1

Temat: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Poradzcie jak Wy sobie radzicie z tym problemem ?

2

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Ja też się chętnie dowiem, bo dla mnie to nie mały problem sad

3

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Ja na razie próbuję ćwiczeniami, przysiady i bieganie, plus masaże pod prysznicem a po tym balsamy smile Minął miesiąc i widzę efekty, na razie małe ale nie ma nic od razu.

4

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Mnie się udało pozbyć cellulitu dopiero bardzo wszechstronnym działaniem. Po pierwsze i chyba najważniejsze- wyeliminowałam cukier ze swojej diety. Do tego robię sobie masaże lodem albo zimny prysznic, który ujędrnia skórę. Kosmetyk oczywiście też nakładam, ale mam wrażenie, że największy efekt uzyskuję zimną wodą/lodem. Do tego oczywiście ćwiczenia, efekt murowany, wypróbowany już kilka razy smile

5

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

ja zainteresowałam się preparatem blocelle. Przetestuje jak podziała na mój cellulit i dam znać

6

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

ja stosowałam taki preparat serum antycellulitowe Lena  zamawiam właśnie kolejną butelkę na sklepie eRozkosz do tego zmieniłam nawyki żywieniowe i piję więcej wody zaczęłam biegać mam nadzieję, że do przyjścia lata będzie taki efekt jakiego  oczekuje

7 Ostatnio edytowany przez ilonka32 (2016-05-08 20:24:50)

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Chyba najbardziej skutecznym sposobem na walkę z cellulitem jest zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Jeśli wagę utrzymamy w normie to raczej nie powinno nam grozić pojawienie się cellulitu. A jeśli już to można zacząć walkę od tych domowych sposobów:
http://pieknojestwtobie.com/skuteczne-p … -cellulit/

8

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

na mnie masaże ano nic z tych rzeczy nie działało. Jedynie therm line fast , który usunął wodę zbędna z organizmu a dzięki temu również cellulit , który okazał się być wodnym. Może i Ty musisz tak postąpić.

9

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

miałam problem z cellulitem wodnym. Długo nic sobei z tego nie robiłam ale w końcu uznałam że już szkoda słów. Moje znajome nie miały takiego problemu przez co czułam się gorsza. Zastosowałam więc Blocelle. Preparat który doskonale blokuje pojawianie się celulitu i zwalcza istniejący. Kuracja szybko mi minęła i zażegnałam problem.

10

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

ja także polecam tabletki Blocelle. Wersja dla najbardziej leniwych. Chodź ćwiczenia są też bardzo ważne.

11

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

stosowałam te blocelle 2 miesiące i mogłam odstawić bo szybko działa i skutecznie

12

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Marina napisał/a:

stosowałam te blocelle 2 miesiące i mogłam odstawić bo szybko działa i skutecznie

dzięki za opinie. Chyba spóbuje

13

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Wiadomo, że czasami walka z cellulitem to jak walka z wiatrakami. Mam cellulit i postanowiłam  rozpocząć działąnia prowadzące ku jego likwidacji. Postanowiłam zainwestować w BEURER aparat do masażu antycellulitowego. Myślę, że on pomoże mi  w tej walce, a dodatkowo odpręży, poprawi krążenie i wspomoże układ limfatyczny. Do tego w Mimari wybiorę jeszcze serum antycellulitowe do ciała, które będzie przeciwdziałało powrotowi "pomarańczowej skórki". Myślę, że mój początkowy plan powinien przynieść efekty smile

14

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

peeling z kawy, masaże bańką chińską

15

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Przede wszystkim aktywność fizyczna. Może bieganie, jeżdżenie na rolkach, albo rowerze. Dodatkowo peelingi z kawy i najlepiej jeszcze jakiś balsam antycellulitowy big_smile Ważna jest też dieta. wink

16 Ostatnio edytowany przez kasia3171 (2017-01-06 15:42:08)

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl

17

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Dieta i regularna aktywność fizyczna, każda forma ruchu jest dobra. Według mnie najlepsza na cellulit jest siłownia/basen/trening aerobowy.

18

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

W walce z cellulitem pomoże Algodine, który zawiera wyciąg z alg brązowych. To bogate źródło polifenoli, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada.

algodine. com

19

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

najlepiej wziac sobie trening indywidualny na poczatek z trenerem, mozezz przejsc sie do SSaturn Fitness, maja bardzo tanie karnety i dobrych trenerów, najpierw z nim pogadaj o co Ci chodzi on Ci zacznie ukladac trening jakis pod Ciebie zeby Ci nie bylo za ciezko ale zeby jakis efekt z tego byl

20

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Dużo wody i peelingi wink

21

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Tylko i wyłącznie ćwicząc wink świetny jest jeszcze sok z greipfruita wink

22

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Moze zaakceptuj je? dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/ <- fajny projekt spoleczny

23

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Ja już o tym pisałam, ale - korzystałam w SPA Piękna i Bestia z masażu bańką chińską, on pomaga na cellulit i również na kręgosłup, no i tak świetnie leciutko się czułam po nim... smile

24

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Aaaa i zapomniałabym, mam takie fajne antycellulitowe rajstopki smile ByeCellulite na nastopy.pl

25

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

To są te? nastopy.pl/rajstopy/rajstopy/funkcyjne/bye-cellulite-20den-rajstopy-antycellulitowe-5742
Chyba się skuszę, cena bardzo dobra, a skoro piszesz, że działają...

26

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Jest też bielizna antycellulitowa

27

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Dobrym pomysłem też będzie aktywność fizyczna, rowerek dobry pomysł smile

28

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Bardzo pomógł mi trening EMS. Chodziłam do klubu dwa miesiące + zdrową żywność + po prostu dużo chodziłam pieszo. Przez kilka miesiące cellulita stała się znacznie mniej. Klub do którego chodziłam na treningi bodylab-fitness.pl

29

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

też się nad tym zastanawiam...

alternatywna forma zdrowia!

30

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Ja męczyłam się z cellulitem przez wieeele lat. Wiadomo, ten problem może być raz większy, raz mniejszy, w zależności od tego, na jakim etapie życia akurat jesteśmy. Ale jedno jest dla mnie pewne: sam nie zniknie nigdy. Mnie akurat pomógł w tym przypadku dr Michał Pasiński z krakowskiej SCM Estetic. A zdecydowałam się na skorzystanie z zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Efekt zabiegu był doskonały, miała go wykonywanego kilka m-cy temu. Od tego czasu staram się w miarę zdrowo żyć, sporo się ruszać i trzymać równą wagę, więc efekty pięknie się utrzymują:)

31

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

biadolloto, jak ktoś chce sobie poradzić z cellulitem to można to zrobić nawet bez lekarza. najlepiej po prostu jeść warzywa, owoce, pić dożo wody i zielonej herbaty, do tego jeszcze cytrynka. ćwicz bardzo mocno na nogi i jeszcze rób peelingi, masaże z kawy.. dą też dobre kremy na cellulit i bańki chińskie.

32

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Ja mam sprawdzony przepis na napój, który mi pomógł przy walczeniu z cellulitem i kilku moim koleżankom. Oczywiście jest to wspomagacz, najważniejsze są ćwiczenia wink O to przepis: wyciśnij całą cytrynę do szklanki, resztę zalej wodą, dodaj szczyptę pieprzu cayenne - gotowe! Taki napój robimy sobie 2-3 razy dziennie. Powinien przyśpieszyć naszą walkę smile

33

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

ćwiczenia+dieta+odpowiednia ilość wody+pielęgnacja smile

34

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

bańki chińskie smile do tego też fajnie robi zimny prysznic i peelingi żeby pobudzić krążenie i zedrzeć stary naskórek

35

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

a co robić żeby po bańkach nie pojawiały się krwiaki? przyznam się że sama robie takie masaże sylikonowymi bańkami i niestety ale sińce sie pojawiają non stop ;/

36

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

SweetHome napisał/a:

a co robić żeby po bańkach nie pojawiały się krwiaki? przyznam się że sama robie takie masaże sylikonowymi bańkami i niestety ale sińce sie pojawiają non stop ;/

spróbuj innego rozmiaru bańki (mniejszego) i mniej powietrza zasysaj. Nie boli Cię jak to robisz?

37

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

najelpiej jeszcze sylikonowe bo mniejsze siniaki robią - mówię to z własnego doświadczenia tongue

alternatywna forma zdrowia!

38

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów smile po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa smile bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało wink Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.

39

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

Dla mnie pomaga codzienny masaż szczotką do celulitu fajnie rozmasowuje ciało.. relaksujące i bezpieczne zajęcie wink bo skóra staje się mocniej ukrwiona i złogi tluszczu i toksyn odprowadzane są do limfy, ale tutaj trzeba wykazać się cierpliwością bo pierwsze efekety po paru miesiącach są

40

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

ćwiczenia i dieta wink u mnie już dodatkowo nie są potrzebne żadne zabiegi, tyle wystarcza

41

Odp: Jak poradzić sobie z cellulitem?

może kup taki roller lub masaże, wcieraj kremy