1

Temat: tabletki na opalanie

szukam tabletek poprawiających opaleniznę. Proszę o porady i opinie osób które stosowały coś takiego

2

Odp: tabletki na opalanie

jeśli chcesz przedłużyć sobie opaleniznę na wiele miesięcy to polecam Ci Sunea Skin.
Suplement, który świetnie wydłuża opaleniznę oraz chroni skórę przed uszkodzeniami podczas opalania. Efekty stosowania widać już po tygodniu.

3

Odp: tabletki na opalanie

a moze tak naturalnie poprawic kolor skory poprzez jedzeine marchewek? smile

4

Odp: tabletki na opalanie

U mnie po tygodniu od stosowania Sunea skin zaczął robić się brązowy kolor skóry, fajnie to zaczyna wyglądać, polecam tym bardziej tym którzy nie wybierają się na urlop do ciepłych i słonecznych krajów

5

Odp: tabletki na opalanie

bardzo fajne rozwiązanie dla osób, którym pogoda nie zbiegła się z urlopem..

6

Odp: tabletki na opalanie

stosuje miesiąc czasu. Efekty faktycznie widać, skóra nabrała rumieńców, naturalnej opalenizny. ciekaw jestem jak długo się utrzyma. ew wróci się do sunea skin smile

7

Odp: tabletki na opalanie

zamówione. Zobaczymy jak sobie radzi z przedłużeniem opalenizny bo jestem świeżo po urlopie

8

Odp: tabletki na opalanie

jeśli tabletki na opalanie to tylko suneaskin polecam szczerze.
Koloryt skóry bardzo szybko się poprawia.

9

Odp: tabletki na opalanie

stosuje już 3 tydzień po powrocie z urlopu.. Jestem bardzo zdziwinoa i zadowolona

10

Odp: tabletki na opalanie

Ale robią opaleniznę? Gdzie można kupić? Myślałam o solarium ale szkoda mi skóry ;/

11

Odp: tabletki na opalanie

Wiecie co, jeśli chodzi o produkty "robiące opaleniznę" to moim zdaniem jednak warto sięgnąć po samoopalacz. Ja mam sprawdzony (z St. moriz) który daje naturalny odcień opalenizny i nie zostawia smug. Szczególnie jeśli nakładam go specjalną rękawicą.

12

Odp: tabletki na opalanie

Ale o co chodzi? Jakiś beta karoten pewnie, to picie soku z marchewki da ten sam efekt i skóra się lekko opali (lub zażółci wink). Ja też wole samoopalacze, zwłaszcza, że teraz sa takie fajne, że dają naturalny efekt i od razu, a nie po kilku miesiącach brania jakichś tabletek. Ja akurat też lubię st.moriz, najlepiej ten w piance.

13

Odp: tabletki na opalanie

Mnie w sumie jakoś zawsze coś nie wychodzi z samoopalaczami, może skuszę się na takie tabletki? wink

Odp: tabletki na opalanie

majka90 napisał/a:

a moze tak naturalnie poprawic kolor skory poprzez jedzeine marchewek? smile

Zgadzam sięw 100 procentach smile Nie ma lepszej metody, a ta jest dużo skuteczniejsza i smaczniejsza od farmakologii smile

15

Odp: tabletki na opalanie

Picie soku z marchewki albo jedzenie jej jest super. Uwielbiam ale chyba nie mam takiej cierpliwości tongue a st.moriz gdzie mogę kupić? Nie lubiłam wcześniej samoopalaczy bo jednak robiły pomarańczową skóre, albo ja nie umiałam ich nakładac ;/ więc od zawsze blada

16

Odp: tabletki na opalanie

Ja kupuję w Douglasie, bo mam najbliżej. Ale są też w siłowniach Jatomi i chyba w Super-Pharm, coś znajoma mówiła, że tam widziała.

17

Odp: tabletki na opalanie

Dzieki za informację, super pharm mam niedaleko domu to zajdę i sprawdze czy są. Polecacie jakiś konkretny kupić dla mnie jak na początek. Czy nei ma znaczenia?

18

Odp: tabletki na opalanie

W piance najwygodnieszy i najlepiej nakłada mi się rękawicą. smile  W Super-Pharm? Nie wiedziałam, muszę zajrzeć w takim razie i sprawdzić. smile