

126

Odp: Foreverslim

Dzisiaj zamowilam foreverslim i mam nadzieje ze te opinie pozytywne to wszystko prawda. Napisze pozniej jak u mnie te tabletki oraz dieta i ruch zadzialaly .

127

Odp: Foreverslim

Zaczęłam dietę 10 dni temu, a foreverslim biorę 3 dnień. Skusiłam się, choc cena wysoka, to zdecydowałam się tylko ze względu na skład tych tabletek, no i rzecz jasna, sporo pozytywnych komentarzy. W żadne tabletki-cud nie wierze, bo takich nie ma, wszystko to,co reklamuja, to ściema. Zasada jest prosta - trzeba zdrowo jeść, a jeśli foreveslim ma ci pomóc w metabolizmie itp. to czemu ich nie brać, jak wspomagają. Zobaczymy jakie będą efekty. Na razie kupiłam miesięczną kurację. Mam 15kg balastu.

128

Odp: Foreverslim

Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi.Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pól roku to jakoś mi się nie fajnie robiło.Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslimu miałam robić za królika doświadczalnego.Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg.

129

Odp: Foreverslim

Bo nie ma tak żę będzie się tylko łykało tabletki nawet tak skuteczne jak Foreverslim.Niestety bez pewnych zmian nie da rady .Trzeba się trochę napracować.Ale potem naprawdę można być z siebie dumnym że dało się radę i pokonało nadwagę.

130

Odp: Foreverslim

To oszustwo!!! biorę miesiąc i waga nawet nie drgnęła!!! pieniądze wyrzucone w błoto!!!

131

Odp: Foreverslim

Biore foreverslim 10 dzień, a od ponad 2 tygodni jestem na diecie. Jkichś szczególnych i drastycznych zmian nie widzę, a że spadło mi 2kg jak na razie, to nie sądze żeby to było po tabletkach, a po zmianach w żywieniu - porządnych zmianach... No nic, zobaczymy co będzie po miesiącu. Wiem, ile jestem w stanie schudnąć bez tabletek, bo nie raz juz tak chudłam - wystraczyło "zamknąć" lodówkę i jeść zdrowo. Niestety, poza wieczornymi spacerami, to nie mobolizuję się, do żadnego innego wysiłku. Jak na razie, to wydaje mi sie, że tableti to ściema... Napiszę za jakiś czas.

132

Odp: Foreverslim

Biore foreverslim od 14 lutego, lecz takze wraz z nimi Zmienilam swoje jedzenie na zdrowe.. takze zaczelam cwiczyc dziennie, wiadomo ze tabletki same nie pozwola nam schudnac. One tylko wspomagaja. Jak narazie udalo mi sie zrzucic 2,5 kg zobaczymy co bedzie dalej.

133

Odp: Foreverslim

Ja na spadek wagi nie narzekam stosują te tabletki z każdym tygodniem jestem lżejsza o kilogram.Do zrzucenia na samym początku miałam 13 kg i myślę że ze wsparciem Foreverslimu jest to jak najbardziej możliwe

134

Odp: Foreverslim

Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomuc to dlaczego nie.

135

Odp: Foreverslim

Biorę foreverslim od 3 tygodni, od 4-się odchudzam. Diametralnie zmienilam nawyki żywieniowe - zero słodkiego, białego pieczywa, ziemniaków, makaronów. W zamian - duuużo warzyw, mięska, nabiału. Piję duzo zielonej herbaty. Schudlam 3kg i kompletnie nie uwazam zeby była w tym jakakolwiek zasliga tych tabletek, bo przy takim odzywianiu spadek wagi jest chyba oczywisty. W każdym razie na pewno więcej sie nie skuszę na te tabletki, tym bardziej, że są drogie. Kiedyś piłam raz dziennie na śniadanie koktajl herbalife i były zdecydowanie większe efekty.

136

Odp: Foreverslim

Co tera starasz się zareklamować lub polecić jak zwał tak zwał.Foreverslim czy herbalaif bo się pogubiłam.

137

Odp: Foreverslim

sister napisał/a:

Co tera starasz się zareklamować lub polecić jak zwał tak zwał.Foreverslim czy herbalaif bo się pogubiłam.


Jakie "zareklamować". Piszę, jak jest, z autopsji. Reklamować na pewno niczego nie zamierzam, tylko mowie, że koktajl na mój organizm zdecydownie bardziej efektywnie działal, bo chociazby nie czułam glodu przez kilka godzin od kego wypica, czego nie można powiedzieć po foreverslim. Ani jedneo, ani drugiego już nie biorę, bo wolę przeznaczyć tę kasę na karnet do fitnes.
dajcie sobie spokój z tymi tabletkami. Te wszystkie pozytywne wpisy tutaj to ściema, zreszta sposób wypowiedzi w tych postach juz świadczy, ze pisze to jedna i ta sama osoba. Wydałam 160zł, i owszem, w miesiąc schudlam 4kg, ale to nie dzieki tabletkom, a zdrowemu żywieniu, jestem przekonana, ze bez nich efekt byłby taki sam. Pokażcie mi gdzie na opakowaniu, które am przed soba, jest napisane, że to lek z USA. Juz ściem ana dzien dobry. A zresztą, jakie to ma znaczenie czy z USA czy z Tadżykistanu... Od siebie polecam zmienić nawyki zywieniowe - odstawić węglowodany, produkty mączne, a w zamian jeść dużo warzyw, białka i nabiału, no i obowiązkowo nalezy się nawadniac - woda, zielona herbata, bo bez odpowiedniej ilości dowy nasz metabolizm nie ruszy. Zdecydowanie wolałabym przeznaczyc te 160zl na wizyte u dietetyka, ktory pewnie cos by mi mądrego doradzil, jak kupić efekt placebo....

138

Odp: Foreverslim

Pewnie, obiektywna jesteś jak jasna ciasna, szkoda tylko, że praktycznie w niezmienionej formie wklejasz ten post na różnych forach (nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie odniesienie do Tadżykistanu), wszędzie piszesz, jakie to jedno jest złe, równocześnie sugerując że lepsze są koktajle herbalife....Ale to nie żadna reklama... prawda? W końcu to delikatna sugestia...

139

Odp: Foreverslim

a wierz sobie w co chcesz, napisalam dokladnie taki sam wpis na jeszcze jednym forum, bo tak samo jak ja przed zakupem foreverslim czytałam opinie ludzi, tak i moja moze będzie dla kogoś istotna. I daj sobie spokój z tymi koktajlami, bo zlapałaś-eś mnie za słówko i uroiłaś-eś histerię. Jak napiszę, że oprocz tego pię zieloną kawę i po tym są efekty, to tez uznasz, że robię reklamę? Po prostu, nie ja pierwsza, nei ostatnia stwierdzam na forum, że te tabletki to o kant tylka rozwalić, bo na mnie kompletnie nie zadzialały, a raz jeszcze wspimne, zeby mi nikt nei zarzucił, że biore tabletki i obzeram się pizza oczekują efektów - jestem na diecie , po prostu zrezygnowalam ze śmieciowego i kalorycznego jedzenia i dzięki temu jestem juz lżejsza killka kilo. Pozdrawiam cię serdecznie.

140

Odp: Foreverslim

Jakoś mętnie się tłumaczysz.Za bardzo sie podpalasz i to właśni jest podpadające.No ale cóż każde tłumaczenie jest dobre.