1

Temat: Krem na noc

Ostatnio stwierdziłam, że wypadało by dobrac jakiś krem na noc.
Bo jednak to w nocy nasza skóra przede wszystkim się regeneruje.
Dodam że nie zawsze śpię t 6-8 h.
Możecie coś polecić ?

2

Odp: Krem na noc

domyślam się, że jak mało śpisz to Twoja skóra nie wygląda najlepiej po przebudzeniu, znam to z autopsji, też kiedyś zaliczałam same nieprzespane noce przy maluchu. Nie wiem czy znasz krem Vichy Idealia Sleep Skin, nowość serum regenerujące na noc, czytałam jego testy i był właśnie testowany na młodych mamach, pielęgniarkach i steardesach, czyli na grupie któa z ząłóżenia się nie wysypia smile

3

Odp: Krem na noc

Chodzi o ten balsam w różowym opakowaniu? Miałam próbkę i rzeczywiście świetny! Poważnie przymierzam się do zakupu. smile

4

Odp: Krem na noc

Ziaja ma całkiem niezłe kremy.
Ceny też bardzo korzystne, więc myślę, że warto je wypróbować.

5

Odp: Krem na noc

Ziaja mi średnio odpowiada. A próbowałam już kilku kremów od nich.
A ten z vichy gdzie dostanę ? A próbki można dostać ?

6

Odp: Krem na noc

ja mam wrażenie że kremy Ziaji są dość ciężkie, na mojej skórze ciężko je rozsmarować, zupełnie inną konsystencję mają kremy vichy, bardzo lekką i dobrze rozprowadzają się na skórze.

7

Odp: Krem na noc

Anja, Vichy dostaniesz prawie w każdej aptece. Próbki też. smile

8

Odp: Krem na noc

bez problemu w aptece dostaniesz próbkę, kilka razy sama brałam, nie dość że dostałam próbkę to jeszcze pani farmaceutka służy pomocą w doborze kremu i swoją wiedza na temat kosmetyku, dlatego lubię kupować kosmetyki w aptece, wtedy wiem, że osoby nam je sprzedające mają większą wiedzę na ich temat niż w zwykłych drogeriach.

9

Odp: Krem na noc

Z kremów na noc jak najbardziej poleciłabym La Milu.Osobiście używam i jestem bardzo zadowolona

10

Odp: Krem na noc

Aktualizacja wink za Waszą poradą poszłam do apteki po próbki tego vichy.
Jestem nim zachwycona i kupiłam normalnie krem.
Fajnie nawilża i skora nie jest szara przy nim.
Na dodatek, próbkę dałam też siostrze i tez jest nim zachwycona

11

Odp: Krem na noc

Polecam z oeparola. Moja mama ma cały zestaw 50+. Ładnie dba o jej cerę i jest niezwykle łagodny z mama ma wrażliwą cerę.

12

Odp: Krem na noc

Używałam różnych kremów na noc i chyba najbardziej byłam zadowolona z kremów nivea. Choć oeparol też był super.

13

Odp: Krem na noc

For the love of God, keep writing these arteslic.

14

Odp: Krem na noc

But Steve, protecting the earth IS protecting people, so I think it’s a great thing to be passionate about.  It’s a way of showing respect for God’s creation and our role as stewards of it.I think that the Church needs to care more about issues such as factory farming, climate change and the ethics of big corporate coiianpes.Tmggy, you’ve very blessed to feel part of all those churches!xxxx

15

Odp: Krem na noc

Wszystko zależy ile masz lat, sama kupuję kremy oeparol, teraz mam z serii hydrosense na dzień i essence na noc, bo jednak już powoli się przestawiam na takie tłustsze, bogatsze kremy, świetnie się taka kombinacja spisuje, rano skóra wygląda dobrze, nie muszę nakładać grubej warstwy tapety wink, wystarczy lekko ją podrasować makiażem i jest super smile. A te kosmetyki są dobre nawet dla osób z bardziej wrażliwą skórą.

16 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2016-10-22 16:36:57)

Odp: Krem na noc

Dokładnie, krem trzeba dopasować do wieku. Nie mniej jednak w każdym warto go stosować. Dla jednych lepszy będzie nawilżający, dla innych odżywczy  http://www.otowielkawyspa.pl/news.php?id=96184 . U siebie widze dużą różnicę od kiedy kupuję specjalny krem na noc, rano wstaję z gładziutką, wypoczętą skórą. Jest o wiele milsza w dotyku.

17

Odp: Krem na noc

U mnie z kremów do twarzy sprawdzał się Fitomed, do cery naczynkowej, Bioderma sensibio albo Dermedic hydrain krem-żel. Teraz używam Pharmaceris lekkiego kremu głębko nawilżającego, jest ok, ale pozostałe chyba lepiej nawilżają

18

Odp: Krem na noc

Używam kremu essence z oeparolu, fajnie mi sę sprawdził, dobrze nawilża, nie pachnie jakoś nachalnie, a nie lubię mocnych zapachów w kosmetykach, rano skóra wygląda dobrze, nei trzeba kłaść tony tapety wink