Temat: Odżywki do rzęs

Pytanie głównie do kobiet. Czy stosujecie pogrubiające, wydłużające odżywki do rzęs? Chodzi mi o takie, które trzeba stosować przez kilka tygodni np. Miralash. Postanowiłam spróbować, bo czytałam dobre opinie na jej temat, że pogrubia rzęsy (na tym najbardziej mi zależy) i przyciemnia je, a znalazłam koleżanki, które kupią ze mną więcej opakowań i wyjdzie w miarę cenowo smile
Używałyście kiedyś tej odżywki?

Ja dodam, że mam dość cienkie rzęsy, czasami wypadające i stosowanie olejku rycynowego mi nie pomaga.

2

Odp: Odżywki do rzęs

ja teraz używam long4lashes i jestem zadowolona z efektu.
Używam już ponad miesiąc.
ale też podobno fajne efekty daje mieszanka oleju rycynowego z konopijnym i witamina e

3

Odp: Odżywki do rzęs

Świetnym produktem jest serum LashVolution. Jest dostępne tylko w aptekach, więc już to o czymś świadczy. Wcześniej jak kupowałam w drogerii to efekty były marne. Chociaż ta odżywka jest nowa to słyszałam o niej bardzo wiele dobrego. Badania wykazały 87% dłuższe i 80 % gęstsze rzęsy, więc na pewno wypróbuję.

4

Odp: Odżywki do rzęs

Używałam oceanic long 4 lashes i efekty były całkiem niezłe. Tylko trzeba być cierpliwym i regularnie nakładać odżywkę smile Tylko szkoda, że jest taka droga.

5 Ostatnio edytowany przez MISSbutterfly (2016-02-29 14:00:16)

Odp: Odżywki do rzęs

Dziewczyny, drogie to jest serum Revitalash - cena 400-450zł!!! Natomiast wspomniane Lashvolution ma rozsądną cenę (50-70zł w zalezności gdzie kupujemy) i przynosi naprawdę dobre efekty. Warto przyjrzeć się jego składowi i poczytać opinię na jego temat http://medtutor.pl/forum/lashvolution

6

Odp: Odżywki do rzęs

Ja stosuję odżywkę do rzęs z eveline. Jest bardzo fajna. Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, na to nakładam zawsze tusz do rzęs i efekt jest imponujący. Odżywkę tą można stosować zarówno rano pod tusz do rzęs, jak i na noc. Po kilku tygodniach faktycznie rzęsy są wydłużone, nie przestałam jednak jej stosować i codziennie rano nakładam odżywkę na rzęsy.

7

Odp: Odżywki do rzęs

Moja mama używała tej odżywki long 4 lashes. Wiem że trzeba ją stosować regularnie, ale efekty były widoczne, sama zauważyłam że mama ma dłuższe i gęstsze rzęsy. Tylko podobno z tymi odżywkami jest tak, że jak się je odstawi, to rzęsy wracają do swojego dawnego wyglądu, nie są już takie długie...

8

Odp: Odżywki do rzęs

ja mam teraz taką z flos lek, ale jeszcze efektów nie widzę, od tygodnia ją dopiero stosuję

9 Ostatnio edytowany przez klounn (2017-01-06 09:05:22)

Odp: Odżywki do rzęs

Odżywka na porost rzęs - http://miralash.pl Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie.

10

Odp: Odżywki do rzęs

Ja zaczęłam niedawno stosować long 4lashes. Czekam na efekty smile

11

Odp: Odżywki do rzęs

Ja używałam regenerum do rzęs i faktycznie efekty były widoczne, ale jak tylko przestałam używać, wróciły do stanu poprzedniego. Teraz używam long4lashes, zobaczymy jakie będą efekty:) tym razem nie mam zamiaru porzucać kuracji.

12

Odp: Odżywki do rzęs

blanka napisał/a:

Ja zaczęłam niedawno stosować long 4lashes. Czekam na efekty smile

Miałam używałam i potwierdzam, że warto czekać..
Bo efekty są i to wow big_smile

13

Odp: Odżywki do rzęs

Odnośnie odżywek do rzęs czy brwi, to na forum jest już kilka wątków i warto je poczytać aby wiedzieć więcej. Podstawą jak zawsze będzie to aby wybrać dobre kosmetyki z zakresu pielęgnacji,a  te znajdziecie na Sabell.pl

14 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-04-17 11:14:04)

Odp: Odżywki do rzęs

Ja stosuję na co dzień serum do rzęs http://www.biotebal.pl/produkty-bioteba … s-kosmetyk Serum zawiera przebadane, aktywnie działające składniki takie jak: Bimatoprost, czyli znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania. Regularnie stosowany sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze. Są bardziej elastyczne, lśniące i nabierają ciemniejszego koloru. Biotyna, wywiera korzystny wpływ na stan włosów i tempo ich wzrostu. Jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost rzęs i brwi. Pantenol, czyli prowitamina B5 odgrywa ważną rolę w pielęgnacji włosów, nadając im połysk i miękkość. Wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami. Działa regenerująco. Polisacharydy mają zdolność do zatrzymywania wody, co daje efekt natychmiastowego i długoterminowego nawilżenia. Zmniejszają nierówności powierzchni rzęs i brwi, naprawiają i wygładzają ich strukturę oraz ekstrakt z pestek dyni, który wzmacnia rzęsy zapobiegając ich wypadaniu.

15

Odp: Odżywki do rzęs

A czy nie miałyście po odżywkach problemu z wypadającymi rzęsami?