Temat: Wygląd skóry

Hej
Mam pytanie odnośnie wyglądu skóry. Słyszałam, że poprzez dietę, a dokładnie po "uprzątnięciu" naszych jelit na naszej skórze już tak często nie pojawiają się różnego rodzaju pryszcze, skóra już tak się nie przetłuszcza itd. Ile w tym prawdy i jak można sprawdzić, czy nasze jelita potrzebują czegoś takiego dla poprawy naszego wyglądu? wink

2

Odp: Wygląd skóry

Też słyszałam podobne opinie na ten temat. Ma sie to niby wiązać z tym że szkodliwe odpadki nie zalegają za długo w naszym organizmie. A jak nie zalegaja to mają mniejszą szanse na wtórne wchłoniecie do krwioobiegu. Z tego co sie orientuje to jednak bardziej skuteczna jest po prostu zdrowa dieta. Wyeliminowanie z jadłospisu tłuszczy zwierzęcych, słodyczy, nadmiaru soli. Sól zatrzymuje wode w organiźmie, cukier jest idealną pożywką dla wszelkich drobnoustrojów- również tych powodujących pryszcze. A tłuszcze... są złe wink wiele spośród krost które sie robia są spowodowane zatkanymi porami skóry- zatykają sie najczęściej wydzielinami naszego ciała-potem i łojem-a jest ich zdecydowanie wiecej gdy źle sie odżywiamy.