Temat: Mezoterapia igłowa na terenie Poznania (Usuwanie Cellulitu)

Jestem zainteresowana mezoterapią igłową w Poznaniu. Jest tam ktoś godny polecenia?

2

Odp: Mezoterapia igłowa na terenie Poznania (Usuwanie Cellulitu)

Tak, ja byłam w klinice Esthetique. Bałam się strasznie..a to się okazało, ze  nie boli...a jakie mam teraz piękne nogi...ach...tylko pokazywać:) Jestem zachwycona...mam jeszcze  w planach powiększenie ust botoksem..ale to tak za 3 miesiące i tez na pewno u nich.

Odp: Mezoterapia igłowa na terenie Poznania (Usuwanie Cellulitu)

Polecam Instytut Zdrowia i Urody Aspazja smile

4

Odp: Mezoterapia igłowa na terenie Poznania (Usuwanie Cellulitu)

ewelina36 napisał/a:

Tak, ja byłam w klinice Esthetique. Bałam się strasznie..a to się okazało, ze  nie boli...a jakie mam teraz piękne nogi...ach...tylko pokazywać:) Jestem zachwycona...mam jeszcze  w planach powiększenie ust botoksem..ale to tak za 3 miesiące i tez na pewno u nich.

Oj tak, ta klinika to niezły wybór i dobrze, że została tu polecona. Ja mam doświadczenie z zabiegiem PRX-T33, który gorąco polecam osobom zmagającym się z trądzikiem, bo wasze kompleksy z tym związane mogą bardzo szybko minąć. wink Mniemam, że mezo też robią super. wink

5

Odp: Mezoterapia igłowa na terenie Poznania (Usuwanie Cellulitu)

polecam Wam doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej - zabieg Meso Vit marki Ericson Laboratoire.
Jest to zabieg z linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię igłową (meso-like) lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tego rodzaju kuracji (meso-care).
Dodatkowo zabieg serwuje prawdziwa bombę witaminową, czyli trzy witaminy A, C i E - znane z właściwości drenonaprawczych: regenerujących, rozjaśniających i ochronnych.