1

Temat: Ból uniemożliwiający stosunek

Witam serdecznie,

od ponad 3 lat mam stałego partnera, którego bardzo kocham. Współżycie w większości razów nie było dla mnie całkowicie bezbolesne. Dość często uprawiamy sex, ale od ponad pół roku niestety jest to niemożliwe. Właśnie od ponad pół roku (8 miesięcy) stosunki stawały się coraz bardziej bolesne, a pochwa tak jakby się zmniejszyła. Tzn zanim mój narzeczony wprowadził członka musiałam ok 10-15 minut powolutku go wprowadzać, "wiercąc" nim normalnie "dziure" we mnie co sprawiała ogromny ból ale po dłużej chwili udawało się ale stosunek i tak był bolesny. Teraz jest taka sytuacja, że sprawia mi to tak wielki ból, że nie mogę go w ogóle wprowadzić. Jest to rozdzierający ból, tak jakby przy wędzidełku warg sromowych, wszystko jest opuchnięte i bardzo obolałe nawet kilka godzin lub dzień po próbie stosunku. Przez pierwsze 3 lata nic takiego się nie działo, a teraz jestem zrozpaczona. Żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Leczę się dodatkowo na powracającą grzybicę, ale tak było i za czasów normalnych stosunków. Wszystkie badania i USG w normie. Ale nawet badanie ginekologiczne sprawia mi ból (wziernik). Bardzo proszę o jakąś pomoc ponieważ nikt nie umie mi pomóc.