Temat: Konto studenckie

Czy to prawda, że dla studentów banki mają zwykle darmowe oferty? Pytam, bo mam w pekao sa. Konto jest niby studenckie, a pobierają mi 4 zł miesięcznie z konta za prowadzenie. Niby mało, ale w rok daje to 48 zł, a to jest już spora sumka.

2 Ostatnio edytowany przez olha (2016-08-12 13:28:34)

Odp: Konto studenckie

Aktualnie poza smart bankiem praktycznie żaden bank nie ma darmowego konta. W większości są jakieś opłaty jesli nie spełni się dodatkowych warunków takich jak płatności kartą na określona sumę miesięcznie w sklepach. Coś takiego nastapiło po wprowadzeniu podatku bankowego.Banki muszą sobie tym samym odbić niższe dochody.

Tak wiec jeśli masz zakładac sobie tego typu konto to jedynie  w smart banku
http://www.konto-studenckie.pl/smart-ko … -smart.php - tutaj możesz sobie o nim poczytać.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

Odp: Konto studenckie

NIe wiem czy to jest jeszcze aktualne, ale słyszałem jakiś czas temu że Getinbank oferował ciekawe oferty dla studentów. Była możliwość dostawania wynagrodzenia pieniężnego za dobre oceny w szkole. Myślę, że warto zainteresować się propozycją tego banku.

4

Odp: Konto studenckie

tak to już jest, ja zaczynałam od konta 0 zł a co chwile jakieś dodatkowe opłaty, i już płacę 7 zł na miesiąc

5

Odp: Konto studenckie

Też tak miałam w mbanku, niby darmo a po roku okazalło się że jakieś opłaty jednak naliczają i to wcale nie mało bo 5 zł plus jak nie korzystam ileś tam z karty to więcej nalcizają więc do bani. Sama się zastanawiam teraz nad zmianą na inny bank, oglądałam ostatnio w rankomacie różne oferty i nawet ing ma fajną ofertę na konto obecnie.