1

Temat: ciąża?

Cześć, słuchajcie mój cykl trwa średnio ok 26 dni. Krwawienie miałam przez 5 dni+6 dzień takiego końcowego lekkiego plamienia czyli okres występował u mnie co 20-21 dni. Objawy- tydzień wcześniej ból w podbrzuszu, rozdrażnienie, 2-3 dni przed opuchnięte piersi,lekki trądzik i śluz. Wszystko regularnie od jakichś 6 mc. Współżyje z partnerem i co tu mówić-nie zabezpieczmy się. Praktykujemy stosunek przerywany.

Do czego zmierzam-> otóż ostatnia miesiączka skończyła mi się 01.01.2016 wiec ok 22.01 powinna pojawić się następna. I tu jest problem...nadal jej nie ma. Nie martwiła bym się bo to na razie tylko 3 dni spóźnienia tylko że za każdym razem wszystko było w terminie. Wszystkie objawy okresu miałam i mam, natomiast samego krwawienia nie ma. Mam zamiar zrobić test jeśli do końca tyg nic się nie pojawi, ale jak uważacie jest szansa na dziecko? W dni płodne nie współżyliśmy.

2

Odp: ciąża?

Myślę, że nie. Nie raz tak miałam, stres nakręca karuzelę big_smile

3

Odp: ciąża?

Dodam że ostatnio skończyłam brać tabletki których gł skł jest biotyna, może to ma cos wspólnego z opóźnieniem krwawienia? Żadnych innych objawów odstających od normy nie zauważyłam