1

Temat: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Witam, próbowałam wielu diet, które okazywały się nieskuteczne, nie mniej wynikało to raczej z braku czasu na przygotowywanie posiłków z diety opracowanej przez dietetyka (a wydałam na niego kupę kasy:(). Kończyło się to niestety podjadaniem byle czego, nie starczało czasu, wiecznie było nie po drodze do sklepu. Moim sposobem okazały się nie suplementy diety, ale dieta z talieos, tzn. piję ich koktajle od trzech tygodni zamiast śniadania (nie czuję się po nich głodna i spokojnie wytrzymuję do obiadu), póki co 2,5kg mniej. Dla niektórych ten wynik może nie być satysfakcjonujący, mnie zadowala. Nie wiem jak daleko zabrnę, tej diety 1200 oczywiście nie stosuję, bo jak wcześniej wspominałam nie mam czasu na przygotowywanie tych mini porcyjek. Może w ten sposób spadek wagi byłby wyższy, ale mnie obecny rozwój wydarzeń cieszy:)

2 Ostatnio edytowany przez dynamical (2015-08-25 12:32:44)

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Zamiast diet, zdecydowanie lepiej postawić na aktywność fizyczną. Radzę kupic odpowiedni strój kąpielowy i wybrać sie na basen. Tym bardxiej, że teraz jest ku temun najlepszy moment, a w sklepach jest wiele wyprzedaży. Na pewno uda ci się cos dobrać. Jakbyś niczego nie umiała znaleźć, to polecam takie sklep: http://e-candy.pl/22136-stroje-kapielowe

3

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Hej, też miałam spory problem z kilkoma nadprogramowymi kilogramami, w sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to przeczytałam na innym forum o Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od polecanej użytkowniczki Dominiki, która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 12 kilogramach nie ma śladu. Więc jak coś to polecam. Nr do niej to 732 845 431 a link do jej ogłoszenia (dopisz www) to: oglaszamy24.pl/ogloszenie/1806715631/Phentermine-sibutramine-biphasic-slim-sibutramin-epherdine-sprawdzenie-zawartosci.html   Polecam i powodzenia.

4

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Sama po zastosowaniu Foreverslimu schudłam 12 kilo. Nie mniej prawda jest taka, że podstawowym moim problemem było podjadanie słodyczy. Tabletki skutecznie to wyeliminowały, więc patrząć z tego punktu widzenia, okazały się bardzo ważnym ogniwem odchudzania

5

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja z nadwagą którą miałam nie czułam dobrze sama ze sobą.Strasznie przeszkadzały mi te niechciane kilogramy.Poradziłam sobie z tym dopiero jak zdecydowałam się na branie Foreverslimu .Stopniowo z tygodnia na tydzień kilogramów ubywało a ja wracałam do wagi z przed ładnych paru lat

6

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja również stosowałam Slimunox i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć nadwagi, to raz. A dwa, to fakt, że o dziwno tym razem odbyło się to bez specjalnych komplikacji jeżeli chodzi o dietę

7 Ostatnio edytowany przez amber (2018-04-23 08:04:18)

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Jeśli nie może ktoś powstrzymać się przed podjadaniem, to możliwe, że po prostu dieta nie jest zbyt rozsądnie przemyślana. Prowadzenie diety nie wymaga zupełnego wykluczenia słodyczy. Sama stosowałam catering dietetyczny Wygodna Dieta (https://www.wygodnadieta.pl/) i wśród dostarczanych mi każdego dnia posiłków zawsze znajdzie się coś słodkiego, a mimo to nie mam problemu ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. Taka dieta pudełkowa jest naprawdę bardzo wygodna, ale też smaczna. Co do stosowania tabletek odchudzających, to ja wolę trzymać się od nich z daleka. wink

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

8

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Według mnie tabletki Foreverslim to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

9

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

10

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Foreverslim. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

11

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się takie mankamenty jak mała oponka czy boczki, warto się zastanowić nad zwiększeniem ruchu, spacery, możne basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć może o np Efedrynie, która przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. ja zamówiłam jakiś czas temu u Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, bez efektów jojo.

12

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

13

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Foreverslim. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

14

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja się na temat Foreverslimu nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Foreverslimem jest spadek wagi o 15 kg.

15

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Jeżeli chodzi o zastosowanie Foreverslim, to uważam, ze mi akurat te tabletki bardzo pomogły. Stosując je przez 3 miesiace pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

16

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Mi też bardzo pomogło zastosowanie Foreverslimu i w końcu pozbyłam się cąłej nadwagi. Dla mnie to bardzo duże osiągnięcie, bo niby było to tylko 11 kilo, ale od 7 lat nie mogłam tego się pozbyć. Teraz sukces

17

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

18

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ostatnie odchudzanie okazało się dla mnie bardzo łatwe i przyjemne.Stosowałam Slimunox i właśnie dzięki tym tabletką i diecie schudłam bardzo dużo.Tym razem wcale nie musiałam się katować dietą która nie pozwalała mi normalnie żyć.Po prostu jadłam mniej a częściej do tego dwa razy dziennie tabletki.I w efekcie straciłam 14 kg.

19

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

20

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Zawsze należałam do osób które nie należały do szczupłych.Próbowałam z tym walczyć ale raczej mi sie to nie udawało.W końcu bardzo zaczęło mi to przeszkadzać.Ale dzięki ewidentnej pomocy tabletek Slimunox  w końcu poradziłam sobie z tym problemem.Teraz jestem zupełnie inną osobą chodzi mi tu o wygląd.Bo wygladam się zupełnie inaczej jak sie schudła 16 kg.

21

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Zdecydowane tak dla Foreverslim.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

22

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

To też jest mój problem - brak czasu na przygotowywanie posiłków ... Czasami nawet nie mam na to ochoty po pracy, gdy przychodzę zmęczona i marzę tylko o gorącej kąpieli.

23

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Slimunox,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

24

Odp: Brak czasu i aktywności kontra zbędne kilogramy - powoli, ale sukces

No ale zawsze to lepsze niż nic smile - 2,5 kg to też sukces.