1

Temat: obwisłe piersi

witajcie, jestem dwa miesiące po pierwszym porodzie i moje piersi wyglądaja tragicznie, czy to się jeszcze poprawi jakoś?? Jestem załamana, dziecko karmie cały czas piersią, ale są małe, bardzo obwisły i straciły zupełnie jędrność…

2

Odp: obwisłe piersi

można próbować różnych sposób, od kremów, masaży aż po operację, siostra jest po operacji piersi, wykonywała u knakiewicza takie dość znane nazwisko, ogólnie poszukaj może w swojej okolicy kogoś albo popytaj po znajomych, ja co do kremów jestem dość sceptyczna bo jeśli zmiany są duże to może z tego nic nie wyjść…

3

Odp: obwisłe piersi

Hej, w klinice medycyny estetycznej masz sporo zabiegów na obwisłe piersi, poza tym możesz próbować z kremami, masażami i innymi urządzeniami, chociaż szczerze mówiąc to one chyba bardziej na cellulit są dobre. Na obwisłe to może być lipofilling (siostra miała w szczecinie w estetic) dużo teraz się o tym słyszy praktycznie na każdym forum znajdziesz opis tego lipofillingu, chodzi o wypełnienie piersi własną tkanką tłuszczową, nadaje się im odpowiedni kształt:)

4

Odp: obwisłe piersi

ja po porodzie miałam piękne- dopóki karmiłam piersią, potem stały się obwisłe hmm został tylko biustonosze z push upem

5 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-02-07 11:10:29)

Odp: obwisłe piersi

Dziewczyny mam pytanie. Mianowicie czy któraś z Was przeszła operację podniesienia piersi?

Chodzi mi o taki oto zabieg:
http://chirurgplastyczny-krakow.pl/podniesienie-piersi/

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
Jaki jest efekt?
Jak wygladają blizny po operacji? Czy nie są zbytnio widoczne?
Oraz jak przeszłyście sam zabieg? Jak szybko doszłyście po nim do siebie i jak sie czułyście? Czy zabieg nie był bolesny?

6 Ostatnio edytowany przez karramba (2018-02-12 09:39:47)

Odp: obwisłe piersi

Na obwisłe piersi jedynie co to można właśnie masować, albo zdecydować się na zabieg - taka jest natura.

Wskazania do peelingu kawitacyjnego: http://ocukrzycy.pl/artykuly/peeling-ka … -peelingu/

7

Odp: obwisłe piersi

Po porodzie też miałam duży problem z piersiami, nie mogłam na nie patrzeć. Nigdy nie były zbyt duże ale zrobiły sie obwisłe, nie wiedziałam ,ze to w ogóle możliwe przy małym biuście. Pomogły mi ćwiczenia, natryski z zimnej wody i do tego używałam kremu Frashe. W sumie dalej go używam bo kończę opakowanie ale chyba kupie kolejne bo bardzo ładnie pachnie i ma naturalny skład,a teraz trudno o krem bez żadnego syfu. Po miesiacu stosowania moje piersi zaczęły się ujędrniać i troszkę się podniosły smile

Kocham piątki !

8

Odp: obwisłe piersi

Wiadomo dziewczyny, że niestety po ciąży, karmieniu piersią, one nie wrócą do poprzedniego stanu. Ja zdecydowałam się na zabieg podnoszenia piersi w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko. Dzięki niej moje piersi wyglądają znowu kobieco i nie krępuję się założyć latem bikini:)

9

Odp: obwisłe piersi

Też słyszałam bardzo dobre opinie na temat dr Olender. Kurcze, wiadomo, że po ciąży, karmieniu, piersi nie są już takie jak wcześniej i też nie wierzę, że można ten stan zmienić tabletkami. Operacja, jeśli można sobie na nią pozwolić jest dobrym rozwiązaniem.

10 Ostatnio edytowany przez Katia (2019-04-04 09:11:16)

Odp: obwisłe piersi

Dziewczyny ciekawi mnie jakie macie zdanie na temat tabletek powiekszających biust. Mianowicie moj biust jest dośc spory ale obwisł po karmieniu, Grawitacja z wiekiem również swoje robi wink

Interesuje mnie konkretnie ta seria:
https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-pi … ujemy.html

Opinie ma dobre, ale jak jest w rzeczywistości?

11

Odp: obwisłe piersi

ja tez robiłam piersi w klinice dermed w Katowicach, bo kompleksy miałam straszliwe... po ciąży i karmieniu one sie zrobiły jakies puste a teraz sa bardzo jędrne i ładne