1

Temat: jak dbać o ciało po ciąży

czy po ciąży stosowałyście jakieś specjalne zabiegi, kosmetyki żeby zadbać o swoje ciało? jak szybko wróciłyście do formy??

2

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

ja po ciąży odwiedziłam Arkadię big_smile pani doradziła mi tam jakie zabiegi są najelpsze na ujędrnienie ciała i zdecydowałam sie na jeden z nich smile efekt byl na prawde rewelacyjny

3

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

jest sporo zabiegów i kosmetyków, ale to zależy jaki kto ma problem, cellulit? rozstępy? za dużo ciałka?

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Polecam balsam przeciw rozstępom Linoderm Mama, który składa się z masła Shea, oleju z orzechów makadamia, wąkrotki azjatyckiej, kolagenu i pantenolu. Działa przeciwobrzękowo, nawilża, znacznie zwiększa sprężystość i elastyczność skóry. Dzięki temu zapobiega tworzeniu się rozstępów na brzuchu, piersiach, udach i pośladkach. W przypadku pojawienia się ich wygładza je, jednocześnie zmniejszając ich strukturę i przebarwienia.

ziololek.pl/produkt/linoderm-mama-balsam-przeciw-rozstempom/

5

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

ważna dieta, ale po ciąży akurat, ponieważ karmiłąm to i tak jadłam tylko gotowane i zdrowe rzeczy i po pół roku ważyłam mniej niż przed ciażą, dobrze się czułam...no i cwiczenia

6

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Częstą zmorą po ciąży są rozstępy. Aby im zapobiec warto smarować regularnie brzuszek oliwką lub jakimś innym dobrym preparatem. Jednak nie zawsze to wystarczy, każdy ma inne skłonności. Jeśli już rozstępy się pojawią to też nie jest koniec świata, aktualnie medycyna estetyczna wychodzi na przeciw. Zabiegi leserem są w takim przypadku najskuteczniejsze, wystarczą 3 do 5 zabiegów by pozbyć się mankamentu. W krakowskim Vici Clinic dysponują najnowocześniejszym laserem- ResurFx. Polecam, bo na pierwszą wizytę można otrzymać 50% rabat.

7

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Da się walczyć z rozstępami po ciąży. Mi ciało uratowały panie z salonu Olivka w Warszawie, bo miałam paskudne rozstępy i poradziły mi poddanie się zabiegowi karboksyteriapii. Bałam się trochę, bo myslałam, że będzie boleć, ale pani kosmetolog widać, że się zna na rzeczy i w dodatku mają nowoczesny sprzęt, że uczucie bólu jest minimalne. Jestem po 3 zabiegu i już widzę wyraźnie zmniejszenie rozstępów smile

8

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

NA pewno należy wziąć się za siebie:) najlepiej ćwiczyć smile

9

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Dziewczyny a co z blizną po cesarce? Minęło już kilka miesięcy a mój facet już dawno mnie nago nie widział, bo bardzo mnie krępuje ta blizna, dziwnie się czuję z tą paskudną krechą sad da się jeszcze po takim czasie coś zrobić?

10

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

ja to po ciąży miałam okropne rozstepy, więc skorzystałam z usług medycyny estetycznej  w klinice Medbeauty, po rozstępach ani śladu a ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

11

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

piwonia - poszukaj sobie plastrów silikonowych, sama ich używałam po cc, po paru miesiącach stosownia blizna jest prawie nie widoczna, moja mnie ciągnęła dodatkowo i swędziała, cieżko było ale jak nosiłam plaster to bylo dużo lepiej i też blizna mi tak nie przeszkadzała

12

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

13

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Kupiłam sobie te plastry silikonowe, jestem pozytywnie zaskoczona, nic sie nie zwija, plaster trzyma się cąły dzień i go nie czuć, zazywczaj przypominam sobie o nim pod prysznicem. Blizna mnie już tak nie ciągnie co już jet dobrym objawem smile

14

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Najlepiej na dodatkowe kilogramy działało karmienie piersią big_smile big_smile Oprócz tego nie miałam czasu na nic, nawet z kosmetyków od czasu do czasu używałam tylko oliwki.

15 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-04-27 07:30:40)

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Dziewczyny skorzystajcie dodatkowo z poradnika https://www.nowafarmacja.pl/blog/jak-po … zonych-mam Przy rozstępach będących w aktywnej fazie zapalnej warto podjąć próby samodzielnej likwidacji w domu. W tym celu należy dobrać preparaty posiadające w składzie substancje czynnie działające na regenerację skóry. Najlepsze efekty można uzyskać stosując pochodne witaminy A zwane retinoidami. Przyspieszają procesy podziałów komórkowych, dzięki czemu struktura skóry zostaje szybciej odbudowana i zregenerowana. Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny zagęszczając w ten sposób ilość włókien kolagenowych.

16

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Ja rozstępów nie miałam, za to wkurzała mnie brzydka blizna po cc. Dopiero jak farmaceutka poleciła mi plastry sutricon to zaczęłam lepiej na tę bliznę patrzeć, a po 3 miesiącach przyklejania zrobiła się mała i ledwie widoczna.

17

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

S.O.S SKIN TO IDEALNY PREPARAT DLA OSÓB CHCĄCYCH ZNIWELOWAĆ NADMIAR SKÓRY PO CIĄŻY POLECAM

18

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

gocha napisał/a:

czy po ciąży stosowałyście jakieś specjalne zabiegi, kosmetyki żeby zadbać o swoje ciało? jak szybko wróciłyście do formy??

Ja używałam tylko olejku bio oil i skóra zaczęła mi się ujędrniać, nawilżać. Olejek szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Opakowanie z fajnym, praktycznym aplikatorem.

19

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Ja po porodzie zaczęłam stosować spray z motherlove. Kosmetyk zmniejszał ból i dyskomfort i przyspieszał gojenie- miałam cesarkę i bardzo nie chciałam aby została mi duża, brzydka blizna i z tym sprayem się udało;) Rana ładnie się zagoiła a blizna jest praktycznie niewidoczna!

20

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

no cóż po okresie połogu to zaczęłam ćwiczyć mięsnie kegla, a jak lekarz dał mi zielone światło to zapisałam się na zumbę, żeby utrzymać ciało w formie po porodzie.

21

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

ja na rozstępy używałam plastrów sutricon i olejku biooil, kupiłąm soie zapas w doz.pl bo mają najtaniej i efekt był bardzo fajny, tyko na pewno trzeba cierpliwości i systematycznosci

22

Odp: jak dbać o ciało po ciąży

Zdecydowanie warto pójść do jakiejś dobrej kliniki medycyny estetycznej i tam poprosić o konsultację, jakie zabiegi będą nejlepsze. Dzięki temu będzie można uzyskać najlepszy efekt.