1

Temat: Opinie o Acnedin na trądzik

Szukam opinii osób które stosowały Acnedin na problemy z trądzikiem ? jedną opinie słyszałam że bardzo dobry preparat, ale chce poznać inne zanim zamówię.

2

Odp: Opinie o Acnedin na trądzik

śmiało zamawiaj jeśli masz problemy z trądzikiem. Pomogło mi i koleżance to Tobie też pomoże wink

3

Odp: Opinie o Acnedin na trądzik

Pierwsze efekty stosowania Acnedinu zauważyłam po kilku dniach. Efekt ten powiększał się i powodował niwelowanie trądziku. Najlepiej jednak stosować acnedin przez 3 miesiące, czyli pełną kuracje, aby nie było żadnych nawrotów trądziku.

4

Odp: Opinie o Acnedin na trądzik

FelicjaFel napisał/a:

Szukam opinii osób które stosowały Acnedin na problemy z trądzikiem ? jedną opinie słyszałam że bardzo dobry preparat, ale chce poznać inne zanim zamówię.

mój brat to używał. Miał wielki problem z trądzikiem, teraz już go nie ma.

5

Odp: Opinie o Acnedin na trądzik

EwelinaMazda napisał/a:

Pierwsze efekty stosowania Acnedinu zauważyłam po kilku dniach. Efekt ten powiększał się i powodował niwelowanie trądziku. Najlepiej jednak stosować acnedin przez 3 miesiące, czyli pełną kuracje, aby nie było żadnych nawrotów trądziku.

i faktycznie po odstawieniu nie wraca Ci trądzik ? zastanawiam się nad zakupem dlatego pytam

6 Ostatnio edytowany przez jalebi (2017-01-03 06:43:23)

Odp: Opinie o Acnedin na trądzik

Tabletki na trądzik - http://nonacne.pl Próbowałem różnych specyfików (od toników oczyszczających po kremy punktowe) i jak na razie Nonacne chyba najbardziej daje radę—po kilku miesiącach są efekty i póki co się utrzymują.