1

Temat: Samoopalacze

Szukam fajnych samoopalaczy.
Przede wszystkim takich które nie będą sztucznie wyglądały...
Ale tez co by nie było smug.
Możecie coś polecić ?

2

Odp: Samoopalacze

StMoriz znasz? Z własnej półki mogę polecić właśnie takie. Nie robią smug, nie mają pomarańczowego odcienia i ładnie się trzymają.

3

Odp: Samoopalacze

A co to za firma ?? nie robią smug ? To była moja zmora

4

Odp: Samoopalacze

Ja polecam fake bake, z zagranicy ale można u nas kupić na allegro lub ebay lub innych stronach z  kosmetykami. Zupelnie inna formuła nakłada się i rozmasowuje specjalną rękawicą, aplikuje się brazowo czarny plyn w sprayu i zmywa np po trzymaniu na noc

5

Odp: Samoopalacze

Kiedyś stosowałam, strasznie sztucznie wyglądało, przerzuciłam się na solarium

6

Odp: Samoopalacze

Może zależy od konkretnego typu fake bake, bo są różne do wyboru. Ja mam jasną karnację a naprawdę polecam.

7

Odp: Samoopalacze

Też używam St. moriz i nie mam smug smile Wiadomo, ze skóra musi być dobrze przygotowana, czyli zrobiony peeling i odpowiednio nawilżona. A dodatkowo pamiętajcie, żeby cieńszą warstwę nakładać na kolana, łokcie i kostki, wtedy na pewno będzie naturalnie.

8

Odp: Samoopalacze

Mam bardzo jasną karnację i niestety musiałabym się cała nawalić takim samoopalaczem a jest ryzyko, że zostanie jakieś małe puste miejsce i będzie śmiech na sali xD

9

Odp: Samoopalacze

Słuchaj, w takim razie spróbuj samoopalacza przeznaczonego do skóry jasnej, St. Moriz akurat ma taki. Do tego pamiętaj, żeby nałożyć go specjalną rękawicą, wtedy nie będziesz miała problemu ze smugami ani nienaturalnym kolorem opalenizny. U mnie sprawdza się dobrze smile

10 Ostatnio edytowany przez Layla (2017-03-31 07:08:46)

Odp: Samoopalacze

Odnośnie st.moriz to co lubicie bardziej? Nie wiem czy zacząc od musu czy bardziej od samoopalacza w sprayu. Macie jakies swoje ulubione? Właśnie jestem w trakcie kupna big_smile

11

Odp: Samoopalacze

Mus i rękawica, jeżeli chodzi o moje upodobania. smile Mus jest leciutki, wydajny, doskonale się wchłania i rozprowadza, a jak naniesiesz rękawicą to i równiutka opalenizna i czyste dłonie. smile

12

Odp: Samoopalacze

Dzięki, właśnie zamówiłam na stronie smile Komplet oczywiscie, jak przyjdzie to się pochwale big_smile

13

Odp: Samoopalacze

Mam jasną karnację, nawet bardzo i w związku z tym kiepskie doświadczenia z tego typu kosmetykami, no ale to było dawno temu. Skoro te St. Moriz są też do jasnej karnacji to chętnie spróbuję, bo na słońce nie ma co na razie liczyć.

14

Odp: Samoopalacze

Ja tez mam jasną i zakupiłam, testowałam już nawet. Pogody brak to nawet skóra slonca nie złapała. A wesele mam za tydzień więc i tak opalenizną się pochwale big_smile

15

Odp: Samoopalacze

A byłyście kiedys na samoopalaczu u kosmetyczki? W sensie żeby profesjonalnie ktoś tego użył, niczego nie pominął i ogólnie żeby uniknąć wtopy? Zastanawiam sie nad taką wizytą ale nie wiem czy warto i stąd pytam

16

Odp: Samoopalacze

Właśnie, może macie doświadczenia z natryskowym opalaniem u kosmetyczki? Też chętnie poznam opinie smile

17

Odp: Samoopalacze

Tym fake bake nie pobrudzę pościeli ?
Jaka to rękawica?
Solarium wolę unikać

18 Ostatnio edytowany przez słomka (2017-06-19 22:47:34)

Odp: Samoopalacze

Ja też uwielbiam rękawice i piankę z st.moriz smile Na nogi dodatkowo rajstopy w sprayu, żeby ukryć pajączki i blizny wink
A rękawica o taka: http://stmoriz.pl/produkt/rekawica-do-a … bronzerow/

19

Odp: Samoopalacze

Natryskowe opalanie u mnie skończyło się kiepsko, kolor daleki od naturalnej opalenizny. Z samoopalaczami też miałam kiepskie przejścia, jestem blada, nawet bardzo blada. Tą rękawicą rzeczywiście równo się nakłada bez smug? Jak piszecie, że do jasnej karnacji się nadają to może zaryzykuję z tym st.moriz. Widziałam, że są różne produkty, polecacie któryś szczególnie?

20

Odp: Samoopalacze

Mam taką rękawicę i serio nakłada się bez smug. Ja nakładałam nawet na szyję i dekolt czy mąż mi nakładał na plecy, do sukienki. Jak będziesz dobierała sobie to weź pod uwagę odcień karnacji - masz tam do wyboru i do ciemnej i do jaśniejszej. smile

21

Odp: Samoopalacze

Jak dla mnie to do jaśniejszej jak nic. wink Rozejrzę się i może któryś dla siebie wybiorę, no i obowiązkowo rękawicę, skoro rzeczywiście udaje się z nią bez smug nałożyć.

22

Odp: Samoopalacze

Jak będziesz kupowała rękawice sprawdzi czy nie ma już tej nowej we flamingi i ananasy big_smile mega! Polecam zakupić. Ja swoją nową już mam st. moriz

23

Odp: Samoopalacze

Da się uniknąć smug, jeżeli nałoży się na odpowiednio nawilżoną skórę, a najważniejszy jest peeling, by pozbyć się suchego naskórka. wink

24

Odp: Samoopalacze

Dzięki dziewczyny za rady. Mam rękawicę, niestety nie we flamingi tylko tą klasyczną brązową. Kupiłam mus z st.moriz medium i za dwa dni wolne, więc zacznę eksperymenty. smile

25

Odp: Samoopalacze

Od mojej ostatniej wizyty, zakupiłam te samoopalacze z st.moriz akurat dostałam w super-pharm i powiem Wam, że jestem mile zaskoczona. Bo ładny odcień i bez smug wink Więc zdecydowanie mogę polecić teraz i ja big_smile

26

Odp: Samoopalacze

No mi eksperyment z st. moriz wyszedł za pierwszym razem. Rękawica super, wyszło bez smug i przebarwień. A ty Anja próbowałaś z rękawicą, czy bez?

27

Odp: Samoopalacze

A gdzie można taką kupić? Tak chwalicie, może i ja wezmę.

28

Odp: Samoopalacze

Ja samoopalacza używam jedynie w ostateczności, ponieważ ładny koloryt skóry możemy uzyskać stosując odpowiednie kosmetyki, np te z naturalnym kolagenem, polecam spróbować.

29 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-04-06 12:35:20)

Odp: Samoopalacze

Fajne i takie które nie pozostawiają smug to na https://sklep.timetotan.pl/ można zakupić. Są w nieco wyższej cenie niż te dostępne w sklepach stacjonarnych samoopalacze ale bez porównania lepsze jakościowo. Zero smug, kolor naturalny. Warto jeszcze zakupić specjalną rękawicę do nakładania samoopalacza, to połowa sukcesu prawidłowa aplikacja. Nawet najlepszy samoopalacz się sam przecież nie nałoży.