Temat: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Hej dziewczyny,

Ostatnio na tvn style oglądałam program, w którym prowadząca zachwalała nową alternatywę dla naszych rzęs smile jakich preparatów unikać, a które stosować? Lumilash podobno ma duzy wpływ na geny, jeden z nich anagen odpowiada za wzrost rzęs. Słyszałam też, że przy zdrowej diecie efekty są jeszcze bardziej widoczne.
Sama nigdy nie stosowałam i przed zakupem chciałabym się upewnić czy faktycznie w tak szybkim czasie uzyskałyście oczekiwane efekty? widać coś po 10 dniach?

z góry b. dziękuję wam za pomoc!

2

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Moje pierwsze wrażenie naprawdę było sceptyczne. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam znaczne przyrosty moich rzęs, które ciężko teraz ukryć. Wszędzie pytają mnie gdzie i w jakim salonie mi to robili wink szybka wysyłka. Głównie na plus.

3

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Jest sposób! w końcu coś normalnego , co działa. Fakt może nie aż tak jak niektórzy to reklamują że 5 cm i rzęsy do nieba, ale rzeczywiście mi pomógł. 9/10

4

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Ja mam zdanie, że warto próbować wszystkiego niż doczepiać, klej niszczy skórę. Ten preparat podobno nie wywołuje skutków ubocznych więc warto byłoby się przekonać na własnej skórze.

5

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Powiem tak. Stosuje drugi tydzień, z początku efekty mizerne, w drugim tygodniu sama nie wiem jak i kiedy się to stało… w lustrze wydają się teraz 2 razy większe i gęstsze. Polecam komuś kto nie chce marnować pieniędzy na kosmetyczkę.

6

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Na co marnować pieniądze.. zróbcie sobie olejek w domu. To nic ze działa skoro i tak za 2 miesiące pewnie wam wypadną..

7

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Ale jak ktoś chce mieć długie i w krótkim czasie to jest na to sposób. Stosowanie z głową na pewno przyniesie efekt. A jak ktoś pije alkohol i bierze takie rzeczy to się nie dziwcie, że obecywano wam więcej. Moja siostra stosowała raz dziennie dzięki prostej aplikacji i nie ma zastrzeżeń. Nie zanotowała żadnych skutków ubocznych. Ja też się skusiłam ale jeszcze nie biorę bo mam swoje sztuczne wink

8

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Działa tylko trzeba wiedzieć jak stosować. U mnie najlepiej się sprawdza przed snem. Polecam.

9

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Swietny sposób. Mam dosyć sztucznych rzes. Niedlugo zamawiam więc podzielę się z wami recenzją.

10

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Nie ma lepszego srodka wink stosowałam już prawie wszystkiego. Dopiero Lumilash mi pomógł.

11

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Zmieniłam na lepszy model. Revitalash to jakiś syf w porównaniu do tego efekty bardziej spektakularne i w szybszym tempie

Buzka, Milenka Krotoszyn

12

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

U mnie długotrwałe stosowanie sprawdza się nawet super. W końcu nie muszę sobie niczego doklejać i nikt mi nie powie, że jestem sztuczna! Pozdrowionka

13

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Całkiem spoko preparat mimo swojej ceny to wart zakupu. Lepszego nie znajdziecie, bo skład mówi sam za siebie. Stymuluje dynamiczną fazę rzęs tak jak u mnie 1 Cm – W 2 TYGODNIE )

14

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Oferta niby spoko ale czy działa tak jak mówicie. Będę musiała sama sprawdzić. Teraz się nie wypowiem. Wczesniej używałam wielu srodkow do rzęs i dostałam efekt ale chyba placebo ;/ kolezanka namawia mnie na lumilasha.

15

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Siostra ma w swoim zestawie 3 sztuki tych opakowan na razie zuzyla jeden jest zadowolona i czeka aż jejwypadną. Ja tego nie biore bo nie potrzebuje chemii

16

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Mam wrażenie że coś tam działa mimo że jestem na początku kuracji to i tak widze niewielką poprawę. Kilka MM ale jednak jest! Godny zaufania.

17

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Skusiłam się, bo wiem że mają certyfikat jakości i nie powoduje żadnych ubocznych efektów także nawet jeżeli nie osiągnę swojego wymarzonego rezultatu nie będę załować! Realash podrażniała mi oczy ;/

18

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Lumilash to srodek wart uwagi, szczególnie ze względu na jego skład! Formuła przedluzyla mi rzesy o 5 milimetrów i starczy. Więcej nie potrzebuje bo każdy będzie myślał, że to sztuczne.

19

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Dzięki za opinie ostatnio też o tym słyszałam . Prezenterka TVN’u Style mówiła o twórcach z północnej Karoliny w stanach którzy zarobili na tym ogromną kasę. Widać są ludzie zadowoleni.. Postanowiłam, że spróbuje.

20

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Jestem dopiero na początku wiec się nie wypowiem. Widac komentarze obiecujące. W moim gronie jest tez kilka dziewczyn które stosowaly i opinie mają mieszane.

21

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Każda z nas używała już wielu takich srodkow. Efekty mizerne. Dopiero teraz jakas mała poprawa. Będę jeść aż do skutku skoro nie ma ubocznych efektów:D dam znać w razie czego

22

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

by the way z tymi pieniędzmi , mógł być nieco tańszy....

23

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Mam pozytywne zdanie na temat tego cudownego leku. Jest dla ludzi po chemioteriapii ale wiele kobiet używa żeby sobie przedłużyć rzęsy. Bardzo pomógł mojej mamie która przeszła chemioteriapie i wygląda całkiem atrakcyjnie mimo swojego wieku. Ja nie stosuję, bo nie widze potrzebny. Wystarczą mi moje naturalne.

24

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Oczywiście że działa tylko na efekty trzeba poczekać a nie pierd*** że słaby i wolno rzęsy rosną….

25

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Moja sąsiadka bierze non stop Lumilash i opowiada jakich to ona pięknych rzes nie ma… Ja tam dużej różnicy u niej nie widzę.

26

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Zamówiłam w ubiegłym tygodniu. Cena nie najniższa ale tez nie wysoka bo znam droższe tego typu srodki. Pudełko lekko pogniecione. Podobno to wina kuriera który rzuca tymi paczkami. Na szczęście w środku wszystko ok. Pierwsze dni bez efektów. Po 2 tygodniach zauważyłam spory rezultat.

27

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Mam wrażenie że działa trochę słabiej. W reklamie wyglądało na ponad CM a na razie mam tylko może 5 albo 6 mm dłuższe. Zużyłam pół opakowania na razie

28

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Widzisz Ty masz pół Cm, ja tez a moja kolezanka uzyskala prawie centymetr dłuższe co jest według mnie pioronujące! Widocznie nie na każdą kobietę działa tak samo.

29

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Znam wiele leków tego typu, bo kupowałam już chyba wszelkiego rodzaju preparaty w internecie. Wiekszość z nich nie ma działania potwierdzającego teze działania. Ten mi pomogł chociaż spodziewałam się lepszego efektu. Moja ocena 8/10 Pozdrawiam

30

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Niestety trzeba poczekać ja na początku też nie wierzyłam. Dopiero po 2-3 tygodniach zrozumiałam, że nie ma nic od tak. Zalecam przy tym stosowanie zdrowej diety.

31

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Lumilash należy do najlepszych antyoksydacyjnych preparatów na świecie. Ludzie po chemioteriapii zażywają go w jeszcze kilkukrotnie większych dawkach niż wy i naprawdę rzęsy, brwi rosną w ekspresowym tempie. Niestety ja wam nie polecam takich dawek bo mogą efekty uboczne wystąpić w stylu porost włosów w nieporządanych miejscach.

32

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Ciekawe opinie ; 0) Trzeba będzie zamówić i wypróbować bo też jestem ciekawa jak to u mnie się sprawdzi.

33

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Trzeba samemu spróbować żeby się przekonać. Mojej znajomej np. słabo pomógł a u mnie rewelacja. Około 6 – 7 mm w kilkanaście dni

34

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Ciekawe opinie ; 0) Trzeba będzie zamówić i wypróbować bo też jestem ciekawa jak to u mnie się sprawdzi.

35

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Każda z nas o tym powinna wiedzięc że trzeba liczyć się z kosztami ! za 50 zł nie kupisz nic co działa bo będzie to tanim gównem za przeproszeniem!

36

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Popieram. Lepiej zapłacić więcej i mieć jakość oraz skuteczność. Nie próbowałam i nie mam zamiaru bo moje naturalne i tak sa piękne używam jedynie tuszu do rzęs.

37

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Pieniądze nie poszły na marne ! Odzywka zakupiona w salonie kosmetycznym za 200 zł około co i tak nie jest dla mnie drogo

38

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

To był mój dobry wybór i wam też życzę satysfakcji z kuracji. : )  Polecam Lumi Lash, nie dajcie się zwieźć kupując tańsze odżywki które nie działają.

39

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Hejka jaka cena za preparat? zapomniałam zapytać koleżanki po ile kupowała, slyszałam tylko ze działa dosyć fajnie

40

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Dla mnie niezawodny kupiłam na stronie dystrybutora za 109 zł
sprawdza się doskonale!

41

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Witam wszystkich.
U mnie sprawdza się doskonale.
Pozdrawiam

42

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

najlepszy preparat jaki dotychczas stosowałam..... nie zawiedziesz się

43

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Działą znakomicie. Wczesniej zewnętrzne srodki tylko podrażniły mi skórę. Mam bardzo wrażliwą cerę. LumiLash 9/10 za działanie i 10/10 za prostą aplikację

44

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Jestem po pierwszej kuracji. Moje rzesy znacznie gęstsze, dłuższe i nie wypadają prawie w ogóle. Jestem ciekawa na jak długo

45

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

REWELACJA !! Zamówiłam i nie żałuję! świetna jakość.

46

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Duża poprawa przy stosowaniu na noc. Polecam wszystkim. Przy odpowiednio zbilansowanej diecie slyszalam ze ten srodek antyoksydacyjny i stymulujący proces anagenu dla rzęs działa jeszcze lepiej. Lumilash super!

47

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

DZIĘKI ZA SUPER RECENZJE TEŻ SPRÓBUJĘ BUŹKA

48

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Zamówiłam w promocji , jak za tą cenę uważam, że warto. Poleciłabym ją córce ponieważ nie wywołuje takich skutków ubocznych jak przy innych metodach przedłużania rzęs.

pozdrawiam, Marlena Zwierzynska

49

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Marzenie każdej kobiety !!!!! UWAGA!  efekt fenomenalny. Ja mam dość już olejku recynowego który skleja moje miniaturkowe rzęsy do tego oczy opuchnięte.

50

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Poleciłą mi znajoma z pracy i rzeczywiście. LumiLash zbawienie każdej kobiety! Nie ma skutków ubocznych co najważniejsze, a na efekty nie narzekam. Po 2 tygodniach widać fajną poprawę.

51

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Hej, jestem po jednej kuracji aktualnie. Przeprowadziłam ją jakieś 3 miesiące temu i zauważam, że pomału moje rzęsy wracają do pierwotnego stanu.
moje pytanie brzmi czy któraś z was mieszka w Łodzi i chciałaby zamówić razem ze mną pakiet 3 sztuk? proszę o odp. juliabrzezinska1 MAŁPA wp pl

52

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

hej dziewczyny jestem dopiero w trakcie kuracji, weszłam tu żeby sprawdzić czy tak jak ja w 7 dniu już coś zauważacie. U mnie na razie mała poprawa. Czekam dalej:) buźka

53

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Zadziałał. Dopiero po 20 dniach osiągnęłam ten rezultat, który był zamierzony od początku. Teraz biorę, aby podtrzymać efekt. Pozdrowionka

54

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

PERFEKCYJNY! POLECAM Z CAŁEGO SERCA. BOŻENA Z WŁOCŁAWKA

55

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

U mnie długotrwałe stosowanie sprawdza się nawet super. W końcu nie muszę sobie niczego doklejać i nikt mi nie powie, że jestem sztuczna! Pozdrowionka

56

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

super rezultaty , jestem już po drugiej kuracji, zbawienie dla kazdej kobiety smile

57

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Super środek do rzęs. wczesniej uzywalam revitalash i rzęsy znowu powróciły do stanu pierwotnego albo jest jeszcze gorzej. Lumi Lash zagęszcza trwale rzęsy i nie wypadają tak szybko.

58

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Lumi Lash jest najlepszy! Daruj sobie doczepianie rzęs bo i tak naturalne wypadną. Nie smaruj też chemią, bo skórę podrażnisz a po kuracji i tak znowu zaczną wypadać. Tak jak mojej koleżance.
Dlatego polecam wam przyjmowanie kapsułek, które sama uzywam.
Ania

59

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Witam, dostałam dziś trzy opakowania, niestety nie było tam żadnej ulotki jak stosować. Na opakowaniu napisane jest tylko jedna kapsułki dziennie. Chciałabym wiedzieć więcej, czy jakieś przerwy stosować, czy brać nonsensu stop?

60

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Hej Fall,
Ja biorę już drugie opakowanie. Na razie mi się sporo zagęściły, ale na długość jeszcze nie jest to co bym chciała osiągnąć. Mam nadzieję, że po drugim będzie lepiej smile

61

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Angeliika a czy masz ulotkę do tych kapsułek?

62

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Mam ulotke na opakowaniu. Też powinnaś mieć

63

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Rowniez stosuje polecam wszystkim.Wygralam walkę z rakiem i jakoś musiałam sobie radzić w trudnej chwili kiedy nie miałam rzęs prawie w ogole! Lumi Lash jest moim zbawieniem.

64

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Dzień dobry stosuje 14 dzień, rzęsy są gęste i bez skutków ubocznych na tą chwilę:)

65

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Ja stosuje już od 14 dni i efekty mizerne. Ciekawe czy jest jeszcze szansa, że do końca terapii coś ruszy czy muszę od razu drugie opakowanie kupić?

66

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Milka33 ja po jednym opakowaniu to wzmocniłam sobie rzęsy, ale przy drugim to już stały się gęstsze i dłuższe. Głowa do góry!

67

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

moim zdaniem rewelacja. Mi jedno opakowanie starczylo na 2 miesiace ponad i efekt  mega. rzesy zrobily sie dlugie,moze geste nie. Potem stosowalam tak raz na tydzien,jak mi sie przypomnialo. Teraz zamawiam kolejne opakowanie i bede czesciej stosowac. POlecam mega produkt

68 Ostatnio edytowany przez klounn (2017-01-06 09:03:37)

Odp: LumiLash Proszę o Opinie Recenzje Serum Do Rzęs

Odżywka na porost rzęs - http://miralash.pl Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie.