1

Temat: wczasy odchudzające

Szukam osrodka gdzie mają jakąś fajną ofertę wczasów odchudzających, ktoś,coś?

2

Odp: wczasy odchudzające

slyszałam, że najlepsze są nad morzem w Doris SPA wink

3

Odp: wczasy odchudzające

haha... jasne ;-) Nie bądź naiwna. Byłam dwa razy. Wczasy to nie czas kiedy można chudnąć, nawet jeśli ktoś ci będzie robił jedzenie.
Na wczasach masa pokus, wszędzie sprzedają dobre jedzenie - tak nie da się schudnąć. Musisz sama o siebie zadbać, zmienić styl życia.
Wczasy niczego nie zmienią - ty musisz po prostu na stałe zmienić swoje życie.

4

Odp: wczasy odchudzające

Ja słyszałam o takich obozach zorganizowanych w miejscach, gdzie dostęp do tego typu pokus jest bardzo ograniczony. Jeśli są do tego dobrze zorganizowane to według mnie mają sens.

5

Odp: wczasy odchudzające

bebe7 napisał/a:

Ja słyszałam o takich obozach zorganizowanych w miejscach, gdzie dostęp do tego typu pokus jest bardzo ograniczony. Jeśli są do tego dobrze zorganizowane to według mnie mają sens.

Hmm, chyba nie o to chodzi w odchudzaniu, Przede wszystkim sami musimy chciec schudnąc, co z tego, że Ci zabronią na dwa tygodnie jesc slodycze, ajk pierwsza rzecz, którą zrobiśż po powrocie z turnusu to opychanie się nimi.
Wazne są podzas takich turnusów spotkania z dietetykami i instruktorami.
Ja byłam na tygodniowym turnusie w spa zalesie mazury. Fakt, moze nie wszystkie cwiczenai polubiałm, ale z turnusu wróciłam i nadal np pływam. Ale to co mnie cieszy najbardziej to fakt, że polubiłam, a nie zmusiłam sie do zdrowego trybu zycia. To nie zawsze musi byuc okupione jakims wielkim posiweceniem.

6

Odp: wczasy odchudzające

a ja się nie zgodzę, byłam na takich wczasach w Sulinowym Domu Revital i jak najbardziej przysłużyły się one mojej wadze i sylwetce, dużo łatwiej stawiać pierwsze kroki w odchudzaniu w miłym wakacyjnym otoczeniu a do tego widzisz, że inne osoby starają się razem z tobą więc trudniej wysiłki porzucić, wiadomo potem trzeba samemu dalej pracować nad sylwetką ale to zdecydowanie dobry pierwszy krok