1

Temat: jaki zabieg na cellulit?

no właśnie, co sobie najlepiej radzi ze zwalczaniem pomarańczowej skórki??

2

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ćwiczenia, inna dieta, warto też na jakieś zabiegi profesjonalne się wybrać. ja na przyklad mogę polecić Ci Piękność Dnia SPA w Warszawie i zabieg icoone, teraz nawet 30% taniej chyba go wykonują wink

3

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ze swojej strony polecam kapsułki na dzień i na noc Detocell slim,  ważne jest tez żeby od wewnątrz zadbać o to, dzięki temu szybciej zauważymy zmiany na skórze, poza tym łącznie z masażami szybko zobaczyłam efekty.

4

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja też polecam masaże wyszczuplające i antycellulitowe. Mi bardzo po mogły po ciąży:)

5

Odp: jaki zabieg na cellulit?

polecam artykuł napisany przez profesjonalistę, moze której z Was się przyda?  cosnetblog.pl/pomarancze-na-pomaranczowa-skorke    Ja poszukałam kosmetyków i juz nawet zamówiłam, teraz czekam na przesyłkę i czas zacząć walkę smile

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Jeśli chodzi o zabiegi to skuteczna w walce z cellulitem jest karboksyterapia i endermologia. Można również wykonać zabiegi przy użyciu Cellactora czy Maximus Trilipo. Takie zabiegi działają głębiej niż wszelkie kremy i skutecznie ujędrniają skórę.

7

Odp: jaki zabieg na cellulit?

dobrym sposobem na cellulit jest peeling najlepiej taki własnoręcznie robiony, ja robię go sobie z fusów zaparzonej kawy do tego dodaje sobie żelu owocowego z serii rush od luksji, taki zabieg stosuje na cale ciało a w szczególności na uda i nie zauważyłam jeszcze abym mi się ohydny cellulit pojawił -polecam

8

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Zabieg Cellulit VIB marki Ericson Laboratoire. Posiada trójkierunkowe działanie - wyszczupla, drenuje i poprawia krążenie.Doskonale zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit.
Zabieg wykonują wybrane salony kosmetyczne, lista dostępna na stronie marki.

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam również masaże bańką chińską!

10

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Drenaż limfatyczny, mezoterapia i ewentualnie Endermologia.

11

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W moim przypadku najbardziej skuteczne w walce z pomarańczową skórką okazały się masaże na macie medivon. Wibracjami i ciepłem pobudzają tkanki do działania dzięki czemu niwelują cellulit, co jest widoczne po dość krótkim czasie co mnie bardzo cieszy. Jednocześnie mata odpręża, daję ulgę dla kręgosłupa i uwalnia od stresu. Super sposób.

12

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Odpowiednia dieta i ćwiczenia to podstawa. Należy też pożegnać się z używkami (alkohol i papierosy) oraz długimi gorącymi kąpielami. Niestety na powstawanie cellulitu może mieć też wpływ stosowanie pigułek antykoncepcyjnych (u mnie tak było). Z zabiegów na cellulit to w domowym zaciszu: masaże szorstką gąbką i bańką chińską, prysznic o zmiennej temperaturze wody (raz ciepła raz zimna), domowy peeling z kawy (ja dodaję jeszcze trochę cynamonu), do tego stosowanie serum antycellulitowego i masek ujędrniających, ja w domu wykonywałam też body wrapping. Można też spróbować po konsultacjach z kosmetyczką wykonywać w domu zabiegi derma rollerem. Jeśli chcesz przyspieszyć efekt to trzeba zainwestować w zabiegi w gabinecie - pomocny jest np. drenaż limfatyczny, masaż izometryczny, mezoterapia, endermologia, karboksyterapia, peelingi ziołowe czy kwasy (wygładzają i poprawiają stan skóry), RF, elektrostymulacja. Odnośnie domowego peelingu kawowego to go uwielbiam naprawdę dobrze działa.

peeling, cellulit i nie tylko... bo każda z nas chce być superpiękna.pl

13

Odp: jaki zabieg na cellulit?

kurde masakra ile ty tych rzeczy robiłaś O.O - i jesteś zadowolona z efektu?
co jaki czas ten peeling kawowy robić?

14

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Nie robiłam wszystkiego równocześnie. W domu robiłam i do tej pory robię peeling kawowy (w zależności czy mam czas robię go raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie). Jeśli na co dzień stosujesz żele peelingujące  to nie należy robić peelingów ciała częściej niż raz na 2 tyg lub raz na miesiąc, jeśli nie używasz to spokojnie raz w tygodniu możesz robić. Po zrobieniu peelingu w domu nakładałam serum i maskę i robiłam body wrapping. Na koniec oczywiście wmasowanie balsamu. Stosowałam i do tej pory stosuję naprzemienny natrysk zimnej i ciepłej wody pod prysznicem i masuję ciało szorstką gąbką lub rękawicą. Dodatkowo przez jakiś czas stosowałam masaż bańką chińską. Odnośnie zabiegów w gabinecie to nie stosowałam ich w jednym czasie (zazwyczaj wybiera się 1 lub dwie z metod które wymieniłam) chciałam tylko przedstawić jak szerokie jest spektrum zabiegów, które mogą pomóc nam w uporaniu się z cellulitem. Ja korzystałam w różnym czasie z drenażu limfatycznego ręcznego, masażu izometrycznego i z kwasów. Kilka lat temu robiłam elektrostymulację na brzuch. Szczerze to nie udało mi wtedy pozbyć do końca cellulitu- ze względu na stosowanie pigułek i niestety palenie papierosów - ale był  o wiele mniej widoczny. Od kilku miesięcy nie stosuję pigułek ani nie palę papierosów i widzę dużą różnicę (oczywiście zmieniłam też dietę, spaceruję i staram się ćwiczyć min. 30 min każdego dnia - póki co jeszcze nie jest idealnie). Koleżanka natomiast stosowała endermologię i u niej się sprawdziło, widziałam też efekty po kilku zabiegach karboksyterapii. Nie ma zabiegu, który wykonamy raz i pozbędziemy się cellulitu na zawsze.

peeling, cellulit i nie tylko... bo każda z nas chce być superpiękna.pl

15

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Rzeczywiście, peeling kawowy to bardzo fajny zabieg. Skuteczny jest też prysznic z zastosowaniem na przemian zimnej i ciepłej wody (ale nie jest to przyjemne).

16

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Dobrym pomysłem na cellulit są zabiegi Venus Freeze. Muszę przyznać, że zrobiłam osiem zabiegów czyli całą serię w salonie Vici Clinic w Krakowie i efekt jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak to widać - cellulit zniknął :) Przy okazji warto popatrzeć na stronę tego salonu bo często mają bardzo dobre promocje na zabiegi i można trochę zaoszczędzić.

17

Odp: jaki zabieg na cellulit?

dla mnie nieoceniony w walce z cellulitem był drenaż limfatyczny i masaże wgl, wiele więcej mi to dało niż nawet najbardziej wymyślne kosmetyki a w kreatornia relaksu jak sama nazwa wskazuje zawsze się tez fajnie odprężałam więc i przyjemnie i pożyteczne dla pozbycia się pomarańczowej skórki takie wypady były

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W walce z celullitem nasze Klientki bardzo chwalą sobie Endermologie LPG - przyjemny, bezbolesny lipomasaż rolkowy, wspomagany podciśnieniem. To doskonała propozycja również dla kobiet po ciąży, które chcą szybko odzyskać swoją pierwotną sylwetkę. Zapraszamy do Kliniki Urody Esthetique w Poznaniu smile

19

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Zgadzam się, endermologia czyni cuda. Ja dzięki temu zabiegowi pozbyłam się cellulitu i wygładziłam rozstępy, które nie dawały mi spokoju. Zabieg robiłam w nstytucie urody new look. Zabieg nie boli, jest bezpieczny i przynosi rewelacyjne efekty.

20 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-08-10 12:05:08)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja polecam karboksyterapię. Z cellulitem walczę już od wielu lat i przetestowalam do tej pory naprawdę wiele róznych zabiegów ale dopiero karboksyterapia dała u mnie dobre efekty Inne zabiegi nie były tak skuteczne. Zabieg wykonywałam w Queensclinic w Warszawie. Na ich stronie możecie znajduje się informacja o zabiegu, jest tam dokładnie opisane na czym polega:

http://www.queensclinic.pl/zabiegi-na-cialo/cellulit

W skrócie jest to wstrzyknięcie czystego dwutlenku węgla do wierzchnich warstw skóry. NIe jest to bolesne. Poprawia kondycję skóry, zwiększa to jędrność oraz zmniejsza cellulit. Po serii zabiegów widzę dużą róznicę. Której nie dały nawet intensywne treningi (jestem szczupła i pomimo tego miałam cellulit).

21

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja ostatnio robiłam sobie Venus Legacy w Profamedzie na celullit, bardzo fajnei skóra po nim wygląda, do tego zmiejszył mi się obwód ud, a cellulit jest mniej widoczny.

22

Odp: jaki zabieg na cellulit?

zabieg? Mnie na cellulit pomogł suplement, miałam okropny cellulit po ciąży. Zaczęłam nie dawno brać therm line hydrofast i widzę ogromna, naprawdę ogromną zmianę w wyglądzie miejsc gdzie mam cellulit. Kupicie go w aptece, bez recepty ma ziołowy skład, pokrzywa, pieprz kajeński, bioperyne.

23

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja z kolei uważam, że że zabieg jest dużo skuteczniejszy niż suplementy czy kremy, mi po zabiegach w profamedzie zmniejszył się obwó ud no i skóra jest bardzej jędrna.

24

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ponoć peelingi kawowe działają wink

25

Odp: jaki zabieg na cellulit?

mam w domu elling kawowy oprócz tego, że ładnie pachnie i super ściera naskóre to przy redukcji ceulitu jest bezużyteczny, mi dopiero zabiegu w profamedzie pomogły, obwó ud się zmniejszył, a to jeszcze nie koniec mojej walki.

26

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W moim przypadku pomogły zabiegi  bańką chińską oraz zaczęłam faktycznie wypijać ponad 2 litry wody dziennie.

27

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja byłam na zabiegu skleroterapii w lux medzie, efekt bardzo dobry, mogłam odrazu pójśc do pracy po zabiegu więc spokojnie sobie poradziłm z zabiegiem.

28 Ostatnio edytowany przez kustyn (2018-02-05 18:54:11)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Sport przede wszystkim!
http://mauer-kredyty.pl
http://mauermedia.pl

29

Odp: jaki zabieg na cellulit?

zgadzam się że bez sportu ciężko będzie osiągnąć zadowalające rezultaty ale z drugiej strony dobre, profesjonalne zabiegi w walce z cellulitem też bardzo mogą pomóc, ja byłam na genialnych w hotelu spa unitral w Mielnie i moja skóra zdecydowanie na tym zyskała

30

Odp: jaki zabieg na cellulit?

zabiegi na cellulit są naprawdę skuteczne, bardzo pomagają, ja robiłam venus legacy w profamedzie i osiągnęłam super zadowolajace efekty, przede wszystkim zmniejszył mi się obwód ud.

31 Ostatnio edytowany przez trytka (2016-10-23 17:19:01)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Przede wszystkim leczenie aktywne, czyli dieta, ruch. Zabiegi są tylko dodatkiem. Mogą być skuteczne, ale wychodzą o wiele drożej niż zbilansowanie diety i sport. Oczywiście jako dodatek są bardzo wskazane. Wszelkie maści, kremy nanoszone na powierzchnię skóry działają tylko doraźnie (wtarty krem nie dotrze nawet do głębokich warstw skóry, efekty są więc niewielkie). Masaże na pewno są bardziej skuteczne. Żeby pomóc substancjom czynnym dotrzeć głębiej i naprawdę działać, najlepiej jest skorzystać z zabiegu mezoterapii. W gabinecie kosmetycznym taki zabieg wykonywany jest zazwyczaj w odmianie igłowej, oczywiście połączony z ampułkami. Taniej wychodzi jednak wykonanie takiego zabiegu samodzielnie. Urządzenie można kupić na przykład w sklepie http://importmania.pl/ kombajn kosmetyczny wyposażony jest też w dodatkowe funkcje, będzie co najmniej równie skuteczny jak zabieg w salonie, a jego cena jest taka sama, jak cena jednego zabiegu.

32

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Mozna walczyć z cellulitem za pomocą kremów, zabiegów spa itp, ale to nie przynosi realnych efektów. Jesli naprawdę się chce pozbyc cellulitu to trzeba się zdecydować na karboksyterapie. Ja jestem po i efekty są super, ponad 80% cellulitu mi zredukowało. Robiłam w salonie Olivka w Warszawie, mają najnowoczesnijeszy sprzęt i kosmetologa z duzym doświadczeniem, więc ból jest minimalny smile

33

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja zrobiłam zabieg alidya  w klinice angel factory i mi bardzo pomógł na cellulit. Lekarz za pomocą igły wstrzykuje preparat w miejsce gdzie się chce pozbyć celllulitu. Troszkę boli ale efekt jest powalający. Jestem naprawdę zadowlona.Polecam ta klinikę.

34 Ostatnio edytowany przez mlechha (2017-01-03 13:41:45)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl

35

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam zabiegi z zakresu lipolizy laserowej (tzw. zimny laser), kriopolizy (niska temperatura), jak i terapii ultradźwiękowej. W ich wyniku dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które znajdują się na udach czy brzuchu. Dzięki tym zabiegom modelowana jest sylwetka, a poszczególne części ciała są ujędrniane.

36

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja polecam zabiegi przy uzyciu drgan akustycznych - np. za pomoca urzadzenia Swiss CellVibe. cala kuracja jest bezbolesna, a wytwarzane fale stymuluja odnowe kolagenu i elastyny do tego obwod ud zmniejsza sie o 2%. przetestowalam cala kuracje na sobie i jestem bardzo zadowolona, po odbyciu wszystkich - 8 zabiegow, po cellulicie juz nie ma sladu! smile)

37

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja miałam robiony zabieg na cellulit w Klinika Estetica we Wrocławiu i już widzę różnicę oczywiście jeden zabieg nie wystarczy trzeba powtórzyć. Kremami nie zmniejszysz tego ja juz próbowałam nie raz

38 Ostatnio edytowany przez kulik86 (2017-04-13 09:35:03)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

podobno olej z czarnuszki można stosować na cellulit http://sucha24.pl/component/k2/item/633 … czarnuszki

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam karboksyterapię, która polega na podaniu pod skórę dwutlenku węgla. Dochodzi wówczas do rozszerzenia naczyń krwionośnych i przyspieszenia przepływu krwi, co stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. CO2 podawane głębiej powoduje również rozbicie nagromadzonego tłuszczu. W przypadku leczenia cellulitu, poprzez karboksyterapię, na efekty trzeba czekać od 6 do 12 tygodni.

40 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2017-05-09 10:58:12)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Jeśli wszystko już zawiodło warto skorzystać z zabiegów jakie oferuje klinika MediArt Instytut w Poznaniu. Liposukcja, bo tak się nazywa ten zabieg  wykorzystuje wyciąg z soi, czyli fosfatydylocholinę, posiadającą właściwości niszczące komórki tłuszczowe. Jest on najlepszym rozwiązaniem w przypadku cellulitu, którego nie są w stanie zredukować mniej inwazyjne metody.

41

Odp: jaki zabieg na cellulit?

U mnie najbardziej sensowny okazał się zabieg drenażu limfatycznego ultradźwiękami Ultracontur  we wrocławskim salonie Perfect Glamour perfect-glamour.pl/zabiegi-kosmetyczne-na-cialo.html  Cellulit już tak nie straszy, skóra jest dużo bardziej napięta i zdrowa, skórka pomarańczowa mniej widoczna. Zauważyłam, że pomaga tez picie dużej ilości wody.

42

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja byłam właśnie na karboksyterapii w płockim Linea Medica, o której poprzednik wspomniał. Prosta metoda, musiałam tylko kilkanaście razy pojawić się na wstrzyknięcie dwutlenku węgla podskórnie, ale to ani bolesne, ani jakoś angażujące. A efekt? Naprawdę super, w trzy miesiące cellulit został drastycznie zredukowany smile

msadvertising.pl

43 Ostatnio edytowany przez jmali (2023-11-29 09:52:20)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Należy najpierw wykonać konsultacje.
Bardzo fajnie sprawdza się maderoterapia, fala uderzeniowa, drenaż limfatyczny, sauna karbonowa, masaż manualny.
Dobóru zabiegów należy dokonać na podstawie stanu skóry i tkanki.

Zabiegi warto jest wspomagać kremami na cellulit:
https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/piel … a-161.html

Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę. Można tutaj przejrzeć profesjonalne kosmetyki, których działąnie jest bardziej dogłebne niż tych dostępnych w standardowych drogeriach.
https://sklep.kosmoprof.pl/hpeciai/a4848c4a799ed021f32a8fde2bdca98f/pol_il_Corporelle-Emulsja-ujedrniajaca-anty-cellulitowa-i-nawilzajaca-200-ml-328.jpg

44 Ostatnio edytowany przez ua (2017-07-03 14:22:46)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

U mnie zadziałało dopiero usuwanie cellulitu. Domowymi sposobami w ogóle sobie z tym nie radziłam. Sama chodzę tutaj na te zabiegi http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/  i w końcu przestałam wstydzić się swoich ud i pośladków wink smile

45

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Witam ,
ja używam chińskich baniek gumowych do masażu.
Po kliku zabiegach widać rezultaty.

46

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja długo stosowałam różne kremy i pillingi. Ostatecznie jednak nie przyniosło to spodziewane efektu. Z tego względu zdecydowałam się na skorzystanie z zabiegu w lokalnej klinice estetykaodchudzanie.pl Efekt był natychmiastowy, już po pierwszym zabiegu zdązyłam zauważyć, że moja skóra jest bardziej "zbita" i jędrniejsza big_smile

47

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Słyszałam, że na cellulit bardzo dobrym zabiegiem jest Accent Prime. Możecie poczytać sobie tutaj więcej: estivance.pl/ zabiegi/dermatologia/accent-prime

48

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja polecam wszystkim dziewczynom falę uderzeniową celar awt smile bardzo skuteczna

49

Odp: jaki zabieg na cellulit?

gocha1357, a gdzie zrobię sobie zabieg tym celar awt? do tej pory korzystałamz endermologii i bańki chińskiej, ale nieszczególnie to na mnie podziałało... chętnie dowiem się więcej

50

Odp: jaki zabieg na cellulit?

michalina, ja robiłam tutaj: scbeauty.pl/produkty/carboxytherapy-dual-xt

51

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Jeżeli kosmetyki oraz ćwiczenia nie okażą się skuteczne, wówczas polecam wykonać specjalny zabieg laserem, przy czym warto udać się na wcześniejszą konsultację do danego studia kosmetycznego lub medycyny estetycznej. W 90% przypadków tego typu zabieg odnosi sukces.

52

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja miałam przez kilka lat potworny cellulit, żadne treningi, bieganie czy rower nie pomagał... W końcu koleżanka poleciła mi klinikę Medbeauty w Warszawie, która tak naprawdę uratowała mi pewność siebie, cellulit był juz mniej widoczny po pierwszym zabiegu smile

53

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Dobrze tez pilnować zdrowej diety, też jestem po takim zabiegu ale pilnuję siebie na każdym kroku aby znowu nie być nieszczęsną posiadaczką pomarańczowej skórki. Czasami robię sobie pileng kawowy ale to już zapobiegawczo.

54

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Nie ma jednego cudownego zabiegu, który sam zadziała w 100%. Najlepiej działa połączenie wielu elementów, które właśnie zostały tu już podane, sama z tym walczę od pewnego czasu i po prostu stosuję wiele metod jednocześnie. Mi najbardziej pomogły ruch, basen, odpowiednia dieta, peelingi i ogólne dbanie o nawilżenie skóry plus różne masaże oraz magnetoterapia coś takiego biomag.pl/urzadzenia-do-uzytku-domowego którego używa mój mąż na bóle stawów. Bardzo dobrze rozgrzewa, poprawia ukrwienie i wg producenta przyspiesza usuwanie toksyn - tego stwierdzić nie potrafię, ale mogę powiedzieć, że połączenie tych wszystkich metod daje bardzo dobre efekty. Fakt, zawsze jest nad czym popracować, ale lepiej to wygląda niż przed tymi wszystkimi zabiegami.

55

Odp: jaki zabieg na cellulit?

też miałam problem z cellulitem, w końcu zdecydowałam się na zabieg w Dermedika w Krakowie, efekty są naprawdę spore, nie sądziłam nawet, że aż takie będą, a pomyśleć, że tyle czasu się męczyłam i tak mi to przeszkadzało...

56

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Akurat w Krakowie polecam też Atelier Mlodosci, gdzie znajdziecie dobre i skuteczne zabiegi redukujące cellulit oraz tkankę tłuszczową, zapraszamy serdecznie i w razie pytań służymy pomocą smile

57 Ostatnio edytowany przez ua (2017-10-20 18:42:09)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Hej, tutaj znajdziesz sporo porad odnośnie dbania o skórę i na pozbycie się cellulitu http://odpoczynekspa.pl/ smile Sama czasem korzystam, podczas domowego spa wink

58

Odp: jaki zabieg na cellulit?

O zabiegach na cellulit więcej możecie przeczytać tutaj:
clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/ . Ja byłam na zabiegu Dermapen z mikronakłuwaniem i szczerzę polecam!

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu warto wykonać lipolizę iniekcyjną. Preparat podany podczas zabiegu wnika do komórki tłuszczowej i wywołuje rozpad nagromadzonych w niej trójglicerydów. Następnie wraz z powstałymi lipoproteinami, są one transportowane do wątroby, gdzie następuje ostateczny rozpad tłuszczów i ich wydalenie z organizmu.

klinikaestetica.pl

klinikaestetica.pl

60 Ostatnio edytowany przez talia (2017-11-10 12:32:38)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Wiele osób poleca bańkę chińską. Sama jednak mam dość negatywne doświadczenia jeśli chodzi o ten rodzaj usuwania cellulitu. Bańka powodowała u mnie siniaki i zabiegi normalnie mnie bolały. Poza tym pomimo dość wielu zabiegów nie widziałam zbytniej róznicy.

Za to pomogła kriolipoliza. Długo zastanawiałam się czy się na to wybrać, bo jednak seria zabiegów swoje kosztuje. Chodziłam do Laser care:
http://lasercare.pl/pl/kriolipoliza-dla-kobiet.html

Nie żałuje. Efekt lepszy niż jakiekolwiek kremy i siłownia.

61

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Witam Wszystkich na forum smile Podobno zabieg laserem jest skuteczny,natomiast nie znam nikogo kto by się na to zdecydował, ewentualnie można też bazować na serii dobrych, skutecznych kosmetyków i zadbać o aktywność fizyczną co na pewno zredukuje cellulit.

62

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Dziewczyny jeśli macie problem z cellulitem, czy ze starzeniem się skóry, polecam zabiegi Venus Freeze w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi wykonują dwie przemiłe Panie - Kasia i Gosia, a całość kosztuje tylko 249 zł, więc znacznie mniej niż u konkurencji.

63

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Świetną opcją na cellulit są zabiegi Venus Freeze. Słyszeliście o nich? To zabiegi wykonywane za pomocą fal radiowych. Więcej o nich poczytacie na stronie Vici Clinic. Efekty zobaczycie już po pierwszym zabiegu więc uważam, że warto wypróbować na sobie.

64

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja miałam zabieg na cellulit Maximus, jest to usuwanie za pomocą fali radiowej i cenowo jest od 240zł więc bardzo tanio. Cellulitu już nie mam i teraz tylko muszę trzymać dietę, żeby znowu się nie pojawił smile

65

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Te zabiegi są fajne, ale mnie trochę ta cena przeraża smile jedyny zabieg na którym byłam to masaż bańką chińską u mojej kosmetyczki. Spoko sprawa, ale to chyba ćwiczenia najbardziej pomagają.. no i reszta zabiegów pielęgnacyjnych, peelingi, wcieranie kremów. Od siebie mogę powiedzieć, że Vialise mi bardzo pomaga, nawilża i ujędrnia.  Wcześniej stosowałam La Roche ale zaczął mnie uczulać..

66

Odp: jaki zabieg na cellulit?

zresztą zerknijcie na rankingi w necie np. cellulitowo.pl/krem-cellulit-ranking-poznaj-skuteczne-kosmetyki-cellulit/ , La Roche nie ma, ale ja stosowałam tez Tołpe. A Vialise na 1 miejscu smile

67

Odp: jaki zabieg na cellulit?

O endemologii słyszały? Polecam poczytac tutaj endermologia.net.pl sporo informacji zebrano w jednym miejscu na temat tych zabiegów.

68

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja skorzystałam z 10 zabiegów karboksyterapii na uda. Świetnie usuwa cellulit i poprawia jędrność skóry. Mieszkam we Wrocławiu i karboksyterapię robiłam w Proclinic przy ulicy Widok. Tutaj macie dokładny opis zabiegu

69

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Wielkie dzięki za sprawdzone porady, z całą pewnością przydadza mi się one wink

Nie skupiaj się na oczywistościach. Ktoś może chcieć, żebyś zobaczył to, co on chce żebyś zobaczył, a wtedy przeoczysz coś innego.

70

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W walce z cellulitem pomocny jest marokański rytuał Hammam, do którego produkty możecie kupić w naszym sklepie. Masaż rękawicą z ziarnistej tkaniny i czarnym mydłem, nie tylko złuszczy obumarły naskórek i wygładzi ciało, ale również pobudzi krążenie. Dzięki temu maleje ryzyko tworzenia się grudek w postaci pomarańczowej skórki.

marokosklep. com

marokosklep.com

71

Odp: jaki zabieg na cellulit?

W celu redukcji cellulitu jak i ogólnej poprawie kondycji ciała, można pomyśleć o masażu tajskim. Jednorazowy zabieg może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jednak seria kilku masaży z pewnością pomoże w pozbyciu się problemu. W dodatku to świetny sposób na relaks i redukcję stresu.

72

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Na cellulit to chyba tylko laser pomoże. Kilka miesięcy temu przeszłam zabieg laserem Icoone i muszę przyznać, że efekty przeszły moje oczekiwania, teraz staram się utrzymać ten efekt – ćwiczę i zdrowo się odżywiam.

73

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Napisz mi proszę, gdzie robiłaś ten zabieg? Wiem, że to dosyć kosztowna sprawa, ale chyba się zdecyduję, bo wstyd się rozebrać na plaży, a wcale nie mam nadwagi czy coś, jestem szczupła

74

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Nie wiem skąd jesteś, ale jak z okolic Warszawy, to zajrzyj sobie na stronę kliniki Elite, ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych u nich.

75

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Również długo zastanawiałam się nad tym jak skutecznie pozbyć się "skórki pomarańczowej" tym bardziej,że ani diety ani ćwiczenia czy też masażery takie domowe nie pomogły a cellulit w ostatnim czasie zrobił się jeszcze gorszy! W końcu powiedziałam sobie stop -czas zawalczyć o zgrabne uda przed latem żeby jakoś wyglądać. Wybrałam się na konsultacje do warszawskiego salonu Afrodyta Expert of Beauty gdzie polecono mi zabieg mezoterapii antycellulitowej. Po krótszym namyśle zdecydowałam się i umówiłam na pierwszy zabieg. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnego koktajlu witaminowego w miejsce gdzie jest cellulit - wbrew pozorom to nie boli smile Już po pierwszych 3 zabiegach widziałam znaczącą poprawę - cellulit zredukowany, skóra na udach stała się jędrniejsza. Teraz tylko muszę zadbać o to aby efekt się podtrzymał.

76

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Najskuteczniejszymi metodami nowelującymi cellulit sa zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Warte polecenia są endermologia, karboksyterapia oraz zabiegi wykorzystujące falę radiowa np. Venus Legacy i Maximus. Efekty widoczne sa juz po pierwszych zabiegach, w połączniu z aktywnością fizyczną bywają spektakularne.

77 Ostatnio edytowany przez olha (2018-08-01 09:30:09)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam zastanowić się nad zabiegiem karboksyterapii. Efekty zabiegu są bardzo dobre i o wiele więcej uda sie za jego pomocą uzyskać niż za pomocą ćwiczęń czy diety:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylw … syterapia/
Efekty stosowania karboksyterapii:

rozszerzenie naczyń krwionośnych, co skutkuje poprawą krążenia
stymulacja włókien kolagenowych i elastyny
poprawa kolorytu skóry
poprawa elastyczności skóry
mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych
stymulacja metabolizmu tłuszczu
redukcja oznak starzenia się skóry
poprawa napięcia skóry
profilaktyka oraz leczenie wypadania włosów
terapia przeciwko zaburzeniom krążenia

Tak wiec zabieg jest bardzo wskazany w przypadkku cellulutu.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

78

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja miałam okazję skorzystać z zabiegów karboksyterapii. Pozbyłam się cellulitu całkowicie, po 6 zabiegach a moja skóra wygląda naprawdę super! smile Polecam bardzo! Ja wykonywałam usuwanie cellulitu przy pomocy karboksyterapii w Proclinic we Wrocławiu.

79

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Najlepsze efekty uzyskuje się po zabiegu falą uderzeniową. W porównianiu do innych metod np. Endermologia, skuteczność jest zdecydowanie wyższa i całkowicie trwała. Byłam na tym zabiegu w SC Beauty Clinic w Warszawie na ul. Saskiej. Wykonywano mi je urządzeniem Celar AWT.

80

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja polecam ćwiczenia na vacu.Trenuje obecnie na rowerku vacu
i już widzę pierwsze efekty. A dodatkowo można poprawić kondycję i zgubić zbędne kilogramy:)

81

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Może karboksyterapia? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ja z jej pomocą pozbyłam się cieni pod oczami, ale wiem że wykorzystywana jest również w przypadku walki z cellulitem. Wykonano mi ją w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Beauty Address i Tobie również proponuję się do niej udać :-).

82 Ostatnio edytowany przez evelina (2018-12-10 12:05:08)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Może terapia falą akustyczną ? Ostatnio znalazłam ciekawe artykuły dotyczące walki z laserem https://klinikiurody.com.pl/antycelluli … kustyczna/ i właśnie terapia falą wydała mi się interesująca

83

Odp: jaki zabieg na cellulit?

U mnie dobrze dziala mezoterapia. Mam za sobą dwa zabiegi w klinice Melitus w Wawie i jestem pozytywnie nastawiona do kolejnych wizyt. Sam zabieg w ogole mnie nie bolal, jedynie pozniej troche mialam zaczerwieniona skore, ale to dosc szybko mija wink nie wiem jaka czesc ciala chcesz poddac zabiegowi? ja sobie robie uda, bo tam mam najwiecej cellulitu...zabiegi staram sie laczyc z dieta i cwiczeniami.

84

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Fajny artykuł na ten temat widziałam tutaj endermologia.net.pl
Sama osobiście stosowałam wiele kremów ale za wiele to nie dało niestety.

85

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Endermologia się świetnie sprawdza. Ja chodzę do kliniki Neonia w Krakowie, efekt widoczny, nawet znaczny - już po pierwszym zabiegu. Nie mogę się już doczekać sezonu szortów wink

86

Odp: jaki zabieg na cellulit?

najbardziej skuteczny jest zabieg falą uderzeniową Celar AWT wink byłam na nim w SC Beauty Clinic - osiągamy nim świetne efekty liftingu

87

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ćwiczenia i dieta to podstawa, bez tego żadne kosmetyki nie pomogą. Zabiegi w gabinecie kosmetycznym są bardziej skuteczne, ale nie każdego na nie stać.

88

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Niedługo zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu, dlatego chciałabym zrobić zabiegi na cellulit, na Pradze Południe są jakieś dobre salony kosmetyczne mające je w swojej ofercie?
Co powiecie na ten gabinet kosmetyczny creativeatelier.pl/zabiegi-na-cialo i ich ofertę?

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Dziewczyny, czy ktoras z was probowala peelingu kawowego na cellulit? Czy kremy z kofeiną takie jak np. Sinial są serio tak dobre?

Z góry dzieki smile

90

Odp: jaki zabieg na cellulit?

możesz spróbowac jakiś domowych sposobów, peelingu kawowego, bańki chińskiej, zacznij też ćwiczyć i zdrowo się odżywiać i zabiegi nie powinny być konieczne smile

91

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam antycellulitowy olej cytrusowy Argan My Love, który ujędrnia skórę. Zawiera olej sezamowy, arganowy, z pestek moreli, kwiatów gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z owoców grejpfruta oraz witaminę E. Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm komórek, a także eliminuje znajdujące się w nich toksyny.

marokosklep. com

marokosklep.com

92

Odp: jaki zabieg na cellulit?

MroczkowskaJulia napisał/a:

Dziewczyny, czy ktoras z was probowala peelingu kawowego na cellulit? Czy kremy z kofeiną takie jak np. Sinial są serio tak dobre?

Z góry dzieki smile

Jako uzytkowniczka siniala moge tlyko przytaknąć głową, że tak - serio są dobre. Jeżeli chodzi o efekty i działanie to jestem naprawde mile zaskoczona tym ile mi daje ten krem.

93

Odp: jaki zabieg na cellulit?

A może spróbuj na przykład bańki chińskie??? myślę, ze one też fajnie powinny podziałać razem z jakimś olejkiem i peelingiem kawowym smile

Po cóż – pomyślała – udawać dwie osoby na raz, kiedy ledwie wystarczy mnie na jedną, godną szacunku osobę?

94

Odp: jaki zabieg na cellulit?

ja polecam karboksyterapię + drenaż BHS! byłam na tym zabiegu w Instytucie Piękna Bielenda i efekty są fenomenalne, aż jestem w szoku!!!

95

Odp: jaki zabieg na cellulit?

no na cellulit to  najlepiej fala uderzeniowa, moja siostra tak rozbijała tłuszcz w klinice dermed w Krakowie. Genialnie teraz wyglada, posladki bez cellulitu i tylek jaki ma swietny

96

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Trochę na temat redukcji cellulitu czytałam tutaj Endermologia.net.pl/redukcja-cellulitu sama mam ten problem więc szukam informacji również w sieci, aby jakoś na to zaradzić.

97 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-04-25 06:38:34)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Polecam zapisanie się na cykl zabiegów endermologii. Byłam  i u mnie zabiegi dały bardzo dobre działanie
znaczne zmniejszenie cellulitu
gładszą skórę
jak równiez mniej centrymetrów w udach

Nie mogę tutaj napisać, ze było to przyjemne bo zbyt przyjemne nie było, jednak nie żałuję, że się wybrałam bo wcześniej ćwiczyłam jak również próbowałam pozbyć się cellulitu za pomocą diety. Nic nie było tak skuteczne.

Dopiero własnie endermologia. Chodziłam na to w Krakowie do http://ego-medspa.pl/endermologia-lpg/

98

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum -Agaty (kom.517 614 677) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

99

Odp: jaki zabieg na cellulit?

może icoone? smile ja jestem zadowolona z efektów

100

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Zrób sobie po prostu jakiś zabieg domowy i tyle tongue Nie daj się naciągnąć, ja po prostu przeszlam na diete (a na nia i tak musisz przejsc jak chcesz utrzymac efekty zabiegu), do tego jakies masaże, body wrapping itd., jakiś naturalnym kosmetykiem zeby sie dobrze zdetoksować, ujedrnic i odzywic skore. Ja akurat uzywalam siniala, ale poszukaj sobie czegos z ruszczykiem ,guarana, kofeina itd do takich zabiegów na wlasna reke i zobaczysz, ze szkoda kasy na kliniki.

101

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Elsam napisał/a:

Zrób sobie po prostu jakiś zabieg domowy i tyle tongue Nie daj się naciągnąć, ja po prostu przeszlam na diete (a na nia i tak musisz przejsc jak chcesz utrzymac efekty zabiegu), do tego jakies masaże, body wrapping itd., jakiś naturalnym kosmetykiem zeby sie dobrze zdetoksować, ujedrnic i odzywic skore. Ja akurat uzywalam siniala, ale poszukaj sobie czegos z ruszczykiem ,guarana, kofeina itd do takich zabiegów na wlasna reke i zobaczysz, ze szkoda kasy na kliniki.

Sprobowalam tego sinialu co mowisz, faktycznie skora po nim ma wieksze napiecie i cellulit zrobil sie mniejszy. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale poki co mi sie podoba.

102

Odp: jaki zabieg na cellulit?

I ten dobrze on ujędrnia skórę?

103 Ostatnio edytowany przez elizka (2019-08-26 07:53:22)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

a nie lepiej zamówić salon kosmetyczny do domu? Teraz są takie https://zabiegkosmetyczny.pl/ mobilne salony kosmetyczne gdzie praktycznie wszystkie zabiegi które dotąd robiłaś w gabinecie mogą Ci zrobić w Twoim własnym domu, to fajne i wygodne, a jaka oszczędność czasu smile

104

Odp: jaki zabieg na cellulit?

jushka90 napisał/a:

I ten dobrze on ujędrnia skórę?

No sinial bardzo fajnie ją napina i to czuć, do tego skorka pomaranczowa rzeczywiscie robi sie mniejsza.

105 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-11-26 13:50:21)

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Ja się pozbyłam wizualnie, po ściśnięciu był minimalnie widoczny, pupa jak marzenie, ale to zasługa fitnessu i diety przez 3 miesiące + intensywne masaże. .Potem to na troche odstawiłam i niestety wrócił. Nie jest taki duzy ale planuję kupic sobie bieżnię do domu aby pozbyć się tego skunksa:
https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fi … e-395.html

Ponoć regularne bieganie pomaga.
Moja koleżanka rozbiła cellulit wodny (najgorsza postać przed stanem zapalnym) endermologią ale miała ponad 20 zabiegów... Nie mam na coś takiego kasy oraz czasu.

106

Odp: jaki zabieg na cellulit?

Nie ma lepszego zabiegu niż picie dużej ilości wody i ćwiczenia. Potrzeba trochę wysiłku i samozaparcia, ale efekty są murowane przy regularnych ćwiczeniach. Ja dodatkowo przyspieszam ten proces używając kremów na cellulit. Teraz jestem w trakcie drugiego opakowania Super koncentratu ujędrniająco – wygładzającego z efektem antycellulitowym z linii Body Positive Bielendy i muszę przyznać, że póki co nie używałam lepiej działającego kosmetyku na cellulit.

107

Odp: jaki zabieg na cellulit?

szczotkowanie ciala na sucho, z pachnacej krainy olejek busajna do ujedrnienia i pic duzo wody