141 2017-08-10 18:47:23

Odp: suplementy na przyspieszenie przemiany materiii

ogólnie herbaty tzw funkcjonalne sa wskazane jak teraz idealnie pasują do ćwiczeń do tego przyspieszają metabolizm a ich cena nie jest wysoka do tego ja zamiast herbaty tradycyjnej piję herbatę czerwoną.

142 2017-08-11 15:50:50

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się osiągnac. W końcu sukces i nie mam nadwagi

143 2017-08-12 21:59:02

Bardzo lubię pomagac sobie pijąc herbatę Big-Active 4 x Super Slim która jest iołowo – owocowa  o smaku grejpfruta i trawy cytrynowej. A jednocześnie pomaga mi właśnie wspierać moją przemianę materii oraz redukcję wody z organizmu a jednocześnie usuwa zbędne produkty przemiany materii, a przy tym spala tkankę tłuszczową. I naprawde działa, bo może szybkich efektów nie ma ale jest mnie juz 7 kg mniej big_smile Do tego jeszczew chodze na spacery i czuje się lżejsza.

144 2017-08-13 09:50:46

Ja nie stosuję żadnych suplementów, ale wiem, że herbatki typu Big Active mogą pomóc. Piję zieloną herbatę, czystek i łykam chrom, to pomaga mi opanować chęć na słodycze. Czasem skuszę się na zdrowy zamiennik słodyczy.

145 2017-08-14 16:56:25

Ja polecam na spalanie Active Burn, świetna mieszanka guarany, morszczynu i kwiatu hibiskusa, bardzo smaczna i wierzę skuteczna :)

146 2017-08-14 17:06:45

wolę naturalne metody takie jak herbaty funkcjonalne w ostatnim czasie pije właśnie takie z serii Big -Active Big-Active -ACTIVE BURN Spalanie jak dla mnie jest to bardzo dobra herbata która pozwoli przy wysiłku fizycznym na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

147 2017-08-14 17:11:07

Piję Active Burn na spalanie już trzecie opakowanie, weszło to mi już w nawyk, smak bardzo mi odpowiada, a mieszanka jest zajebista, bo to guarana, morszczyn i kwiat hibiskusa, nie mówiąc już o kolorze doslownie rubinowym

148 2017-08-15 18:08:39

słomka napisał/a:
Kozak napisał/a:

Postanowienia są, ćwieczenia są, co z tego jak znowu mam wyrzuty sumienia, że zjadłam całą czekoladę. Znowu czuję się ciężko... Czy te herbaty funkcjonalne działają? Czytałam opinie dziewczyn, że nie ciągnie ich tak do słodkiego, jak zaczęły je pić. Która herbata z tych Big-Active była by najlepsza?

Ja miałam Slim Plus Anti Yoyo, to ta, która ogranicza apetyt, więc na podjadanie jest najlepsza.

Jakiego rodzaju jest to herbata: ziołowa czy owocowa?

149 2017-08-15 22:32:13

Oksanno, herbaty funkcjonalne Big-Active to doskonałe kompozycje na bazie owoców, ziół i ekstraktów, które w połączeniu z cennymi składnikami aktywnymi, pomagają w zadbaniu o zdrowie i piękną linię.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

150 2017-08-20 17:20:57

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

151 2017-08-23 17:01:04

Ja ze Slimunox akurat jestem bardzo zadowolona, a co poniektórym polecam sprawdzenie po co, dlaczego i na jakich zasadach stosuje się suplementację

152 2017-08-29 21:17:36

Nie chcę przyspieszać, bardziej zależało mi na uregulowaniu pracy jelit, bo czasem mnie zatykało. Odkąd piję colon slim, nie mam z tym takiego problemu. smile

153 2017-08-30 20:15:43

mi właśnie zalezało na całkowitym przeczyszczeniu. chciałam zacząć powakacyjna diecie doslownie z czytsa kartką. po powrocie z wakacji nad morzem mialam wrazenie ze wybuchne - smazenina, smazenina i jeszcze raz smazenina... nie tylko zaparcia, co raczej zatwardzenie! totalna porazka i u mnie i u męża. wlasnie jestesmy na kuracji dicopeg 10g mam nadzieje, ze wreszcie uda sie poczuc ulge

154 2017-09-08 18:04:54

Dodam jeszcze żę dla mnie bardzo ważne okazało się to żę dzięki zmianą jakie wprowadziłam w trakcie kuracji z Foreverslimem nie mam teraz problemu ze zdrowym jedzeniem dzięki temu nie tyję i waga jest w normie.

155 2017-09-12 17:15:18

Ja polecam Foreverslim.nie trzeba sie katowac a stosujac proste zasady zywienia chudnie sie naprawde.
jestem zywym dowodem na to

156 2017-09-14 13:25:55

Mi akurat temat Foreverslimu wpadł w rękę przez przypadek, postanowiłam kupić i spróbować, dzisiaj uwążam, że to najlepsza decyzja przy odchudzaniu jaką mogłam podjąć

157 2017-09-17 17:56:17

Każdy odchudza się tak jak chce .Mój wybór padł na Foreverslim.Mój wybór moja sprawa ale ja wiem że postąpiłam słusznie.Schudłam czuje się dobrze efektu jo-jo nie ma a o to w tym wszystkim chodziło.

158 2017-09-18 12:47:14

A ja jestem zdania, że zamiast brać suplementy, które działają jako placebo i zmniejszają stan pieniędzy na koncie, warto się wziąć "do roboty" i zacząc zdrowo odżywiać. Nic nie przychodzi samo. smile

159 2017-09-19 18:29:55

Moim zdaniem to jeden z najlepszych obecnie środków wspomagających odchudzanie. Ja w każdym razie zdecydowałam się na jego zakup na slimunox.pl i nie żałuję tej decyzji

160 2017-09-20 09:44:11

Chyba wspomagających uciekanie pieniędzy... wink

161 2017-09-26 11:43:22

Również mogę pochwalić Slimunox za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

162 2017-10-05 17:32:57

Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.

163 2017-10-18 17:20:43

U mnie Foreverslim poradził sobie z 18 kg nadwagi.Nie było łatwo ale najważniejsze że się udało.W lipcu minie rok jak pozbyłam się tego balastu.Waga waha się w granicach 56-58 kg .Ale cały czas uważam na to co jem no i regularnie ćwiczę.

164 2017-10-29 13:28:18

to trzeba ostroznie - wiadomo ze kazdy organizm bedzie reagowal inaczej. ja jestem jednak jesli chodzi o diete za zdrowym trybem życia i zbilansowana, dostosowana indywidualnie dieta. niestety na suplementacje moj organizm reaguje zazwyczaj odwrotnie - przemiana materii nie jest podkręcna, a wrecz tempo jest obnizone ;/ ostatnio mialam problem z wyproznieniem przez 4 dni i ratowalam sie dicopeg 10g. najlepiej wszystko konsultowac z dietetykiem

165 2017-11-07 19:06:42

Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Slimunox. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

166 2017-11-09 09:30:55

Akurat jeżeli chodzi o tego typu suplementy, to uważam że spokojnie można zastąpić je dobrą i zdrową żywnością, wystarczy tylko wybrać te odpowiednie produkty na jakich będziemy bazować i w tej kwestii chętnie pomożemy na Biomondo, warto zerknąć smile

Ostatnio edytowany przez Biomondo_pl (2017-11-09 09:31:05)

167 2017-11-16 12:54:29

Jak dla mnie to że udąło mi się schudnąć, zawdzięczam właśnie Slimunox, wcześniej próbowałam różnych środków z marnym efektem. Teraz 12 kgmniej

168 Dzisiaj 19:08:28

Bardzo się staram żeby schudnąc i po zastosowaniu Foreverslimu widzę efekty .A z każdym kilogramem mniej staram się jeszcze bardziej.Mam nadzieję żę z sukcesem skończę swoje odchudzanie.Ale przede mną jeszcze długa droga.