Temat: Odparzenia w ciąży

Odparzenia są spowodowane nietrzymaniem moczu. Moje maleństwo już bardzo naciska na pęcherz i niestety zdarza mi się czasami popuścić. Niestety pojawiły mi się odparzenia, pomimo wręcz chorobliwego dbania o higienę. Nie wiem za bardzo jak to pielęgnować. Poradzicie coś?

msadvertising.pl

2

Odp: Odparzenia w ciąży

Na szczęście nie miałam takich problemów, ale na Twoim miejscu nie zwlekałabym z tym i zwróciła się do swojego lekarza prowadzącego.

3

Odp: Odparzenia w ciąży

odparzenia są wynikiem noszenia wkładek bądź podpasek, zmieniaj je jak najczęściej i o ile to możliwe wietrz. Jak jesteś w domu możesz sobie na to pozwolić, gorzej gdzieś. lekarz powinien coś poradzić, chociaż sama krępowałabym się o tym mówić hmm

4

Odp: Odparzenia w ciąży

higiena nie ma tutaj nic do gadania. Chyba że byś się wogóle nie myła. Generalnie stosuj Sudocrem i będzie dobrze. Po kilku dniach odparzenia powinny zniknąć. Zapytaj się lekarza, również od razu powinien to przypisać

5

Odp: Odparzenia w ciąży

też to stosowałam i bardzo mi pomogło. Chyba nie ma co podejrzewać kobietę w XXI wieku, że nie zachowuje higieny

6

Odp: Odparzenia w ciąży

Popieram zdanie poprzedników, higiena + Sudocrem powinny spokojnie ułatwić tobie ten trudny okres. Oprócz tego dopasowanie wkładek odpowiednich dla twojego ciała też pomoże.

7

Odp: Odparzenia w ciąży

zdarzają się i takie kobiety co nie trzymają albo nie dbają tak jak powinny o higienę. Różne osoby chodzą po tym świecie więc zawsze warto wspomnieć o czymś takim