1

Temat: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Hej dziewczyny .Czy orientujecie się moze na polu zabiegów na cellulit, na które warto jest wybrac się w Gdańsku i które dadzą dobre efekty? Będę Wam dozgonnie wdzieczna.
Gdzie chodziłyscie? Ile płaciłyscie?
Czytam sobie w sieci różne artykuły i zainteresował mnie dermapen.

2

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Ćwiczysz? Trzymasz dietę? Bo jeśli nie bedziesz się zdrowo odżywiała oraz jeśli nie bedziesz stosowała ćwiczeń to nie ma znaczenia na jakie zabiegi się wybierzesz... I tak nie schudniesz ani nie pozbędziesz się celllulitu. Wiem po sobie. Na dermapen chodziłam miesiąc temu.Co chcesz wiedzieć. ?

3

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Ależ oczywiście,że mam dietę.Tyle,że co z tego ,że trzymam dietę skoro to mi nie pomaga;/  NIby udaje się schudnąć alele cellulit nadal jest. Zastanawiałam się nad bańką chińską ale nie wiem czy jest to wskaane bo mam tendencję do pękających naczynek Czy dermapen boli? Gdzie chodziłaś ?

4

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Jeśli tak to raczej nie. Bańkę chińską równeiż przetestowałam i robią się siniaki to jeśli masz pękające naczynka to Ci się krwiaki pojawia. Dermapen nie jest bolesny ale jest to niezbyt przyjemny zabieg. Moze nie z uwagi na ból ale z powodu tegoże masz\ świadomość,ze za pomocą mikronakłuc wprowadzają CI pod skórę preparat. Za to jest o wiele skuteczniejszy od jakiegokolwiek kremu na cellulit bo kremy na cellulit działa jedynie na zewnętrzne warstwy a preparat podawany dermapenem rzeczywiście wnika w głąb. Chodziłam na to do kliniki doktora Michajłowskiego w Gdańsku.

5

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Na ile zabiegów konkretnie ? Jak tam były efekty? ok?

6

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Dermapenu miałam 6 zabiegów.  Teraz jeszcze chodzę ma masaż endermologiczny bo w połączeniu te zabiegi dają bardzo dobre eekty. Zamknę sie w 10 zabiegach ( szczgólnie,że masaż jest o wiele przyjemniejszy niż sam dermapen...). Efekty dobre , cellulit znacznie mniejszy. Dochodzi do tego,ze codziennie mierzę sobie obwód uda i po prostu widzę jak po każdym zabiegu co nie co ubywa.

7

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

W takim razie bardzo proszę tutaj o kontakt. Zapytam się o zabiegi i ewentualnie sama się zapisze tak jak tutaj piszesz smile

8 Ostatnio edytowany przez Katia (2016-09-21 09:56:18)

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Tu masz ich strone: http://wymodelujsylwetke.pl/ . Na stronie obok kazdego zabiegu jest filmik, który pokazuje Ci jak mniej więcej zabieg wygląda. A i nie bym zapomniała. W klinice pierwsza wizyta jest za darmo. Możesz zapytać się na tej konsultacji jaki zabieg wykonać , co Ci polecają. Na pewno Ci to nie zaszkodzi.

9 Ostatnio edytowany przez Maria34161 (2017-01-06 09:07:41)

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Tabletki na cellulit - http://cellactiv.pl

10

Odp: Zabieg na cellulit Gdańsk !

Tabletki nie pomogą jeżeli nie będziemy aktywne fizycznie oraz nie będziemy stosować dobrych kosmetyków, o tym można po prostu zapomnieć same zabiegi redukujące cellulit też będą tutaj jak najbardziej wskazane.