1 2016-08-29 12:54:44

Temat: Alergia- katar pomocy

Potrzebuję jakiegoś szybkiego i łatwego w aplikacji sprawy dla dziecka do nosa, żeby mogło sobie zaaplikować go w szkole podczas przerwy i jakoś dyskretnie. Ania ma alergię, teraz idzie do pierwszej klasy i wstydzi się że to wpłynie na jej przyjaźnie, a ja nie chcę żeby jakaś głupia sprawa zdrowia mogła na to rzutować. Pomożecie?

2 2016-09-03 07:29:06

Odp: Alergia- katar pomocy

no to sprawdź co dobrego mają na alergię przez efarmaceuta .pl/leki-na-alergie,32/, tam znajdziesz sposoby aplikacji każdego leku, to czy jest bez recepty czy nie no i ulotkowe informacje żeby chociażby wiedzieć czy w szkole jakaś senność jej nie złapie, chociaż w tym temacie to moim zdaniem zawsze lepiej się jeszcze poradzić farmaceuty no ale oni mają tam formularz, więc jak sobie zadasz pytanie czy to w sprawie konkretnego leku czy bardziej ogólne to w 24 godzinki odpowiedź będziesz miała fachową i na pewno coś się uda zaradzić żeby się dziewczyna nie musiała stresować bo przecież początek szkoły to i tak już duże dla nerwów wyzwanie

3 2016-09-05 12:17:52

kup córce hitaxe fast junior, mój syn to bierze i nie rzuca się to w oczy, tabletki są malutkie i to takie rozpuszczające się wustach, więc nie będzie to ostentacyjnie wyglądało jak po prostu z piórnika wyjmie dyskretnie jedną, mój nie narzeka i mówi że smaczne sa smile no i działają

4 2017-07-17 13:09:23

Ile lat ma dziecko? Moja córka ma alergie praktycznie od wiosny do jesieni. Robiłam jej ostatnio testy alergiczne i wyszło,ze ma alergię praktycznie na połowe roslin, które u nas pylą. Powoduje to u niej katar oraz kichanie. Bardzo się wstydziła chodzenia do szkoły

Aktualnie przyjmuje allegrę:
http://www.alergia-allegra.pl/

I jest o wiele lepiej.  Pyłki nie dusza jej, katar praktycznie minął. Proponowałąbym jednak wybrać sie do lekarza rodzinnego i dopytać dokładnie o dawkę.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez jmali (2017-07-17 13:10:48)

5 2017-08-16 15:31:07

Zdecydowanie polecam zyrtec. Na mnie tylko on działa.

6 2017-08-28 13:38:31

tez mnie to meczy sad

7 2017-08-28 14:03:19

W aptekach znajdziesz dużo sprajów które NIE podrażnią śluzówki. Polecam też poczytać w internecie, np. na Adamed Expert znajdziesz wypiskę leków i sposoby walki z alergią. Moja znajoma leczyła się niekonwencjonalnie i też była zadowolona

8 2017-08-31 06:40:06

Dobrze wiedzieć, choć zawsze też można poradzić się lekarza, który powinien się orientować w tych kwestiach

9 2017-09-06 08:36:38

A próbowałaś usunąć czynniki alergizujące oczyszczaczem powietrza? To naprawdę działa. Oczywiście przez to katar całkowicie nie zniknie, bo ile razy wyjdziesz z mieszkania znowu będziesz narażona na działanie alergenów, ale w mieszkaniu będziesz mogła usunąć nawet 99,97% zanieczyszczeń powietrza (w tym smogu, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów).
Warto jednak pamiętać, że nie każdy oczyszczacz jest równie dobry. Ja kiedyś miałam taki z promocji w Auchanie i nie dość, że głośnio działał, to w dodatku jego skuteczność była słaba. Głowa cały czas mnie bolała, a katar alergiczny nie przechodził. Dlatego polecam, żeby bardziej zagłębić się w temat. W poradniku LoveAir "jak działa oczyszczacz powietrza" możesz przeczytać, że dzięki technologii Plasmacluster oczyszczacze Sharpa są w stanie dezaktywować alergeny, dzięki czemu z powietrza w Twoim mieszkaniu znikną pyłki roślin, kurzu, roztoczy i zarodników pleśni.