1

Temat: masaż

Ja się zastanawiam na tematyką masażu. Kiedyś korzystałam z masażysty ale już nie bo drogo, za to mam matę medivon do masażu. Super produkt w bardzo niskiej cenie jak na dzisiejsze ceny masażerów. Nie wiem ja inni ale ja nie widzę w nim żadnych wad. Działa cicho, dokładnie masuje i czuje się potem jak księżniczka, nawet nie wiem czy masażysta byłby lepszy. Chyba nie!!!!!!!!!!!!!

Odp: masaż

Mata do masażu Medivon jest lepsza od  profesjonalnego masażysty. Bo koszt takiego masażu ponosimy tylko raz w momencie kiedy kupujemy sobie taką  mate. Mata działa cicho delikatnie też masuje. Oprócz tego że masuje kręgosłup to  masuje też uda i pomaga pozbyć się celulitu  z ud. Ja mam taką mate już 2 lata i jestem z niej bardzo zadowolona bo nie mam już żadnych problemów z kręgosłupem.
Polecam masaże tą matą każdemu kto  chce zadbać o zdrowie kręgosłupa i nie  chce mieć  na udach celulitu.
Ta mata jest fantastyczna i naprawdę warto taką mate mieć.

3

Odp: masaż

Ja również stosuję masaż na macie Medivon i jest ona w stanie w pełni zastąpić masaż w profesjonalnym salonie. Główną zaletą jest to, że koszt maty nie jest tak duży jak koszty poniesione w salonie masażu. Kolejne zalety to jakość, niezauważalne są ślady użytkowania maty, jest lekka i łatwa w montażu co umożliwia jej przenoszenie w różne miejsca również do samochodu. Masaż w warunkach domowych na tej macie jest niezastąpiony, idealnie działa przeciwbólowo, antystresowo, pobudzająco i relaksująco. Ideał wśród mat jak dla mnie.