1 2016-01-11 08:12:11

Temat: Gdzie na usuwanie cellulitu w Gdańsku

Cześć.Dodam,że próbowałam usunąć cellulit już praktycznie wszystkimi możliwymi domowymi sposobami. Ćwiczyłam, stosowałam odpowiednia dietę oraz to na nic. Dodam,ze jestem szczupła ale mam z natury grubsze uda oraz na nich cellulit. Kiedyś nie miałam, zrobił mi się po urodzeniu dziecka oraz teraz nie wiem już co robić. Chciałabym się go pozbyć przed latem bo nie chce paradować kolejne lato zakryta pareo... Czy możecie mi polecić może jakiś dobry gabinet w Gdańsku, w którym można zapisać się na usuwanie cellulitu? Ewentualnie jakieś zabiegi?

2 2016-01-12 07:04:04

Odp: Gdzie na usuwanie cellulitu w Gdańsku

No niestety, ale cellulitu nie da się pozbyć w prosty sposób, wiem coś na ten temat, bo walczyłam z nim, odkąd byłam nastolatką. Nawet kiedy schudłam, cellulit dalej pozostał.
Dopiero niedawno udało mi się go pozbyć i to właśnie dzięki zabiegowi w ośrodku medycznym Clinica COsmetologica dr. Michajłowskiego z Gdańska.
Byłam na zabiegu urządzeniem Dermapen 3™ / Mezopen. Polega to na tym, że urządzenie robiło mi na skórze takie mikro nakłucia, połączone ze specjalnymi preparatami. Zaletą tego sposobu jest to, że zabieg jest krótki (około pół godziny) i jednorazowy.
I naprawdę cellulit po nim znika.

3 2016-01-12 10:29:53

Odp: Gdzie na usuwanie cellulitu w Gdańsku

O tym ośrodku piszesz?
http://clinicacosmetologica.pl/dolegliwosc/cellulit/

Czy zabieg był bolesny? Sama spróbowałam jakiś czas temu zabiegów bańką chińską ale nie były zbyt przyjemne ;/ Zastanawiałam się jeszcze nad zabiegiem lasera na cellulit bo moja koleżanka była oraz mówiła, że efekty są niezłe. Z tym,że musiała wykonać kilka tych zabiegów bo tylko po jednym nie było takiego dobrego efektu.

Ostatnio edytowany przez olha (2016-01-12 10:32:54)

4 2016-01-12 16:30:14

Odp: Gdzie na usuwanie cellulitu w Gdańsku

Tak, to ten ośrodek!
Właśnie ja nastawiłam się na ból, bo w końcu skóra jest nakłuwana, ale nic nie bolało, bo wcześniej lekarz znieczulił skórę. Poza tym zabieg jest bezpieczny, bo lekarz w pełni kontroluje głębokość nakłuć.
Po zabiegu miałam zaczerwienioną skórę, podobno może ona też gdzieniegdzie krwawić, ale u mnie tego nie było.
Tu również czasem trzeba wykonać serię zabiegów, ale mniej niż w przypadku lasera.