1

Temat: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jakie polecacie suplementy na przyspieszenie przemiany materii? Chodzi mi bardziej o takie problemowe rzeczy zw. z ukladem trawiennym nizcudowne suplementy na odchudzanie wink

2

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

3

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

a jaki masz problem z ukl pokarmmowym? Ja mialam nadkwasnosc i brałam z Hepatica taki suplement Shatavari, i to polecam barddzo, jeśli masz coś w tą stronę. a jak nie to bedziemy dalej kombinowac cos smile

4

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zmagając się ze swoją nadwagą przetestowałam już chyba wszystko dieta,tabletki efektów nie było.Zrobiłam badania bo myślałam że mam problemy z tarczycą i dla tego nie mogę schudnąć.Buszując po internecie trafiłam na stronę odchudzanie i tam przeczytałam notkę o Foreverslimi. Kupiłam go na Allegro.Postanowiłam zaryzykować,no i tym razem się udało.Naprawdę chudnę i to przeszło kilogram na tydzień.Chyba wcześniej źle wybierałam tabletki.

5

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.

6

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Przemiana materii hmm lepiej sobie poradzisz na odpowiedniej diecie , która nie spowoduje wiecznie głodnego żołądka. Ja jeszcze therm line fast brałam i zero a zero łaknienia.

7

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek Foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

8

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Foreverslim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej bliskiej znajomej.U nas obydwóch efekty stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny.

9

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam Foreverlsim i moim zdaniem to że udało mi się pozbyć nadwagi spowodowały właśnie one, bo wcześniejsze moje próby pozbycia się nadwagi kończyły się marnie...

10

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Wszelkie kombinacje kofeiny, zielonej kawy i herbaty

11

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zgadzam się, sama stosowałam foreverslim i efekt jaki uzyskałam jest moim zdaniem rewelacyjny. 14 kg mniej w 3 miesiące.

12

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Naprawdę warto zastosować Foreverslim.Miałam bardzo podobny problem wiecznie na diecie a efektów żadnych.Dopiero dieta i Foreverslim przyniósł oczekiwane i trwałe efekty.Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko zamawiać.

13

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dokładnie te tabletki to rewelacja.Nigdy wcześniej nie spodziewałam się żę można aż tyle schudnąć stosując tabletki.Zawsze myślałam że to jest niemożliwe a dzięki Foreverslimowi wszystko się udało.

14

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja stosowałam foreverslim prawie dwa lata temu. Wtedy schudłam 12 kg, praktycznie od tamtego czasu nie mam problemów z wagą

15

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dzięki Foreverslimowi odzyskuję radość życia. Mogą to zrozumieć jedynie osoby które z nadwagą walczą całe życie i wiedzą jak to jest być odmieńcem.Teraz czuję się zupełnie inną osobą nie ta sama ja. Dzięki tym tabletką jestem znów laską!

16

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dla mnie Foreverslim okazał się tym czego potrzebowałam aby w końcu schudnąć.Wcześniej byłam na dietach ale one raczej przynosiły marny skutek.Stosując te tabletki odchudzanie wyglądało zupełnie inaczej.A efekty jakie uzyskałam na dietachh mogłam tylko o takich pomarzyć.

17

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

W sumie mi na dobre tabletki udało się trafić za pierwszym razem.Nie musiałam długo szukać.Foreverslim dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie A spadek wagi o 13 kg po prostu rewelacja.Polecam można nawet zacząc odchudzanie teraz aby do sylwestra pozbyć się paru kilo.

18 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-06-17 06:29:32)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Nie polecam łykać reklamowanych wszędzie tabletek ale skupic sie na naturalnych produktach. Bardzo skuteczne działanie odchudzające ma na przykład zielona herbata. Zwiększa przemianę materii i dzięki temu o wiele skuteczniej zrzucamy kilogramy. Ma również wiele innych zalet jak to,że niszczy wolne rodniki tak wiec jest doskonała dla naszej cery.
Sama piję codziennie herbatkę Bifix
http://www.bifix.pl/images/karuzela/herbaty-zielone/2.png


Mają różne smaki herbat zielonych, na stronie jest katalog:
http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-zielone

Moje ulubione.

19

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam Foreverdslim, jak dla mnie nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznie, u mnie 12 kg mniej

20

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

W moim przypadku foreverslim spisał się znakomicie, w końcu udało mi się schudnąć...., mało tego, waga nada się utrzymuje na nazwijmy to niskiem poziomie (chodzi mi o tym że nie wzrosła)

21

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Foreverslimu.

22

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Nie ma diety cud.Najważniejsza jest zbilansowana dieta wysiłek fizyczny i można wspomagać się preparatami lub suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagałam się tabletkami Foreverslim.Teraz już nie jestem na diecie ale nadal chodzę na aerobik a w lecie jeżdżę na rowerze.

23

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Mam taką samą opinie o Foreverslimie.Dla mnie te tabletki to rewelacja.Gdyby nie one to pewnie do dzisiaj nie mogła bym na siebie patrzeć a tak cieszę się bardzo że odzyskałam figurę z przed paru lat.Obiecałam sobie że już więcej się tak nie zapuszczę.

24

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja muszę powiedzieć że dla mnie Foreverslim to duże odkrycie.Zawsze traktowałam odchudzanie tabletkami jako bajkę.Ale byłam już tak zdesperowana że stwierdziłam że nie mam nic do stracenia.Udało się i to dzięki sporej pomocy tych tabletek.Z każdego kilograma mniej cieszyłam się jak waryjatka.Teraz mogę zaliczyć się do grona osób wyglądających zdrowo i normalnie.

25 Ostatnio edytowany przez kini (2017-07-22 12:32:08)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jeżeli dieta jest zróżnicowana, że zawiera białko i tłuszcze, nie przewagę węglowodanów prostych to na pewno się chudnie. Tłuszcze mam na myśli te które zawierają np ryby wink
_____________
Chcesz być atrakcyjna? Odchudzaj się z jakie tabletki na odchudzanie forum

26

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

a zielona kawa lub herbata? bardzo przyśpieszają przemianę materii

27

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

By przyśpieszyć spalanie tłuszczu najlepiej mieć odpowiednią diete i brać therm line fast. ten suplement ma składniki naturalne , nie niszczy żołądka i nie ma się jakiegoś łaknienia nocami. Wiele kobiet chwali sobie te suplementację.

28

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Przy stosowaniu Foreverslimu można stracić sporo kilogramów w niecałe trzy miesiące.Jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

29

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Racja trzeba zmienić wiele żeby osiągnąć sukces.U mnie już ostatnia prosta jeżeli chodzi o odchudzaanie.Ostatnie dwa tygodnie brania Foreverslimu i tylko 1,5 kg do zrzucenia.Teraz będę walczyła tylko o to aby nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.

30

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja akurat mam pozytywne zdanie na temat Foreverslimu.U mnie spadek wagi to 1 kilogram tygodniowo.W ciągu trzech miesięcy powinnam schudnąć ok.12kg.Nie wiem czy chciałabym chudną więcej bo zbyt duży spadek wagi też jest nie zdrowy a efekt jo-jo murowany.Jest jak jest jeżeli uda mi się schudnąć te 12 kg to będę naprawdę zadowolona.

31

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Foreverslim jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda.

32 Ostatnio edytowany przez dzoannaa (2016-09-12 15:10:41)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Nie rozumiem jak można szkodzić swojemu organizmowi biorąc jakieś tabletki, zamiast wziąć się za siebie i po prostu zacząć ćwiczyć. Kobiety, lepiej zapiszcie się na siłownię www.energym.com.pl i własną ciężką pracą i wytrwałością osiągnijcie efekty na których Wam zależy, a nie jakimiś środkami chemicznymi. Tylko dzięki własnej ciężkiej pracy docenicie efekty które osiągnęłyście i nie wrócicie tak szybko do złych nawyków, które do tej pory stosowałyście. tongue

33

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam foreverslim i jak dla mnie to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający odchudzanie

34

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja z efektów jakie udało mi się uzyskać podczas odchudzania jestem bardzo zadowolona, Zdaję sobie sprawę, ze sukces, to odpowiednie dobranie diety, środka wspomagającego i ćwiczeń, jednak mimo wszystko jako główny czynnik uważam zastosowanie foreverslim

35

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

36

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

MI w kuracji pomógł suplement Foreveslim który w połączeniu ze zdrowym trybem żywienia oraz aktywnością fizyczną sprawdził się rewelacyjnie

37

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 36

38

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja akurat stosowałam foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów, więc uważam, ze suplementy stosowane odpowiednio i odpowiednio dobrane są jak najbardziej wskazane

39

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

40

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Your post has lietfd the level of debate

41

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Your post has lietfd the level of debate

42

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Pleasing you should think of soimehtng like that

43

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Bons moments en famille !!! Marre tout de même de ces petits qui vous &lb&po; zigouillentqnasu;» par surprise sur le champs de bataille.

44

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Good place of duty. I hear one machine further chiagenllng on completely discrete blogs everyday. It is free to at all times be stimulating to learn gratify material starting changed writers and observe rather a bit from their store. I’d prefer to compose employ of some with the gratify pertinent proceeding my blog whether you don’t mind. Natually I’ll give you a link taking place your web blog. Recognition for sharing.

45

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Niestety bez pracy nad odchudzaniem ciężko o efekty. Ja postawiłem na aktywność fizyczną. Aby po pracy mieć siłe na ćwiczenia używam suplementu Foreverslim. Przy okazji pracuje nad odchudzaniem i mięśniami. Świetna sprawa polecam.

46

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zdecydowanie jak najbardziej naturalne! Ja regularnie oczyszczam organizm i to mi pomaga. Taką dobrą pomocą jest napój Detox Zero, ostatnio stosowałam dwunastodniową kurację. Świetnie się sprawdza, spróbujcie smile

47

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy

48

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Mi nie zależy tak bardzo na zgrabnej figurze tylko na tym aby poczuć się lepiej.Mam już dość męczenia się jak wchodzę po schodach .Zdecydowałam się na zakup Foreverslimu może on mi w końcu pomoże bo diety niesyety nie działają.

49

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

50

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletkĄForeverslim.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.I niema efektu jajo!

51

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

NIe sądzę żeby przyjmowanie suplementów było najzdrowsze. Proponuję pić więcej soków, one też przyspieszają przemianę materii. A jeszcze najlepiej jak sama wyciśniesz sok, wtedy wiesz co masz w szklance smile Ja sama wyciskam soki i piję je codziennie, zauważyłam znaczny spadek wagi. Odkąd piję soki zrzuciłam w sumie 5 kg, bo już nie ciągnie mnie do słodyczy smile  ALe przy wybierze wyciskarki sprawdź czy radzi sobie z twardymi owocami i warzywami, ja mam firmy Kalorik i swobodnie mogę wyciskać nawet buraka smile

52

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Stosowałam Foreverslim przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam .

53

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Cześć. Dziewczyny co Wy z tymi tabletkami? To nie ma sensu. Jedyne co ma sens w walce z kilogramami to zdrowa dieta, najlepiej pod okiem profesjonalisty!!! Wiem co mówię, bo sama schudłam 28 kg dzięki dietetykowi pani Sylwii Sobczak-Piżuch. Polecam Wam gorąco, bo podaje w jadłospisie na prawdę smaczne i proste potrawy, dzięki niej poznałam tyle nowych smaków, że się w głowie nie mieści. Fajne jest też to, że na tej diecie czujesz się jakbyś na niej nie była, bo jest dużo zamienników słodyczy, które są poprostu pyszne!!! Z resztą zobaczcie sobie na jej stronie internetowej jakie ma fajne przepisy. Na prawde ekstra.

54

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Trochę się zapuściłam przybyło mi jakieś 12 kg.Foreverslim biorę od tygodnia.Szybsza przemiana materii mniejszy apetyt i dwa kilo mniej .N apoczątek to wystarczy

55

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Moja ocena skuteczności Foreverslimu jest bardzo wysoka.To pierwsze tabletki które na mnie zadziałały.Rezultatem brania tych tabletek jest utrata 16 kg.Bez efektu jo-jo.

56

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

57

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

U mnie akurat pierwsze efekty diety wspomaganej Foreverslimem było widać już po pierwszych dwóch tygodniach.Wtedy ważyłam się po raz pierwszy od rozpoczęcia diety a waga pokazała 3 kg mniej.Teraz z tygodnia na tydzień jestem coraz lżejsza.Oby tylko efekty były trwałe.

58

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

59

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

60

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Najważniejsza jest zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia, i można wspomagać się suplementami.Ja w trakcie odchudzania wspomagam się polskim Bigup.Z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej...są efekty smile

61

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Foreverslim to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty widziałam u znajomej ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.

62

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Foreverslim.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

63

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dobry suplement naprawdę może wspomóc odchudzanie,ja wybrałam Foreverslim bo składa się z samych naturalnych składników.I nie trzeba rezygnować z chleba,ja zamieniłam na ciemny pełnoziarnisty.Podobnie z innymi produktami,wybieram chudy nabiał,mięso z kurczaka,indyka.Powoli wprowadzam zmiany do swojej diety i chudnę. Ale podstawowa dieta się nie zmienia.

64

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie Slimunox. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach...

65

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Polecam Algodine, który zawiera wyciąg z brązowych alg. Zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

66

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jak dla mnie środek bardzo skuteczny i jedyny który na mnie zadziałał. Nie wiem co w moim organizmie jest nie tak, nie mniej próbowałam kilku środków i za każdym razem efekty jak dla mnie nie były zadowalające, dopiero po Foreverslim mogę z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że teraz jestem spełniona pod względem odchudzania

67 Ostatnio edytowany przez michał21 (2017-02-12 14:06:42)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

mi się suplementy diety bardzo nie podobaja
__
this author

68

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.

69 Ostatnio edytowany przez jmali (2017-02-20 08:18:06)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jest bardzo wiele reklamowanych herbatek odchudzających. Proponuję jednak nie wierzyć im na 100% ponieważ nie możecie liczyć na to,ze sama herbata Was odchudzi... Odchudzanie to bardzo złożony proces oraz powinno być ono prowadzone rozważnie. Powinnyście dużo ćwiczyć oraz stosować odpowiednią dietę.

Wśród herbatek oraz ziół polecam szczególnie czystka:
http://zioloczystek.pl/

Z racji tego, ze redukuje wolne rodniki

70

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ja bym nie brał bo to świństwo

71

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Mam taki cel schudnąc jak najwięcej do lata aby w końcu wbić się w kostium dwuczęściowy i nie wyglądać jak monstrum.Foreverslim łykam zmieniłam dietę ja z kolei chodzę na basen i staram się dwa razy w tygodniu biegać.Liczę na naprawdę duże rezultaty.

72

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Slimunox . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.

73

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

wg mnie suplementy pozwolą na uzyskanie zdrowia i pożądanych efektów poprzez dostarczenie wszystkich składników odżywczych, których niestety jest coraz mniej w żywności, na przemianę materii biorę oprócz diety i ćwiczeń l karnitynę, Bigup i zielona kawa

74

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

po wieloletnich doświadczeniach z różnego radzaju chemikaliami, mam taką klasyfikację: 1. placebo, 2 samachemia, i do tego klasyfikują się wszystkie te srodki które tu reklamujecie tak zazarcie, no może z jednym wyjątkiem, niech mi ktoś napisze co to jest ten bigup, bo tego nie znam?

75

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Najlepsze jakie brałam to Foreverslim - mi spadały 4 kilogramy w miesiąc, więc po 4 miesiącach pozbyłam się wszystkich nadprogramowych kg. Wystarczy trochę cierpliwości i regularne stosowanie.

76

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ktoś pyta o bigup, jest to suplement wspomagający odchudzania a działanie ma wielozadaniowe, przede wszystkim likwidację cellulitu poprzez ujędrnienie dolnej partii ciała,  producent reklamuje go jako jedyny specyfik na pl. rynku który podnosi pośladki,

77 Ostatnio edytowany przez Anuleczka1980 (2017-03-07 08:14:27)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Na przyspieszenie przemiany materii polecam, rano wypić " na czczo" szklankę wody i 0,5 cytryny. Później przed treningiem wypić http://www.anabolikatabletten.de natomiast po treningu przed posiłkiem znowu szklanke wody z cytryna, jeżeli nasze jelita beda ciagle oczyszczone przemiana materii sie zautomatyzuje.

78

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

MI foreverslim, poprzez to że dzięki niemu w sumie udało mi się schudnąć 12 kg, dał drugie życie jeżeli chodzi o moja psychikę. Otworzyłam się do ludzi, jestem weselsza. Super

79

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

80

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Stosowałam Slimunox i to właśnie dzięki niemu udało mi się schudnąc.Ważne są również ćwiczenia.Bo co z tego że schudniemy skora nasza sylwetka nie będzie ładna.Polecam ćwiczenia aerobowe.

81

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Begun, the great internet edoitacun has.

82

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Created the greatest areltics, you have.

83

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Bez problemu można zrezygnować z podjadania w trakcie diety stosują tabletki Slimunox.Tabletki hamują chęć sięgania po słodycze przyspieszją przemianę materii jednym słowem dieta z nim jest znacznie łatwiejsz i bardziej skuteczna

84

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Stosuję Foreverslim od dwóch miesięcy waga spadła o 9 kg.Jem pięć lżejszych i mniejszych posiłków.Polubiłam swoją nową dietę.Mam nadzieję że uda mi się zrzucić jeszcze z pięć kilo a potem zamierzam jeść tak jak teraz.

85

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcu pełen sukces. 3 miesiące czasu i waga spadłą o 14 kilo

86 Ostatnio edytowany przez OE_Big-Active (2017-04-27 17:49:27)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Niestety, żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbamy o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

87

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

mi w odchudzaniu pomogło popijanie colonu slim, to taki naturalny błonnik, dzieki temu że pęczniał w żołądku to nie chciało mi się tak jeść i też ma dodatkowe składniki które zmniejszają chęć na coś słodkiego

88

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Mi tak bardzo nie zależało na ładnym wyglądzie jak na tym aby w końcu czuć się lepiej i zdrowiej.Foreverslim bardzo mi w tym pomógł.Waga spadała regularnie czyli co tydzień ok.1,5 kg mniej.

89 Ostatnio edytowany przez dennis72 (2017-04-29 14:12:02)

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jeśli szukacie niezłej jakości dodatków do swojej łazienki to osobiście polecam które idealnie się nadają do każdej Polskiej łazienki. Super oferta, bogata w nowoczesny sprzęt do każdej łazienki, zestawy wannowe wszystko w ofercie firmy Burlington niezłe ceny i ten nowoczesny sprzęt. Jeśli mieliście problemy z bateriami w łazience to kupcie w końcu nowoczesny oryginalny sprzęt a wasze problemy się skończą ! Odkąd zainwestowałem w ich sprzęt wszystko sprawuje się rewelacyjnie, aż chce się iść pod prysznic !

90

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jak dla mnie to jeżeli chodzi o rezultat odchudzanie, to Slimunox jest po prostu rewelacyjny. Stosowałam go przez 4 miesiące i waga spadła o 15 kg

91

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

92

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnęłam. Po 3 miesiacach moja waga spoadła aż o 12 kilo

93

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja piję herbatki w ciągu dnia Big Active, o ciekawym składzie na odchudzanie i oczyszczanie 4xSuper Slim, z yerba mate, marszczynem i kwiatem hibiskusa. Jem bardzo lekkie posiłki i zbliżam się do idealnej wagi. A najważniejsze, że lekko czuję się i jestem pełna energii

94

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Moim marzeniem było pozbycie się z 10-11 kilo. Pozbyłam się w tym czasie 12 kilo, więc jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.

95

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem jest on jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

96

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Co do tych herbat to ile dziennie zaleca się wypijać? I od której najlepiej zacząć, bo widziałam w sklepie, ze mają ich kilka.

97

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zamist faszerować się tabletkami to polecam zajrzeć na stronę Adamed.Expert i poczytać choćby o afrykańskim mango lub po prostu o owocach przyśpieszających spalanie tkanki tłuszczowej, a nie faszerować się tabletkami.... to nie jest zdrowe!

98

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

słomka napisał/a:

Co do tych herbat to ile dziennie zaleca się wypijać? I od której najlepiej zacząć, bo widziałam w sklepie, ze mają ich kilka.

słomka,

na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej. Zalecane dzienne spożycie to 3 filiżanki herbaty.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. smile

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

99

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

no ja próbuje odchudzania z herbatami funkcjonalnymi ostatnio kupiłam herbatę Big -Active 4 x Super Slim która w swoim składzie ma  kwiat hibiskusa  liść Yerba mate bardzo mi smakuje a co do efektów to muszę trochę poczekać .

100

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Sama na sobie się przekonało o skuteczności Slimunox .Na początku założyłam sobie że chcę schudnąć 10 kg i będzie dobrze.Po trzech miesiącach schudłam 13 kg efekt jo-jo się nie pojawił więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.Polecam

101

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ja od razu radziłabym odpuszczenie wszelkie chemii, nie tędy droga zdecydowanie przy walce o poprawę jakiegokolwiek obszaru organizmu, u mnie przy problemach z trawieniem bardzo fajnie sprawdziły się nasiona babki jajowatej, pierwszy raz mi wpadły w oko w ekopiramidzie i postanowiłam zamówić- super bogate w błonnik a dużo łatwiej je wpleść sensownie w posiłki niż te błonnikowe paskudne trociny, więc jak dla mnie rewelacyjna sprawa

102

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

OE_Big-Active napisał/a:
słomka napisał/a:

Co do tych herbat to ile dziennie zaleca się wypijać? I od której najlepiej zacząć, bo widziałam w sklepie, ze mają ich kilka.

słomka,

na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej. Zalecane dzienne spożycie to 3 filiżanki herbaty.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. smile

mam pytanie: czy można zacząć dzień od takiej herbaty w zamian wody z cytryną, bo prawdę mówiąć znudziła mi się

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

103

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zima troszkę nas rozpieściła co nie? Tak poważnie to faktycznie troszkę tłuszczyku się odłożyło. Do diet już nie mam sił, po pracy jestem tak padnięta że ćwiczenia odpadają. Zostaje tylko weekend. Może faktycznie ta herbata będzie dobrym rozwiązaniem. Dam znać jakie efekty.

104

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po zastosowaniu tych tabletek. Moim zdaniem gdyby nie efekt dziąłania Foreverslimu, to takiego wyniku (-14kilo) bym nie osiągnęła

105

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Otóż ja piję już od dłuższego czasu genialną herbatkę 4 X Super Slim na odchudzanie i oczyszczanie, o wyjątkowym smaku z yerba mate, morszczzynu i hibiskusa i czuję, że działa ponieważ czuję się tak jakoś lekko

106

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Piję Slim Plus Anty YoYo Big_Active i bardzo sobie chwalę smak; opuncja figowa, morwa biała i Cacti-Nea tworzą świetną mieszankę i wierzę, robią coś dobrego w moim oraganiżmie smile

107

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu uzyskanego po Foreweslim W 3 miesiące schudłąm 12 kilo. W moim przypadku prawdopodobnie będzie to miało taki skutek, ze uniknę operacji na kolano

108

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ma_Rzena napisał/a:

Piję Slim Plus Anty YoYo Big_Active

Czy ona się sprawdza się właśnie żeby utrzymać efekt odchudzania i żeby nie pojawiło się jojo? szukam czegoś takiego..

109

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Bardzo mi się spodobały efekty i czas w jakim Foreverslim przyniósł pierwsze widoczne efekty.Skończyłam opakowanie i z niecierpliwością czekam na kuriera chcę schudnąć jeszcze 8 kg.

110

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. Spadek wagi po prostu wzrósł po tym jak je zaczęłam je stosować.

111

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ajla,

dla utrwalenia efektów, polecam Big-Active Slim Plus Anti Yoyo, która dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, pomaga w stabilizacji i utrzymaniu wagi podczas wychodzenia z diety. Przypominam o zalecanym spożyciu 3 filiżanek dziennie dla najlepszego efektu. Służę pomocą w przypadku wątpliwości.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

112

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

113

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ja też piję herbatę big-active, mam więcej energii i nie podjadam między posiłkami, więc waga spada smile efektu jojo tez się nie obawiam, bo zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i więcej się ruszam i mam nadzieję, ze tak już zostanie wink

114

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Odchudzając się z Slimunox na prawdę nie trzeba się za bardzo wysilać .Wystarczy brać tabletki regularnie do tego niewielka korekcja jadłospisu i to na tyle.Przynajmniej tak jest w moim przypadku.Już schudłam 7 kg .

115

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

a potem je odstawisz i efekt jojo murowany... Ja wolę chudnąć wolniej, ale zdrowo, jedyne czym się wspomagam to te herbaty big-active.

116

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja stosuję Piperinę firmy Kenay- wyciąg z czarnego pieprzu .
Po 2 miesiącach stosowania schudłam 4 kg.
Powstrzymuje łaknienie .
Polecam

117

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Slimunox.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ruch i Slimunox.Cóż będę próbować może mi się uda

118

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Odkąd stosuje Slimunox waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimunox.

119

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ja tam jestem raczej za zdrowa dieta, a jesli moze byc ustalona przez dietetyka to juz w ogóle rewelka! Wszystko tak naprawde tkwi w naszej psychice - to jest motor naszej motywacji! ja sama zaczynalam wlasnie od rozmowy z dietetykiem. Ktory ustalic ze moge miec problemy z metabolizmem i dlatego zaczelismy od naprawy tego problemu. Kilkudniowe oczyszczanie na bazie dicopeg 10g sprawiło ze nie tylko schudłam na starcie 2 kg ale wreszcie mialam wrazenie ze "coś" drgnelo i dostalam ogromnego kopa do dalszej pracy nad soba

120

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jeśli chodzi o suplementy, poleciłabym przede wszystkim naturalne takie jak olej lniany, nie jest to olej kaloryczny, a odpowiedni do utrzymania zdrowia i kondycji. Ma wiele kwasów nasyconych, wit a i e mają działanie antyoksydacyjne .  Powinno się codziennie używać tego olej jesli chcemy jestesmy na diecie. Ja zamówiłam sobie ten olej na ichemia.pl , od miesiaca go stosuje oczywiscie mam diete rozpisana przez dietetyka i jej sie trzymam wink

121

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Jak dla mnie Slimunox jest jednym z najlepszych środków na odchudzanie. W 3 mkiesiace przy zasdtosowaniu tych tabletek pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam

122

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji, W 3 miesiące udało mi się pozbyć 13 kilogramów nadwagi

123

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ja mam 20kg nadwagi, troche duzo , chcialabym zrzucac stopniowo chociaz 5kg i moze przez rok uda sie pozbyc 20kg, na razie zaczelam brac b shape, i bez zadnego wysilku poszlo juz 3 kg, za jaks czas chce sie zapisac na jakies cwiczenia. Najwazniejsze ze na razie przyhamowal mi troche apetyt przez beanblock, ekstrakt z nasion fasoli

124

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Spokojnie, jeżeli zastosujesz dietę oraz ćwiczenia, nie ma siły abyś nie schudła. Ja też stosowałam te tabletki i uważam, ze zastosowanie Foreverslimu było jednym z najlepszych ruchów jakie wykonmałam w walce z nadwagą

125

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Zainteresowały mnie te herbatki z big-active. Szczególnie anti yoyo, w końcu sporo kilogramów mam już za sobą, ale najgorzej u mnie z utrzymaniem wagi.  To naprawdę działa? Zauważacie mniejszy apetyt czy coś?

126

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Kupują Foreverslim podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam.

127

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

smoczka napisał/a:

Zainteresowały mnie te herbatki z big-active. Szczególnie anti yoyo, w końcu sporo kilogramów mam już za sobą, ale najgorzej u mnie z utrzymaniem wagi.  To naprawdę działa? Zauważacie mniejszy apetyt czy coś?

smoczka, Slim Plus Anti Yoyo dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, pomaga w stabilizacji i utrzymaniu wagi podczas wychodzenia z diety. Przypominam o zalecanym spożyciu 3 filiżanek dziennie dla uzyskania najlepszego efektu. Służę pomocą w przypadku wątpliwości.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

128

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox.

129

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja raczej wolę organizmu nie obciążać suplementami. Co innego zioła czy własnie takie herbatki. Nie mam nadwagi, ale kilka kilogramów chciałabym zgubić. Zmieniłam dietę, ograniczyłam cukier, z tych herbat big-active to jaka da najlepszy efekt?

130

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

U mnie mija pierwsza rocznica jak dzięki Slimunox udało mi się schudnąc.Dziewczyny pamiętajcie o systematyczności,zmiany w diecie wprowadzajcie pomału no i najważniejsze bez ruchu się nie obędzie.Życzę powodzenia i wierzę że wam też się uda.

131

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

sa też naturalne sposoby takie jak zielona herbata z cytryną lub oliwa z oliwek, również przyspieszają metabolizm

132

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

czarnapantera napisał/a:

a potem je odstawisz i efekt jojo murowany... Ja wolę chudnąć wolniej, ale zdrowo, jedyne czym się wspomagam to te herbaty big-active.

Efektu jojo również unikniesz z Big-Active. Funkcjonalna Slim Plus Anti Yoyo dzięki morwie białej i ekstraktowi z opuncji figowej, pomaga w stabilizacji i utrzymaniu wagi podczas wychodzenia z diety.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

133

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Tak, tą mam w planie po zakończeniu diety. Mam nadzieję, że dzięki niej łatwiej mi będzie zachować linię, nie chciałabym za rok znowu byc na diecie wink

134

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Postanowienia są, ćwieczenia są, co z tego jak znowu mam wyrzuty sumienia, że zjadłam całą czekoladę. Znowu czuję się ciężko... Czy te herbaty funkcjonalne działają? Czytałam opinie dziewczyn, że nie ciągnie ich tak do słodkiego, jak zaczęły je pić. Która herbata z tych Big-Active była by najlepsza?

135

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Proszę o opinie na temat suplementu colon slim. Kiedyś stosowałam colon c i był bardzo skuteczny, teraz chcę nie tylko pozbyć się zaparć ale i schudnąć. Stosowała któraś pani, może coś powiedzieć o swoich wrażeniach?

136

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja z czystym sumieniem polecam. Działa podobnie jak colon c, reguluje trawienie, nie ma się problemów z zaparciami, a przy tym ma się mniejszą ochotę na podjadanie. U mnie ładnie ograniczył apetyt i po pewnym czasie zauważyłam, że spodnie robią się luźniejsze.

137

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Ja postanowiłam sobie ułatwić życie i zainwestowałam w Foreverslim.I teraz mogę już stwierdzić że był to na prawdę bardzo słuszny wybór.Schudłam bardzo dużo nie wysilając się za bardzo.Wystarczyło wprowadzić kilka zmian i regularnie przyjmować Foreverslim.Kilogramy uciekały i zanim się zorientowałam byłam lżejsza o 13 kg.Polecam wszystkim którzy nie chca tracić czasu na bezsensowne i mało skuteczne diety

138

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Dla mnie przemiana materii zmienia się tylko gdy zmienia się swoją dietę na zbilansowaną i zdrową i oczywiście wprowadza się aktywność fizyczną od 3 do 4 razy w tygodniu!

139

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

Kozak napisał/a:

Postanowienia są, ćwieczenia są, co z tego jak znowu mam wyrzuty sumienia, że zjadłam całą czekoladę. Znowu czuję się ciężko... Czy te herbaty funkcjonalne działają? Czytałam opinie dziewczyn, że nie ciągnie ich tak do słodkiego, jak zaczęły je pić. Która herbata z tych Big-Active była by najlepsza?

Ja miałam Slim Plus Anti Yoyo, to ta, która ogranicza apetyt, więc na podjadanie jest najlepsza.

140

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

zamiast brać suplementy na przyspieszenie metabolizmu to lepiej oczyścić jelita z toksyn za pomocą dicopegu 10g. Jest to metoda zdrowsza i tańsza. A osiągany efekt jest taki sam