1 2015-09-20 17:26:59

Temat: Problemy w okolicach intymnych

A więc zacznę od tego, że ostatnio pierwszy raz współżyłam z moim chłopakiem. Zabezpieczaliśmy się i byliśmy bardzo ostrożni i delikatni. Jakieś 3 dni póżniej miałam problemy z oddawaniem moczu, tj. co chwilę musiałam chodzić do toalety i przy siusianiu pojawiał się ból i pieczenie. Po kilku dniach ustało, miałam kilka dni spokoju. Trzy dni temu zaczęła mnie boleć łechtaczka i trochę opuchła. Dzisiaj ból był straszny,poszłam do toalety i zobaczyłam tam takie bąbelki, tuż przy cewce moczowej, z których leci krew prawdopodobnie z ropą, ale już ni boli i opuchlizna zeszła. Teraz pytania, co to może być? Czy ma to jakiś związek z moim pierwszym razem? albo może jakieś domowe sposoby na to? Miała któraś z Was podobny problem? z górry dziękuję za pomoc.:)

2 2015-10-07 15:37:16

Odp: Problemy w okolicach intymnych

Polecam, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, wykonać badanie metodą PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy), która należy do metod biologii molekularnej. Za jej pomocą można wykryć obecność materiału genetycznego (DNA lub RNA) wirusa czy bakterii. Mowa o wirusie HPV (brodawczaka ludzkiego), a także bakteriach Chlamydia trachomatis i Mycoplasma genitalium.

diagnostyka.pl

3 2016-02-12 20:59:34

Odp: Problemy w okolicach intymnych

To może byc zapalenie pęcherza. Ja zawsze stosuje urofuraginum. Jest łatwo dostepny bo bez recepty a poza tym szybko działa. Tylko trzeba pamietać by doprowadzić kurację do konca.

4 2017-04-30 15:46:18

Odp: Problemy w okolicach intymnych

wykonanie badania to podstawa , natomiast w trakcie leczenia koniecznie zastosuj probiotyki- zarówno dopochwowo jak i doustnie ( mnie pomógł provag- probiotyk szczególnie polecany kobietom )- skróci czas leczenia , oraz przyspieszy powrót do pełnej równowagi mikrobiologicznej która warunkuje trwałe zdrowie .