1 2016-08-05 13:53:57

Temat: Jaki psycholog w Warszawie?

szukam w wawie dobrego psychologa . Mam stany depresyjne i chciałabym wybrać się po poradę.

2 2016-08-05 15:29:49

Odp: Jaki psycholog w Warszawie?

Czy może być to prywatny gabinet? Jeśli tak to mogę polecić Ci strefę Myśli na Limanowskiego. Chodziłam tam w przeszłosci z nerwicą:
http://strefamysli.pl/zespol/aleksandra-urbaszek/.  Pracuje tam zespół psychologów. Ze swojej strony polecam pana  Piotra Goca, który pomógł mi wyjść z tej paskudnej choroby. Ma duze doświadczenie, bardzo szybko złapaliśmy kontakt tak wiec nie miałam problemu ze szczerą rozmową w 4 oczy.

Ostatnio edytowany przez Katia (2016-08-05 15:29:58)

3 2016-09-01 20:10:00

ww. znanylekarz. pl/ewa-guzowska/terapeuta/warszawa- Pani Ewa to świetny specjalista.
Sam chodziłem + wiele moich znajomych i bardzo nam pomogła. Najlepsza osoba na tym miejscu, zajrzyj:)

4 2016-11-02 12:43:56

Ja chodziłam ze stanami depresyjnymi do Pani Eweliny Bazyluk w Psychologgia. Przyznam, że to klinika prywatna, bałam się o ceny i skuteczność, bo jednak jak człowiek płaci to chce efekty, ale zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona i nie mogę się do niczego przyczepić. Pani Psycholog bardzo rzeczowa, konkretna, ale przy tym bardzo życzliwa. Dużo mi pomogła, pozbyłam się stanów lękowych i depresyjnych. Teraz radzę sobie całkiem dobrze i nie czuje żebym miała mieć jakieś nawroty, albo coś innego. psychologgia-plus.pl

5 2016-11-08 10:26:02

Zajrzyjcie do kliniki na Chmielniej - psychologgia-plus.pl Bardzo wartościowe miejsce, nie chcę się wdawać w szczegóły, ale bardzo mi tam pomogli...

6 2016-12-05 12:50:58

Mi z depresją pomogli w Psychologgii na Chmielnej, akurat ja trafiłam do p. Hani Sokolnickiej. Zdecydowanie muszę przyznać, że podbudowała mnie psychicznie, bo mój stan był naprawdę opłakany. Zwrócili na to uwagę nawet moi znajomi z uczelni. Pewnych rzeczy nie da się po prostu ukryć. Akurat wszystko mi się skumulowało i czułam się bezradna. Taki kryzys mógł dopaść każdego i tym razem trafiło na mnie. Z tym, że zawsze byłam bardzo wrażliwą osobą i to też przechodziłam o wiele mocniej... Na szczęście takie stany mijają, zwłaszcza z profesjonalną pomocą.

7 2017-07-08 20:47:40

Samie napisał/a:

Ja chodziłam ze stanami depresyjnymi do Pani Eweliny Bazyluk w Psychologgia. Przyznam, że to klinika prywatna, bałam się o ceny i skuteczność, bo jednak jak człowiek płaci to chce efekty, ale zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona i nie mogę się do niczego przyczepić. Pani Psycholog bardzo rzeczowa, konkretna, ale przy tym bardzo życzliwa. Dużo mi pomogła, pozbyłam się stanów lękowych i depresyjnych. Teraz radzę sobie całkiem dobrze i nie czuje żebym miała mieć jakieś nawroty, albo coś innego. psychologgia-plus.pl

Mogę potwierdzić. Chodziłem też do pana Krzysztofa Zalewskiego. Bardzo mi pomógł.

8 2017-07-19 14:26:17

Z własnego doświadczenia mogę polecić psychoterapeutkę Monikę Drobnik w poradni Psychoterapia Wola przy ul. Kasprzaka. Przyjmuje tam też dobry psychiatra Michał Suchacz, który może wspomóc w razie potrzeby psychoterapię odpowiednimi lekami.

9 2017-08-16 15:55:50

Ja wiele zawdzięczam pani psycholog Aldonie Sternowskiej, która przyjmuje w CM Panorama. Miałam bardzo duże problemy ze swoim zdrowiem psychicznym w trakcie rozwodu z mężem. Rodzina się strasznie o mnie martwiła, bo często wpadałam w stany lękowe i depresyjne, dlatego zachęcili mnie bym zaczęła chodzić na terapie. One mi dużo pomogły, zostawiłam przeszłość za sobą, ustabilizowałam się emocjonalnie

10 2017-08-31 09:29:12

W Warszawie jest kolektyw terapeutyczny Psychologgia, gdzie prowadzi terapię Pan Mariusz Moderski. Myślę, że warto tam spróbować, ja chodziłam do niego i jest świetnym specjalistą. Na ich stornie możesz poczytać o nim (jest terapeutą) lub jeśli wolisz kobietę to mają dużo innych psychologów.
Sama miałam jakiś czas temu poważny problem i bardzo mi pomogła ta terapia.
Nie wiem, co bym zrobiła sama, pewnie nie dałabym rady, ale już na szczęście jest ok.

11 2017-09-02 16:16:10

Ze swojej strony mogę was zainteresować pomocą specjalistów z Lwowskiej 5. Miałam właśnie sporo problemów związanych z rozwodem, który jak wiadomo wiąże się ze sporą ilością stresu. Człowiek łatwo się gubi, a pomoc psychologa jest naprawdę pomocna.

12 2017-09-19 09:14:40

Polecam pana Piotra Malinowskiego, można się u niego zapisać na wizytę w klinice na Chałubińskiego, Ober Clinic. Byłam na 3 spotkaniach z nim jak na razie i już widzę sporą różnicę. Mam problem z nerwicą, lękami, wyobcowaniem, ciężko jest mi funkcjonować w dużym mieście. A dzisiaj sama spokojnie pojechałam metrem na zakupy. Dla mnie to krok milowy w walce o normalne życie. To pierwszy psycholog który tak naprawdę mnie wysłuchał i znalazł sposób na taką pracę ze mną by przynosiła one efekty. Nie jest łatwo, ale czuję, że będzie dobrze.

13 2017-09-21 07:49:17

Dagmara44 napisał/a:

W Warszawie jest kolektyw terapeutyczny Psychologgia, gdzie prowadzi terapię Pan Mariusz Moderski. Myślę, że warto tam spróbować, ja chodziłam do niego i jest świetnym specjalistą. Na ich stornie możesz poczytać o nim (jest terapeutą) lub jeśli wolisz kobietę to mają dużo innych psychologów.
Sama miałam jakiś czas temu poważny problem i bardzo mi pomogła ta terapia.
Nie wiem, co bym zrobiła sama, pewnie nie dałabym rady, ale już na szczęście jest ok.

Przerabiałam w Warszawie paru psychologów, żaden nie pomógł, nie ulżył, no ale może dlatego, że mój przypadek był i jest dość specyficzny.

Jednak nikt mnie tak nie zrozumiał właśnie jak Pan Mariusz. I dla mnie to jest najlepszy terapeuta...