Temat: Dobre krople do oczu

Dużo czasu spędzam przy komputerze, bo mam prace biurową. Jakie dobre krople do oczu możecie mi polecić? Mam problem z bardzo suchymi oczami, to naprawdę mi przeszkadza i chciałabym coś z tym zrobić.

2

Odp: Dobre krople do oczu

Jest tego trochę, starazolin, lacrimal, cromohexal, hylo protect

grywalizacja na http://sanitera.pl

3

Odp: Dobre krople do oczu

Według mnie Starazolin wygrywa. Jeżeli masz problem z suchością, to ten niebieski hydrobalance będzie najlepszy.

4

Odp: Dobre krople do oczu

stosowałam starazolin i jest fajny, ale jeszcze lepsze są dla mnie zwykłe kropelki ze świetlikiem, dużo firm je produkuje wiec wybór szeroki smile

5

Odp: Dobre krople do oczu

dla mnie najlepszy jest hialeye free complex, jak sobie rano zakroplę to do końca pracy mam spokój, kiedyś często miałam problem z zapaleniami spojówki ale odkąd zaczęłam regularnie stosować krople problemy się skończyly, bo one też pzeciwzapalnie działają.

6 Ostatnio edytowany przez amber (2017-08-29 07:38:23)

Odp: Dobre krople do oczu

Wydaje mi się, że bez względu na wszystko warto jest wybrać się do lekarza, ponieważ problem może też jednak leżeć po zupełnie innej stronie. Jeśli chodzi o same krople, to ja polecam Wam internetowy sklep http://soczewki24.pl/8-krople-do-oczu w którym kupicie nie tylko krople, ale i różnego rodzaju okulary, czy soczewki. Niektóre krople są naprawdę bardzo porządne, więc powinny pomóc bez względu na wszystko.

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

7

Odp: Dobre krople do oczu

U mnie do tej pory najlepiej sprawdziły się haieleye. Chyba przez to, że mają taki sklad i co najważniejsze nie mają konserwantów. Szybko działają no i oczy sa po nich długo nawilzone

8

Odp: Dobre krople do oczu

Moim zdaniem najlepiej będzie zapytać okulisty, dla każdego z nas pojecie "dobre" krople do oczu może oznaczać coś innego i każdy ma inne doświadczenia w tej kwestii.

9

Odp: Dobre krople do oczu

To prawda, ja używałam wielu kropli,zanim trafiłam na takie, które mi pomogą, Ale te, o których pisałam są bez konserwantów i wydaje mi się, że to jest najważniejsze, bo jak oczy są suche i podrażnione, to konserwanty mogą tylko pogorszyć sprawę...