Temat: Dieta 1300 kcal

Witam smile

Od około 3 tyg stosuje diete białkową, lecz nie zredukować nic więcej z wagi. Na początku zeszła ze mnie sama woda i na tym się skończyło.
Rozmawiając z koleżanką, podpowiedziała mi że może to być problem z tarczycą i powinnam udać się do dietetyka lub do jakiejś pomocy

Jestem z Trójmiasta i polecono mi tego dietetyka rankinglekarzy.pl/lekarz/dominika-dietrich-stefankiewicz,26245/dietetyk/gdansk-gdynia/

Ktoś wie czy zna się ona na rzeczy ?

2

Odp: Dieta 1300 kcal

Koniecznie skonsultuj się z dietetykiem, zresztą taką dietę 1300kcal też powinnaś mieć od dietetyka bo może ci zaszkodzić. Ja korzystałam z pomocy pani Sylwia Sobczak-Piżuch i dzięki niej schudłam jedząc różnorodnie i  bez głodzenia się

3

Odp: Dieta 1300 kcal

oleczka napisał/a:

Koniecznie skonsultuj się z dietetykiem, zresztą taką dietę 1300kcal też powinnaś mieć od dietetyka bo może ci zaszkodzić. Ja korzystałam z pomocy pani Sylwia Sobczak-Piżuch i dzięki niej schudłam jedząc różnorodnie i  bez głodzenia się

No to możemy sobie przybić piątkę:D
Ja też odchudzam się z panią Sylwią:) Tylko, że u mnie to nie tylko chodzi o odchudzenie, ale również o Hashimoto!!! Od pierwszego dnia diety, którą mi ułożyła pani Sylwia poczułam się jak nowo narodzona. Wszystkie dolegliwości minęły jak ręką odjął. Sama nie mogłam uwierzyć w efekty!! No i przede wszystkim nie jem samych jajek hehe, bo już ich miałam serdecznie dość. Nie wiedziałam co mogę jeść. Pani Sylwia pokazała mi, że mogę jeść na prawdę dużo, ważne tylko jak to przygotuję. Np. w moim menu znajdują się racuchy albo pyszna jaglanka:D Ostatnio robiłam np. tartę makową - niebo w gębie!!! Apeluję zatem do babek z Hashimoto, które myślą, że do końca życia muszą jeść jajka i gotowanego kurczaka z kaszą gryczaną - skontaktujcie się z panią dietetyk-firma nazywa się Be Light. Na prawdę szczerze polecam:) Jak się zdecydujecie to dajcie znać jakie osiągnęłyście efekty. Jestem bardzo ciekawa:) Pozdrawiam.

4

Odp: Dieta 1300 kcal

Ja wybieram tylko zdrową żywność, niewielkie posiłki 5 razy dziennie + przynajmniej 2 litry wody dziennie + herbaty zielone i efekty powoli są smile

5

Odp: Dieta 1300 kcal

Mi zastosowanie Foreverslimu bardzo pomogło, w końcu udało mi się pozbyc nadwagi, i to jak porównam moją wcześniejszą walkę z kilogramami, a to czego udało mi się dokonać teraz, to wiem jedno, gdyby nie wspomaganie procesu przez te tabletki, to sukcesu by nie było

6

Odp: Dieta 1300 kcal

Foreverslim działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 14 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!