1 2016-04-21 10:36:27

Temat: Wakacje w ciąży

Hej dziewczyny.
W czerwcu chciałabym się wybrać na wakacje, ale będę wtedy w piątym miesiącu ciąży. Czy to jest dobry moment? Nie czuję się jakoś źle. Raz na kiedy mam jakieś tam typowe dolegliwości, ale bez jakiegoś szału. Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł? I gdzie radziły byście się wybrać. Któraś z Was była za granicą bedąc w ciąży? Mowa o imprezie z przelotem.

2 2016-04-22 11:00:34

Odp: Wakacje w ciąży

6 lat temu byłam na tym samym etapie w Maroku, wszystko fajnie, ale błędem był kierunek - przelot trwał 7h i trochę się męczyłam, ale jeśli wycelujesz w Europę, to na pewno będzie super. Jaki konkretnie kierunek? Sądzę, że super będzie w Hiszpanii. Krótki lot, ładne plaże, tylko dopasuj sobie hotel z ogrodami, basenami i atrakcjami. Podaj również  jaki konkretnie budżet posiadasz na swój wyjazd to będziemy Ci w stanie doradzić coś konkretnego. Jeśli czerwiec to za ponad 2k można trafić przyzwoity hotel. Plus taki, że np. z Costa Brava masz blisko na zwiedzanie Barcelony ;-)

3 2016-04-25 10:49:10

Tylko kierunki europejskie, a najlepiej jeśli lot będzie maksymalnie krótki - tak w granicach dwóch godzin można dotrzeć w naprawdę fajne miejsca. Długi lot może być dla Ciebie piekłem. Ja na wcześniejszym etapie miałam spore bóle. Na pewno polecam wyspy greckie, ale już np. kanary są moim zdaniem zbyt daleko. Do tego jakaś Hiszpania, Bułgaria, Chorwacja - wszędzie gdzie blisko. Na travelplanet masz coś takiego, że wybierasz lotnisko i ci pokazują, gdzie możesz dotrzeć przy danym budżecie. Stronę na pewno znasz.

4 2016-04-26 10:55:58

Niskobudżetowo, a naprawdę fajnie - hotel Calimera Sunny Beach, mogli zmienić nazwę, ale dwa lata temu jeszcze tak się nazywali.
Chyba nawet niecałe dwie godziny lotu, ciepłe morze, kuchnia bardzo podobna jak u nas, bardzo dobry standard w hotelu, dużo atrakcji, baseny - dzieje się.
W Travelplanet wtedy ustrzeliliśmy go za 1800 zł z Exim Tours, ale pamiętam, że inne biura również miały ten hotel.

5 2016-04-27 11:12:15

Majorca podobnie - jest dosyć blisko, miejscówka fajna, standard wysoki.
A ogólnie radzę celować w miejsca dosyć mało odlegle - 2h podróży wystarczy.
Wtedy będzie spokojnie. Hotel to np. Playa Moreya - bardzo fajny standard i przy normalnej cenie.

6 2017-03-21 23:46:16

Możesz swobodnie podróżować, jest sporo miejsc, w których będziesz się czuć dobrze:) Zerknij tutaj http://wpieknyrejs.pl/ żeby wybrać odpowiednie dla siebie miejsce smile

Ostatnio edytowany przez ua (2017-03-21 23:47:43)

7 2017-03-23 15:52:23

Potwierdzam. Wiadomo, że trzeba uważać na siebie i baby ale też nie ma się co bać. Hej przygodo!

Ostatnio edytowany przez Karola0909 (2017-03-23 15:52:47)