1

Temat: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

Jeszcze nie wyglada to tak źle ale niestety jest bardzo nieprzyjemne sad Sama sobie z tym raczej nie poradzę i chciałabym to z kimś skonsultować zanim już całkiem będzie mnie bolało. Niestety ale z własnej winy tak zaniedbałam paznokieć...
Czy macie może namiary na kogoś w stolicy do kogo mogłabym się z tym wybrać? Myślicie,żę da się załatwić sprawę na jednej wizycie oraz bezboleśnie?
Strasznie się tego boję sad

2

Odp: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

Znam ten ból sad Sama miałam ten problem prawie rok temu. Lekarz rodzinny chciał mnie skierować z tym do chirurga, czego bardzo się przestraszyłam. Ciocia moja poleciła mi wtedy podologa ( jest to specjalista od pielęgnacji oraz chorób stóp, zajmuje się właśnie takimi przypadkami).
Wybrałam się do pani Katarzyny Gaździckiej, ma swój własny gabinet. Wykonują tam zabieg kostką Arkady. Bardzo bałam się,ze będzie bolesny ale powiem Ci,że strach ma wielkie oczy. Wprawdzie czujesz pewien dyskomfort ale na pewno nie jest to taki ból jaki powoduje u Ciebie sam wrastający paznokieć.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

3

Odp: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

O kostce Arkady jeszcze nie słyszałam. Możesz opisać jak wygląda mniej więcej ten zabieg?  Słyszałam raczej  o zakładanych klamerkach ale z tego co wiem to zakłada się na dłuższy okres czasu.
Możesz dać tutaj numer telefonu do tego podologa?

4

Odp: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

Tutaj masz numer telefonu: (22) 225-00-20 Tylko dodam,że trzeba czasami zapisywać się wcześniej ponieważ mają tam wielu chętnych na tego typu zabiegi. Trwa jakieś pól godziny z tego co pamiętam czyli nie tak długo. Wykonuje się go specjalnym urządzeniem . Bardzo ciężko jest mi tutaj dokładnie wytłumaczyć . Jest to nowa metoda, wykonuje się ją od kilku lat zaledwie. W Warszawie nie ma wielu miejsc, w których  z niej korzystają.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

5

Odp: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

olha dzięki za namiary. Jednak zanim zadzwonię muszę się jeszcze zapytać o ceny... Ile kosztuje zabieg kostką Arkady? A ile klamry o ile te będę miała zakładane?
Na ile mniej więcej trzeba się przygotować cenowo?

6

Odp: Do kogo w Warszawie z wrastającym paznokciem stopy

Dokładnie nie pamiętam ale było to ok 300-400 zł za paznokieć ( również zależy jaki ponieważ paluch pewnie kosztuje trochę więcej...). Niby nie jest to niewiele ale przecież sie nie męczysz. Sama klamerka nie jest dużo tańsza a czasami jest mniej skuteczna.
Powiem Ci , że obecnie jeszcze niewiele osób wie o tej możliwości ponieważ jest to nowa metoda, która została wprowadzona może 5 lat temu wink

Dzisiaj mam ochotę na... smile