Temat: Gdzie jedziecie na wakacje

Hej dziewczyny. Macie może jakieś plany wakacyjne? Miejsca gdzie zamierzacie wybrać się na wakacje? Bo sama chciałabym pojechać do jakiegoś fajnego miasta ( może nad morzem ) ale nie mam pomysłu.

2 Ostatnio edytowany przez olha (2016-04-11 10:01:01)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Nad morzem jest wiele fajnych miejscowości:

Świnouście jeśli lubisz plaże
Mielno jeśli imprezy
Rowy ( cudowna przyroda)

Mi jednak najbardziej podobało się w Gdańsku bo jest tam tyle atrakcji,ze nawet jak pogoda nie dopisuje to nie ma szans na nude.... Jeśłi chciałabyś sie tam wybrać to na stronie możesz zarezerwować sobie własny apartament:

http://www.dhapartamenty.pl/


Własne mieszkanie będzie wygodniejsze.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

3

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja w tym roku stawiam na Jastarnię. Nigdy tam nie byłam, a słyszałam, że można tam odpocząć od gwaru wielkich miast turystycznych. Najważniejsze, żeby tylko pogoda dopisała, bo inaczej będzie trochę słabo smile

4

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja jadę nad morze smile

5

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Oj jak dawno nie byłam w Jastarnii! Moze to pomysł na te wakacje tylko boje sie ze tam jest pełno ludzi i zdzierają za pensjonaty wiesz moze jakie są ceny?

6

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja od wielu lat wybieram Trójmiasto!  Tam zawsze się coś dzieje, chociaż tam też nie ma co liczyć na odpoczynek od tłumów. Wszystko zależy od tego co kto lubi smile  Mi to zupełnie nie przeszkadza.

7

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja bym bardzo chciała pojechać na wakacje w tym roku, ale pewnie nie pojadę w ogóle, chyba że dosłownie na jakiś przedłużony weekend gdzieś w Polskę. Mam niestety mnóstwo obowiązków sad

8

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja w tym roku też mam dość sporo obowiązków, ale postanowiłam, że pojadę w któryś weekend (czyt. od piątku popołudniu do niedzieli wieczora) nad nasze kochane morze wink Jakoś nie wyobrażam sobie lata bez pobytu nad morzem wink
W Mielnie faktycznie, sporo imprez, więc jeśli kogoś kręcą takie klimaty to tylko tam.
Lubię Kołobrzeg, ale tu sporo ludzie w sezonie, mają piękną latarnię.
W zeszłym roku byłam w Sarbinowie/Gąskach, była całkiem urokliwie smile

Życie jest skomplikowane jak kostka Rubika...

9

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Też lubię Kołobrzeg, ale tam jest masa ludzi w weekendy zwłaszcza.

10

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Polecam Roztocze - pięknie, zielono,świeże powietrze, cisza wink

11

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

W tym roku planujemy wyjechać za granicę, ale polujemy na jakieś tańsze bilety lotnicze smile

12

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

polecam Krynicę Morską. Trochę zapomniana ale bardzo fajna miejscowość niedaleko mierzei wiślanej z piękną plażą

13

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Zawitamy w polskie góry- Świeradów Zdrój smile nocowac bedziemy w domu wypoczynkowym Kaja. nie mam za bardzo doswiadczenia jesli chodzi o podroze, hotele.. mam nadzieje, ze bedzie super wink

14

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ostatnio podzwoniłam po ośrodkach nad Polskim morzem i wszędzie jest prawie pełno i ceny strasznie wysokie. Bardzo dużo ludzi teraz tam jedzie. Wiadomo, popularne kierunki strasznie drogie z powodu euro. Zadałam sobie pytanie gdzie jechać, by nie wydać za dużo. Znajomi zaproponowali mi mniej spotykany kierunek. Bałkany. Taka Bośnia i Hercegowina to tak samo jak w Chorwacji, tylko ceny dużo niższe. Tak samo Albania i Czarnogóra. Popatrzyłam sobie w internecie i faktycznie wygląda to zachęcająco. Znajomi przekonują (byli w zeszłym roku na wycieczce z Wytwórnią Wypraw w tamtym regionie) że jest co zwiedzić i gdzie odpocząć.

15

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

W tym roku planujemy wyjazd nad morze, ale obawiam się, że będzie za duży tłok. Zobaczymy smile

16

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Chciałabym gdzieś za granicę, ale wiadomo jak to jest z pieniędzmi. Zawsze szkoda. Myślałam też o wyjeździe nad nasze morze, jednak boje si, że będzie brzydka pogoda. A jak jadę nad morze, to chciałbym ;posiedzieć chociaż chwilę na plaży.

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.

17

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Bułgaria, Chorwacja, Włochy, Węgry - w każdym z tych miejsc dostaniecie fajne warunki bez wydawania kolosalnej kasy.
A jeśli chcecie konkretnych porad to proszę piszcie bezpośrednio do mnie, na pewno wam pomogę.
Trochę w temacie siedzę - w prawie każdym kraju zaliczyliśmy po kilka hoteli, w zasadzie zawsze z BP.
W tym roku lista kierunków jest nieco okrojona, ale tak czy siak można trafić fajne wakacje bez kolosalnych sum.

18

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Nie obawiacie się upadków BP? W tym roku jeszcze nic szczególnego się nie wydarzyło, ale chyba w ostatnich latach nie było choćby jednego roku, bez spektakularnego upadku. Mylę się?

19

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Nie. W tym i poprzednim roku rezerwowałam wakacje z Travelplanet, a oni dają w cenie ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura.
Działa to na takich zasadach, że jeśli biuro upadnie, to możesz za dokładnie taką samą kwotę wybrać sobie z ich oferty inny wyjazd turystyczny.
Dobrze, że to wprowadzili, bo też się już trochę baliśmy. Niby są ratingi, można sprawdzić kto jak stoi, ale czy to daje jakąkolwiek gwarancję?

20 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-10-31 06:21:51)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My z mężem uważamy ,ze bardziej opłaca się wynajęcie apartamentu niż pokoju w hotelu Jest taniej, bardziej kameralnie i nie ma zwykle problemu z zabraniem ze sobą zwierzaka ( w większości hoteli jest to zabronione, z kolei większość apartamentów dopuszcza taką możliwość za darmo, albo za niewielką opłatą).
W Gdańsku mieszkanie można wynająć już od 100 zł za noc za całe mieszkanie.
Możecie sobie zobaczyć takie mieszkania na tej stronie:
http://www.sunandsnow.pl/index.php

21

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

ja od kilku lat jeżdżę do Łeby - fajne nie duże miasteczko, nie przepełnione ludźmi, ale przy tym jest i gdzie wyjść i gdzie się pobawić.

22

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Mi się marzy wylot na Islandie , pociąga mnie surowy klimat tej wyspy w przyszłym roku planuje lecieć na miesiąc

23 Ostatnio edytowany przez ua (2017-03-23 00:37:12)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My w tym roku jedziemy do Paryża smile Ale nie lubię miejsc odkrytych przez każdego dlatego zawsze szukam innych, jeszcze nie odkrytych miejsc smile Tutaj ostatnio  znalazłam wpis o ciekawych miejscach do odwiedzenia w Paryżu http://notatnikpodroznika.pl/ smile

24

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

No właśnie nie wiadomo co wybrać w związku z zamachami i ogólnie sytuacja na świecie dlatego chyba w tym roku wybierzemy polski morze.

25

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja w tym roku wybieram się w góry smile Zawsze morze i morze więc w tym roku odmiana smile

26

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Mozliwe, ze gdzies zagranice.

27 Ostatnio edytowany przez ua (2017-05-25 16:07:59)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My w tym roku stawiamy na Kazimierz Dolny. Rodzice byli w zeszłym roku i polecali. Myślę, że będzie ok, bo patrząc na stronę miasta http://kazimierzdolny24.pl/ zapowiada się sporo atrakcji  smile

28

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja biore wakacje by rozwijac swoj biznes

29

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja jadę na wczasy oczyszczające do Białki smile Fajny pomysł relaks połączony ze zdrowiem.

30

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Być może Hiszpania

31

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Na dłuższy weekend nad polskie morze, ale na pewno nie w oblegane przez turystów miejsce, lecz domek na uboczu, tuż przy plaży, gdzie nie wrzeszczą dzieciaki, jest spokój i cudowna cisza. Polecam takie perełki smile

32

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Byłam w tym roku z mężem w lipcu w Gdyni smile Wypoczęliśmy jak nigdy. Zadbane miasto, świetne jedzenie i te klify! smile Mogę Wam kobietki polecić Hotel Nadmorski - dobrze nas przyjęli.
Pozdrawiam, Blanka

33

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My w tym roku wybieramy się z rodzinką na tygodniową wycieczkę do Izraela. Skusiła nas ciekawa i korzystna cenowo oferta konsorcjum.pl - interesujący program, zapewnieni przewodnicy, wszystkie potrzebne ubezpieczenia. Już nie możemy się doczekać, bo podobno jest pięknie smile

34 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-06-06 09:21:47)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

No my już sobie wreszcie zabukowaliśmy nasz wyjazd wink Poczatkowo chcieliśmy wybrać sie nad morze, potem jednak doszliśmy do wniosku, że może fajnie byłoby jednak spędzić te wakacje trochę bardziej aktywnie....

Zdecydowaliśmy sie na kajaki:
http://www.m-canoe.pl/kajaki

Zarezerwowaliśmy sobie taka oto wycieczkę wink

Organizuja oni wypady na kajaki do Chorwacji. Propnowałabym zajrzeć bo wcale nie wychodzi tak drogo cenowo.

35

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Moje plany są stosunkowo ustalone, przede wszystkim niedługo jadę na 3 tygodniową rehabilitację w góry. Można to chyba jako wakacje zaliczyć smile

36

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Będzie ktoś z Was w dniach 3-5 sierpnia w Białce Tatrzańskiej i zjawi się na Festynie Białczańskim?

37 Ostatnio edytowany przez marzanna (2018-07-31 14:59:51)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Może my, bo połowę urlopu mamy już za sobą, spędziliśmy go na Mazurach z dziećmi, odwiedziliśmy też Mazurolandię http://www.mazurolandia.pl/ w Gierłoży i kwaterę Hitlera a chcemy jeszcze zaliczyć chociaż weekend w górach wink

38 Ostatnio edytowany przez talia (2018-08-28 09:34:53)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Na Mazurach jest pieknie,aczkolwiek sama preferuję mniejsze miejscowości w tej okolicy bo te wieksze ośrodki są bardzo skomercjalizowane i nie różnia się od ośrodków nad morzem.

Za to polecam te domki do wynajęcia na Kaszubach - przepiękna okolica, zalew, możliwosc wielu atrakcji takich jak grill, ognisko czy kąpielisko.

Miejsce polecam zarówno tym lubiącym aktywności bo w okolicy jest wiele ścieżek rowerorwych i kilka znanych parków krajobrazowych jak i osobom, które chcą odpocząć w dobrych warunkach oraz w ciszy.
http://grandprix.fajki.bydgoszcz.pl/images/gp17/t06/wodny_swiat.jpg

39

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Bardzo wartościowe info smile Dzięki wielkie, przyda się z całą pewnością smile

Czas to pieniądz

40 Ostatnio edytowany przez Ratyharbas (2018-09-25 13:25:47)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

A może Złote Piaski w Bułgarii? Świetne oferty dla studentów, dość tanie są na https://www.plazujemy.pl/tekst,zlote-pi … ulgarii,85 smile Myślę, że jak najbardziej jest to warte uwagi wink

postaraj się przyjąć pogodnie to co nieuniknione

41 Ostatnio edytowany przez Dewin (2018-10-26 10:59:39)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja z reguły zwiedzam polskie miasta. Jeśli chodzi o noclegi w stolicy Polski, to polecam CityApartments smile

Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni.

42

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja zdecydowanie polecam wakacje za granicą. wink Co roku staramy się właśnie korzystać z tego typu wyjazdów. Uważamy, że za cały rok odkładania pieniędzy na wakscje coś nam się nalezy. Ja głównie korzystam z rodziną zofert Coraltravel. Mają zawsze coś ciekawego z last minute czy do Turcji czy Tunezji , Hiszpanii itd wink

43

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja w wakacje byłam na mazurach i w te wakacje również planuje tam się udam smile Polska jest piękna!

44

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My w tym roku wymarzone Bali! Kilka lat na to czekałam wink

45 Ostatnio edytowany przez jmali (2019-03-07 14:28:31)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

W tym roku planujemy wakacje zarówno zagraniczne jak i w Polsce smile

Na początku wiosną wybieram się  do Macedonii a później do Mołdawii . W sierpniu br wybieramy się z narzeczonym do Chorwacji . Wylot planowany jest z Warszawy (mieszkam w Kielcach), ale to dla nas żaden problem. Przenocuje u siostry która mieszka w stolicy.

Poza tym chcemy wybrać się jeszcze na kilka dni do tego hotelu:
https://travelist.pl/golden-tulip-gdans … kiej-plazy

Znajduje się tuż przy gdańskiej plazy, wypoczywaliśmy tam rok temu i standard naprawdę super. A na traveliście jest możliwość w dobrej cenie wykupienia sobie pakietu z jedzeniem oraz z atrakcjami na miejscu.

46 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:32:22)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

A ja polecam Warszawę bo jest tam wiele ciekawych atrakcji dla dzieci:

Koniecznie wybierzcie się z dziećmi do Centrum Nauki Kopernik. Tylko tutaj - poprzez zabawę - dowiedzą się wielu ciekawostek o otaczającym je świecie. Warte polecenia jest także Planetarium Niebo Kopernika, w którym specjalny projektor gwiazdowy wyświetla nawet 20 milionów gwiazd.

Drugie ciekawe miejsce to sala zabaw Airo, w ktorej można bawić się razem z dziećmi:
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

I skorzystać na przykład z bardzo dużego parku trampolin.

47

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja spełniam swoje marzenie i lecę we wrześniu do Tokio!!! Wynajęłam apartament przez aplikację AirBNB. Już nie pierwszy raz, ale nigdy tak daleko nie wynajmowałam. big_smile

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie. -  H. Jackson Brown Jr.

48

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Ja byłam w Ustce, super było smile Trochę skorzystałam ze słońca i plaży a trochę z hotelowego SPA, bo pogoda nie zawsze dopisywała, a trafiliśmy na fajny hotel- Hotel Lubicz ze świetną strefą SPA&wellness, basenem, sauną, rewelacyjnymi zabiegami i innymi bajerami smile Wróciłam bardzo wypoczęta i zrelaksowana, zdecydowanie polecam to miejsce smile

49 Ostatnio edytowany przez kamcia (2019-09-24 16:37:47)

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My w tym roku wybraliśmy kierunek czarnobyl wycieczka ta był naszym marzeniem. A ponieważ w tym roku była nasza 10 rocznica to wybraliśmy się tam sami z mężem. Co prawda to nie jest ciekawy kierunek, ale mamy wspólną pasję z mężem i to miejsce było bardzo ważne na naszej mapie wycieczek właśnie.

<3

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

Wybrałabym sie gdzieś w ciepłe miejsca. Ostatnio pogoda tak mrozi że chętnie nózki bym pogrzała na słoneczku.

51

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

ja też jednak wolałabym sie trochę pogrzac tym bardziej, ze w Polsce tak na prawdę bardzo gorące lato było w czerwcu, w lipcu na dwoje babka wróżyła. sierpień taki sobie. I nie mamy fajnej jesieni.... tej polskiej złotej. Też rozglądam się za jakimiś wakacjami, na stronie CoralTravel. Korzystałam już nie raz z tego biura.

52

Odp: Gdzie jedziecie na wakacje

My zostajemy w Polsce smile Dzieci są jeszcze małe tak więc odpuszczamy sobie w tym roku jakiekolwiek dalekie podróże. W przyszłym roku może się wybierzemy ale raczej nie w tym.

Chcielibyśmy wybrać się rodzinnie do Okuninki nad Jezioro Białe.  W zeszłym roku tam wypoczywaliśmy i bardzo dobrze nam się spędzało czas, tak wiec chcielibyśmy zrobić w tym roku powtórkę z wypoczynku.

Planujemy też wynajem domku letniskowego https://szyszka-okuninka.pl/ Manowicie tutaj smile