1

Temat: Mój problem- cellulit

Niestety wiosna u progu a mój cellulit po zimie tylko większy sad Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się celullitu?

2

Odp: Mój problem- cellulit

Cellulit to przykra przypadłość, która dotyka głównie kobiety. Związane jest to z rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej i wody w organizmie. Kobiety cechuje większa zawartość tkanki tłuszczowej oraz mniejsze uwodnienie. Ponadto w przeciwieństwie do mężczyzn, zbędne kilogramy lokują się zwykle w okolicach pośladków i ud. Jest to tak zwana otyłość typu gruszki. Cellulit nie jest jednak domeną pań posiadających nadwagę. Może on również wystąpić u tych kobiet, których BMI jest w normie. Wiąże się on najczęściej z nadmiernym spożywaniem napojów zatrzymujących wodę w organizmie (na przykład kawy, coli) oraz siedzącym trybem życia. Najskuteczniejszą formą redukcji cellulitu są ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie pośladków i ud, a także szybkie spacery, jogging lub pływanie. Bardzo skuteczny jest także masaż szorstką rękawicą zajętych okolic. Ruchy okrężne kierujemy zawsze z dołu do góry.

3

Odp: Mój problem- cellulit

Walka z cellulitem na pewno wymaga ogromnej systematyczności i cierpliwości. Obecnie w aptekach dostępne są specjalne preparaty do przyjmowania doustnego, których celem jest redukcja cellulitu (m.in. Inneov, Detocell, Cellulit Stop). Nie czarujmy się, same tabletki na pewno skórki pomarańczowej nam nie usuną, niemniej mogą znacząco wspomóc w tej uciążliwej walce. Podobnie zresztą jak drogeryjne balsamy, żele i maseczki (w sklepach jest ogromny ich wybór), które przy systematycznym stosowaniu nie tylko skórę wygładzą, ale też wyraźnie ujędrnią.

Warto też wszystkie newralgiczne miejsca na ciele masować szorstką stroną gąbki lub specjalną rękawicą, podczas brania prysznica polewać je naprzemiennie chłodną i ciepłą wodą. Do tego oczywiście gimnastyka. Jeśli jednak i to okaże się nieskuteczne, to z pomocą mogą przyjść gabinety kosmetyczne i dermatologii estetycznej. Od pewnego czasu furorę robi tzw. żelazko antycellulitowe - po serii zabiegów specjalnym urządzeniem prawdopodobnie (piszę prawdopodobnie, bo nie stosowałam, więc pewności nie mam) poprawa jest naprawdę widoczna.

4

Odp: Mój problem- cellulit

Są specjalne kremy na celulit z tego co pamiętam to z wyciągiem z guarany polecam:)

5

Odp: Mój problem- cellulit

Można też stosować domowe sposoby. Jak bierzesz prysznic to niech strumień wody będzie naprzemiennie raz ciepły, a raz zimny, albo wodne sporty (co prawda trudno to wykonać w domu chyba, że masz basen smile)

6

Odp: Mój problem- cellulit

Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również  kąpiele naprzemienne, usprawnią one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam pływanie smile

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.

7

Odp: Mój problem- cellulit

Przede wszystkim zrezygnuj z soli i cukrów w diecie, postaw na ruch a dodatkowo używaj kremów na cellulit, dobrym rozwiązaniem są tez masaże

8

Odp: Mój problem- cellulit

zgadzam się z eleniką + nie przesadzaj z basenem - ale tak skrajnie :S.
Jestem ratowniczką na basenie - nie muszę pisać jak mało reprezentatywnie wygląda moja skóra na pośladkach i udach...
ja właśnie od kilku tygodni wzięłam sie mocno za siebie - zmieniłam dietę, wysiadam 2 przystanki przed blokiem żeby zaaplikować sobie inny ruch no i zdecydowałam się na serię Vela Shape, ponoć teraz mega modą - zobaczymy smile ale jestem dobrej nadziei - trzeba działać kompleksowo smile

9

Odp: Mój problem- cellulit

Polecam zabieg body wrapping, który wprawdzie robić można u kosmetyczki, ale jest równie skuteczny, kiedy zrobimy go same w domowym zaciszu. Potrzebujemy dobrego balsamu antycellulitowego, folię spożywczą i ciepły koc. Krem wmasowujemy w skórę dotkniętą cellulitem, następnie owijamy ją folią i wskakujemy na godzinę pod ciepły koc. Taka zabawa dwa razy w tygodniu i efekty przychodzą naprawdę szybko smile

10

Odp: Mój problem- cellulit

Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.

11

Odp: Mój problem- cellulit

Nie ma lekko z tym cellulitem. Ja pomimo tego, że uprawiam sport, biegam co drugi dzień i śmigam na basen też ze 2x w tyg - to i tak mam cellulit. Zapewne też dużą rolę odgrywa tu dieta, ja mam słabość do słodyczy, więc pewnie odbija się to na moich udach. Mimo to nie poddaję się i będę dalej walczyć bo jeszcze zostało trochę czasu do lata smile

12

Odp: Mój problem- cellulit

Poza zbilansowaną dietą, warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Polecam olejek Ikarov do masażu. Olejek stymuluje cyrkulację krwi i limfy. Ponadto wspomaga usuwanie nadmiaru wody oraz toksyn z organizmu. Czyni skórę delikatną i miękką w dotyku.Regularnie stosowany zapewnia udowodnione efekty antycellulitowe i wyszczuplające.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.

13

Odp: Mój problem- cellulit

Połącz kilka metod - wtedy uzyskasz lepsze efekty :-) Sport, dieta bogata w warzywa i owoce + dużo wody mineralne. Masaże, peelingi, a jeśli możesz sobie pozwolić, to może też jakiś zabieg w gabinecie kosmetycznym np. terapia ciepłem accent elite.

Odp: Mój problem- cellulit

Osobiście proponuję, żebyś zaprzyjaźniła się z wodą mineralną i zawsze miała przy sobie jakąś butelczynę. Na dobrą sprawę cellulit to lipodystrofia czyli nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej. A na redukcję tłuszyczku nic nie działa lepiej niż ćwiczenia (zarówno siłowe jak i aerobowe), częściowa eliminacja węglowodanów i dużo wody (więcej informacji znajdziesz np. tu vitalia.pl/artykul203_Cellulit-kompleks-xxi-wieku.html). Są kobiety, które wierzą w magię kosmetyków, ja nie. Stosuję tylko peeling kawowy. Świetnie pachnie, dobrze złuszcza naskórek i wpływa na przepływ krwi w masowanej okolicy. Im więcej krwi przez tkankę mięśniową przepłynie tym więcej otrzyma ona tlenu, co oznacza, że spalimy więcej, a o to przecież chodzi. Żeby pozbyć się tłuszczu.

15

Odp: Mój problem- cellulit

JA bralam tabletki na ten niemily problem i pilam przy tym duzo wody. W sumie troche sie zmniejszylo ale jakos bez rewelacji

Odp: Mój problem- cellulit

ellieee napisał/a:

JA bralam tabletki na ten niemily problem i pilam przy tym duzo wody. W sumie troche sie zmniejszylo ale jakos bez rewelacji


a jakie tabletki brałaś?

17

Odp: Mój problem- cellulit

Częste (a właściwie regularne) pilingi i masaże pomagają uporać się z cellulitem. Jeśli połączysz je z intensywnymi ćwiczeniami i dietą to na pewno osiągniesz rezultaty.

18

Odp: Mój problem- cellulit

Zgadzam się odpowiednia dieta, regularne ćwiczenia oraz masaże smile do masażu używam kremu z kolastyny

19

Odp: Mój problem- cellulit

Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, dieta, dieta, masaże (do masażu używam kremu antycellulitowego Dermika Passione Body).

20

Odp: Mój problem- cellulit

Ja polecam siłkę big_smile Spinning , aerobik albo bieżnię. smile Najlepiej wykupić sobie jakiś karnet na miesiąc , wtedy jest motywacja ,żeby chodzić ,bo przecież jak kupiony to trzeba go w pełni wykorzystać

21

Odp: Mój problem- cellulit

Masaż, ćwiczenia, kremy, ewentualnie tabletki smile to wszystko powinno pomóc, a taki masaż możesz sobie sama w domu robić, są nawet takie specjalne rękawiczki do tego i ile dobrze pamiętam:)

http://www.szczyptamody.pl/sukienki-codzienne-c-7.html - sukienki codzienne do pracy i do rekreacji

22

Odp: Mój problem- cellulit

Moja koleżanka była na zabiegu Slim Lipo w Elite w Warszawie. Ona tez od dłuższego czasu walczyła z problemami zwiazanymi z cellulitem. I przyznam sama ze nie spodziewałam sie az takich efektow.

23

Odp: Mój problem- cellulit

Ja stosuję terapię ogólną. Jedno to ćwiczenia, drugie to dieta i suplementacja detocellem, a trzecie to masaże.

24 Ostatnio edytowany przez Maria34161 (2017-01-06 09:07:20)

Odp: Mój problem- cellulit

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl

25

Odp: Mój problem- cellulit

Radzę zacząć od zmiany stylu życia - może zamiast kosmetyków lepiej po prostu codziennie biegać, jeździć na rowerze?
Niestety, ale siedzący tryb życia, brak ruchu to główne przyczyny takiego stanu rzeczy sad

26

Odp: Mój problem- cellulit

W Zielonej Górze w tym salonie ja zdecydowałam sie na taki zabieg cec-efekt.pl/pl Med sclpt.
I szczerze mówiąc tylko tak naprawde ten zabieg pomógł  mi w 100% uporać sie z tą okropną pomarańczową skórką

27

Odp: Mój problem- cellulit

Nie kłam. Nie istnieje zabieg, który pozwala trwale wyeliminować cellulit. Nawet modelki zarabiające ogromną kasę mają cellulit.
Gdyby zabiegi kosztujące kilka stówek tutaj w czymkolwiek pomagały, to naprawdę mało która dziewczyna by coś takiego miała.

28

Odp: Mój problem- cellulit

Ja polecam (oczywiście, jako wspomaganie zdrowej diety i aktywności fizycznej) multiaktywny krem antycellulitowy dermika passione body. Któraś z moich poprzedniczek też o nim pisała, a ja potwierdzam, że działa świetnie!

29

Odp: Mój problem- cellulit

Ja mogę polecić zabiegi na cellulitw Q Institute w Warszawie. Mnie osobiście bardzo pomogły, a do tego są najtańsze w stolicy. Stan skóry i jej ogólny wygląd bardzo się poprawiły. Do tego dieta, ćwiczenia i mam nadzieję,że z "draniem" się w końcu na dobre pożegnam.

30

Odp: Mój problem- cellulit

Ciekawa jestem jak taki zabieg może wyglądać, ciężko to sobie wyobrazić. Ja jestem na bieżąco z cellulitem bo sama ostro walczę. Nie zainwestowałam masy pieniędzy w  nie wiadomo co. Jedyne co kupiłam to detocell slim effect. Niestety po ciążach zostało mi jeszcze kilka kg do zrzucenia. Mam bańki chińskie, robię pilingi kawowe, ale najciężej idzie mi trzymanie diety i ćwiczenia. Staram się...

31

Odp: Mój problem- cellulit

Moim zdaniem skłonność do cellulitu jest dziedziczna tzn niektórzy mają większą podatność na tą przypadłość... Uważam też, że kluczowe oprócz ćwiczeń jest picie dużej ilości wody. W żadne zabiegi nie wierzę...

32

Odp: Mój problem- cellulit

A ja czytałam artykuł kliniki vimed o terapii zmiennym podciśnieniem przeprowadzana do oczyszczania, odżywiania i regeneracji komórek, ale również  zwalczania cellulitu oraz nadwagi. big_smile Brzmi ciekawie. big_smile

33

Odp: Mój problem- cellulit

Nawet mi nie mówcie o cellulicie. Uważam, że to cholerstwo zepsuło mi zdrowie i humor. Zobaczyłam po ciąży, że stan skóry jakby się poprawił na moich nogach i sama nie wiem jak się to stało. Udałam się więc jak koleżanka do Q Institute w Wawie na zabiegi cellulitowe. Dziś już jestem gładka i piękna hehe. Polecam wam dziewczyny. Ceny są rewelacyjne.

34

Odp: Mój problem- cellulit

dobra załóżmy, że chce skorzystać z pomocy przy walce z cellulitem - jakie w ogóle zabiegi są oferowane na rynku? Podajcie różne nazwy, a czym one się różnią od siebie? Jak mam podjąć decyzje?

35

Odp: Mój problem- cellulit

Czytałam gdzieś, że Elite ma kilka różnych zabiegów w ofercie na celluili. Fale radiowe czy high care, jakiś laser body mix. Był ktoś kiedyś na jakimś z tych zabiegów??

36

Odp: Mój problem- cellulit

A może zabiegi w klinice na ten cellulit? W Klinice Szwedo Group dla nowych klientek jest zabieg powitalny tańszy o 25%  klinikaurody.net.pl/zabieg-powitalny/ zawsze warto spróbować, szczególnie, że jest okazja

37

Odp: Mój problem- cellulit

Jest wiele sposobów na zwalczenie cellulitu - raz dieta i ćwiczenia, dwa przeróżne kremy które  niestety stosowane same tak naprawdę nie dają większych efektów. Ostatnio także słyszałam o laserowym usuwaniu cellulitu i osobiście będą obstawiać przy zabiegach zwalczających cellulit, a nie samej diecie, ćwiczeniach i kremach.

38

Odp: Mój problem- cellulit

Sposobów na celluitt jest dużo ćwiczenia , dieta jak również poprostu zabieg i ta ostatnia opcja według mnie jest najbardziej odpowiednia i daje efekt od razu

39

Odp: Mój problem- cellulit

Dużo ruchu i odpowiednia dieta. Po za tym można sobie czasem zafundować zabieg w salonie kosmetycznym.

40

Odp: Mój problem- cellulit

klamka napisał/a:

A może zabiegi w klinice na ten cellulit? W Klinice Szwedo Group dla nowych klientek jest zabieg powitalny tańszy o 25%  klinikaurody.net.pl/zabieg-powitalny/ zawsze warto spróbować, szczególnie, że jest okazja

A korzystałaś z takiego zabiegu w tej klinice urody szwedo group? Bo jestem ciekawa czy przynosi efekty.

41 Ostatnio edytowany przez 5Sonia75 (2014-07-14 19:21:15)

Odp: Mój problem- cellulit

Polecam profesjonalny artykuł na temat walki z cellulitem       cosnetblog.pl/pressomasaz-z-elektrostymulacja-prosty-krok-do-szczuplej-sylwetki  Niestety nie potrafię tak mądrze pisać smile

Odp: Mój problem- cellulit

Niestety kremy mogą nie wystarczyć, bo nie działają zbyt głęboko. Skuteczne natomiast są zabiegi takie jak karboksyterapia czy endermologia. Dobre efekty daje także zabieg przy użyciu Cellactora. Profesjonalne zabiegi pomogą pożegnać się z problemem pomarańczowej skórki i ładnie ujędrnią skórę.

43

Odp: Mój problem- cellulit

Witam.
Ja od kilku tygodni na cellulit stosuję okłady z alg mikroorganicznych- zaczęło się od kupienia produktu Algo w Biedronce- potem kupowałam algi w sklepie internetowym- taki zielony proszek, który nakładam na moje uda- już po kilku tygodniach stosowania zauważyłam dużą poprawę- polecam smile

44

Odp: Mój problem- cellulit

Ja polecam ampułki Celluline do wklepywania w skórę ud i pośladków. Po miesięcznej kuracji cellulit jest mniej widoczny. Dodatkowo zaczęłam ćwiczyć, więc skóra na udach jest bardziej napięta. Zestaw ampułek kupiłam w sklepie najwiekszerabaty.pl. Polecam!!

Odp: Mój problem- cellulit

Polecam również masaż bańką chińską na cellulit.

46

Odp: Mój problem- cellulit

Ja polecam używanie maty masującej  medivon . Poprawia jakość skóry- ujędrnia ją, ponadto co ważne poprawia ukrwienie. Poza tym mata działa na bóle pleców i innych partii ciała. Więc jest dobra niemalże na wszytko. Ponadto jest funkcjonalna, ładnie wygląda i jest niedroga. Gorąco polecam b ja taką mam

47

Odp: Mój problem- cellulit

Również polecam masaż na macie medivon. Z własnego doświadczenia wiem, że działa, redukuje cellulit niemalże do zera. Za niewielką cenę można mieć wielofunkcyjny sprzęcik do domu, który dobrze wygląda, prosty w obsłudze i jest skuteczny.

48

Odp: Mój problem- cellulit

Dziewczyny, znajoma była na mezoterapii we Wrocławiu u knakiewicza i bardzo jej się poprawił wygląd skóry. Kurcze, Az sama zaczelam myslec by isc na te mezoterapie, bo niestety mam brzuch i uda straszne, była ktoras jeszcze na mezoterapii? Czy to nie na kazda skore dziala?

49

Odp: Mój problem- cellulit

Cellulit to problem wiekszosci z nas, niestety. Ale już nie mój big_smile Poddałam się zabiegowi karboksyterapii, efekty fantastyczne. To jest faktycznie realna walka z cellulitem, a nie nacieranie się kremami czy innymi specyfikami. Karboksyteriapie miałam robioną w salonie Olivka w Warszawie, bardzo sympatycznie i profesjonalnie, dobrze trafiłam z wyborem miejsca smile

50

Odp: Mój problem- cellulit

Zabiegi mogą byc ok ale nie każdego na to stac. Sama wiem,że raczej bym się na to nie zapisała poniewaz nie mam tyle kasy. No i wiele z nich jest jednak inwazyjnych ( jak bolesna karboksyterapia).
Wybawieniem okazało sie dla mnie serum Vialise, o którym dowiedziałam sie właśnie na tym forum.

Kosmetyk napina, ujędrnia skórę oraz co najważniejsze zwalcza cellulit (! )

Jest to balsam raczej nawilżający i napinający.

Dosyć szybko się wchłania.

Przyjemny zapach.

No i daje przyjemne chłodzenie

51

Odp: Mój problem- cellulit

Mi pomógł zabieg karboksyterapii w klinice estetica w Krakowie, efekty widoczne i to jak smile zabieg wart swojej ceny, cellulit niemal w całości się redukuje

52

Odp: Mój problem- cellulit

Kochane czasami warto jest spróbować sobie naturalnych sposobów walki z cellulitem.

Wspaniale działają na cellulit peelingi kawowe. Polecam szczególnie pesling Skin Team.

Peeling działa bardzo dobrze. Skóra gładka, odżywiona, lekko natłuszczona i  pięknie pachnie ( wybrałam wersję z cytrusami ) Jest przyjemniejszy niż ten domowy ponieważ zawiera olejki tak wiec skóra jest nawilżona i z lekkim filmem, ktory dodatkowo ją natłuszcza.
Cena nie jest wysoka. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wydajnośc.

53

Odp: Mój problem- cellulit

Ech no właśnie... Jak się pozbyć tego cellulitu? sad

54

Odp: Mój problem- cellulit

Polecam karboksyterapię, która polega na podawaniu pod- i śród-skórnie, przy użyciu specjalistycznego pistoletu, dwutlenku węgla. Rozbija on złogi tłuszczowe, rozszerza naczynia krwionośne (stymuluje metabolizm tłuszczu), a także poprawia produkcję kolagenu i elastyny (zwiększa jędrność skóry i drenaż limfatyczny).

55

Odp: Mój problem- cellulit

Moim zdaniem kremy na cellulit zupełnie nie działają. Stosowałam po ciąży i nic to nie dało. Koleżanka poleciła mi zabiegi karboksyterapii w Vici Clinic w Krakowie. Jestem po jednym zabiegu ale widzę znaczną różnicę. Dużo większą niż po wszystkich kremach. Poczytajcie koniecznie o tych zabiegach.

56

Odp: Mój problem- cellulit

Zdrowia dieta, dużo wody i ćwiczenia smile

57

Odp: Mój problem- cellulit

Ja też mam taki sam problem sad
Niestety wiem, że spowodowany moją słabością do Nutelli.
Do Lata już bardzo mało zostało więc pewnie trening + kremy i owijanie ud folią spożywczą - podobno to wspomaga "wypalanie" tłuszczyku

58

Odp: Mój problem- cellulit

karboksyterapia swoją drogą (muszę na nią uzbierać) ale macie jakieś konkretne nazwy np. olejków? wiem, że ważny jest masaż, ale przydałby się jakis olejek na przyspieszenie tego procesu

59 Ostatnio edytowany przez ua (2017-05-31 21:00:59)

Odp: Mój problem- cellulit

Udaj się do kosmetyczki na usuwanie cellulitu. Ja byłam na kilku zabiegach tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ i cellulit zniknął smile

60

Odp: Mój problem- cellulit

Karboksyterapię jak co robią w Vici Clinic w Krakowie. Widziałam efekty na bratowej i powiem wam, że warta jest tych pieniędzy smile

61

Odp: Mój problem- cellulit

a ja byłam na fali uderzeniowej celar awt i bardzo sobie chwalę smile

62

Odp: Mój problem- cellulit

hanka, a gdzie byłaś na tej fali?

63

Odp: Mój problem- cellulit

na zabiegu byłam tutaj: scbeauty.pl/produkty/carboxytherapy-dual-xt

64

Odp: Mój problem- cellulit

Cellulitu się nie pozbędziesz od tak o to proces długotrwały. Ja miałam kilka zabiegów robionych w Klinice Estetica na celllulit i dopiero takie coś pomogło. Także jeżeli nie chcesz się męczyć latami z pozbyciem sie tego okropnego cellulitu to polecam ci zabiegi w salonie nie kosztuje to majątek a na pewno ci pomoże

65

Odp: Mój problem- cellulit

Witam Wszystkich bardzo serdecznie na forum smile Jeżeli chodzi o cellulit to problem faktycznie jest złożony i nie pozbędziemy się go od tak sobie, tutaj potrzeba czasu oraz wytrwałości ponieważ ten proces jest długotrwały. Podstawa to trening oraz dobre, skuteczne kosmetyki.

66

Odp: Mój problem- cellulit

Fakt cellulit  to ciężka sprawa bardzo ciężko jest się go pozbyć jak już się pojawi. Na pewno oprócz zabiegów bardzo ważne są również ćwiczenia. Zerknij sobie na Klinikę Estetica miałam tam robione właśnie zabiegi na cellulit także mogę Ci polecić tą klinikę bo bardzo profesjonalnie mi to zrobiono tam wiadomo że jeden zabieg to za mało ale cała seria wystarczy na pozbycie się całkowicie tego cellulitu

67

Odp: Mój problem- cellulit

Wiele czynników ma wpływ na redukcję cellulitu i to fakt, aczkolwiek jeżeli kosmetyki oraz ćwiczenie na dłuższą metę nie są skuteczne to polecam zastanowić się nad zabiegiem redukującym cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej w profesjonalnym salonie .

68

Odp: Mój problem- cellulit

Super sprawą jeśli chce się szybko i łatwo schudnąć czy też pozbyć cellulitu jest presoterapia - robią taką np. w Vici Clinic w Krakowie. Sama byłam i bardzo gorąco polecam smile

69

Odp: Mój problem- cellulit

Faktycznie to ciekawa sprawa, ale możesz tylko napisać ile dokładnie kosztuje taki zabieg? Bo wiele Użytkowniczek na forum na pewno jest teraz ciekawych smile

70

Odp: Mój problem- cellulit

Regularne ćwiczenia i dieta, to podstawa. W walce z cellulitem warto również stosować masaże. Niektóre jak np. masaż bańką chińska można wykonywać samodzielnie każdego dnia, natomiast w przypadku innych warto wybrać się do specjalisty. Na rozbicie tkanki tłuszczowej i redukcje toksyn z organizmu duży wpływ ma masaż tajski.

71

Odp: Mój problem- cellulit

Moim zdaniem tylko profesjonalne zabiegi wykonywane pod okiem doświadczonych specjalistów dadzą widoczne efekty. z własnego doświadczenia mogę polecić endomasaż w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Kilka sesji ( od 6 do 10 ) na urządzeniu Modente i cellulit zostaje znacząco zredukowany. Zabieg nie trwa długo od 20 do 60 min w zależności od obszaru.

72

Odp: Mój problem- cellulit

W walce z cellulitem pomocny jest marokański rytuał Hammam, do którego produkty możecie kupić w naszym sklepie. Masaż rękawicą z ziarnistej tkaniny i czarnym mydłem, nie tylko złuszczy obumarły naskórek i wygładzi ciało, ale również pobudzi krążenie. Dzięki temu maleje ryzyko tworzenia się grudek w postaci pomarańczowej skórki.

marokosklep. com

marokosklep.com

73

Odp: Mój problem- cellulit

Mi pomaga krem Vialise, ma naturalne składniki tj. ekstrakt z bylicy, boże drzewko, kofeina i nie uczula. Fajnie nawilża skórę i oczywiście razem z masażami, ćwiczeniami, odpowiednią dietą potrafi zdziałać cuda smile

74

Odp: Mój problem- cellulit

WITAM ja też miałam problem z cellulitem masaże super sprawa hyyyy ale wspomagałam się suplementem od wewnątrz S.O.S SKIN . rewelka polecam go z czystym sumieniem warto spróbować .POZDRAWIAM

75

Odp: Mój problem- cellulit

ostatnio coraz głośniej jest o tym kremie Vialise, ja go kupiłam, gdy dopiero wychodził na rynek :DDD super nawilża i ujędrnia to napewno ! Ale pamiętajcie też o diecie, zrezygnujcie ze słodyczy koniecznie albo zastąpcie je chociażby owocami. Peelingi też baaaardzo pomagają, ale te naturalne, nie sklepowe smile ja stosuję z fusów po kawie i pomimo uwalonej łazienki tongue moje nóżki są w naprawdę dobrej kondycji

76

Odp: Mój problem- cellulit

aha, znalazłam ranking z kremami na cellulit cellulitowo.pl/krem-cellulit-ranking-po … -cellulit/
jeżeli ktoś się zastanawia jaki kupić to tutaj jest wszystko fajnie opisane : )

77

Odp: Mój problem- cellulit

Ja doradzam się w takich sprawach u lekarza. Wiem, że on mi pomoże najlepiej.

jak naiwni i nie mądrzy są ludzie, którzy sądzą, że można być jednocześnie uczciwym i szczęśliwym

78

Odp: Mój problem- cellulit

Ja walczyłam z widocznym celullitem już kilka lat i nic nie pomagało. Zdecydowałam się na zabieg redukujący ten problem. W Klinice Estetica Nova na Opaczewskiej w Warszawskie ich hitem jest zabieg z urządzeniem Cellactor. Kończę już moją serię zabiegów i naprawdę widzę różnicę! No i efekt jest długotrwały a to najważniejsze smile

79 Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:06:09)

Odp: Mój problem- cellulit

Myślę,że dużo tutaj zależy od genetyki. Sa osoby grubsze, które nie mają cellulitu. Sa jednak osoby szczuplejsze, które ten cellulit mają ( niestety należę do tych szczupłych ale z cellulitem). Pomaga na pewno:
robienie regularnie peelingów kawowych
sport, bieganie, jazda na rowerze
dieta
picie dużej ilosci wody

Jesli miałabym polecić jakiś dobry zabieg to na pewno będzie to karboksyterapia: https://beautytower.pl/modelowanie-sylw … syterapia/ - zdecydowałam sie na serię i efekty naprawdę dobre.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

80

Odp: Mój problem- cellulit

JA POWOLI ALE SKUTECZNIE JESTEM NA DOBREJ DRODZE ZEBY GO NIE MIEĆ UZYWAM  S.O.S SKIN Z MOLECULAR  POLECAM BO WIDZĘ EFEKTY

81

Odp: Mój problem- cellulit

Mi bardzo pomógł kolagen + picie ogromnej ilości wody

82

Odp: Mój problem- cellulit

Cellulit to problem, który dotyczy każdej z nas. Jest dokuczliwy zwłaszcza teraz, kiedy chcemy wyjść na plażę i pokazać trochę Ciała! Osobiście zdecydowałam się na poprawę swojego wyglądu i pozbycie cellulitu w Klinice Zawodny! Zrobiłam serie zabiegów accent w połączeniu z najnowszą endermologią  i karboksyterapią teraz czuje się o niebo lepiej i piękniej!

83

Odp: Mój problem- cellulit

Polecić Wam mogę zabieg endermologii. Ja go wykonywałam w Clinica Cosmetologica, macie tam darmową konsultacje i całkiem niezłe zniżki. Sam zabieg nic mnie nie bolał tylko musiałam pomiętać, że po każdej serii muszę pić dużo wody i nawilżać skóre. Warto też wykonywać ćwiczenia to szybciej się pozbędziemy cellulitu.

84

Odp: Mój problem- cellulit

co do kosmetyków to np. taka Ziaja na mnie nie zadziałała, chociaż przyznam że świetnie nawilżyła. Zabrakło tego ujędrnienia. Teraz czegoś nowego szukam. Ostatnio dość często czytam o takim serum vialize czy jakoś tak.. używała któraś z was? Myślicie ze warto?

85

Odp: Mój problem- cellulit

Niestety ale cellulit to problem dla każdej z nas. Ale co zrobić trzeba z nim walczyć. Ja zaczęłam dużo więcej ćwiczyć i dobrze nawilżam skórę. Zabiegi medycyny estetycznej są zbyt drogie.

86

Odp: Mój problem- cellulit

Ćwiczenia, woda i dobry krem wspomagający i naprawdę da się osiągnąć super efekty. Ja używam termoaktywne serum antycellulitowe Intensywne Wyszczuplenie z węglem i chili linii Slim Cellu Corrector od Bielendy. Jest stosunkowo niedrogi, a dla mnie w zupełności skuteczny.

87

Odp: Mój problem- cellulit

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Agaty(kom.517 614 677) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

88

Odp: Mój problem- cellulit

Polecam antycellulitowy olej cytrusowy Argan My Love, który ujędrnia skórę. Zawiera olej sezamowy, arganowy, z pestek moreli, kwiatów gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z owoców grejpfruta oraz witaminę E. Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm komórek, a także eliminuje znajdujące się w nich toksyny.

marokosklep. com

marokosklep.com

89 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-10-21 08:55:38)

Odp: Mój problem- cellulit

Dobrą opcją może być zabieg karboksyterapii:
http://www.medi-tour.pl/1103,0,karboksy … wegla.html

Efekty w tym przypadku to:
redukcja zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie,
redukcja tkanki tłuszczowej na podbródku oraz pobudzenie procesu syntezy kolagenu,
brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu,
blizny i rozstępy – redukcja widoczności defektów oraz regeneracja tkanek.

Najlepiej wybrać sie na serię.

90

Odp: Mój problem- cellulit

Nie wiem w sumie... Na dobrą sprawę mozna by było zrobić coś podobnego w domu i taniej by to chyba wyszło. Nie znam się na zabiegach, ale tak mi się wydaje... Pisze otwarcie o tym ;p

"Serce ma swoje racje, których rozum nie zna."

91

Odp: Mój problem- cellulit

To również moja zmora, jak i większości kobiet, niestety. Kilka miesięcy odkryłam mojego obecnego przyjaciela w walce z tym paskudztwem -  Aqua Gel ujędrniająco – wygładzający z efektem optycznej korekty ciała z serii Body Positive Bielendy. Od kiedy go używam poprawa jest znaczna. Nawet mój facet ostatnio to zauważył.