1

Temat: Jaki biustonosz sportowy na duży biust

Dziewczyny pomóżcie- w jakim sklepie moge kupic dobry biustonosz sportowy i jaki będzie najlepszy przy biuście o miseczce E. Co brać pod uwagę przy kupnie biustonosza sportowego. Proszę o pomoc.....

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2016-08-11 13:35:34)

Odp: Jaki biustonosz sportowy na duży biust

Ja mam obecnie biustonosz sportowy Anita Active. Konkretnie ten model;
http://www.margo-bielizna.pl/1085-anita … entum.html

Dla mnie jest jak najbardziej ok. Nie jest może taki tani ale jeśli chcesz kupić sobie coś porządnego co będzie utrzymywało dobrze piersi podczas biegania to warto jest zainwetsować trochę kasy .Sama mam porównanie do wielu innych staników. Tanie staniki nie umywają się do staników Anity. Biustonosz ma regulowane wygodne zapiecie z tyłu oraz grube ramiączka, które nie wżynają Ci się w skórę jak biegasz.

3

Odp: Jaki biustonosz sportowy na duży biust

Już biegam kilka lat i robię wszystko, żeby przy tym piersi wyglądały super. Od kremów (revitacell!!!) przez masaże wodne do oczywiście dobrze dobranego stanika. Stanik w bieganiu jest najwżniejszy żeby piersi się nie rozciągnęły, aktualnie dla mnie najlepsze jest yajlee wink

4

Odp: Jaki biustonosz sportowy na duży biust

Idź do brafiterki, w dobrych sklepach z bielizną ekspedientka też powinna mieć jaki model wybrać dla konkretnego biustu. Najlepiej doradzi ci ktos kto cię zobaczy.