1

Temat: Bezpłatna joga i nordic walking w Trójmieście

Hej, właśnie wróciłam znad morza i trafiłam na super atrakcję. Przez całe wakacje w Gdańsku działa Centrum stworzone dla zdrowia. To taka akcja przy plaży, gdzie można zrobić różne bezpłatne badania, a dodatkowo organizowane są kursy zajęcia z jogi czy nordic walking całkowicie za darmo. Naprawdę warto skorzystać smile

2

Odp: Bezpłatna joga i nordic walking w Trójmieście

Też słyszałam o tym centrum. Te zajęcia są organizowane wraz z gdańskim mosirem. Super pomyśleli z zumbą na plaży :-) Istotniejsze jest chyba jednak to, że można tam dowiedzieć się sporo ciekawych informacji na temat właściwego odżywiania się, co warto zmienić w swoim trybie życia itd. Takie rady są po prostu bezcenne, a tutaj można je uzyskać całkowicie za darmo :-)

3

Odp: Bezpłatna joga i nordic walking w Trójmieście

o fajnie joga to coś dla mnie. Za 2 tygodnie akurat wybieram się do Trójmiasta więc może skorzystam. Niedawno kupiłam również nowy sprzęt na JogaStyl.pl więc będę miała okazję go wypróbować big_smile dzięki za podpowiedź smile

4

Odp: Bezpłatna joga i nordic walking w Trójmieście

ja niedawno wróciłam z hotelu Lubicz w Ustce, miałam ze sobą kijki, chodziłam codziennie rano na spacery. ach ta morska bryza! smile