Temat: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

Dajecie swoim maluszkom w trakcie infekcji jakieś ziołowe albo homeopatyczne środki na uspokojenie? Bo moje dziecko okropnie przechodzi infekcje - spać nie może, płacze często , o zabawie nawet nie ma mowy. Najgorsze jest to, że nie chce spać, a chorobę się najlepiej leczy podczas snu.

msadvertising.pl

2

Odp: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

Jak karmisz mlekiem naturalnym to najlepiej pić jakąś herbatkę (przenika do mleka i dziecko jest spokojniejsze) jak karmisz "paszą" to nie wiem co wtedy smile pokarm chyba za duży jest dla małego dziecko żeby go strawić.

3

Odp: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

jasne że sen najważniejszy, a najgorsze że jak nie będzie długo spać to po jakimś czasie padnie ze zmęczenia ale taki sen jeszcze bardziej męczy niż pomaga. Możesz podać czopek Viburcol - na pewno pomoże, wyciszy maluszka i pomoże spokojnie zasnąć. To lek homeopatyczny jak chciałaś, na bazie ziół, kupisz bez recepty. Podaj jeden na noc, zobaczysz jak zadziała.

4

Odp: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

na infekcje to tylko Viburcol. Najlepiej działa i nie powoduje dodatkowych problemów u dziecka. Ja mam w domu zawsze przygotowany na czarną godzinę bo jest zakres działania jest bardzo wszechstronny

5

Odp: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

czopka najłatwiej podać, dzieci nie chcą pić syropów, często trzeba je podawać na siłę ale i tak wypluwają. A czopek działa szybciej i skuteczniej. Z resztą nie znam żadnych uspokajających syropów dla małych dzieci, zdecydowanie lepsze czopki.

6

Odp: Niepokój w trakcie infekcji - 5m. dziecko

Viburcol będzie najlepszym rozwiązaniem, nie znam nic innego polecanego dla dzieci w takim przypadku na rozdrażnienie, niepokój, chyba w tych kwestiach Viburcol nie ma konkurencji. Ale i jej nie potrzebuje bo działa super na każdego maluszka którego znam, w necie też ma bardzo dobre opinie.