1

Temat: Ciąża, choroba?

Witam
Mam 24 lata. Od jakiegos czasu staramy sie o bobo. Okres zawsze miałam bardzo regularne, nigdy zadnych upłałów, brazowych wydzielin itp. W zeszlym miesiacu zamiast normalnie dostac okres dostalam wlasnie takie brązowe plamienie. Popędzilam do ginekologa, ktory stwierdzil ze wszystko jest w porzadku i okres niebawem dostane. Pani doktor uznala,że tak po prostu czasem sie zdąża. Tak jak mowila 2 dni pozniej doatalam normalna miesiaczke. W tym miesiącu dostalam leciutkie brazowe plamienie w terminie miesiaczki a dzien po terminie spodziewanej miesiaczki dostalam jak myslalam okres. Niestety tewal on tylko jakies 26 h. I tez nie byl to typowy okres tylko taka krew wymieszana z ttm brazowym sluzem. Mialam skurcze podbrzusza tak jak przy miesiaczce. Dodam, że zrobilam 2 testy piewszy gdy w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedl pozytywny drugi nastenego dnia ktory wyszedl negatywny. Nie wiem co myśleć. Czy to jest mozliwe,że jestem w ciąży. A może po prostu jestem chora? Może ktoś miał podobnie?
Pozdrawiam