Temat: Fitness i siłownia w Krakowie?

Znacie jakieś fajne miejsce w Krakowie, w którym zarówno jest siłownia jak i zajęcia fitness? Ja od dłuższego czasu myślę nad Energym, bo mam kilka kroków, a dodatkowo czytałam na facebooku i forach dobre opinie o nich. Czy któraś z Was chodziła tam może na zajęcia? Interesuje mnie przede wszystkim Streching, Płaski Brzuch i Zumba.

2

Odp: Fitness i siłownia w Krakowie?

Tej siłowni nie znam. Ja chodzę na zajęcia do Fitness Platinium na os. Na Stoku. Masz tam i Zumbę, i stretching, i brzuchomanię. Co więcej karnet jest niedrogi, a jak wybierzesz opcję open, to możesz brać udział we wszystkich zajęciach i korzystać ze strefy cardio, czy wolnych ciężarów. Zerknij sobie na ich ofertę. Lokalizacji w samym Krakowie mają sporo.

3

Odp: Fitness i siłownia w Krakowie?

w Krakowie na ul Przemyslowej jest fajny Saturn Fitness, maja dodatkowo basen i mozna chodzic na aqua aerobic albo jak ktos nie lubi to po prostu poplywac po treningu, bardzo dobrze rozluznia miesnie po silowym treningu. Ja lubie po zajeciach sobie pojsc na fitness i na basen bardzo dobrze mi sie odpoczywa

4

Odp: Fitness i siłownia w Krakowie?

Ja chodzę do Energym i jestem bardzo zadowolona.  Świetne zajęcia fitness, zumby i cross fitu wink