1

Temat: Rehabilitacja Kraków

Proszę o pomoc i wskazanie miejsca gdzie pomogą mojemu tacie.Po wypadku doznał urazu wielonarządowego (m.in. rozlany uraz mózgu, porażenie połowicze prawostronne, stan po leczeniu krwiaka podtwardówkowego nad prawą półkulą).Potrzebujemy miejsca gdzie tata będzie mógł przebywać.
W grę wchodzi tylko Kraków.

2

Odp: Rehabilitacja Kraków

Polecam skontaktować się ze specjalistami z Medicare. Chyba jedna z bardziej profesjonalnych firm jakie znam.

3

Odp: Rehabilitacja Kraków

Polecam Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej na Golikówka. Bez kolejki przyjmą twojego tatę a jak jest taka potrzeba to załatwią transport. Polecam bo moja babcia u nich była i byliśmy bardzo zadowoleni.

4

Odp: Rehabilitacja Kraków

Polecam Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum. Świetny i wykwalifikowany personel. Dzięki tym ludziom przeżywam swoje życie po raz drugi.

5

Odp: Rehabilitacja Kraków

Polecam skontaktować się z PCRF Votum. Przyjmują bez kolejek. Świetnie wykwalifikowany personel. Przyjazna atmosfera i przede wszystkim wysoka jakość usług. To nie są zwykli rehabilitanci. To są naprawdę fachowcy, którzy stawiają właściwą diagnozą i dążą do tego by pacjent był zdrowy.

6

Odp: Rehabilitacja Kraków

Irrespective of the agenda and there are a number the Earth is finite and its resources are finite. Therefore, you cannot keep on expanding the population without coeqnsueecns. I don't care which stupid view you have the quasi religious bullcrap that promotes unlimited population or the nutters that want to terminate billions the Earth is finite and you my have noticed that we don't do sharing very well.

7

Odp: Rehabilitacja Kraków

Gabinet na Senatorskiej Rehapro jest bardzo dobry. Mojego męża postawili na nogi po wypadku w pracy gdzie całą nogę miał wręcz zmasakrowaną, rok to były operacje, śruby w nogach, buty ortopedyczne aż w końcu rehabilitacja i po roku i 3 miesiącach chodzi normalnie smile

8

Odp: Rehabilitacja Kraków

Ja po wypadku samochodowym miałam problemy z kręgosłupem. Lekarz zalecił rehabilitację i polecił mi Panią Magdalenę Brunagel. Pani ta udzieliła mi na prawdę fachowej pomocy, wizyty odbywaja się w domu. Mimo że pozbyłam się już problemów z kręgosłupem nadal chodzę na na masaże do tej sympatycznej Pani

9

Odp: Rehabilitacja Kraków

Ja na ulicę Słomczyńskiego chodziłam na zabiegi, do jednego z gabinetów p. Więcków. Ogólnie wrazenie bardzo dobre. Rehabilitanci uprzejmi, mili, znający się na swojej pracy. Sprzęt tez dość nowy. Punkt dobry, jak ktoś ma potrzebę, to warto właśnie tutaj się udac na zabiegi.

10 Ostatnio edytowany przez amber (2017-06-06 13:15:13)

Odp: Rehabilitacja Kraków

Ja miałam dość poważne problemy ze stawem kolanowym w zeszłym roku. Zastanawiałam się nad leczeniem w Krakowie, ale w efekcie końcowym wybrałam Poznań, bo słyszałam dużo o przyjmującym tam dr Stępińskim. I w sumie dobrze zrobiłam, bo dokładnie zajął się on moim kolanem i przeprowadził m.in. artroskopię. W razie czego przyjmuje on w Poznaniu w kilku miejscach, a tutaj jest jego oficjalna strona http://adrianstepinski.com/. Gdyby ktoś był zainteresowany jego pomocą, to chętnie odpowiem na pytania wink

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

11

Odp: Rehabilitacja Kraków

Niestrawska ja też chodzę na Słomczyńskiego i potwierdzam to co piszesz. Zespół bardzo dobrze wyszkolony, słuchają pacjenta i podchodzą do każdego indywidualnie, a tak jak się czasem słyszy, że wszyscy dostają to samo jeszcze na karteczkach. Teraz można się też internetowo zapisać tam przez stronkę rehabilitacje.org

12 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2019-02-11 07:40:16)

Odp: Rehabilitacja Kraków

Jakiś czas temu wybrałam się na zabiegi z powodu kręgosłupa. I zdecydowałam sie na centrum rehabilitacji fizjoter, które bardzo polecam.  Miła szybka obsluga w nowoczesnym ośrodku,szkoda tylko ze nie jest to normą w ogolnie dostępnych placówkach...

Ale najważniejsze jest to, ze ćwiczenia mi pomogły, Poza tym dostałam nie tylko ćwiczenia w ośrodku ale instruktaż do wykonywania ćwiczen w domu, ktore regularnie wykonuję i ból kręgosłupa nie powraca.

O kręgosłup zdecydowanie warto jest dbać:
https://faktykrakowa.pl/20181231125953/ … kregoslupa - na stronie jest opisane w jakich sytuacjach taka rehabilitacja jest polecana.