1

Temat: Objawy jak ciaza negatywny test

Witam mam problem a mianowicie juz po woli nie wiem co jest prawda a co nie. Otóż okres mialam lipiec 25 do 27 bardzo obfity ale nie wspolzylam w sierpniu mialam dostac po obliczeniu tez 25 mniej wiecej bo mam nie regoralny okres od 28. 08 do 22.09 wspolzylam bez zabezpieczenia zaznacze staram sie o dzidzie. No i okresu brak mialam 19.09 jedno dniowe plamienie takie jak by brazowe. Od tego czasu czuje się dziwnie mialam mdłości kluly mnie na zmiane jajniki bol pod brzuchem zaparcia i wstret do perfum az mnie mdli jak ktos ich uzywa. Robilam 21.09 test negatywny ale od dwuch dni dopadla mnie zgaga co nigdy wcześniej nie mialam problemu.Do tego duszności zawroty głowy tak samo mialam przy wczesniejszych ciążach. Mialam tez 3dniowe bóle dziasel z krwawieniem. Dzis z rano znów zrobilam test i negatywny. Zgaga sie nasila po każdym posiłku tez mam uczucie glodu choc jestem pełna dziwne klucia pod brzuchem i w jajnikach. Teraz juz nie wiem co sie dzieje czy to ciaza? Czy powinnam poczekac z testem czy udac się do lekarza nie chce się zawieść mam juz 38l i trzy ciążę za sobą ale jak wiadomo kazda ciąża inaczej przebiega dla tego moja nie pewnosc czy test może się mylić czy też mój organizm plata figle. Proszę o szybką odpowiedź z gory dziękuję