1

Temat: Starania o dziecko a nieregularne cykle i mierzona temperatura

Witam ,
Bardzo proszę o pomoc , ponieważ staram się z narzeczonym już kilka miesięcy o maleństwo i nic . Byłam u ginekologa nie jednego , każdy mówi że jestem zdrowa , i ze jest wszystko okey . Mówią że mam idealnie ułożona macice że prosta z tendencją do tylo zgiecia i jeden powiedział bym mierzyla sobie temperature w pochwie i ze na pewno się uda .. Bardzo w to wierzę chociaż po woli już zaczynam myśleć ze jak coś miesiąc przyjdzie ten okrutny okres . W związku ze mam bardzo nieregularne miesiączki średnia ich długość to 38 dni to nie wiem kiedy mam owulacje . Od pierwszego grudnia mierze sobie temparaturke ( ostatni okres od 20 do 23 listopada ) u ginekologa byłam 30 listopada . Temperatura od 1 grudnia do dzisiaj :

1 grudnia pomiar o 7:27 -  < 37.3 >
2 grudnia pomiar o 13:05 -  < 37.1 >
3 grudnia pomiar o 7:25 -  < 37.0 >
4 grudnia pomiar o 11:08 -  < 37.1 >
5 grudnia pomiar o 11:39 - < 37.1 >
6 grudnia pomiar o 11:10 -  < 37.1 >
7 grudnia pomiar o 9:51 -  < 37.0 >
8 grudnia pomiar o 8:01 -  < 36.97 > spadła
9 grudnia pomiar o 10:50 - < 37.0 >

I teraz bardzo proszę o pomoc , każda temperatura jest mierzona za nim wstane z łóżka w pochwie do około 10 minut . Bardzo zależy mi na tym by założyć rodzinę ale nie ogarniam mojego organizmu i proszę wszystkie panie które miały ten sam problem co ja lub znają się na tym lepiej o jakieś rady.  Będę bardzo wdzięczna !

Pozdrawiam
R.R